Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2018., 23:46   #2701
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Cekaj. Pomjerim asc na natalnoj karti a onda to primijenim na solarnu? Uzmem solarni od ove godine pa rotiram natalni ascendent?
Da, izbrojis od ASC onoliko koliko imaš godina, brojiš u krug, tako da ćeš na svakih 12 fatički doći opet na ASC.
Kada dodješ do onog znaka i kuće koje predstavljaju broj sadašnjih godina, taj znak ti je ove godine vladar godišnje profekcije.

Ako u tom znaku imaš natalnu planetu, ona će ti biti vladar godine i nju najviše posmatraš u novom solaru, kao i znak profekcije, u solaru ( uz solarni ASC ).Ako nema, onda je vladar profekcije planeta koja vlada tim znakom.
Posmatraš je kako je postavljena i natalno i u solaru.

Vidiš meni je upravo ušla godišnja profekcija u 10 kuću koja mi je u Devici
SarahJo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 08:09   #2702
Quote:
Miaana kaže: Pogledaj post
Bleki, kaj ak su Pluton Jupiter i Uran u konjukciji?
nisu, ovo su natalne karte koje forumaši kod tirkizne vjeverice su stalno postavljali,a teško se iz njih razazna kae kaj,bilo je davno nekih apela da tak više ne stavljaju,ali niš
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 08:14   #2703
Quote:
SarahJo kaže: Pogledaj post
Da, izbrojis od ASC onoliko koliko imaš godina, brojiš u krug, tako da ćeš na svakih 12 fatički doći opet na ASC.
Kada dodješ do onog znaka i kuće koje predstavljaju broj sadašnjih godina, taj znak ti je ove godine vladar godišnje profekcije.

Ako u tom znaku imaš natalnu planetu, ona će ti biti vladar godine i nju najviše posmatraš u novom solaru, kao i znak profekcije, u solaru ( uz solarni ASC ).Ako nema, onda je vladar profekcije planeta koja vlada tim znakom.
Posmatraš je kako je postavljena i natalno i u solaru.

Vidiš meni je upravo ušla godišnja profekcija u 10 kuću koja mi je u Devici
jarčevska kuća s vrhom u djevici, to ti stalno s tuđim novcima nešto,a obzirom na izraženog strijelca kod tebe,svoje novce ne obrćeš, nego baš tuđe, ili sam se prevarila, ali čisto sumnjam
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 09:02   #2704
Quote:
SarahJo kaže: Pogledaj post
Da, izbrojis od ASC onoliko koliko imaš godina, brojiš u krug, tako da ćeš na svakih 12 fatički doći opet na ASC.
Kada dodješ do onog znaka i kuće koje predstavljaju broj sadašnjih godina, taj znak ti je ove godine vladar godišnje profekcije.

Ako u tom znaku imaš natalnu planetu, ona će ti biti vladar godine i nju najviše posmatraš u novom solaru, kao i znak profekcije, u solaru ( uz solarni ASC ).Ako nema, onda je vladar profekcije planeta koja vlada tim znakom.
Posmatraš je kako je postavljena i natalno i u solaru.

Vidiš meni je upravo ušla godišnja profekcija u 10 kuću koja mi je u Devici
Dobro, a kako se planete pomicu?

E: ma meni to nista ne radi. Za godinu u kojoj je bilo najvise izvanjskih promjena u mom zivotu, meni je profekcija pala u 12.-u kucu, a Sunce u solaru isto. Nidje veze.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 14:51   #2705
https://horoscopes.astro-seek.com/ - imate razičite izračune.... uključujući i profekcije... za koje ne znam što bih s njima...
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 20:43   #2706
kako se ispoljava kad je u muškoj karti naglašen broj planeta u ženskim znacima -jel to može biti uzrok nedostatku muškosti,muda ili uzrokovat da takvi muškarci naprosto nisu ženama interesantni
To sam primjetila kod nekoliko muških natalnih kod kojih je prisutno to da baš nemaju sreće sa ženama ,a skroz su ok ljudi (premda eto i meni ko ženskoj osobi nikad nisu bili nimalo seksualno privlačni)
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 20:54   #2707
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
jarčevska kuća s vrhom u djevici, to ti stalno s tuđim novcima nešto,a obzirom na izraženog strijelca kod tebe,svoje novce ne obrćeš, nego baš tuđe, ili sam se prevarila, ali čisto sumnjam

Još dodaj natalnog Merkura kao vladara 10. u Škorpiji 60 VE u Jarcu u 2.
I to da mi je JU dupli vladar i nemam ti šta dodati.



Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Dobro, a kako se planete pomicu?

E: ma meni to nista ne radi. Za godinu u kojoj je bilo najvise izvanjskih promjena u mom zivotu, meni je profekcija pala u 12.-u kucu, a Sunce u solaru isto. Nidje veze.
Ali okrećeš celu kartu, za koliko si pomerila ASC za toliko ti se svaka planeta pomeri.
Moguće je da ti je te godine neka jaka planeta profekcijom pala na natalni ASC, ili si imala neku ultra jaku konjunkciju, recimo da ti je nešto profekciono palo na natalnu VE
Proveri to.

