Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2007., 19:08   #21
Najlakše je od problema bježati... Vaš brak je naišao na prepreke i potrebno je da ih zajednički savladate, najbolje uz pomoć sa strane jer vama samima očito ne ide. Da sam na tvom mjestu ja bih nastojala za sada zaboraviti na zaljubljenost!
m@l@ pl@v@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 20:13   #22
Neka ode u bračno savjetovalište. I svatko mora raditi na sebi, a ne tražiti isključivo u drugome mane.
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 00:50   #23
Quote:
lilla kaže:
Pile moje, kako stvari stoje.. ti misliš da sam ja šablon koji si ti naučio u nekoj od svojih škola? E nisam. Nije me niko povrijedio na ovaj način, niti sam bila ljubavnica ili žena ikad. Ja samo govorim ono što vidim.
A savjet je dobio, najbolji ovdje što se mene tiče.
No hard feeleings Lilla, nisam te mislio provocirat. ali samo mislim da ti nije neki savjet.
qwasy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 12:18   #24
Žena ne savjetuje već komentira.
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 15:40   #25
Quote:
qwasy kaže:
No hard feeleings Lilla, nisam te mislio provocirat. ali samo mislim da ti nije neki savjet.
Nema hard filings na forumu za mene, samo ti piši. Nego ti to malo previše k srcu uzimaš, još ne kužiš da ovo nije tvoj topic? Tvoj i njegov problem, kako ja vidim stvari, nisu isti. Kod tebe je problem što te žena više ne voli ili nešto na putu k tome, a kod njega objest.
Kad malo bolje pogledaš dobio je dva savjeta: ostaviti ženu, ili biti dobar ženi i djetetu. Trećeg, usvari, ni nema, jel?
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 18:47   #26
Lilla, meni se čini da previše a priori kriviš autora topica.
Samim time što je prevario ženu ne znači da je objestan sebični gad kojem je žena zapravo predobra.
Ne znam, na mene nije ostavio takav dojam.
takvi ne otvaraju topice, ne mozgaju. Takvi varaju, doma su krasni i gotova priča.
Mislim da je autor topica nesretan u braku i pomalo umoran, a nije mu svejedno otići jer ima dijete. I to je stanje u koje svi mi možemo doći, kolikogod mislimo da se TO nama ne može desiti.
Ja bih osobno najprije odlučila što želim od života, od braka.
Sve bih dala da to ostvarim u onom kojeg imam. Da sebi danas sutra ne predbacujem da nisam dovoljno učinila, i da mi bude savjest mirna.

jedino što mogu reći autoru jest da treća osoba u pravilu samo zakomplicira. Možda je bolje ne uvlačiti nečiju dušu u nešto ako ni sami nismo sigurni što ćemo sami sa sobom i životom.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 03:31   #27
Dozvoljavam da si u pravu. Vrlo je moguće da jesi. No, ja sam 30-godišnjakinja koja svako malo nailazi na takve oženjene koji se traže(ustvari traže mene)i nisu zadovoljni. I gade mi se. Pardon maj frenč
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 08:25   #28
Quote:
lilla kaže:
Pile moje, kako stvari stoje.. ti misliš da sam ja šablon koji si ti naučio u nekoj od svojih škola? E nisam. Nije me niko povrijedio na ovaj način, niti sam bila ljubavnica ili žena ikad. Ja samo govorim ono što vidim.
A savjet je dobio, najbolji ovdje što se mene tiče.
mda, a vidiš samo zle muškarce i dobre ženice

