Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2006., 23:24   #1
A što ako ti se čini da ni jedan drugi nije kao on ili bolji...

...i to ti još usput svi oko tebe ponavljaju..pa i tvoja draga mama..
Ono..ostavila si divnog.. pa nitko te neće toliko voljet..pa pomiri se.. pa što će ti ovaj ili onaj.. bivši ti je bio sto puta bolji..

I tako redaju se ti drugi al ni jedan ne kuha tako dobro, nema toliko duše.. nije toliko praktičan niti toliko požrtvovan...


A puta natrag nema.. hmmm.. a nije ti ni tako loše.. život teče dalje..uživaš u tome što jesi i što imaš i nastojiš iskoristit lijepe trenutke...

Valjda taj osjećaj da si pogriješio prodje, a?
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 23:53   #2
podsjetila si me moje srednjoškolske ljubavi... veza dvije godine... moji obožavali njega. zajednička ljetovanja/zimovanja.... sve spremno za brak... i ja prekinula vezu.. zašto.... ne znam... on je bio divan, ozbiljan i zabavan, sve naj, naj... financijsku budućnost osiguranu.... ali ja nisam više mogla...nije bilo pravog razloga samo neki unutarnji osjećaj.....
godinama sam se pitala da li sam pogriješila... (bio je deset puta bolji od mog muža, i moja ga mama do danas nije prebolila)...
i sad pred dva tjedna na otvorenju hotela Lav sam ga srela nakon dobre 3 godine da se nismo vidili, bio je sa ženom... ja naravno solo... i nakon 10 minuta razgovora ugodnog.... ja sam u sebi vrištala hvala ti bože što sam poslušala onaj glas i skužim da sam pred 10 godina s njim prekinula jer nisam htjela živit takav život...
Ja vjerujem da kad doesemo odluke slušajući sebe to su najbolje moguće odluke i kad tad ćemo shvatit pravi razlog... i biti presretni što smo poslušali sebe....

A za muža.... njega nitko ne podnosi od mojih... tako da ga i sada stalno nešto branim...
__________________
Sunce grije , toplo mi je!!!
suncemojemalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 00:25   #3
Quote:
Ona007 kaže:
...i to ti još usput svi oko tebe ponavljaju..pa i tvoja draga mama..
Ono..ostavila si divnog.. pa nitko te neće toliko voljet..pa pomiri se.. pa što će ti ovaj ili onaj.. bivši ti je bio sto puta bolji..

I tako redaju se ti drugi al ni jedan ne kuha tako dobro, nema toliko duše.. nije toliko praktičan niti toliko požrtvovan...


A puta natrag nema.. hmmm.. a nije ti ni tako loše.. život teče dalje..uživaš u tome što jesi i što imaš i nastojiš iskoristit lijepe trenutke...

Valjda taj osjećaj da si pogriješio prodje, a?
prode,prode.itekako prolazi.ukoliko nemas griznju savjest.a to samo ti znas.i da,ako je moguce ikako,trebas ici za sustom suprotnosti-da se uvjeris da ono prije i nije najbolje.i sta je-je,ali ona stara poslovica " daleko od oka,daleko od srca ' ti je najbolje cime cijelis ranu-ako je uopce ima.dokazano!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 00:27   #4
Quote:
suncemojemalo kaže:
podsjetila si me moje srednjoškolske ljubavi... veza dvije godine... moji obožavali njega. zajednička ljetovanja/zimovanja.... sve spremno za brak... i ja prekinula vezu.. zašto.... ne znam... on je bio divan, ozbiljan i zabavan, sve naj, naj... financijsku budućnost osiguranu.... ali ja nisam više mogla...nije bilo pravog razloga samo neki unutarnji osjećaj.....
godinama sam se pitala da li sam pogriješila... (bio je deset puta bolji od mog muža, i moja ga mama do danas nije prebolila)...
i sad pred dva tjedna na otvorenju hotela Lav sam ga srela nakon dobre 3 godine da se nismo vidili, bio je sa ženom... ja naravno solo... i nakon 10 minuta razgovora ugodnog.... ja sam u sebi vrištala hvala ti bože što sam poslušala onaj glas i skužim da sam pred 10 godina s njim prekinula jer nisam htjela živit takav život...
Ja vjerujem da kad doesemo odluke slušajući sebe to su najbolje moguće odluke i kad tad ćemo shvatit pravi razlog... i biti presretni što smo poslušali sebe....

