Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2009., 16:32   #41
Quote:
nezo2 kaže: Pogledaj post
majstore moj da sam hodao po skoli vjerojatno bi sad vozio neki auto od 5000eur a ne 2 auta od po 25000eur i kucom na moru i zagrebu,ako se po tebi cjeni covjek po skoli onda se ti vrati u skolu i nauci neke bitne stvari a ne pravopis i ta sranja,uostalom nije forum za tebe ti si majstor za pravopis itd, ha ha.
Mala djeca pokazuju guzicu, a budale se kurče s novcima! Poštivanje pravpisa jeste odraz kulture....a tvoja je izgleda na nivou huligana! ( ako znaš kako je nastao naziv Hooligan). Za cijeniti čovjeka treba taj čovjek i biti čovjek, po mnogim mjerilima, a posjedovanje materijalnih dobara ne znači da ga treba i cjeniti!

Quote:
as123 kaže: Pogledaj post
nezo2 nemoj se prepucavat sa školarcima budu ti opizdili crveni buahhahhaha, i onda nečeš niš novog naučit od pametnjakovića, na krivom mjestu postavljaš pitanje, tu na forumu ti se sprda odgovorima al ne i postavlja pitanja, još nisi naučio?
p.s. jesi mi našao auto za zimu?
Ni ti nisi daleko od njega, skime si takav si, a svojim riječima to i dokazuješ. Ako je za tebe sprdanje ukazivanje na nelogičnosti bilo pitanja ili teme onda žalosna ti majka bila!
A tebi treba forum da ga pitaš je li ti našao auto? Tako uspješna dvojica a nemaju mobitele? Obično tipovi vašeg sloja imaju bar dva koji neprestano zvone!

Quote:
as123 kaže: Pogledaj post
al zato priča sve svjetske jezike
i koliko neko ima nije mjerilo čovjeka al je mjerilo sposobnosti
I posada Voyagera priča jezike svih galaksija....u najčišćem engleskom jeziku!
Pitam se jel naučio i pravopis tih jezika? Ili je po sistemu....hej Xhevat, give me the ljopat da natovarim the koljica!

I jake mi sposobnosti kad kupuje za svoja skupa vozila protektirane gume ili je ovo trebala biti "promidžba" za njegove djelatnosti?
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Old 16.11.2009., 16:34   #42
Upravo NEVJEROVATNO da netko vozi auto od 25000 eura i onda štedi cca 4400 kn s gumama, A GUMA JE SVE JER TE ONA DRŽI ILI NE NA CESTI I ZBOG 4400 kn što ti nebi trebalo biti puno kad voziš auto od 25000 eura i to puta 2. UPRAVO NEVJEROVATNO!!!!!!!!
Vincent V is offline  
Old 16.11.2009., 16:45   #43
nije govno nego se pas posra,ista stvar s gumama.veliki ćovik veliko govno,ilitiga,koliko para toliko muzike
0zzyk1ks is offline  
Old 16.11.2009., 17:20   #44
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
Upravo NEVJEROVATNO da netko vozi auto od 25000 eura i onda štedi cca 4400 kn s gumama, A GUMA JE SVE JER TE ONA DRŽI ILI NE NA CESTI I ZBOG 4400 kn što ti nebi trebalo biti puno kad voziš auto od 25000 eura i to puta 2. UPRAVO NEVJEROVATNO!!!!!!!!
decki citajte temu od po cetka pa onda pricajte,morate biti svjesni ko ima para taj je tek skrt,
a moj pravopis nema veze s mojim financiskim stanjem ili ti stednjom sa gumama,ubiti bacit cu 2000 kn na te gume u vjetar jer imam 4 nove od prosle sezone,trazio sam iskustva a ne majstore pravopisa. I one koji drugi deru poput mene i ostalih vas koji se pravite pametni inace sam pristojan ali nevolim pametovanja necija a mjesto im u uredu za kompjuterom i necije frustracije itd.
NEZNAM STVARNO OSIM ,
JA UZIVAM A VI SE PJENITE I DALJE AJ BOK.FORUM
nezo2 is offline  
Old 16.11.2009., 18:31   #45
Thumbs down

ne razmem, ako forum nevalja, zakaj opće nekaj pišeš na njemu.....
a ja bi rađe da imam auto za 5000 eura i da kupim normalne gume, nego da se igram s šrotom!!
Killer00 is offline  
Old 16.11.2009., 18:40   #46
Čovjek je napisao da je prošle godine kupio 4 nove zimske gume i platio ih 6000kn, ali zima je slaba i žao mu ih je derat po ovako toplom vremenu, već je mislio kupit neke jeftinije gume a ove saćuvat za iduću zimu, ako bude hladnije... Tako da ne pričate da je škrt ili da nema za prave gume.... Nije da nekog branim, ali.....
Josip09 is offline  
Old 16.11.2009., 20:47   #47
Quote:
Josip09 kaže: Pogledaj post
Tako da ne pričate da je škrt ili da nema za prave gume....
A da pričamo da je budala? Koja bi nekoga mogla unesrećiti s takvim gumama?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:12.