Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2018., 12:21   #21
Quote:
Duda001 kaže: Pogledaj post
Ja ni neznam gdje se koja nalazi nitko mi nista ne govori..nisam ni znala da je ta posteljica opasnost dok nisam sad opet prokrvarila pa su rekli da se moze i to desit i da su sanse 50-50..a ja mislila da je problem samo taj hematom
Ne znam u kojoj si bolnici al moje iskustvo s petrovom i vinogradskom kaze da ne trebas previse ocekivati od njih. Privatnog doktpra sam ipak sve ispitala i sama doc je sve pokazala i bila puno detaljnija.a
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 12:40   #22
nemam osobnog iskustva- ali, šogorica je imala blizanačku, jedan je plod otišao isto tako nekako rano, drugi ubrzo za njim, no nije ga "povuko" krvarenje, nego je isto sve samo stalo. Kod frendice- ona je imala trojke.. dva su ploda otišla, ali treći se sačuvao. morala je žicati preko veze heparinske injekcije jer doktori u toj bolnici nisu imali blage veze o upotrebi i doziranju heparina, pa je tražila prepruku svog liječnika kod kojeg je bila na mpo. uglavnom, treći plod se zadržao i sad je to curka od 5,5 godina.
sretno!
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 17:08   #23
Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
Ne znam u kojoj si bolnici al moje iskustvo s petrovom i vinogradskom kaze da ne trebas previse ocekivati od njih. Privatnog doktpra sam ipak sve ispitala i sama doc je sve pokazala i bila puno detaljnija.a
I sama razmisljam o tome da odem kod privatnog doktora samo trebam naci dobrog..dosta mi je vise da moram sve po internetu cupat ,nitko nista ne kaze..pA si ti misli
Duda001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 17:37   #24
Quote:
Duda001 kaže: Pogledaj post
I sama razmisljam o tome da odem kod privatnog doktora samo trebam naci dobrog..dosta mi je vise da moram sve po internetu cupat ,nitko nista ne kaze..pA si ti misli
Nemas kaj razmisljati, naruci se odmah , odnos je nebo i zemlja, znat ces kak stvari stoje i na cemu si. Mnogi preporucuju dr Kosa u ginekos, da je izvrstan dijagnosticar i operator na uzv, kod njega odlaze ginekologinje u trudnoci na uzv, mislim da to dosta govori o njemu, a osobno bi preporucila i dr Gebauer kod podobnika, divna zena.
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 10:28   #25
Ovo potpisujem.
Pregled ti je recimo najvise 500 kn (makar meni su kod Harni naplatili duplo jer su kao blizanci) a ultrazvuci su bolji, termin je rezerviran samo za tebe, nema jos 6x zena u cekaoni i ne pregledava te stazist dok doktor visi na telefonu.
Nije da trebas ici na svaki pregled privatno ali ovak u kriticnim situacijama....

Od preporuka...a ne znam svi su dobri ili jednako dobri. Recimo meni je dr. Kos bio najbezvezniji od svih njih. Al moguce da sam ga ulovila na krivi dan. (bilo prije nekog blagdana)
Nasimpaticnija je bila teta u poliklinici sunce (nemam pojma kak se zove) kod koje sam na pocetku trudnoce vadila papu i briseve. Ona je cak bacila oko na bebace s ultrazvukom iako to nisam ni trazila ni platila.
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 10:55   #26
Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
Ovo potpisujem.
Pregled ti je recimo najvise 500 kn (makar meni su kod Harni naplatili duplo jer su kao blizanci) a ultrazvuci su bolji, termin je rezerviran samo za tebe, nema jos 6x zena u cekaoni i ne pregledava te stazist dok doktor visi na telefonu.
Nije da trebas ici na svaki pregled privatno ali ovak u kriticnim situacijama....

Od preporuka...a ne znam svi su dobri ili jednako dobri. Recimo meni je dr. Kos bio najbezvezniji od svih njih. Al moguce da sam ga ulovila na krivi dan. (bilo prije nekog blagdana)
Nasimpaticnija je bila teta u poliklinici sunce (nemam pojma kak se zove) kod koje sam na pocetku trudnoce vadila papu i briseve. Ona je cak bacila oko na bebace s ultrazvukom iako to nisam ni trazila ni platila.
Otici cu privatno definitivno..mislim da sam napravila glupost:-(..kad sam isla radit tripl test(koji su mi napravili i dr i u labosu da bi mi na kraju dosao nalaz da to kod mene ne mogu radit ne kuzim kako nisu upuceni u to)cinila mi se dobra ta dr koje me gledala..u merkuru sam..i onda sam ja zbog nezadovoljstva sa svojom dr pitala nju dal bi mogla dolazit kod nje..rekla je moze trebam trazit od svoje dr D uputnicu ako ce mi htjet dat. Dala je odmah jedva docekala manje posla za nju..i sad kad sam bila kod te dr u bolnici na kontroli sve je bilo tak bezveze nabrzinu nisam se ni snasla..ni velicinu bebe mi nije rekla..vidimo se za mj dana i to je to..urunokulturu nisam radila 2 mj al dobro za to sam uzela uputnicu od svoje dr pa cu u ponedjeljak ic napravit..sjecam se da mi je dr spominjala i briseve koje ce mi radit na iducem pregledu u međuvremenu sam zavrsila u bolnici dva puta i lezala tamo vise nisam ni isla kod nje..u bolnici mi naravno ni jedanput nisu radili ni urinokulturu a ne nesto drugo..dr je bila spominjala i da cu trebat na vadenju krvi u onaj labos kod petrove..ova u bolnici nista od sveg tog nije ni spominjala niti ja pitala jer je doslovce u 5 min sve zavrsila..sad kao da sam ni na nebu ni na zemlji..znam da se i ono nesto za secer radi nesjecam se vise kad..
Kad sam izasla ispred ambulante sjetils sam se da bi ju trebala pitat za to mirovanje pa sam se vratila..rekla je samo da,da mirujte i dalje(koliko je to potrebno neznam..ili je njima tako najlakse se ogradit. Rekla mi je da je moja trudnoca visoko rizicna jer imam taj hematom koji je povelik negdje 60x20..al mi je po drugi put opet rekla da je hematom na mjestu ako pukne da ce iscurit van i nebi trebalo bit opasnosti za bebu..nista vise ne kuzim)sad se dignem pomalo ubi me lezanje a i nekak se osjecam glupo da samo lezim jer mi je dobro ,od lezanja me sve kosti bole i kile mi idu ajme za 3 tj sam dobila 3 kg..da mi nije zbog financija odavno bi krenula kod privatnika jer mi je vec puna kapa svega:-(
Duda001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 20:22   #27
A cuj nije da se bas sad moras zalec i ne micati. To je za ekipu koja je otvorena prst dva tri i s prolapsom vodenjaka i sl.
Ja sam isto povremeno malo prosetala po stanu i protegla noge svaka 3 4 sata. Zgrijala rucak, malo pospremila stol i zalila cvijece... Ono nesto sitno bez sagibanja.
Zacudo vodenjak mi je pukao u 6 ujutro u krevetu cim sam se probudila i pomakla prst.
To kaj sam tjednima ranije hodala i sve to - to nista.
Ti vodenjaci su cudo.
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:24.