sjaši
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu

Zadnje uređivanje Cats : 05.01.2007. at 16:24.
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 08:26   #29
Quote:
Anastasia kaže:
Lilla, meni se čini da previše a priori kriviš autora topica.
Samim time što je prevario ženu
pa jel nije rekao da ju nije prevario? barem ne fizički
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 09:33   #30
Quote:
Anastasia kaže:
Lilla, meni se čini da previše a priori kriviš autora topica.
Samim time što je prevario ženu ne znači da je objestan sebični gad kojem je žena zapravo predobra.
Ne znam, na mene nije ostavio takav dojam.
takvi ne otvaraju topice, ne mozgaju. Takvi varaju, doma su krasni i gotova priča.
Mislim da je autor topica nesretan u braku i pomalo umoran, a nije mu svejedno otići jer ima dijete. I to je stanje u koje svi mi možemo doći, kolikogod mislimo da se TO nama ne može desiti.
Ja bih osobno najprije odlučila što želim od života, od braka.
Sve bih dala da to ostvarim u onom kojeg imam. Da sebi danas sutra ne predbacujem da nisam dovoljno učinila, i da mi bude savjest mirna.

jedino što mogu reći autoru jest da treća osoba u pravilu samo zakomplicira. Možda je bolje ne uvlačiti nečiju dušu u nešto ako ni sami nismo sigurni što ćemo sami sa sobom i životom.
-NIK- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 16:23   #31
Ljudi moji , ovaj topic je prestao imat na težini. Izgleda da je Lilla koliko god ogorčena na nas muškarce koji se tražimo..............u pravu.
Danas se desilo ono što se nikako nije smjelo desiti....da , da...ono najgore što sam mogao učiniti.....Anastasia hvala na potpori, ali pao sam na ispitu ustrajnosti, volje da poboljšam stvari...eto nakon 8g. braka odnosno 12g. veze,tri godine gubljenja zajedničke niti, od toga zadnjih godinu i pol Kaosa ja se zaljubio, stvar me ponijela i ja legoh s ljubavnicom.
Preostaje mi samo da to kažem ženi i da kupim prnje.... pretpostavljam da to tak ide....
Što se djeteta tiče, da prestrašno mi je to, ali si mislim imat će me kada god poželi, jer ja to želim....vidjet ćemo što će reći žena....ne znam kak ću to izdržat, a još me više strah za njega ali svjedno mislim da je sada stvar manje više svršena. Nisam rođeni muljator i nikada (do sada) u ničemu nisam muljao ženi tako da neću ni sada. Hmmm očekuje nas jako zanimljivo i bolno razdoblje kaj će biti bog zna.
u_komi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 16:57   #32
Ja te i dalje ne doživljavam nekorektnim. Imam dojam da si na neki način već odlučio otići, samo ti je trebao dodatni poticaj.
Ne dođe ni treća osoba bezveze...
Jasno ti je da ako ženi kažeš za nevjeru, da je gotovo?
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 17:51   #33
Unhappy

Quote:
Anastasia kaže:
Ja te i dalje ne doživljavam nekorektnim. Imam dojam da si na neki način već odlučio otići, samo ti je trebao dodatni poticaj.
Ne dođe ni treća osoba bezveze...
Jasno ti je da ako ženi kažeš za nevjeru, da je gotovo?

Još jednom ti hvala, i da.......imaš pravo...ne dođe treća osoba bez veze...... sada još "samo" treba platit cijenu, a svjestan sam koliko mnogo i koliko dugo ću je plaćati.
Jasno mi je da je gotovo...jer ću joj reći.....ne znam koliko ću vremena trebati da skupim snage da joj kažem....uuuufffff! Ne mislim glumatat previše.
u_komi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 18:27   #34
Ja vjerujem da si i sam toga svjestan, ali ne smiješ se razvoditi zbog treće osobe, nego jer nisi sretan / više ne voliš ženu s kojom si u braku. Mislim, vjerojatno ti se to podrazumijeva, ali danas-sutra, ako veza s ovom drugom ne uspije, tebi ne smije biti žao što si se razveo. Taj razvod mora biti... samostalan, neovisan o tome da li si s nekim ili nisi.
A inače, snagu nećeš nikada skupiti... zato joj jednostavno kaži. Što više budeš odugovlačio, manje ćeš imati hrabrosti.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 20:02   #35
Da, bilo je to samo pitanje trenutka... Sad samo budi fer do kraja i pazi da nakon svega bude što manji broj povrijeđenih.

