Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2018., 13:56   #61
Quote:
blue-bell kaže: Pogledaj post
Toliko je bio ugledan da je isključena opcija komentara po portalima..
ovo..čovjek poželi javno ostaviti komentar, ne može, jutarnji blokada, 24sata blokada, večernji blokada komentara, slobodna dalmacija isto, čini mi se da novi list ima dozvoljene komentare : prejako:
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 13:57   #62
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
ovo..čovjek poželi javno ostaviti komentar, ne može, jutarnji blokada, 24sata blokada, večernji blokada komentara, slobodna dalmacija isto, čini mi se da novi list ima dozvoljene komentare : prejako:
Ne bih htio promovirati, ali ovo znači da je Index.hr jedini koji drži do pulsa naroda.(ali bit će im tužba ne sumnjam...)
Orion1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 13:58   #63
Citam zadnjih par stranica ovdje... nisam bas najbolje upucen pa jel mi moze netko ukratko opisati po cemu se toliko zuci prosipa po Hanzekovicu, sto je on to radio da je zasluzio ovakav prijezir? Ozbiljno pitam, ne znam previse o covjeku i njegovoj karijeri pa me zanima sto je to lose radio da se tako zamjerio ljudima. Mislim, znam da odvjetnici nisu bas "najomiljenija" profesija ali opet, od svih odvjetnika po njemu se nekako najvise pljuvalo, pa me zanima zasto.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 13:58   #64
Quote:
zulualpha kaže: Pogledaj post
Hoce li svecenik smjeti moliti oce nas kod Hanzekovica. Ima jedna nezgodna recenica u toj molitvi. Ona glasi: "i otpusti nam duge nase,
kako i mi otpustamo duznicima nasim".
naravno da smije

i biti će upravo tako - biti ćemo otpušteno na isti način kako je i on otpuštao

to i je upravo ono što se moli kad se moli (samo neki nisu svjesni što mole kada uopće mole Očenaš) - biti će nam otpušteno na isti onaj način kako i mi otpuštamo...
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 13:59   #65
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
ovo..čovjek poželi javno ostaviti komentar, ne može, jutarnji blokada, 24sata blokada, večernji blokada komentara, slobodna dalmacija isto, čini mi se da novi list ima dozvoljene komentare : prejako:
Možda na kraju ispadne 'dobar', jerbo ljudi možda uvide koliko zla se može nanest kombinacijom trulog zakonodavstva i kapitalističke pohlepe, a sve to skupa preko medija kontroliranih od iste klike...
__________________
There is absolutely no cause for alarm.
sotonik123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 14:01   #66
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Citam zadnjih par stranica ovdje... nisam bas najbolje upucen pa jel mi moze netko ukratko opisati po cemu se toliko zuci prosipa po Hanzekovicu, sto je on to radio da je zasluzio ovakav prijezir? Ozbiljno pitam, ne znam previse o covjeku i njegovoj karijeri pa me zanima sto je to lose radio da se tako zamjerio ljudima. Mislim, znam da odvjetnici nisu bas "najomiljenija" profesija ali opet, od svih odvjetnika po njemu se nekako najvise pljuvalo, pa me zanima zasto.
Da ti sjedne ovrha od 1200 kn za dug od 180, i tebi bi se zamjerio.
Phlegma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 14:02   #67
Vrhunski profesionalac, gospodin, biznismen, odvjetnik, poslodavac. Od zaposlenih i onih koji ga znaju osobno cuo samo pohvale.

Ljubomorna sitnez uvijek potrebuje simbole za projekcije svojih frustracija i simplificiranje prekompliciranog im stvarnog zivota.

Ako se na nesto zalite - zalite se na sebe. Sabor odredjuje zakone koje odvjetnici izvrsavaju, sa Hanzom ili bez njega. A u saboru sjede koje smo izabrali.

Covjek je samo bio uspjesniji u vodjenju posla od konkurencije koja bi jednako radila da je mogla, kao i vecina onih sto se tu nesto previse zgraza da je u istoj poziciji.

