Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2017., 21:06   #81
Dinda sve znaš ~~~~~~~~~~~

Gajfun uživaj sad u svakom trenu. Predivno je to iskustvo unatoč mucninama i ostalim popratnim krasotama.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Old 20.12.2017., 08:12   #82
Cure jel bio itko na testiranju prohodnosti jajovoda? Kakva su iskustva? Boli li taj postupak? Cula sam da moze i pod opcom ili sa jakim analgeticima.
chupperak is offline  
Old 20.12.2017., 08:15   #83
Sto se dogadja s brojem postova? Resetirani su mi.
chupperak is offline  
Old 20.12.2017., 08:48   #84
chupperak meni je bila jedna prijateljica i rekla je da ju je uzasno zabolilo ali samo na trenutak, kaze da je jako kratko trajala bol al je bila bas jaka. Ali ja mislim da ti bol ovisi i o prohodnosti jajnika, njoj su skroz prohodni, sve joj je u redu.

dinda cestitam na plusicu. U zadnje vrijeme imamo dosta plusica sta je predivno. Drzim fige drugim curama da nam se pridruze sta prije!!

Gefjun drago mi je cuti da je sve u redu!! Ja isto ne povracam al vise manje kroz cijeli dan osjecam neku mucninu, nekad manju nekad jacu. Ali nastojim se skulirati s hranom, sreca slatko mi ne pase bas sada.
betty boop! is offline  
Old 20.12.2017., 10:12   #85
POzdrav cure! Čestitam na svim plusićima!!! Čuvajte se i samo uživajte1 Divni božićni poklončići :-)

Meni nažalost nije uspjelo, danas procurila, trebala jučer, kupila i test pa ću se za Badnjak obradovat možda, a danas hadan tuš, samo mi se plače sad na poslu i užasno sam jadna.....Pokrili sve dane i prije i poslije i ništa... Kontam da je možda jer sam prošli mjesec pila ii antibiotike i more tableta protiv bolova jer sam vadila umnjak. Al ne znam ništa...jadna sma uglavnom
malaRita is offline  
Old 20.12.2017., 12:29   #86
hello...

obavila dio kupnje za kolače.. 300 kn. još jedno 300 dok pokupujem ostalo..plus pokloni = bankrot
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 20.12.2017., 12:38   #87
malaRita, nemoj biti razočarana. Doći će beba, kad bude pravo vrijeme... Nažalost, koliko god imali volje, želje, pokrivali sve plodne dane..., nekad jednostavno ne ide onako kako smo zamislili!
Većina nas ovdje na temi radi na bebi već neko vrijeme. Evo, mi 6 mjeseci pokušavamo... Svaki mjesec pratim ovulaciju trakicama, a par mjeseci i mjerenjem bt, ali još ništa... Treba se nadati, ne odustajati i vjerujem da će se taj trud isplatiti.
Nisam zapazila jel si pisala koliko dugo pokušavate, koliko imate godina, eventualne dijagnoze i sl. Ali sigurna sam da ćeš i ti jednog dana ugledati svoj plusić!

evil, ti si u kolačima?! Uf, a poklone mi ne spominji! Jučer sam sat i pol pakirala poklone! Mislim da sam imala nekih 15 paketića... Imam puno nećakinja, djece od kumova, prijatelja... Pa par rođendana oko Božića... Bankrot dok kažeš keks!
Kako je kod tebe, koji dc? Bude i kod vas uskoro akcije?
kikica8888 is offline  
Old 20.12.2017., 12:48   #88
Quote:
Evil-smile kaže: Pogledaj post
hello...

