Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2013., 14:06   #81
bitaka, nisi jedina kojoj je podatak o ahu nevjerojatan, ali po svemu sudeći je istinit. ja sam na barem 10tak različitih portala našla 1981. godinu. što se tiče tko kome može glumiti mamu, ma to ti nema veze. pa kod suljašina je RL mahidevran mladja valjda 5 godina od svog serijskog sina šehzade mustafe, a u seriji ju nisu postarali sa nekim perikama i čudima da mu liči na mamu. a to je samo jedan primjer! meni se po nekim backstage slikama čak učinilo da je ahu bila malo zagrijana za cagu.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 19.09.2013., 14:09   #82
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
a to je samo jedan primjer! meni se po nekim backstage slikama čak učinilo da je ahu bila malo zagrijana za cagu.
Ama, drago mi je da si ovo napisala. Ja jutros gledala slike s njenog twittera i tamo krcato njegovih slika. Pa leži po njemu, grli ga...
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 19.09.2013., 14:18   #83
Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
Ama, drago mi je da si ovo napisala. Ja jutros gledala slike s njenog twittera i tamo krcato njegovih slika. Pa leži po njemu, grli ga...
znači ne haluciniram? ja sam samo gledala na FB i stvarno ona nonstop visi na cagi, bukvalno iskače iz paštete. dobro cure kažu na temi - valjda zato ponavlja "ja sam emirova majka!", "ja sam rodila emira!" kako bi samu sebe uvjerila u to, a ne mu slučajno uskočila u krevet.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 19.09.2013., 16:01   #84
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
znači ne haluciniram? ja sam samo gledala na FB i stvarno ona nonstop visi na cagi, bukvalno iskače iz paštete. dobro cure kažu na temi - valjda zato ponavlja "ja sam emirova majka!", "ja sam rodila emira!" kako bi samu sebe uvjerila u to, a ne mu slučajno uskočila u krevet.
Ne haluciniras, ni ja nisam mogla da se otmem tom utisku. Dok je trajala serija stalno je postavljala slike i hvalila Cagataya kako je divan.
Cak ima jedna slika sa neke proslave gde su bili zajedno, izlaze odatle, ona drzi Cagu pod ruku, a muz ide za njima.
Mada je razumem, da imam muza kao ona i ja bih slinila za Cagom.
Saraaaa84 is offline  
Old 19.09.2013., 19:18   #85
Ceyda Ateş objavila na twitteru najavu za film Aşk Ağlatır u kojem glumi i
Melih Selçuk iz AFK ..Navodno je film u kinima od 25.10

http://www.youtube.com/watch?v=SuqTv...ature=youtu.be
Tamara21 is offline  
Old 19.09.2013., 20:40   #86
^^Ceyda i Melih, zanimljivo.


Znači ima nas još kojima su slike ostavile takav dojam.

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
znači ne haluciniram? ja sam samo gledala na FB i stvarno ona nonstop visi na cagi, bukvalno iskače iz paštete. dobro cure kažu na temi - valjda zato ponavlja "ja sam emirova majka!", "ja sam rodila emira!" kako bi samu sebe uvjerila u to, a ne mu slučajno uskočila u krevet.
Ma vjerojatno su to iste slike.

Nego, sad se više nećemo buniti na stalno ponavljanje. Ili hoćemo?

Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Ne haluciniras, ni ja nisam mogla da se otmem tom utisku. Dok je trajala serija stalno je postavljala slike i hvalila Cagataya kako je divan.
Cak ima jedna slika sa neke proslave gde su bili zajedno, izlaze odatle, ona drzi Cagu pod ruku, a muz ide za njima.
Mada je razumem, da imam muza kao ona i ja bih slinila za Cagom.
Nemoj zezati. Muž, ako je to onaj sa slika, izgleda puno stariji od nje (a ionako ona izgleda starije nego što ima).
Možda sam i vidjela sliku u moru tih koje sam gledala na raznoraznim stranicama, ali nisam išla za tim tada.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 19.09.2013., 21:04   #87
Ovo joj je muz, Suat Sungur (glumac)




A ovo su te slike, sa rodjendana Deniz Ugur



Saraaaa84 is offline  
Old 19.09.2013., 22:51   #88
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Ovo joj je muz, Suat Sungur (glumac)
http://i42.tinypic.com/2e3o08l.jpg


A ovo su te slike, sa rodjendana Deniz Ugur
http://i43.tinypic.com/s4ct92.jpg
http://i40.tinypic.com/5x5wlj.jpg
Hvala, Sara. Mislim da sam vidjela te slike, ali nisam tada išla za tim da joj je muž. Gledam, čovjek je rođen 1961. godine.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 19.09.2013., 22:54   #89
Eh da, vidjela sam da se dosta rano udala za njega, i već dosta velikog sina imaju.