Naravno to sto je mason ide samo u prilog, sigurno vise od bivanja clanom crkve kao sto je slucaj kod vecine politicara i stanovnika
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 14:02   #68
Quote:
Phlegma kaže: Pogledaj post
Da ti sjedne ovrha od 1200 kn za dug od 180, i tebi bi se zamjerio.
A zašto su bile tolike ovrhe? Je li to bio loše napisani zakon, pa ovi koristili rupu da nabijaju tolike ovrhe ili je to bila intencija zakona?
boske94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 14:03   #69
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Ne bih htio promovirati, ali ovo znači da je Index.hr jedini koji drži do pulsa naroda.(ali bit će im tužba ne sumnjam...)
I oni znaju ukinuti komentare članaka kada im niej po volji.
Uptown is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 14:06   #70
Quote:
sotonik123 kaže: Pogledaj post
Možda na kraju ispadne 'dobar', jerbo ljudi možda uvide koliko zla se može nanest kombinacijom trulog zakonodavstva i kapitalističke pohlepe, a sve to skupa preko medija kontroliranih od iste klike...
pa ono, SVI odvjetnici imaju ISTE tarife.
__________________
John_Wayne: Ajmo rednecksi, ajmo seljacine, ajmo krezubi, ognjistari i pecinari!!
yamunche is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 14:07   #71
Quote:
boske94 kaže: Pogledaj post
A zašto su bile tolike ovrhe? Je li to bio loše napisani zakon, pa ovi koristili rupu da nabijaju tolike ovrhe ili je to bila intencija zakona?
Odvjetnički troškovi su izuzeti iz zakona, te HOK(gdje je ujedno bio član i ovo moralno dno) su uredno propisali sami sebi tarife uvećane za nekoliko puta u odnosu na prosijek eu.
Orion1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 14:08   #72
Quote:
yamunche kaže: Pogledaj post
pa ono, SVI odvjetnici imaju ISTE tarife.
Pa o tome se i radi, njegovom smrću neće prestat gluposti, sve dok sustavu koji ga je stvorio ne bude otkinuta glava...
__________________
There is absolutely no cause for alarm.
sotonik123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 14:08   #73
Rest in piece.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 14:08   #74
Quote:
Phlegma kaže: Pogledaj post
Da ti sjedne ovrha od 1200 kn za dug od 180, i tebi bi se zamjerio.
Cekaj, ovdje mi treba pojasnjenje...jel Hanzekovic odredio visinu ovrhe ili je to odredila drzava? Mislim, ako je on odredjivao onda mi je jasno, ali ako je zakon takav, onda ne vidim gdje je njegova krivica...kazem, ne znam puno, pa pitam vas koji znate vise.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 14:09   #75
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Cekaj, ovdje mi treba pojasnjenje...jel Hanzekovic odredio visinu ovrhe ili je to odredila drzava? Mislim, ako je on odredjivao onda mi je jasno, ali ako je zakon takav, onda ne vidim gdje je njegova krivica...kazem, ne znam puno, pa pitam vas koji znate vise.
On.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 14:11   #76
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
On.
Kako on moze odrediti visinu ovrhe, ne razumijem...moze li neki konkretan primjer iz prakse?
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 14:12   #77
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Citam zadnjih par stranica ovdje... nisam bas najbolje upucen pa jel mi moze netko ukratko opisati po cemu se toliko zuci prosipa po Hanzekovicu, sto je on to radio da je zasluzio ovakav prijezir? Ozbiljno pitam, ne znam previse o covjeku i njegovoj karijeri pa me zanima sto je to lose radio da se tako zamjerio ljudima. Mislim, znam da odvjetnici nisu bas "najomiljenija" profesija ali opet, od svih odvjetnika po njemu se nekako najvise pljuvalo, pa me zanima zasto.
Po tome sto bi dug za RTL predplatu od 200kn narastao na 800 kn kad bi on pokrenuo ovrhu jer papir kosta.
Stvar je jos gora ako se uzme u obzir da su umirovljenici bili u velikom broju ti koje je ovrsavao.
Bio je primjer covjeka bez mrvice skrupula, zbog njega zalim sto pakao ne postoji.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 14:13   #78
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Cekaj, ovdje mi treba pojasnjenje...jel Hanzekovic odredio visinu ovrhe ili je to odredila drzava? Mislim, ako je on odredjivao onda mi je jasno, ali ako je zakon takav, onda ne vidim gdje je njegova krivica...kazem, ne znam puno, pa pitam vas koji znate vise.
Kakve zakon ima veze s moralnom prosudbom ljudi? I njemački nacisti su radili po zakonu, zar ne? Opravdava li ih to?

...a oni koji su skrivali Židove radili su mimo zakona, lagali su i radili im lažne dokumente.


Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Vrhunski profesionalac, gospodin, biznismen, odvjetnik, poslodavac. Od zaposlenih i onih koji ga znaju osobno cuo samo pohvale.
Nažalost, bio je tek pohlepni primitivac, sirovina.
- Sizif - is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 14:16   #79
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Po tome sto bi dug za RTL predplatu od 200kn narastao na 800 kn kad bi on pokrenuo ovrhu jer papir kosta.
Stvar je jos gora ako se uzme u obzir da su umirovljenici bili u velikom broju ti koje je ovrsavao.
Bio je primjer covjeka bez mrvice skrupula, zbog njega zalim sto pakao ne postoji.
A jesu li to svi odvjetnici radili ili samo on?
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 14:16   #80
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Rest in piece.
Just one?

Teško....
Cirka Oko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:02.