obavila dio kupnje za kolače.. 300 kn. još jedno 300 dok pokupujem ostalo..plus pokloni = bankrot
Uhh, ja jos to nisam. A i Badnjak radim 9-17. Pa koma!!
Monikag5 is offline  
Old 20.12.2017., 13:42   #89
Quote:
kikica8888 kaže: Pogledaj post
malaRita, nemoj biti razočarana. Doći će beba, kad bude pravo vrijeme... Nažalost, koliko god imali volje, želje, pokrivali sve plodne dane..., nekad jednostavno ne ide onako kako smo zamislili!
Većina nas ovdje na temi radi na bebi već neko vrijeme. Evo, mi 6 mjeseci pokušavamo... Svaki mjesec pratim ovulaciju trakicama, a par mjeseci i mjerenjem bt, ali još ništa... Treba se nadati, ne odustajati i vjerujem da će se taj trud isplatiti.
Nisam zapazila jel si pisala koliko dugo pokušavate, koliko imate godina, eventualne dijagnoze i sl. Ali sigurna sam da ćeš i ti jednog dana ugledati svoj plusić!

evil, ti si u kolačima?! Uf, a poklone mi ne spominji! Jučer sam sat i pol pakirala poklone! Mislim da sam imala nekih 15 paketića... Imam puno nećakinja, djece od kumova, prijatelja... Pa par rođendana oko Božića... Bankrot dok kažeš keks!
Kako je kod tebe, koji dc? Bude i kod vas uskoro akcije?
Pozdrav kikica!!! 8 i 9 mjesec smo sve opušteno radili, nismo ništa tempirali jer smo 14.10 imali vjenčanje, 10 mj sam morala preskočiti jer sam u 11 imala vađenje umnjaka i sad u 12 mj smo se baš trudili.....al nismo ostali trudni. Sve znam, da je rano za paniku i sve mi jasno sl sam inače plačljiva kad procurim i sad ajde...a valjda i to blagdansko raspoloženje, k tome radim u okruženju sa djecom...sve se složilo. Meni je 32 MM 35. Nije nam zadnji voz, ali polako sad biološki sat traži nove otkucaje :-) Bila kod ginića u 9 mj, sve super, svi nalazi odlični i kaže da sam puna folikulića. Ovaj mj naručene i trakice pa idemo. Probam s tim i onda poslije toga ništa neću više pratiti, samo se badiram.

Ne znam kojih si godina? Piješ li kakve nadomjestke ?
malaRita is offline  
Old 20.12.2017., 14:55   #90
Quote:
malaRita kaže: Pogledaj post
Ne znam kojih si godina? Piješ li kakve nadomjestke ?
Ja sam 37, MM 39 godina, radimo na 2. djetetu... Nisam ništa pila do sad. Nekako ne volim uzimati nešto na svoju ruku ako nisam sigurna. Naručena sam za mjesec dana kod ginića na redovnu kontrolu, pa ću priupitati jel mi šta preporučuje ili ne.

Nekako sam uvjerena da će vama brzo doći plusić! Probaj trakice, i bt ako ti se da, pa da vidiš kako ti tijelo funkcionira, kolika ti je lutealna faza i tako to. Ako te išta tješi, ja sam s prvim djetetom ostala trudna s 34.god i to iz prve! Tako da mislim da godine nisu baš toliki problem, ako je drugo sve u redu. Probajte se truditi još neko vrijeme, a ako ne bude ništa, možda da ti muž ode na spermio... Vidjet ćeš s vremenom. Nije sve tako crno!
kikica8888 is offline  
Old 20.12.2017., 16:37   #91
Quote:
kikica8888 kaže: Pogledaj post

evil, ti si u kolačima?! Uf, a poklone mi ne spominji! Jučer sam sat i pol pakirala poklone! Mislim da sam imala nekih 15 paketića... Imam puno nećakinja, djece od kumova, prijatelja... Pa par rođendana oko Božića... Bankrot dok kažeš keks!
Kako je kod tebe, koji dc? Bude i kod vas uskoro akcije?
ja kupujem svakome sitnicu. doslovno. puno nas je. ali svejedno se tog skupi jer nas je puno

neke sam poklone već riješila prije jer se accessorize kod nas zatvara pa ima super stvari za par kuna.. alli još je nešto ostalo..

nisam još počela radit kolače. to ću subotu i nedjelju, inače će se sve pojesti

kod mene 9 dc danas. akcije uvijek ima. ali ne pišam ovaj mjesec trakice. tj pišnut ću 14-15 dc tek toliko da vidim ima li nešto ili nema. nećem se zamarati. niti ću tempirati sex. nemam sad vremena za to, a ni volje. kad bude bit će. ošla mi ljetna beba u povijest, pa sad nije neka preša...

