Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2018., 23:42   #10121
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Ok, krivo sam apartmane nazvala hotelom kao i drugi, vidim da te to smeta.
Ma kaj bi me smetalo. No, ljudi se cude hotelu na toj lokaciji...
A iznajmljivaca apartmana ima posvuda (sve vise i vise), pa tako i na Borongaju/Volovcici.
Hotela naravno nema.

Quote:
No, obzirom da sam tamo provela xy godina, jako dobro znam da je na uglu Kriske, koja izbija na Planinsku/Borongajsku, ne znam tocne koordinate gdje koja od njih zavrsava/pocinje.. Pored mjenjacnice i foto studija.
To ti je Ivanicgradska. Br.1 (Borongajska ide od Spara prema pruzi)

Edit:
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Apartmani su otvoreni prije cca 5 god,
Vauuu, vrijeme leti.

U toj ulici je bilo kafic/pecenjara i pizzeria, kasnije i neki ketering, sad nema nista od toga.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Old 20.08.2018., 06:27   #10122
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Apartmani su otvoreni prije cca 5 god, a maxi pub je imao normalni hranu do prije cca 2-3, kada je renoviran. I tamo je gdje je Krkimir naveo, kod okretista Borongaj, prema stadionu. Ne znam kakva je situacija sada, odavno nisam u toj firmi na volovcici ali znam da postoji i jedno i drugo. Ne znam u sto se pretvorio jer od kada je renoviran nisam bila.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Evo x-type je nedavno bio.

Ne znam linkat na post u talpatalku pa evo copi peyst

Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
Ožujsko Pub Maksi. Nekako mi nije obećavalo, ali je na kraju ispalo jako dobro.
Za start smo uzeli Gorgobasu. To bi trebala biti kobasica od svinjetine s gorgonzolom. E sad je li bila gorgonzola ili nije, nebitno, sira ima u kobasici. A sama kobasica je jako fina, odmjereno začinjena, ukusno ispečena u finom pecivu sa zanimljivim prilogom (umak od senfa, kiseli krastavci, cikla na kockice i hrpa nekakve trave koju nisam odgonetnuo baš što je, ali je fino aromatično).
Za glavno smo uzeli juneće rebro (porcija je za 2). E to je bilo jako jako dobro. Količina više nego dovoljna. Meso ispečeno genijalno, mekano, veći dio je bio otkošten, jedan dio se još držao na kosti. Prema okusu bih rekao da je napacano u mokrom pacu s octom i začinima i dugo lagano pečeno. Apsolutna preporuka. Jedino su prilozi zakazali. Ženska nam nije znala objasniti što ima od priloga. Navodno su 3 vrste, jedno su nekakvi krumpiri, drugog se nije mogla sjetiti pa je rekla ono sa sirom, pri čemu sam joj ja pomogao da se radi o kroketima sa sirom, ali je to objašnjavanje toliko trajalo da do trećeg priloga nismo ni došli. Onda smo se uhvatili tih kroketa sa sirom, a na kraju je ispalo da bi se trebala dobiti kombinacija sva 3 priloga jer su nam stigle 3 kantice tih kroketa (nas dvoje smo pojeli jednu, znači puno predimenzionirano). Kroketi su home-made, ali su samo ok, nisu neki spektakl. Još su u cijenu 2 dipa uključena, nekakvih majnoezasto-senfasti (ok) i paprikasti (odličan). Podijelili jednu coleslaw salatu (loša, mrkva u tragovima, zelje pliva u razvodnjenoj majonezi/vrhunju) koja je baš velika.
Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Old 20.08.2018., 14:07   #10123
ovaj chat je dosegnuo svoj limit. link na novi.
gargamišamel is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:29.