Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2018., 14:50   #261
valjda misli na kavu
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 14:59   #262
Veli mi frendica da ćemo i mi biti dosadne, neusvisle babe za koju godinu A ide to polako
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 15:00   #263
dakle, počeli smo se i vrijeđat vidi što sunce učini
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 15:03   #264
Ma vrijeđanje. Pa piše gore, zeka. Netko je rekao da je ovo psiho smajlić, meni je samo smajlić
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 15:12   #265
Ne znam kako nam to ranije nije palo na pamet... ali idealno bi bilo da pomaknemo sat pola sata između ljetnog i zimskog i svi sretni!!
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 15:47   #266
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Ne znam kako nam to ranije nije palo na pamet... ali idealno bi bilo da pomaknemo sat pola sata između ljetnog i zimskog i svi sretni!!
tako su nama misu pomakli.

zimi bila u 6, ljeti u 7, nikad nisi znao kada kreće to novo vrijeme.

i ljepo pateri stavili u pol sedam cijele godine i mirna bosna.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 15:51   #267
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
ljeti je dovoljno toplo i živo da mogu šetati i kroz polumrak u 21 i 30, ako mi se baš šeće
Gzeno, ne pomiče se sat 30.6.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:06   #268
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Mi se nismo druzili svaki dan, ali da smo se druzili vise nego zimi, jesmo.
Osobne preference na stranu, ne mogu se bas praviti slijepa na broj ljudi po parkovima i lokalima na proljece/ljeto/ranu jesen naspram zime. Plus kojekakva dogadjanja i festivali.
Pa, da.
Kad je lijepo vrijeme, krenem negdje pa zavrsim na skroz trecem mjestu. Jer s treninga idemo prosetati, a bas bi mogle sjesti i na kavu ili idem do poste, pa netko zvrcne i tako u krug. Imam vise poleta, svugdje je muving, zimi mi se iza 18 valjda nista pod milim bogom ne da.
Ova zimska shema mi je robija, ustajem se u pol 6, vikendom u 5, pa mi se ionako ranije spava, jos kad se smraci, gotova sam vec popodne

O pomicanju sata nemam misljenje jer ionakl nikad ne znam kad se pomice naprijed, a kad nazad i nis me to ne tangira.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:13   #269
Baš to. Kad se vidi uvijek ćeš još nešto, kad padne mrak vrijeme je za hibernaciju. Kokoši, šta ćeš
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:16   #270
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
ja od vrata do vrata 20 km, hž+zet=sat i pol
muž od vrata do vrata 45 km, autom=40 minuta (javnim prijevozom sat vremena bi mu trebalo), jebiga ide u suprotnom smjeru od zagreb
Od vrata do vrata, 65km, sat vremena vožnje kad nije špica. Kad je, max do sat i pol.
Dok sam stanovala 6km od posla, 40 min autom, sat vremena javnim prijevozom.
Traženje parkinga u ovo nije uključeno.

Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Ovo je dobro pogodjen osjecaj koji nerijetko prati jutarnja druzenja prije posla (koji pocinje ujutro).
Kad imam obaveze navečer, sva druženja i cuge popodne nakon posla tempiram, jer uglavnom nitko nema cijelo popodne slobodno.
Kad radim popodne, imam druženja i kave prije posla, obično i ja i druga strana tome pristupamo prilično normalno, pogledamo na sat tu i tamo, znamo koje imamo obaveze
Vi te susrete prije posla opisujete u najmanju ruku ko da se pije kava na brisanom prostoru.

Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
jel oš reć da i za viđanje s prijateljima trebate sunce?
zašto bi mijenjala navike, viđaj se i dalje nakon posla, iza 17 sati, tada još uvijek nije mrak.

nego, kako to sad svi imate jebenih obaveza nakon posla, pa svaki dan ronjenje, pa jahanje, pa obilaženje bašte, pa plaža i sunčanje, pa prijatelji na dnevnoj bazi, pa joggiranje, pa ovo ono, a stalno ste na forumu...
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:18   #271
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Gzeno, ne pomiče se sat 30.6.
?


