Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2018., 14:57   #401


"Lijevom rukom uhvatio me za guz, a jedan od njegovih prstiju dodirnuo me za područje između rektuma i penisa. I počeo je micati ruku. Bilo mi je zlo. Osjećao sam se kao malo dijete. Osjećao sam se kao da mi je kugla u grlu. Mislio sam da ću zaplakati", rekao je 49-godišnji glumac za GQ."



Ok, mogu skužiti da se žene u takvim situacijama osjećaju ranjivo jer su slabije i od straha kako nasilnik može reagirati. Ali da odrasli muškarac skoro zaplače umjesto da se okrene i centrira tipa šakom u glavu.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 15:18   #402
Ocito svi muskarci moraju biti neranjivi terminatori.

Zato i nema sigurnih kuca za muskarce kod nas i pitanje hoce ih biti dok god se razmislja da svi na neki sok moraju reagirati isto.

(Clanak mi nece otvoriti pa govorim nacelno ne mogu vidjeti brendanov slucaj)
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 20:36   #403
Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
Ocito svi muskarci moraju biti neranjivi terminatori.

Zato i nema sigurnih kuca za muskarce kod nas i pitanje hoce ih biti dok god se razmislja da svi na neki sok moraju reagirati isto.

(Clanak mi nece otvoriti pa govorim nacelno ne mogu vidjeti brendanov slucaj)
Partyboy je to uglavnom ok sažeo, osim što nije napisao da je lik prvo kao posegnuo za njegovom rukom, kao da se hoće rukovat, a ispalo umalo ličko rukovanje.

Ja bih ga vjerojatno opalila, a nisam muško niti sam baš nešto krupna.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 09:41   #404
Knjiga kćeri kultne autorice Marion Zimmer Bradley izašla je još prije nekoliko godina, kao prethodnik sadašnjih otkrića o kalifornijskim umjetničkim krugovima, ali još grozniji:
Quote:
Hlebyn kaže: Pogledaj post
Svakako treba biti vrlo oprezan, na što upućuje i slučaj kultne SF spisateljice Marion Zimmer Bradley (The Mists of Avalon, Darkover ...) i njezinog supruga Waltera Breena.

Njihova kći Moira Greyland u knjizi "The Last Closet: The Dark Side of Avalon"
otkriva kako su Bradley, Breen i njihov krug prijatelja seksualno zlostavljali nju, njenog brata i drugu djecu:
https://www.amazon.com/Last-Closet-D...70_&dpSrc=srch
Walter Breen je na koncu i bio osuđen, ali Marion Zimmer Bradley je ostala nedodirljiva zbog svog kultnog statusa i utjecaja u Kaliforniji oko San Francisca:
Quote:
THE LAST CLOSET: The Dark Side of Avalon is a brutal tale of a harrowing childhood. It is the true story of predatory adults preying on the innocence of children without shame, guilt, or remorse. It is an eyewitness account of how high-minded utopian intellectuals, unchecked by law, tradition, religion, or morality, can create a literal Hell on Earth.

THE LAST CLOSET is also an inspiring story of survival. It is a powerful testimony to courage, to hope, and to faith. It is the story of Moira Greyland, the only daughter of Marion Zimmer Bradley and convicted child molester Walter Breen, told in her own words.
Samo sam donekle neprecizno napisao da je Breen "na kraju osuđen",
jer je za neke stvari bio procesuiran još pedesetih godina: https://en.wikipedia.org/wiki/Walter_H._Breen
što za Marion Zimmer Bradley očito nije bila prepreka nego baš plus da se s njim skompa.
Hlebyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 10:14   #405
Ima li kakvih vijesti o Clint Eastwoodu, Robert Redfordu, pokojnom Charlesu Bronsonu? Oni su mi oduvijek bili heroji iz djetinjstva pa bi mi bas slomilo srce da saznam da su zlostavljaci. Dok mi recimo za Arnolda terminatora ne bi bilo cudno. Sylvester Stallone mi pak pari kao ok tip. Misljenja?

Edit: Woody Allen i Quentin Tarantino mi izgledaju kao pedofili.
T-3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 10:18   #406
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
ako dobiješ jednu doživotnu, može se smanjiti promjenom zakona ili dobrim vladanjem ili nečim trećim. Pokazalo se boljim rješenjem za "nepopravljive" i za osobito gnjusne zločine ili recidiviste staviti brojku koja je nedoživljiva ili dvije, tri ili više doživotnih, ovisno o državi, tako da apsolutno ne postoji mogućnost da osuđeni za života izađe iz zatvora, bez obzira na moguće olakotne okolnosti i kasnije ponašanje u zatvoru. Meni je ta praksa ok - u Hrvatskoj su propisane maksimalne kazne koje su niske, plus što se svaki kurac koristi kao olakotna okolnost, tako da na kraju jednako gule lik koji uzgaja maricu, ubojica pištoljem, ubojica u prometu, neplatiša alimentacije i pljačkaš banke.
Pa veći ti je bad dobiti 40 godina nego doživotnu. Da me šutnu van iz zatvora sa 74 godine u dupetu, ne znam gdje bi sa sobom.
T-3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 10:47   #407
Quote:
T-3000 kaže: Pogledaj post
Pa veći ti je bad dobiti 40 godina nego doživotnu. Da me šutnu van iz zatvora sa 74 godine u dupetu, ne znam gdje bi sa sobom.
Napisala sam već - dobro vladanje, olakotne okolnosti i kojekakve pizdarije smanjuju te ograničene kazne - nikad ne znaš koliko će smeće odgulit. Dvije do sedam konsekutivnih doživotnih su sigurnije.
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 11:05   #408
Hollywood je velki orgy fest, pretpostavljam da se svi sa svakim krešu po sobama u danima između snimanja.
Kao što se oženjenom Jamie tu i tamo omaklo s Dakotom, tako se vjerojatno i Blunt omaklo na snimaju Edge of Tommorow s Cruiseom.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 11:30   #409
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
Napisala sam već - dobro vladanje, olakotne okolnosti i kojekakve pizdarije smanjuju te ograničene kazne - nikad ne znaš koliko će smeće odgulit. Dvije do sedam konsekutivnih doživotnih su sigurnije.
Dobro kod hrvatskog pravosuđa je sve moguće. No ipak, radije nekoliko doživotnih nego višedesetljetna robija.



