Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2018., 01:05   #6241
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Perićka, možda ovo?
pvdje piše upravo suprotno od onog što ona predlaže.
My Name Is... is offline  
Old 24.02.2018., 08:21   #6242
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
"Američki predsjednik Donald Trump nagovijestio je moguće naoružavanje nastavnika kako bi se spriječili masakri poput ovog. Izrazio je potporu toj ideji tijekom ovotjednog susreta u Bijeloj kući s učenicima koji su preživjeli pucnjavu i jednog roditelja čije dijete nije."


Nije mi jasno zašto je nakon svake nove pucnjave rješenje još više oružja pod obrazloženjem - da su svi bili naoružani prije bi eliminirali ubojicu.

zato jer je to jedan od glavnih biznisa u americi i vrte se ogromne pare? isto ko i vojna industrija i privatni zatvori. nije da ratuju bezveze sam tak i da im je hrpa ekipe na dugogodisnjim kaznama sam tak. pare su to, grdne parice.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 24.02.2018., 08:44   #6243
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
E vidiš, ovo i ja mislim. I zanima me baš jako njihov stvaran motiv. Naravno, ako te osobe ili osobu izravno pitam tako nešto..neću dobiti pravi odgovor.
Neka patoloska ovisnost je tu u igri.
I nezdrav odnos prema sebi i okolini.


Moji susjedi u zgradi gdje sam odrasla su takvi. Bolesnocica.
Gzena is online now  
Old 24.02.2018., 09:04   #6244
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Pisali su pametniji kako izražena nesebičnost u suštini nije različita od sebičnosti. Radi se o tome da obje kategorije nisu sposobne zapravo voljeti niti sebe niti druge jer imaju nisko samopoštovanje. Onda ta krajnje nesebična osoba čini sve za druge kako bi zapravo prikrila da nije sposobna stvarno voljeti druge jer ne voli ni sebe. To su valjda onda na kraju dana upravo te žrtve. A ta ljubav prema sebi i drugima se u biti svodi na ljubav prema životu.

Taj identitet žrtve je meni uvijek dojma da ne bi slučajno oni imali neku odgovornost.
Znači, dva slična samo svaki s druge strane štapa. Ima smisla. Pogotovo ovo boldano, vidim taj pattern kod ovih nesebično žrtvujućih koji to svoje žrtvovanje za truta ipak izvode s figom u džepu. Onda kada ih trut/na navede na neku svinjariju, nikada oni nisu krivi, nikada odgovorni za načine na koje postupaju; kriv je onaj drugi, svemir, okolnosti, nešto.

Gzeno
Quote:
Moji susjedi u zgradi gdje sam odrasla su takvi. Bolesnocica.
koji iz tog para je trut? baba il dida
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 24.02.2018., 15:46   #6245
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
E vidiš, ovo i ja mislim. I zanima me baš jako njihov stvaran motiv. Naravno, ako te osobe ili osobu izravno pitam tako nešto..neću dobiti pravi odgovor.
Jer im je ta "donja" osoba stalan izvor osjećaja da su bar od nekoga bolji / jači?
Znam neke takve, ne mislim da su toga svjesni, ali meni sa strane gledajući tako izgleda
Dagmar is offline  
Old 24.02.2018., 16:10   #6246
Koje su to jebene štetočine

http://www.novilist.hr/Scena/TV/Nako...jena%2bprometa

sve su sjebali što je valjalo.

htjeli su ukinuti kućne ljubimce jer...pitaj Boga zašto.

Sada i ovo skidaju, a emisija je super. Baš smo danas dragi i ja gledali i divili se tom vrtu i svašta možeš saznati od te žene.

Hoće li ikad itko toj smrdljivoj nekompetentnoj bagri stati na kraj?
My Name Is... is offline  
Old 24.02.2018., 16:19   #6247
Jesu li za nju pričali da ona i suprug maltretiraju sve oko sebe koji sudjeluju u snimanju vrtlarice?
fuj is online now  
Old 24.02.2018., 17:27   #6248
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
Jesu li za nju pričali da ona i suprug maltretiraju sve oko sebe koji sudjeluju u snimanju vrtlarice?
Jesmo.
svejedno, dobro odrađen posao, dobri savjeti, lijepi kadrovi, smislena radnja.
da sam na njihovom mjestu, prodavala bih tu seriju širom regije i šire.
ako su bili imalo pametni, trebalo je zaštiti ideju.
ako imaju mogućnosti, maknut se s hrta sa patentom i nastaviti snimati drugdje.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 24.02.2018., 17:30   #6249
Da, nitko bas nema lijepih rijeci za njih dvoje, ali emisija je
Gzena is online now  
Old 24.02.2018., 20:33   #6250
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Da, nitko bas nema lijepih rijeci za njih dvoje, ali emisija je
vidiš kako izgled vara