A za muža.... njega nitko ne podnosi od mojih... tako da ga i sada stalno nešto branim...
drugim rijecima-kad slusamo poruke iz glave a ne iz srca-onda su to najbolje odluke.al ako si primjetila-one i ne dolaze dok nam je srceko puno ljubavi-nego kad se pocne ta ljubav razvodnjavati...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 00:29   #5
Quote:
AFRODITA69 kaže:
drugim rijecima-kad slusamo poruke iz glave a ne iz srca-onda su to najbolje odluke.al ako si primjetila-one i ne dolaze dok nam je srceko puno ljubavi-nego kad se pocne ta ljubav razvodnjavati...
da kad zaljubljenost počne nestajat...
__________________
Sunce grije , toplo mi je!!!
suncemojemalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 20:52   #6
Ona007, moram priznat da ne kužim: da li se samo tvojoj mami čini da je on bio najbolji ili i tebi?
E stara moja ako si i ti u dilemi, onda se stvar komplicira...
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 20:54   #7
Quote:
Ona007 kaže:
...i to ti još usput svi oko tebe ponavljaju..pa i tvoja draga mama..
Ono..ostavila si divnog.. pa nitko te neće toliko voljet..pa pomiri se.. pa što će ti ovaj ili onaj.. bivši ti je bio sto puta bolji..

I tako redaju se ti drugi al ni jedan ne kuha tako dobro, nema toliko duše.. nije toliko praktičan niti toliko požrtvovan...


A puta natrag nema.. hmmm.. a nije ti ni tako loše.. život teče dalje..uživaš u tome što jesi i što imaš i nastojiš iskoristit lijepe trenutke...

Valjda taj osjećaj da si pogriješio prodje, a?
al koka moze on bit predivan i najbolji u svemiru,postoji razlog zasto je postao bivsi....
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 21:03   #8
Sve prođe. Ako želiš.

No, ponekad je ljudima lakše vidjeti se kao žrtvu prošlosti. Bilo da su je sjebali oni ili netko drugi. Na taj način opravdavaju sadašnjost.
Pokondirena tikva is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 23:14   #9
Mene malo puca osjećaj krivnje tj dobro me puca u zadnje vrijeme..
On je bivši najviše zato jer se kod mene bio pojavio netko drugi.. pa sam mu to bila i rekla, to da sam se zaljubila u drugog..
Sad ponekad ne mogu vjerovat da sam ja zbog jedne takve situacije napravila tako drastične korake i rasprčkala brak jer nakon malo ispostavilo se da uopće nisam bila zaljubljena u tog drugog nego je to sve bio neki glupavi zanos..
Al očito nisam bila zaljubljena ni u njega!

A u isto vrijeme sam svima drugima trubila da se rastajemo jer nismo jedno za drugo, i bla bla bla i da je on napravio ovo ili ono.. samo je on znao o čemu se zapravo radi..i nikome to nije rekao..

Mi smo danas frendovi, onakvi kakvi smo bili prije naše veze, dobro se slažemo i tako da sve je to prošlost, bilo pa prošlo..gledamo na budućnost..

Al nekad me zbilja neka vražija ruka uzme .. naročito kad mi i drugi počnu govorit o tome.. inače izbjegavam i mislit i razgovarat o toj temi
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 23:34   #10
Ako osjećaš još nešto za njega, ja se na tvojem mjestu ne bih libila pokušat ponovo. Iz svega napisanog (naročito ona da nikom nije rekao pravi razlog rastave i da je sad još uvijek dobar prema tebi) izgleda da je tip stvarno ok. Kakva mu je sad situacija, jel se oženio ponovo?
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 12:24   #11
Ona, kad ne nađeš nikoga, u toj usamljenosti, uvijek se razmišlja o bivšima. To je klopka, obmana
Bivši je postao s razlogom - bivši.

Ajde, ima muškaraca na tone.
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 12:54   #12
Quote:
Ona007 kaže:
A u isto vrijeme sam svima drugima trubila da se rastajemo jer nismo jedno za drugo, i bla bla bla i da je on napravio ovo ili ono.. samo je on znao o čemu se zapravo radi..i nikome to nije rekao..

lazljiva, zla zeno

zelim ti da ti svi sljedeci radili to sto si ti njemu

i bolje da se rastao od tebe
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 17:57   #13
Quote:
Kent kaže:
Ona, kad ne nađeš nikoga, u toj usamljenosti, uvijek se razmišlja o bivšima. To je klopka, obmana
istina
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 18:01   #14
Quote:
Kent kaže:
Ona, kad ne nađeš nikoga, u toj usamljenosti, uvijek se razmišlja o bivšima. To je klopka, obmana
Bivši je postao s razlogom - bivši.

