Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2017., 23:47   #21
Quote:
Deere kaže: Pogledaj post
Misliš na onaj isti agrokor koji nije platio robu dobavljačima, ili na onaj agrokor koji je godinama kupovao EU tržišne viškove mesa na isteku trajanja i sa jednakim cijenama otukpljivao domaću stoku (kao fol možemo mi to vani kupiti po nižoj cijeni).... ili postoji i neki drugi Agrokor?
mislim da on govori o Agrokoru koji je izvukao najviše poticaja od države koja je istovremeno ukinula poticaje stočarima i poljoprivrednicima.

istina da su ih ostvarivali i neki koji nisu na to imali pravo, ali zašto ista ta država nije organizirala dobre evidencije i kontrole kome daje i za što..

i sjećam se da se sve to događalo kad je hrv.ušla u EU gdje su se zabilježili viškovi mlijeka.

ne znam zašto sumnjam u to kako je i u tome bio neki Agrokor.

a sad vidim da tu netko govori o okrupnjavanju i više takvih Agrokora. hrvati su fakat mazohisti!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 08:55   #22
Quote:
Deere kaže: Pogledaj post
Misliš na onaj isti agrokor koji nije platio robu dobavljačima, ili na onaj agrokor koji je godinama kupovao EU tržišne viškove mesa na isteku trajanja i sa jednakim cijenama otukpljivao domaću stoku (kao fol možemo mi to vani kupiti po nižoj cijeni).... ili postoji i neki drugi Agrokor?
Mislim na isti onaj Agrokor koji je iz nicega digao Belje ili Pik Vrbovec.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 08:57   #23
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
mislim da on govori o Agrokoru koji je izvukao najviše poticaja od države koja je istovremeno ukinula poticaje stočarima i poljoprivrednicima.

istina da su ih ostvarivali i neki koji nisu na to imali pravo, ali zašto ista ta država nije organizirala dobre evidencije i kontrole kome daje i za što..

i sjećam se da se sve to događalo kad je hrv.ušla u EU gdje su se zabilježili viškovi mlijeka.

ne znam zašto sumnjam u to kako je i u tome bio neki Agrokor.

a sad vidim da tu netko govori o okrupnjavanju i više takvih Agrokora. hrvati su fakat mazohisti!
Da uzas...Argokor je uzeo poticaje za poljoprivrednu proizvodnju za ono sto je proizvodio!.





moj prijedlog: umjesto da tu filozofirate koliko Hrvatska uvozi hrane dajte se prvo sami sa sobom dogovorite sto vi uopce zelite?
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.

Zadnje uređivanje u prolazu : 04.07.2017. at 09:08.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 10:40   #24
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Nisam lud, otkupna cijena hrane je manja od prozivodne, nikome se ne isplati raditi.

Osim što nemam njivu
Znaci ti i ostali palamudani bi da drugi sade i imaju gubitke a onda da vi te njihove proizvode kupite po jeftinim cijenama u Konzumu? Tako sam si i mislio.
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:13.