Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2006., 13:31   #41
ni ja nisam skuzila da ju je mlatio u trudnoci

kleo, ako je tebi ok da te mlati (i to trudnu) imaj toliko mozga pa ga se rijesi barem zbog djeteta - ono jadno nije krivo sto ima takve roditelje

i fakat mi se cini da ste nezreli oboje - on razmazeni klinac, a ti nisi u stanju donijeti nijednu odluku bez mame i tate

tako je to valjda kad djeca imaju djecu
zlocestoca is offline  
Old 21.08.2006., 13:31   #42
ma ja bih autorici samo rekla da je jebali njezini roditelji. i da joj je dragi normalan bio, poludio bi.
plavva is offline  
Old 21.08.2006., 13:32   #43
Quote:
plavva kaže:
cuj, muskarac koji udara zenu i to trudnu je priglupa papcina. muskarac koji udara trudnu zenu, a nakon toga ostavlja zenu s malim djetetom i odlazi se duriti kao dvogodisnje dijete svom jednako nezrelom bratu, je debil prve kategorije.

a ti si isto biser koji bracne probleme rjesava pred roditeljima.

"Moji su intervenirali kad me trudnu nekoliko puta udario".


Iz toga kako je dalje opisivala, meni to ne zvuči kako na prvi pogled izgleda.
Nisu oni bili prisutni kad ju je on par puta u seriji udario.

Nego su se incidenti desili, a ona je o tome pričala svojima. I zatim su se oni naknadno umiješali (na koji već način).


- Stipe -
Stipe23 is offline  
Old 21.08.2006., 13:34   #44
Quote:
Stipe23 kaže:
"Moji su intervenirali kad me trudnu nekoliko puta udario".


Iz toga kako je dalje opisivala, meni to ne zvuči kako na prvi pogled izgleda.
Nisu oni bili prisutni kad ju je on par puta u seriji udario.

Nego su se incidenti desili, a ona je o tome pričala svojima. I zatim su se oni naknadno umiješali (na koji već način).
- Stipe -
mislim, sorry, ako je njihovoj kceri normalno da ju muz mlati, a njima opet normalno da se petljaju u njezin brak mislim da su negdje jaaaaako pogrijesili u odgoju
zlocestoca is offline  
Old 21.08.2006., 13:36   #45
Quote:
Stipe23 kaže:
"Moji su intervenirali kad me trudnu nekoliko puta udario".


Iz toga kako je dalje opisivala, meni to ne zvuči kako na prvi pogled izgleda.
Nisu oni bili prisutni kad ju je on par puta u seriji udario.

Nego su se incidenti desili, a ona je o tome pričala svojima. I zatim su se oni naknadno umiješali (na koji već način).


- Stipe -

ma ne, nisam na to mislila, nego mi je nepojmljivo da ona zove roditelje kada on konacno dodje razgovarat o njihovoj buducnosti.
i iz ovih par sturih recenica imam dojam da je ona razmazena, a njeni divni, funkcionalni i brizni roditelji u stvari zabadala koja odlucuju umjesto nje.
on je definitivno nesiguran tip koji se ne zna izborit za sebe, a nema dovoljno pameti, muda, mudrosti, cegavec, njoj rec da odjebe od roditelja jer da su njih dvoje obitelj.
naslo dijete drugo dijete pa napravili skupa trece
plavva is offline  
Old 21.08.2006., 13:37   #46
samo ga ti odjebi,tebi ne treba nezrelo dijete vec muskarac
snjeska is offline  
Old 21.08.2006., 13:37   #47
Ma kako god da su se miješali trebali bi prestat "intervenirat". Osim u slučaju da su ga fizički odvajali od nje dok ju je tukao. Ali ovo njeno mi zvuči kao da je ona išla njima ispričati šta se desilo pa je onda njen otac išao prijetiti mužu ili nešto.
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Old 21.08.2006., 13:38   #48
Thumbs up

Mozda je dolazak sogorice bio samo posljednja kap, nevjerujem da je to pravi razlog.
U svakom slucaju osoba koja se zbog takve pizdarije skupila i otisla nije ni dobar roditelj ni muz.
Potrazi savjet u centru za socijalni rad, meni su jako pomogli samo razgovorom.
Prema tome bolje dobar razvod nego los brak.

Pozdrav
__________________
.........
sunce,more is offline  
Old 21.08.2006., 13:38   #49
Quote:
plavva kaže:
naslo dijete drugo dijete pa napravili skupa trece
i di ces vece srece
zlocestoca is offline  
Old 21.08.2006., 13:39   #50
Quote:
Modesti kaže:
kleo55
Imam dojam da se tvoja obitelj malo previše upliće u vaše odnose.Npr on dolazi razgovarati , tvoji roditelji su prisutni, a tvoj tata mu postavlja ultimatume.
On je zelio da budu prisutni Ja sam ih pozvala da dodju k nama nakratko, medjutim kad je ovaj rekao da se ne zeli vratiti meni i djetetu ni pod kojim uvjetima, moji su se digli i otisli uz komentar da je to ipak malo cudno da su dva brata u stanju ostaviti zenu i dijete od nekoliko mjeseci.
kleo55 is offline  
Old 21.08.2006., 13:41   #51
Quote:
kleo55 kaže:
moji su se digli i otisli uz komentar da je to ipak malo cudno da su dva brata u stanju ostaviti zenu i dijete od nekoliko mjeseci.

i tebi je to normalno?
majko mila!
zlocestoca is offline  
Old 21.08.2006., 13:41   #52
A najbolje je da suti i da trpi ko sto sam ja trpila. I skrivala udarce da nitko ne intervenira. Onda je u braku puno bolje.