Quote:
Monikag5 kaže: Pogledaj post
Uhh, ja jos to nisam. A i Badnjak radim 9-17. Pa koma!!
mm radi 12-18 badnjak. mi nedjeljom ne radimo inače, ali da nisam na GO, radila bi do 14 subotu
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 20.12.2017., 21:16   #92
veeečeeer majlejdiz

brojimo 1dc napokon taman akcija oko blagdana :klap: na kraju ćemo svu djecu nacvrcani složiti :klap:
__________________
'pojest ću ti uho ko list salate' xD
https://lb3f.lilypie.com/2cXxp1.png
padallo is offline  
Old 20.12.2017., 21:59   #93
Quote:
padallo kaže: Pogledaj post
veeečeeer majlejdiz

brojimo 1dc napokon taman akcija oko blagdana :klap: na kraju ćemo svu djecu nacvrcani složiti :klap:
Kod mene bozicna beba, kod tebe novogodisnja Bit cemo terminuse!

Dinda cestitam!!!

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 20.12.2017., 22:03   #94
Quote:
malaRita kaže: Pogledaj post
POzdrav cure! Čestitam na svim plusićima!!! Čuvajte se i samo uživajte1 Divni božićni poklončići :-)

Meni nažalost nije uspjelo, danas procurila, trebala jučer, kupila i test pa ću se za Badnjak obradovat možda, a danas hadan tuš, samo mi se plače sad na poslu i užasno sam jadna.....Pokrili sve dane i prije i poslije i ništa... Kontam da je možda jer sam prošli mjesec pila ii antibiotike i more tableta protiv bolova jer sam vadila umnjak. Al ne znam ništa...jadna sma uglavnom
Dobrodosla!! Znam kako ti je, mene je isto kad smo prvi put pokusavali dotuklo jos od prvog ciklusa. Nije ni kasnije bilo puno lakse, al kad sam ugledala plus, znala sam da se sve isplatilo. Prvi put nam je trebalo 9 ciklusa, sad si zelimo drugo, i vec nam je 11 ciklus. A isto nismo stari jako, ja 31, mm 33. Druzi se s nama da ti prije prode vrijeme.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 20.12.2017., 22:48   #95
Padallo ajd nek se napokon crveni kad je već test zakazao! ~~~~~~~~ da NG party urodi plodom.

Kod mene već 2 dana EW! 8 dc sam. Trakica polako tamni. Ajde, što prije prođe ovaj ciklus prije idem po svoje pahuljice, ali opet. Kako već??? Mislila sam da mi su ti ultra kratki ciklusi iza mene

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Old 20.12.2017., 22:49   #96
Malarita žao mi je. Ovi minusi u vrijeme blagdana najviše bole.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Old 21.12.2017., 07:18   #97
Quote:
Ivanche00 kaže: Pogledaj post
Dobrodosla!! Znam kako ti je, mene je isto kad smo prvi put pokusavali dotuklo jos od prvog ciklusa. Nije ni kasnije bilo puno lakse, al kad sam ugledala plus, znala sam da se sve isplatilo. Prvi put nam je trebalo 9 ciklusa, sad si zelimo drugo, i vec nam je 11 ciklus. A isto nismo stari jako, ja 31, mm 33. Druzi se s nama da ti prije prode vrijeme.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Puno hvala na dobrodošlici! A mi žene, uvijek bi da je sve po našim zamislima i kad ne ide eto problema i stvoriš si začarani krug. Al polako, bit će, inače sam baksuz i kod mene što god može ići po težem putu tako i krene. Želim i tebi čim prije plusić da se veselimo !!!!
malaRita is offline  
Old 21.12.2017., 07:23   #98
Quote:
kikica8888 kaže: Pogledaj post
Ja sam 37, MM 39 godina, radimo na 2. djetetu... Nisam ništa pila do sad. Nekako ne volim uzimati nešto na svoju ruku ako nisam sigurna. Naručena sam za mjesec dana kod ginića na redovnu kontrolu, pa ću priupitati jel mi šta preporučuje ili ne.