Znam. Zadnji vikend u ozujku i listopadu.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:28   #272
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Kad imam obaveze navečer, sva druženja i cuge popodne nakon posla tempiram, jer uglavnom nitko nema cijelo popodne slobodno.
Kad radim popodne, imam druženja i kave prije posla, obično i ja i druga strana tome pristupamo prilično normalno, pogledamo na sat tu i tamo, znamo koje imamo obaveze
Vi te susrete prije posla opisujete u najmanju ruku ko da se pije kava na brisanom prostoru.
Bez da sad idemo u detalje kolike tko ima rupe za kafenisanjeu zivotu, nije mi isto planirati druzenje prije posla koji je u 13/14h ili 9 ujutro
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:38   #273
Imaš pravo, nije isto.
Rađe bih prije posla riješila banku, postu, doktora, šišanje, jogu, trčanje, brzo hodanje, depilaciju itd. kad je posao od 9.

Svi mi upravljamo bolje ili gore svojim vremenom.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:42   #274
Kako ces rijesiti banku i postu, ako banka radi od 9, posta od 8, sportski tereni ne rade tamo rano ujutro itd, drzavne i javne službe u 8, frizeraj isto najranije u 8 itd, a na poslu moras biti najkasnije u 9 ?
Zato zalud svitanje u 3 ujutro i ranije budjenje, kad se sve otvara tek najranije u 8, osim ducana i pekare.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:45   #275
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Imaš pravo, nije isto.
Rađe bih prije posla riješila banku, postu, doktora, šišanje, jogu, trčanje, brzo hodanje, depilaciju itd. kad je posao od 9.

Svi mi upravljamo bolje ili gore svojim vremenom.
Pa pisala sam vec da se ja osobno ustajem nekoliko sati prije posla, no iz vise razloga nije realno da cu se s nekim naci u 6 ili 7 na dorucku ili kavi, cak i kad se nalazimo na dorucku i kavi prije posla.
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:48   #276
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Kako ces rijesiti banku i postu, ako banka radi od 9, posta od 8, sportski tereni ne rade tamo rano ujutro itd, drzavne i javne službe u 8, frizeraj isto najranije u 8 itd, a na poslu moras biti najkasnije u 9 ?
Zato zalud svitanje u 3 ujutro i ranije budjenje, kad se sve otvara tek najranije u 8, osim ducana i pekare.
Ok, u mom svemiru banke rade prije9, pošte rade prije 9, joga satovi kreću od pol 8, sportski tereni su vanjski i otvoreni i besplatni.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 17:00   #277
MNM je da je dosta o pomicanju/nepomicanju sata.
Al očito je to samo moje mišljenje pa ću se vratiti kasnije kad završite.
BondWannabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 17:01   #278
Poste rade od 8. ZABA uglavnom od 9, u centru od 8. Drz i javne i gradske službe za korisnike od 8, knjiznice od 8 itd.
Raznorazni servisi od 8 ili 9..stignes otici u postu i jos na posao do 9?
I ja ustajem par sati prije posla, doma cesto i pospremim sto treba, pjesacim na posao, ali vecinu stvari ne mogu obaviti prije posla zbog navedenog radnog vremena.

Necu vise daviti, samo da velim da po studijima samo 26% anketiranih EU gradjana zeli konstantno zimsko vrijeme.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2018., 22:18   #279
Ne želim ljetno računanje vremena!!

Pijani Juncker priča sad jedno

https://www.tportal.hr/vijesti/clana...-foto-20180831


sad drugo

https://www.klix.ba/vijesti/bih/junk...mena/180831032

a ja samo ne želim da stalno bude fakin ljetno vrijeme.

Zimsko računanje vremena je ionako prirodno.

No da se mene pita, ljetno i zimsko računanje vremena su ok i ja bih ostavila te dvije izmjene godišnje. Nećeš ti stresa i šoka, dvaput godišnje pomjerit kazaljke na satu.

Ali onda osjetljivi milenijalci nariču kako njima treba duže sunčanog vremena nakon posla, moraju ispijat kavice na terasicama i upijat vitamin d.

Umjesto da shvate da je jedino vrijeme koje treba mijenjati radno vrijeme. Treba raditi od 7-15, a ne od 9-17 i hop, eto slobodnog vremena za uživanje pod jebenom užarenom kuglom.

Mrzim Sunce, ima ga previše. Želim noć, tamu, oblake i maglu. Stalno.
Molly K Darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2018., 22:21   #280
Aj bogati, otvorila temu.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:26.