Meni je na ovim slikama s Cagatayem još dobra kakva je s njim na slikama koje ima na TW. I svaka druga je s njim. Nevjerojatno mi je da je svega 9 godina starija od njega, užas.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 20.09.2013., 11:41   #90
Ne mogu da vjerujem da Ahu ima tako malo godina , pa svaka žena sa trideset godina izgleda još uvijek mlađahno. ipak ovdje govorimo o trideset godina a ne o četrdeset. Svašta, I can believe
Možda čagina izjava da voli starije ženske ima veze sa njom jer dosta je čest slučaj da momci u godinama u kojima je sada čaga biraju za partnerice iskusnije dame
Bitaka is offline  
Old 20.09.2013., 12:12   #91
da li neko zna gdje je glumila ona glumica koja glumi azru, skroz mi je poznata ali ne mogu da se sjetim gdje?
cumartesi is offline  
Old 20.09.2013., 23:48   #92
Quote:
cumartesi kaže: Pogledaj post
da li neko zna gdje je glumila ona glumica koja glumi azru, skroz mi je poznata ali ne mogu da se sjetim gdje?
U Fatmagülün Suçu Ne, onu njihovu komsinicu kojoj su roditelji branili da se druzi sa Fatmagül.
Saraaaa84 is offline  
Old 21.09.2013., 12:41   #93
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
U Fatmagülün Suçu Ne, onu njihovu komsinicu kojoj su roditelji branili da se druzi sa Fatmagül.

lupala sam glavu danima i nisam mogla da se sjetim
hvala!
cumartesi is offline  
Old 22.09.2013., 00:51   #94
Spletkarošica iz "Ferihe": Vlastita majka mrzila me zbog uloge Hande