Meni su najžešća dešavanja bila sa profekcijom u 8. ali je ono bilo ne daj bože
SarahJo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 21:05   #2708
Quote:
tessaa kaže: Pogledaj post
https://horoscopes.astro-seek.com/ - imate razičite izračune.... uključujući i profekcije... za koje ne znam što bih s njima...
Odlična stranica, hvala na preporuci
Valjalo bi je istražiti.

Evo ovde se može videti kako se karta profektira, ove karte su iz Morinusa pa su zato malo drugačije:

http://www.sevenstarsastrology.com/a...ettius-valens/

A evo i na našem, meni je ovo omiljena astrostranica, nekada sam pisala na ovom forumu, dok ga nisu zatvorili.

https://astroriznica.com/prediktivne...kcijama-i-deo/


Inače da se pohvalim, upravo mi je i subfirdarijom počelo vladati Sunce, koje mi je na natalnom ASC. Pored toga što je profekcija ušla u 10. promenio mi se i suvladar firdarije, a to su inače predikcije koje ja jako pratim i uvek mi se pokažu tačne. Tako da očekujem bogami...svašta

Quote:
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
kako se ispoljava kad je u muškoj karti naglašen broj planeta u ženskim znacima -jel to može biti uzrok nedostatku muškosti,muda ili uzrokovat da takvi muškarci naprosto nisu ženama interesantni
To sam primjetila kod nekoliko muških natalnih kod kojih je prisutno to da baš nemaju sreće sa ženama ,a skroz su ok ljudi (premda eto i meni ko ženskoj osobi nikad nisu bili nimalo seksualno privlačni)
Meni je kod muškarca lepo videti ženske planete u ženskim znacima, npr Veneru i Mesec.
Ali kada nema te solarne energije nekako karta ume biti mlaka. Recimo meni nisu interesantni ljudi koji nemaju snažne solarne energije, jer sam ja sama solarni tip.
Mislim da to zavisi verovatno od nas samih, šta nama leži, koji tip osobe.
Recimo lunarni tipovi ( to su ljudi koji su rodjeni noću ) imaju dominaciju noćnih planeta, Meseca, Venere i Marsa i kod njih se često oseća manjak ambicije, oni više vole da uživaju u svakodnevici, hedonisti su.
SarahJo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 21:21   #2709
Možda sam ja eto pogodila nekoliko karata koje su specifične po tome ,premda je kod svih tih izražen i nedostatak vatre i/ili zraka u natalnoj karti-a meni dosta paše vatra jer me eto malo prodrmaju ljudi sa ponekim vatenim planetom
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 21:25   #2710
Pa da, moguće, jednostavo ti ne leži, ipak ti imaš tog dominantnog SA0ASC i MA u Jarcu, mislim da ti ne voliš slabiće.
SarahJo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 22:32   #2711
Quote:
SarahJo kaže: Pogledaj post
Pa da, moguće, jednostavo ti ne leži, ipak ti imaš tog dominantnog SA0ASC i MA u Jarcu, mislim da ti ne voliš slabiće.
Mars mi je u biku,bilo bi lipo da je u jarcu
al da ,ne volim ,vjerojatno zbog tog saturna

al opet je fascinantno ,evo primjer jednog prijatelja,sve petice u školi,završava težak faks isto sa peticama,radišan,dobro izgleda,popularan,uvijek okružen ženama -a nema sreće sa curama na ljubavnom polju (nije peder da se razumimo,bar koliko ja znam)
Sastavljen praktički od vode i zemlje ,ženska energija nadjačala mušku za 8-2 čak
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 22:41   #2712
Uf skroz sam pomešala sve.

Da, moguće je da si u pravu, i voda i zemlja su ženske energije.
SarahJo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2018., 16:24   #2713
Znači, krenuo Merkur, krenuo je Mars još samo da krene Saturn 06.09.2018. i sve se polako pokreće.
Dobro je što je Saturn ipak u sedištu, narednih 5 godina će biti u dobrim znacima što će dosta olakšati onima koji su to zaslužili, pogotovo kada još Jupiter početkom novembra uđe u svoje sedište u Strelca.
SarahJo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2018., 15:40   #2714
Quote:
SarahJo kaže: Pogledaj post
Znači, krenuo Merkur, krenuo je Mars još samo da krene Saturn 06.09.2018. i sve se polako pokreće.
Dobro je što je Saturn ipak u sedištu, narednih 5 godina će biti u dobrim znacima što će dosta olakšati onima koji su to zaslužili, pogotovo kada još Jupiter početkom novembra uđe u svoje sedište u Strelca.
Krenuo i Mars
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 17:16   #2715
Mogu li se ičemu nadati na ljubavnom planu kad Saturn krene direktno s obzirom da mi je natalni Saturn u petom polju?
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 17:32   #2716
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Mogu li se ičemu nadati na ljubavnom planu kad Saturn krene direktno s obzirom da mi je natalni Saturn u petom polju?
Ne.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 17:54   #2717
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Ne.



Inače znaš pogriješiti kad je horoskop u pitanju ili?
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2018., 11:35   #2718
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post



Inače znaš pogriješiti kad je horoskop u pitanju ili?
Pa ne znam, javi kad opet krene Saturn retro pa cemo vidjet jesam li bila u pravu.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2018., 17:27   #2719
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Pa ne znam, javi kad opet krene Saturn retro pa cemo vidjet jesam li bila u pravu.
Budem, ako ne zaboravim. Inače, Saturn je planeta u natalnoj karti koja me najviše fascinira.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:27.