Nekako sam uvjerena da će vama brzo doći plusić! Probaj trakice, i bt ako ti se da, pa da vidiš kako ti tijelo funkcionira, kolika ti je lutealna faza i tako to. Ako te išta tješi, ja sam s prvim djetetom ostala trudna s 34.god i to iz prve! Tako da mislim da godine nisu baš toliki problem, ako je drugo sve u redu. Probajte se truditi još neko vrijeme, a ako ne bude ništa, možda da ti muž ode na spermio... Vidjet ćeš s vremenom. Nije sve tako crno!
Hvala na lijepim riječim i podršci! Nemaš pojma kako me tvoj post nekako smirio. Svi me gledaju kao staru nerotkinju a ja planiram po svojim godinama tako kao ti, jer meni to nije kasno.... a svi ostali mi tupe kako je to kasno, kako je teže....u biti sam tek sad psihički svjesna sebe i svega ostaloga onako za stvarno. Mislim da su velika očekivanja moj problem. Počela mjeriti bt i polako čekamo novi termin Uzet ću si danas folnu, koliko mi je cura u ljekarni rekla, ne može naškoditi.
malaRita is offline  
Old 21.12.2017., 07:27   #99
Quote:
blizanka kaže: Pogledaj post
Malarita žao mi je. Ovi minusi u vrijeme blagdana najviše bole.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Hvala draga!! Mislim da nije ovo blagdansko vrijeme da bi bilo malo lakše, ali što je tu je!!! Glava gore i ganjamo nove pobjede.
malaRita is offline  
Old 21.12.2017., 07:39   #100
Quote:
malaRita kaže: Pogledaj post
POzdrav cure! Čestitam na svim plusićima!!! Čuvajte se i samo uživajte1 Divni božićni poklončići :-)

Meni nažalost nije uspjelo, danas procurila, trebala jučer, kupila i test pa ću se za Badnjak obradovat možda, a danas hadan tuš, samo mi se plače sad na poslu i užasno sam jadna.....Pokrili sve dane i prije i poslije i ništa... Kontam da je možda jer sam prošli mjesec pila ii antibiotike i more tableta protiv bolova jer sam vadila umnjak. Al ne znam ništa...jadna sma uglavnom
Sretno i da sto prije ugledas svoj plusic:klap: Znam da je ponekad tesko opustiti se i ne misliti, ali i to nekad pomogne. Ja imam policisticne jajnike i meni su ginekolozi rekla da bez terapije sigurno necu moci ostati trudna, ali da pokusavamo godinu dana i da se onda javimo. Prvi mjesec sam s trakicama pratila ovulaciju i sve smo pokrili i nista. Drugi mjesec mi trakice uopce nisu pokazale ovulaciju te dane kad sam ih koristila. Menstruacija mi uvijek kasni pa kad mi je kasnila i taj mjesec nisam se nista iznenadila. Nakon duzeg kasnjenja napravila sam test i bio je pozitivan. Sad sam u 10 tjednu i sve je u redu, samo neka tako i ostane.
__________________
pamtit ću te cijelog života, pamtit ću te ja, srest ćemo se u životu opet ti i ja...........
slatkatajna111 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:13.