Kao djevojčica turska glumica Ceyda Ateş koju gledamo u ulozi bezobzirne spletkarice Hande u seriji “Djevojka imena Feriha” pobijedila je na natjecanju ljepote. A ako ima istine u latinskoj izreci “Nomen est omen” (Ime je znak), 26-godišnjoj Ceydi bilo je suđeno da krene put izbora za ljepotu. Njezino ime u hrvatskoj inačici znači Slatkica, a upravo je zahvaljujući svojoj ljepoti došla do statusa zvijezde.
Ceydina obitelj živjela je u blizini Crnog mora, ali su se preselili u Istanbul, gdje je ona i odrasla. Ima sestru i brata, otac joj je vodoinstalater, dok joj se majka posvetila obitelji. Već sa šest godina počela se baviti glumom.
– To što sam počela tako rano glumiti ima svojih nedostataka, ali sam s druge strane zahvaljujući glumi rano stala na noge i naučila se brinuti za sebe – kaže Ceyda. Nizala je uloge, ali tek je zahvaljujući seriji “Djevojka imena Feriha” postigla veliku popularnost.
– I rođena majka me ponekad mrzila zbog uloge Hande jer sam joj bila previše okrutna – pojadala se glumica. Iako joj je u seriji Feriha koju igra Hazal Kaya najveća neprijateljica jer joj je uzela Emirovu ljubav, Ceyda kaže kako je s Hazal vrlo dobra prijateljica.
– Svi smo na setu bili jako dobra ekipa, a Çağatay Ulusoy, koji igra Emira, i Yusuf Akgün, koji igra Koraya, su kao moja braća – priča lijepa Ceyda.
Osim što glumi, pohađa satove plesa i pjevanja jer smatra da će joj to trebati u karijeri.
– Ne želim da jednom dobijem ulogu zbog koje ću morati pjevati pa da mi drugi posuđuju glas. Želim sve sama odraditi – kaže glumica.
I dok su se njezine kolege iz serije Cagatay i Yusuf našli u aferi zbog konzumiranja droge, Ceyda kaže kako joj slava nije udarila u glavu i da čvrsto stoji na zemlji.
– Imam podršku obitelji, a dok to imate, ne treba vam ništa drugo. Živim s njima iako si mogu priuštiti i vlastiti stan – kaže glumica koja je u jednom intervjuu rekla kako se ne boji starenja i da jedva čeka da postane majka. A dok čeka na majčinstvo, Ceyda rado pozira i za muške časopise ne libeći se pokazati svoje atribute.
– Ne morate sve otkriti da biste bili seksi, puno toga je i u samom držanju. A s iskustvom koje svaki dan stječem, izgradila sam samopouzdanje – kaže Ceyda koja je godinu dana bila u vezi s Canom Yurtsevdijem zbog kojeg je prestala biti vegetarijanka.
– Naglo sam se udebljala pa sam morala na dijetu, a bavila sam se i sportom – kaže glumica koja je s Canom putovala svuda po svijetu, pa je tako bila i u Sarajevu i u Dubrovniku. No, kako se u to vrijeme u Hrvatskoj još nije prikazivala “Djevojka imena Feriha”, glumica je neometano mogla šetati po gradskim zidinama. Ljubavna idila s Canom prekinuta je nedugo nakon posjeta Dubrovniku prošle godine, nakon njega sreću je pronašla s Bugrom Toplusoyem s kojim je u vezi pet mjeseci, a snimljeni su kako ovo ljeto uživaju u morskim radostima. Bugra je nasljednik bogate turske obitelji koja u svom imperiju ima modni brend Roman, a veza s Ceydom Bugrinu ocu nikako ne odgovara. Navodno smatra da se Ceyda ne uklapa u njegov imidž nasljednika i poduzetnika, s obzirom na to da je Bugra izvršni direktor tvrtke. Mladom paru, čini se, to ni najmanje ne smeta i često ih se može vidjeti zajedno u javnosti.

Izvor - Večernji list
__________________
..."Ovo nije rat za prevlast, nema ovdje pobjednika. Ovo je ljubav ne zaboravi"…
Soffia is offline  
Old 23.09.2013., 13:30   #95
evo nešto sa snimanja



dječji dani



hande
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/...66869535_n.jpg

omer i can












Zadnje uređivanje Frankenstein. : 23.09.2013. at 13:37.
Frankenstein. is offline  
Old 23.09.2013., 14:34   #96
Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
Super slike. Uvijek volim vidjeti slike sa snimanja.

Ovo mi je jedna od najbolji slika sa seta. Hazal između dvojice visokih kolega.

Ovo je nakon scene sa spavaćicom?
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 23.09.2013., 15:52   #98
Što je s Yusufom? Snima li on što trenutno?


Sarrafoglovi na okupu

Iza kamera druga priča.

Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Sedef i Melih danas
Mrkva, više ne liči na sebe
Bome imala je ona operacija.

Evo Ceyde i Meliha u novom filmu.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 23.09.2013., 16:00   #99
Čovječe, bome se Sedef sredila. Još posebno dođe do izražaja kad se gleda neki noviji video s njom.

Super su mi fotke iza kamera, baš djeluju kao dobra ekipa. I simpa mi je ovo kako i danas izlaze neke zajedničke fotke, dopisivanja po TW-u i sl.

Ovu sam našla na Ahuinu TW, to je valjda nakon što se 'pomirila' s Hazal putem TW, taman negdje u siječnju ju je stavila.



Ova mi nije najjasnija, što to gledaju i s kim, zna itko?

Na ovu i ovu sam neki dan naišla, Hazalin smijeh mi je genijalan, da mi je znati na što se tu tako smije.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 23.09.2013., 16:06   #100
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ova mi nije najjasnija, što to gledaju i s kim, zna itko?

Na ovu i ovu sam neki dan naišla, Hazalin smijeh mi je genijalan, da mi je znati na što se tu tako smije.
I mene isto.

Nisam ih prije vidjela. Sad me baš zanima o čemu je bila riječ. Izgledaju dobro raspoloženi.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:54.