Evo upravo sam umro od smijeha. Kud baš na Portiu lezbijku.

Quote:
Steven Seagal, 65, an actor and producer (Under Siege, Above the Law), was accused of sexual harassment by Portia de Rossi, who claims he unzipped his pants during a private office audition. "He told me how important it was to have chemistry off-screen as he sat me down and unzipped his leather pants," de Rossi tweeted Nov. 8. "I ran out and called my agent." ER actress Julianna Margulies also revealed an incident she had with Seagal in an interview with SiriusXM’s Jenny Hutt on Nov. 4. She claims the producer requested to go over a scene with her in his hotel room when she was 23, and once she arrived at 10:40 p.m., the female assistant who said she would be there with her was gone. "He made sure that I saw his gun, which I had never seen a gun in real life," she alleges in the interview. "And I got out of there unscathed... I sorta screamed my way out."

https://www.usatoday.com/story/life/...ent/827004001/
T-3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 11:32   #410
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Hollywood je velki orgy fest, pretpostavljam da se svi sa svakim krešu po sobama u danima između snimanja.
Kao što se oženjenom Jamie tu i tamo omaklo s Dakotom, tako se vjerojatno i Blunt omaklo na snimaju Edge of Tommorow s Cruiseom.
Nije samo Hollywood u tome. To je danas modus operandi u životu. Tako neki napreduju i u firmama.
T-3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 13:19   #411
Quote:
T-3000 kaže:
Nije samo Hollywood u tome. To je danas modus operandi u životu. Tako neki napreduju i u firmama.
Pa vidiš kako je za vrijeme Olimpijskih igara. U olimpijskim selima orgije su postale toliko uobičajene da su organizatori počeli dijeliti kondome olimpijcima.
Kako i ne bi - mladi atraktivni ljudi stisnuti u malom prostoru s minimalnim kontaktom s vanjskim svijetom. Što da rade kad ne mogu zaspat?
Vjerujem da je isto i kod snimanja filmova među filmskim parovima.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 15:20   #412
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Pa vidiš kako je za vrijeme Olimpijskih igara. U olimpijskim selima orgije su postale toliko uobičajene da su organizatori počeli dijeliti kondome olimpijcima.
Kako i ne bi - mladi atraktivni ljudi stisnuti u malom prostoru s minimalnim kontaktom s vanjskim svijetom. Što da rade kad ne mogu zaspat?
Vjerujem da je isto i kod snimanja filmova među filmskim parovima.
To je i strategija. Ako si cijelu noć ševio, sutradan se možeš pozdraviti sa rezultatima. Nema seksa prije podjele medalja.
T-3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 16:55   #413
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Partyboy je to uglavnom ok sažeo, osim što nije napisao da je lik prvo kao posegnuo za njegovom rukom, kao da se hoće rukovat, a ispalo umalo ličko rukovanje.

Ja bih ga vjerojatno opalila, a nisam muško niti sam baš nešto krupna.
a da, neki bi ga tresnuli, neki se ne bi snasli, ni muski ni zenski. nismo svi isti.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 19:21   #414
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Kao što se oženjenom Jamie tu i tamo omaklo s Dakotom
fakat?
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 21:36   #415
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
a da, neki bi ga tresnuli, neki se ne bi snasli, ni muski ni zenski. nismo svi isti.
Pa da, nisu svi isti, ja kažem kako bih ja.

Samo jednom sam (s 19 godina) bila u šoku kad me jedan doktor uhvatio za guzicu u prolazu i nisam tad reagirala. Ono, tek sam počela raditi i nisam se snašla.
Nedobog da se to sad desi.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 07:30   #416
Quote:
T-3000 kaže: Pogledaj post
To je i strategija. Ako si cijelu noć ševio, sutradan se možeš pozdraviti sa rezultatima. Nema seksa prije podjele medalja.
Pozdraviš se ovako i onako ako nemaš karakter; ako cijelu noć od nabrijanosti ne možeš zaspat pa nastupaš neispavan ili ako cijelu noć se ševiš pa ti razine testosterona padnu na nulu.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 07:52   #417
Ovisi o kojem se sportu radi. Ako je to curling onda možeš jebati cijelu noć i povlačiti crte kokaina s guzice svoje odabranice. Ne znam koliko moraš biti neispavan, razvaljen i netestosteriran da ne bi mogao držati metlu u ruci.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 10:34   #418
I opet-na dopingu su. Fuck logic
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 13:30   #419
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
I opet-na dopingu su. Fuck logic
Nitko nije na dopingu dok ga se ne ulovi i isto mu se dokaže. Točka.
T-3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 20:21   #420
Erm... https://globalnews.ca/news/4033516/r...nute-a-curler/
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.