I svaka čast na tome što si odmah odlučio rasčistit, a ne zavlačit sebe i sve oko sebe unedogled... ili još gore raditi to namjerno i proračunato.
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 04:14   #36
Quote:
u_komi kaže:
Što se djeteta tiče, da prestrašno mi je to, ali si mislim imat će me kada god poželi, jer ja to želim....
Bog Ti dao zdravlja i sreće pa da Ti se te żelje ispune.

Kada se dvoje rastave skoro u većini slućajeva sud Dijete ostavlja mami.
Ako se rastavite a bivśa supruga će biti żeljna osvjete za Tvoju prijevaru i odluku, to jedino orużje za osvjetu ostaje joj...DIJETE!

Prisjeti se da Ti je na poćetku rupica Tvoje supruge isto bila slatka...

Sve je prolazno ali odgovornost za vlastito Dijete NE!

Ne zavidim Ti na donośenju odluke:
Samoljubnost ili odgovornost?

Oboje zajedno!? N E M O G U Ć E!
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 11:20   #37
Quote:
ne znam kak ću to izdržat,
Da, jadan. Fakat te žalim. Ne znam kako ćeš Ti to izdržati.


Nakon jednog jebenog seksa ostavljaš ženu i dijete??
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 11:22   #38
Quote:
Prisjeti se da Ti je na poćetku rupica Tvoje supruge isto bila slatka...,
Da, sve su rupice na početku slatke, poslije dođu i druge primjese. Pa se rupe mijenjaju unedogled, uvijek tražeći onu početnu slatkoću. Ne ide to tako...
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 11:24   #39
Quote:
u_komi kaže:
sada još "samo" treba platit cijenu, a svjestan sam koliko mnogo i koliko dugo ću je plaćati.
.ne znam koliko ću vremena trebati da skupim snage da joj kažem....
Koji pozer? On će platiti cijenu, njemu je teško, njemu treba vremena da joj kaže.

Ne znam kad ćeš viđati dijete, nećeš imati vremena jer ćeš previše biti u krevetu s novom kokom.
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 12:20   #40
Quote:
Kent kaže:
Koji pozer? On će platiti cijenu, njemu je teško, njemu treba vremena da joj kaže.

Ne znam kad ćeš viđati dijete, nećeš imati vremena jer ćeš previše biti u krevetu s novom kokom.

Kent, hvala na potpori, , sve znaš, vidim....ja sam potpuno svjestan situacije u kojoj se sada nalazim, i kako će sve završiti i da nikome ovdje neće biti dobro. Ti si se uhvatila secirati moj bijedan tok svijesti..ono..rečenicu opi rečenicu.. Naravno da se ne zanosim rupicama..čak mi izgleda sda si ti puno više zabrijala na to...jer rupice sam da sam htio mogao i prije naći. I živjeti s time, kak veli Anastasia i dolazit doma i biti uzoran otac i muž.
Isto tako netko je rekao ne dolazi treći bezveze....i to je istina.
Znam da će ženi biti najteže, jer je između ostalog izdana ovim mojim činom, a ti mi reci sad kad je to učinjeno,... kaj bi ja trebao misliti i reći da takvi kao ti ne sipaju drvlje i kamenje po meni. Sranje sam napravio....očito svjesno...valjda da ubrzam situaciju....možda sa mogao šutit i mjesecima, možda godinama imati ljubavnicu...ono možda se odljubim ili tak nekaj.... mislim gle u konačnici me boli kifla za takve, ali eto baš me interesira da se to dogodilo npr. tvom najboljem frendu/frendici, bratu ili sestri....da li bi isto komentirala ili bi pokušala shvatit....mislim ne želim ja sebe opravdati....naročito ne nekome virtualnom, nego samo razgovor.
u_komi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.