Ajde, ima muškaraca na tone.
stavila sam si to u potpis nasla sam se u napisanom
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 20:40   #15
Quote:
Ona007 kaže:
Mene malo puca osjećaj krivnje tj dobro me puca u zadnje vrijeme..
On je bivši najviše zato jer se kod mene bio pojavio netko drugi.. pa sam mu to bila i rekla, to da sam se zaljubila u drugog..
Sad ponekad ne mogu vjerovat da sam ja zbog jedne takve situacije napravila tako drastične korake i rasprčkala brak jer nakon malo ispostavilo se da uopće nisam bila zaljubljena u tog drugog nego je to sve bio neki glupavi zanos..
Al očito nisam bila zaljubljena ni u njega!

A u isto vrijeme sam svima drugima trubila da se rastajemo jer nismo jedno za drugo, i bla bla bla i da je on napravio ovo ili ono.. samo je on znao o čemu se zapravo radi..i nikome to nije rekao..

Mi smo danas frendovi, onakvi kakvi smo bili prije naše veze, dobro se slažemo i tako da sve je to prošlost, bilo pa prošlo..gledamo na budućnost..

Al nekad me zbilja neka vražija ruka uzme .. naročito kad mi i drugi počnu govorit o tome.. inače izbjegavam i mislit i razgovarat o toj temi
Našla sam se u ovome, ali kako od mog izlaska iz braka nije prošlo puno još nisam došla u fazu da razmišljam o tome kako sam pogriješila.

No, moram priznati da malo pribojavam trenutka kada ću doći to te točke.
ljubav-je-bol is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 20:42   #16
Quote:
Kent kaže:
Ajde, ima muškaraca na tone.
Ima muškaraca na tone, ali one slobodne i koji nešto vrijede mogli bi izražavati u dekagramima, možda čak i gramima.
ljubav-je-bol is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 16:13   #17
Quote:
atlantis kaže:
lazljiva, zla zeno

zelim ti da ti svi sljedeci radili to sto si ti njemu

i bolje da se rastao od tebe
Nije lažljiv onaj tko ne zna da je lagao..tj katkad se kockice ne poslažu odmah i nisi svjestan toga što te snašlo..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 16:17   #18
Quote:
Kent kaže:
Ona, kad ne nađeš nikoga, u toj usamljenosti, uvijek se razmišlja o bivšima. To je klopka, obmana
Bivši je postao s razlogom - bivši.

Ajde, ima muškaraca na tone.
Pa u tome i je problem što nisam usamljena i što ih ima na tone.. nije sad da usporedjujem ali što je je očigledna je razlika..

I mene to ne muči, ne mora bit niti da sam pogriješila, situacije u životu se postave tako.. nikad ne znaš zašti je nešto što je trenutno loše u stvari dobro za neki drugi momenat
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 16:21   #19
Ona, sjecam se ja tvoje price, a ako malo procackas po starim temama i ti ces se prisjetiti kako bilo jasno da trazis i najmanju sitnicu da bi ga pred samom sobom ocrnila. Cini mi se da si tada uletila u neki iracionalni film (to je izgleda to sa toboznjom zaljubljenosti), a onda si pokusavala to potkrijepiti racionalnim sitnicama, da bi stvorila kriticnu masu za razvod.
Jebiga, izgleda da tada nisi bila dovoljno pametna da ne napravis takvu glupost, a opet sada nisi dovoljno glupa da ostanes u takvom filmu, pa ti se to naplacuje.
Pozitivno u tome je da odrastas i ucis na greskama, a lose da uglavnom nema natrag i da se to prelama preko malog.
Dugorocno, vecina rastavljenih postaju kvalitetnije osobe nego sto su bili (prije par godina ti si nisi dala nis reci!). Samo je zajeb sto je cijena toga vrlo visoka, a placaju je i oni koji nisu trebali.
Corto is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 17:00   #20
Hvala ti puno Corto.. ja baš i ne čitam ono što pišem .. što si mi napomenuo/la da pogledam te stare teme..
Evo ga
https://www.forum.hr/showthread.php?t...tanje+svijesti
https://www.forum.hr/showthread.php?t=33183
To je ko da prelistavaš stari album sa slikama
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:30.