Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija > Teologija i religijska praksa

Teologija i religijska praksa Religije/denominacije, teološka i ostala vjerska pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2013., 10:11   #61
Rekao sam da su kafiri
__________________
Centurion koji stajaše pred Njim.

Zadnje uređivanje biftek : 29.03.2013. at 10:12. Reason: to je malo bolje od munafika
biftek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 16:39   #62
Quote:
naftali kaže: Pogledaj post
ne se klanjati riječima stvorenja....
Klanjam se Duhu koji stoji iza toga...
__________________
Čuvaj ljubav u svom srcu. Život bez ljubavi je kao vrt bez sunca i pun mrtvog cvijeća. - Oscar Wilde
dux pessimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 17:55   #63
Quote:
dux pessimus kaže: Pogledaj post
Klanjam se Duhu koji stoji iza toga...
mislim da se ne trebas nikom klanjat ako si sposoban sam podnjeti sve udarce

netko ja napisao da bi se pojeli medusobno. mi to i radimo. mi jedemo zivotinje i bilje isto kao sto i ostali predatori to rade u prirodi. medusobno se svakodnevno nadmasujeo koje bolji, jaci.... sto vise nadmetanja to vece i postojanje...

sto se tice vasih religijiski propovjedanja moram vam reci da nisam zainteresiran. nikakvog smisla mi to nema. smisao kojeg religije danas imaju se gradio punooooooo prije same religije. ja bi vam rade savjetovao da sami gledate u prirodu i nebo i da vidite sto se tu dogada umjesto da se drzite tih pisama koje nisu bila upucena vama

Zadnje uređivanje MillionMan : 31.03.2013. at 18:09.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 00:35   #64
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
cut... ja bi vam rade savjetovao da sami gledate u prirodu i nebo i da vidite sto se tu dogada umjesto da se drzite tih pisama koje nisu bila upucena vama
"Mi ćemo im pružati dokaze Naše u prostranstvima svemirskim, a i u njima samim, dok im ne bude sasvim jasno da je Kur’an istina. A zar nije dovoljno to što je Gospodar tvoj o svemu obaviješten?" (Fussilet, 53. ajet).

Dakle, ta pisma kazu gledaj oko sebe, gledaj prirodu, gledaj nebo, gledaj samog sebe... Ta "pisma" se, eto, slazu s tobom
__________________
Znaj, brate, covjek nije stvoren šale radi ili slučajno, već majstorski sazdan za cilj uzviseni (Ebu Hamid el Gazali)
i-s-l-a-m-i-c is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 00:55   #65
Quote:
i-s-l-a-m-i-c kaže: Pogledaj post
"Mi ćemo im pružati dokaze Naše u prostranstvima svemirskim, a i u njima samim, dok im ne bude sasvim jasno da je Kur’an istina. A zar nije dovoljno to što je Gospodar tvoj o svemu obaviješten?" (Fussilet, 53. ajet).

Dakle, ta pisma kazu gledaj oko sebe, gledaj prirodu, gledaj nebo, gledaj samog sebe... Ta "pisma" se, eto, slazu s tobom
hebiga brate, ja gled'o, gled'o i skužio da Kuran nije baš istina...oni Sabijci,...što sta toga mašili
dominik01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 01:05   #66
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
hebiga brate, ja gled'o, gled'o i skužio da Kuran nije baš istina...oni Sabijci,...što sta toga mašili
Citao si Kur'an, a Bibliju jos nisi procito.

Tako si barem reko.

Zanimljivo.
Sebina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 01:17   #67
Quote:
Sebina kaže: Pogledaj post
Citao si Kur'an, a Bibliju jos nisi procito.

Tako si barem reko.

Zanimljivo.
Ovdje sam na forumu pročitao Kuran. Non stop ga citiraju....a Biblija...knjiga velika
dominik01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 01:21   #68
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
Ovdje sam na forumu pročitao Kuran. Non stop ga citiraju....a Biblija...knjiga velika
Vrijeme je da je procitas, i postanes iskreni vjernik. Ja ti mogu pomoci.
Sebina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 10:05   #69
Quote:
Sebina kaže: Pogledaj post
Vrijeme je da je procitas, i postanes iskreni vjernik. Ja ti mogu pomoci.
?? Kako ?
dominik01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:31.