a kaj, jel ona neka aždaja? ja se ne sjećam toga...
My Name Is... is offline  
Old 24.02.2018., 20:37   #6251
mislim da je išla priča da su se suradnici žalili na nju, a mi smo onda spomenuli mogućnost da je žena perfekcionist i želi da sve bude picikato, a to nije lako za pratiti.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 24.02.2018., 20:49   #6252
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
mislim da je išla priča da su se suradnici žalili na nju, a mi smo onda spomenuli mogućnost da je žena perfekcionist i želi da sve bude picikato, a to nije lako za pratiti.
aha, može biti.

jer joj vrt izgleda stvarno stani pani, sve buja, vidiš po boji zemlje da gnoji nenormalno, stvarno se žena izuzetno trudi. iako ja i priroda nismo u dobrim odnosim, bube i to, meni toplo oko srca kad gledam tu njenu emisiju, koliko se posvećuje tome i odmah i ja nekako zavolim prirodu
My Name Is... is offline  
Old 24.02.2018., 22:32   #6253
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
mislim da je išla priča da su se suradnici žalili na nju, a mi smo onda spomenuli mogućnost da je žena perfekcionist i želi da sve bude picikato, a to nije lako za pratiti.
Da, žena je navodno rospijetina samo takva i užasna za raditi. I od prvog dana je dogovor da muž mora biti uključen u priču (a čini mi se da ni tad nije mogao zbog tih nekih zavrzlama, pa su ipak isposlovali). Od ostalih suradnika, jako jako su izbirljivi i navodno kad si zamisle da netko mora s njima raditi, taj mora ostaviti/hitno završiti sve ostale poslove i raditi na njihovim projektima. A i ovo o mizernim aneksima je isto jako upitno. I to se na hrtu trpi, jer eto, super je emisija.

A i koliko me pamćenje služi, bio je neki skandal kad je održavala radionice na svom imanju pa je ispalo da ljude koristi ko radnu snagu koja još i njoj plaća.

To su informacije s hrta, pa ak lažu oni, lažem i ja.

Tak da me ne bi iznenadilo da je pozadina priče ipak nešto drugačija osim - eto, promjena pravila.



Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is online now  
Old 24.02.2018., 22:39   #6254
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
Koje su to jebene štetočine

http://www.novilist.hr/Scena/TV/Nako...jena%2bprometa

sve su sjebali što je valjalo.
Sada će biti više mjesta za mise i turske serije, mislim, kada maknu sve smisleno ako je još išta smisleno ostalo.
Volim pogledati Vrtlaricu iako nisam od vrtlanja, krasni kadrovi, zanimljiva je i sviđa mi se što joj uvijek pomaže onaj njen mali smiješni pas.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 24.02.2018., 22:56   #6255
igrom slučaja, često sam pored upaljenog tva u vrijeme dobro jutro, hrvatska.
to se svelo na to da se priča o bogeku, crkvici, svećenici, red tamburaša i zborovi penzionerki pokušavaju pjevati.
jako se priča kako se prije tkalo, vezlo, jelo, disalo, opet red branitelja, red branitelja koji govore da smo mi i Herceg Bosna jedno, planinari vjernici koji idu na neki vrh jer su se zavjetovali, čvarci, penzionerke, svećenik nešto, branitelj ima dramu u kazalištu, dan svetog nekog, i ukrug,
jedina svijetla točka, a stvarno je dobra, je emisija unutar emisije, Imam problem.
Ne znam kako ih nisu stisli da obrade probleme svećenika i vjernika i branitelja, u svih devet kombinacija.

Cijelo vrijeme se provlači koncept priznavanja branitelja i pamćenja zauvijek što su napravili, sjećanja kako je prije bilo dobro, tradicija svuda, sve sa sela, ne postoji građanska povijest hrvatstva, ne postoji ništa drugo a da se filter ove trijade ne spomene.
kao instagram, moraš provući priču ili kroz branitelje, ili kroz katoličanstvo, ili kroz crkvu.

možda im Vrtlarica udahne malo života, mada već vidim kako idu prilozi.
Branitelji brane hrvatsku zemlju od zlatice. Crkveni kalendar i sadnja. Kako se sadilo prije tisuću godina i zašto bi valjalo i opet.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 25.02.2018., 00:14   #6256
Quote:
Zla majkee kaže: Pogledaj post
Da, žena je navodno rospijetina samo takva i užasna za raditi.
a djeluje tako zen i u skladu s prirodom i čovjekoljubljivo. uopće ju ne mogu zamisliti da urla na nekog ili širi negativnu energiju. fakat je dobra glumica.

Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Sada će biti više mjesta za mise i turske serije, mislim, kada maknu sve smisleno ako je još išta smisleno ostalo.
Volim pogledati Vrtlaricu iako nisam od vrtlanja, krasni kadrovi, zanimljiva je i sviđa mi se što joj uvijek pomaže onaj njen mali smiješni pas.
da, ni ja nisam od vrtlanja, ali stvarno je emisija onako nekako smirujuća i baš ju volim pogledati. i peso je medeni
My Name Is... is offline  
Old 25.02.2018., 00:46   #6257
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
igrom slučaja, često sam pored upaljenog tva u vrijeme dobro jutro, hrvatska.
to se svelo na to da se priča o bogeku, crkvici, svećenici, red tamburaša i zborovi penzionerki pokušavaju pjevati.
jako se priča kako se prije tkalo, vezlo, jelo, disalo, opet red branitelja, red branitelja koji govore da smo mi i Herceg Bosna jedno, planinari vjernici koji idu na neki vrh jer su se zavjetovali, čvarci, penzionerke, svećenik nešto, branitelj ima dramu u kazalištu, dan svetog nekog, i ukrug,
jedina svijetla točka, a stvarno je dobra, je emisija unutar emisije, Imam problem.
Ne znam kako ih nisu stisli da obrade probleme svećenika i vjernika i branitelja, u svih devet kombinacija.

Cijelo vrijeme se provlači koncept priznavanja branitelja i pamćenja zauvijek što su napravili, sjećanja kako je prije bilo dobro, tradicija svuda, sve sa sela, ne postoji građanska povijest hrvatstva, ne postoji ništa drugo a da se filter ove trijade ne spomene.
kao instagram, moraš provući priču ili kroz branitelje, ili kroz katoličanstvo, ili kroz crkvu.

možda im Vrtlarica udahne malo života, mada već vidim kako idu prilozi.
Branitelji brane hrvatsku zemlju od zlatice. Crkveni kalendar i sadnja. Kako se sadilo prije tisuću godina i zašto bi valjalo i opet.
Joj, Pjescana, odlican i duhovit opis!
Uhvatila par puta, fala.
Kaj se tice Vrtlarice, boli me dupe kakva je privatno osoba, ak je emisija dobra, a je.
Kad naletim, rado pogledam.
A ja cak nemam ni vrt.
Hannah 3 is offline  
Old 25.02.2018., 09:01   #6258
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
igrom slučaja, često sam pored upaljenog tva u vrijeme dobro jutro, hrvatska.
to se svelo na to da se priča o bogeku, crkvici, svećenici, red tamburaša i zborovi penzionerki pokušavaju pjevati.
jako se priča kako se prije tkalo, vezlo, jelo, disalo, opet red branitelja, red branitelja koji govore da smo mi i Herceg Bosna jedno, planinari vjernici koji idu na neki vrh jer su se zavjetovali, čvarci, penzionerke, svećenik nešto, branitelj ima dramu u kazalištu, dan svetog nekog, i ukrug,
jedina svijetla točka, a stvarno je dobra, je emisija unutar emisije, Imam problem.
Ne znam kako ih nisu stisli da obrade probleme svećenika i vjernika i branitelja, u svih devet kombinacija.

Cijelo vrijeme se provlači koncept priznavanja branitelja i pamćenja zauvijek što su napravili, sjećanja kako je prije bilo dobro, tradicija svuda, sve sa sela, ne postoji građanska povijest hrvatstva, ne postoji ništa drugo a da se filter ove trijade ne spomene.
kao instagram, moraš provući priču ili kroz branitelje, ili kroz katoličanstvo, ili kroz crkvu.

možda im Vrtlarica udahne malo života, mada već vidim kako idu prilozi.
Branitelji brane hrvatsku zemlju od zlatice. Crkveni kalendar i sadnja. Kako se sadilo prije tisuću godina i zašto bi valjalo i opet.
e ovo je tako točno, baš je tako
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Old 25.02.2018., 12:04   #6259
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
možda im Vrtlarica udahne malo života, mada već vidim kako idu prilozi.
Branitelji brane hrvatsku zemlju od zlatice. Crkveni kalendar i sadnja. Kako se sadilo prije tisuću godina i zašto bi valjalo i opet.
Sve al ovo me ubi
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 25.02.2018., 12:06   #6260
Sad si me zainteresirala da si sutra upalim Dobro jutro Hrvatska dok se spremam na posao...
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:07.