Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2007., 20:43   #21
Ti se, sunce, cinis.. kao neka hrabra i jaka zena.. bit se s tobom sve oke.. samo naprijed... a taj ti papak i onako ne treba..
__________________
kopriva ne prži kad je dobro stisneš
plaza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 20:23   #22
Quote:
suncemojemalo kaže: Pogledaj post
No eto da se javim nakon ovih par dana...

Pozdrav svima (pogotovo daru i kent )

Malena je kod tate već 10 dana, vraća se sad u subotu popodne....
Sve je ok, dobro se slažu ...
Dobila sam rješenje od centra... predala na sud zahtjev i sad čekam poziv za sud....

Usput potaknuta (dubokom literaturom) Novopečena Razvedenica... kad dobijem rješenje sa suda... organiziram party (girls only)...

Nekako ispadne kad se čovjek (ili žena) ženi/udaje organiziraju se grandiozne proslave... i ja sam tako odlučila organizirati proslavu razvoda.. to je isto kao i vjenčanje velika promjena u životu, početak novog života i bla. bla. bla. još svašta....

Pošto ste bili tu u nekim trenutcima kad sam bila poluluda... da podijelim i ovako trenutke kad sam baš sretna i zadovoljna

svima
Kad će party? mislim, jeste se službeno rastali ???
choco LADA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 23:03   #23
Quote:
choco LADA kaže: Pogledaj post
Kad će party? mislim, jeste se službeno rastali ???
Nije me dugo bilo.... promjena posla i svašta drugo..

Uglavnom... u srijedu (znači prekjučer) smo imali zakazanu raspravu, na kojoj se nije pojavio.... sa sutkinjom sam se dogovorila da samo napiše i potpiše izjavu da se slaže sa svim što je izjavio na centru, ako ponovo ne bude mogao doći... slijedeća rasprava je zakazana za 20.03. tako da postoji mogućnost da se razvedem bez da se dragi pojavi na sudu...

Party će biti u travnju... već je najavljeno... moram još datum definirati... lista pozvanih je spremna...
__________________
Sunce grije , toplo mi je!!!
suncemojemalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 10:37   #24
20.03.2007. je prosao...i kako si prezivjela taj dan...
pozzzdrav
_sweety_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 02:19   #25
Eh, da.. kako bi?
__________________
kopriva ne prži kad je dobro stisneš
plaza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 23:46   #26
Evo moram se javiti jer sam i sama u sličnoj poziciji, čeka me u pon sad taj postupak mirenja,. nadam se da će se i on pojaviti. Ja svakako hoću, najradije bi da to sve završi a da ja ne moram biti tamo. Dobro tvoj bar vidja dijete i bar je nešto dao alimentacije,...moj se boji da ne bi ja je potrošila na sebe mislim stvarno , a donedavno mi se kleo u vječnu ljubav i da smo mu u srcu samo ja i mali..a šta ćeš..meni su dotukla sva njegova neispunjena obećanja tako da me više ništa nemože iznenaditi...Na greškama se uči
Želim ti puno sreće i nadam se da je bio party
b-mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 10:33   #27
imam i ja pitanje....a koliko puta još se mora ići na sud nakon centra za soc skrb...dobila sam neki poziv za glavnu raspravu,jel toga ima još i poslije...hoću da se završi,jer moj razvod fakat traje predugo...godina je prošla...
izigrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 12:52   #28
Nakon glavne rasprave je gotovo... ukoliko je sve dogovoreno (podjela imovine, alimentacija, viđanje djeteta...) i ukoliko se jedna od strana ne žali na odluku. Drugim riječima može biti gotovo ako ne bude onih "akoa"
Den1s is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:54.