Bolje da je otvorena i rekla, i svak normalan bi intervenirao kad bi vidio da covjek udara trudnu zenu, cak i da je stranac!
__________________
I don't mind arguing with myself. It's when I lose that it bothers me
Mariette is offline  
Old 21.08.2006., 13:42   #53
Quote:
plavva kaže:
ma ne, nisam na to mislila, nego mi je nepojmljivo da ona zove roditelje kada on konacno dodje razgovarat o njihovoj buducnosti.

A, to.
Da, to sam već rekao da je nezamislivo.


Quote:
i iz ovih par sturih recenica imam dojam da je ona razmazena, a njeni divni, funkcionalni i brizni roditelji u stvari zabadala koja odlucuju umjesto nje.
on je definitivno nesiguran tip koji se ne zna izborit za sebe, a nema dovoljno pameti, muda, mudrosti, cegavec, njoj rec da odjebe od roditelja jer da su njih dvoje obitelj.
naslo dijete drugo dijete pa napravili skupa trece

lol dobar ti je ovaj opis s djecom

Ali nemoj tako oštro o ženi s malim djetetom.... gdje ti je ženska empatija
Mislim da si dobro pogodila i dobro ih opisala.

Jedino još njega nismo skužili. Po ovom opisu, teško je bilo što smisleno vidjeti. Jel se on napalio na treću, jel njega smetalo rospijanje, petljanje roditelja, jel jednostavno totalni čudak koji sam sebi ne može objasnit kaj radi - po ovim opisima, bilo koje od ovoga je vrlo moguće.


- Stipe -
Stipe23 is offline  
Old 21.08.2006., 13:42   #54
Quote:
kleo55 kaže:
On je zelio da budu prisutni Ja sam ih pozvala da dodju k nama nakratko, medjutim kad je ovaj rekao da se ne zeli vratiti meni i djetetu ni pod kojim uvjetima, moji su se digli i otisli uz komentar da je to ipak malo cudno da su dva brata u stanju ostaviti zenu i dijete od nekoliko mjeseci.
Nisi ih trebala zvati. Ako je on i želio trebala si mu reći da je to vaš brak i da ćete razgovarati i rješavati zajednički stvari bez ičijih roditelja, braće i šogorica.
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Old 21.08.2006., 13:42   #55
Quote:
Mariette kaže:
A najbolje je da suti i da trpi ko sto sam ja trpila. I skrivala udarce da nitko ne intervenira. Onda je u braku puno bolje.

Bolje da je otvorena i rekla, i svak normalan bi intervenirao kad bi vidio da covjek udara trudnu zenu, cak i da je stranac!
sorry, ako je glupa neka trpi
u slucaju kada zena nije materijalno ovisna o muzu ne vidim nijedan razlog osim gluposti da trpi tako nesto
zlocestoca is offline  
Old 21.08.2006., 13:44   #56
Quote:
kleo55 kaže:
On je zelio da budu prisutni

On je želio da budu prisutni?


Ima li ova priča i bar jedan normalan dio?


- Stipe -
Stipe23 is offline  
Old 21.08.2006., 13:44   #57
Quote:
unspeakable kaže:
Ma kako god da su se miješali trebali bi prestat "intervenirat". Osim u slučaju da su ga fizički odvajali od nje dok ju je tukao. Ali ovo njeno mi zvuči kao da je ona išla njima ispričati šta se desilo pa je onda njen otac išao prijetiti mužu ili nešto.
Ja sam cijelo vrijeme pokusavala sve zataskati, da bi se postigao vanjski dojam sretne mlade obitelji. Moji su za batine u trudnoci saznali tek kad se mali rodio... i to me mama izravno pitala, jer je vidjela da nesto ne stima.. Nisam imala snage lagati joj da je sve ok, nego sam pukla i rascmizdrila se.

Ma bilo je jos situacija, tipa urlao je na mene po noci... moji su roditelji to sve primijecivali, ali su sutjeli i "nisu se htjeli mijesati". Tek kad je isplivalo to s udaranjem u trudnoci, reagirali su.

Inace, svasta mi se mota po glavi, pa ponekad mislim da on panicno hoce da se preselimo negdje gdje nitko nece vidjeti ni znati ni cuti, pa da ima slobodne ruke da samnom radi sto mu volja.
kleo55 is offline  
Old 21.08.2006., 13:45   #58
Ruzan je osijecaj to kad se netko ponasa prema tebi. On takvim ponasanjem u njoj stvara osijecaj krivice.
Ne treba moliti nikog da se vrati, nek postuje sebe.

On je napustio obitelj i nema osijecaja, i to covjek koji voli svoju obitelj ne bi ucinio.
__________________
I don't mind arguing with myself. It's when I lose that it bothers me
Mariette is offline  
Old 21.08.2006., 13:46   #59
Inace, svasta mi se mota po glavi, pa ponekad mislim da on panicno hoce da se preselimo negdje gdje nitko nece vidjeti ni znati ni cuti, pa da ima slobodne ruke da samnom radi sto mu volja.[/QUOTE]



BJEZI KOLIKO TE NOGE NOSE!!!
MALO PROCITAJ CRNU KRONIKU
__________________
.........
sunce,more is offline  
Old 21.08.2006., 13:46   #60
Da, pa da te može na miru tamburati kak mu dođe.
Monica. is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:19.