Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2018., 19:20   #7361
Quote:
mala nemirna kaže: Pogledaj post
ja sam biser kupovala samo 56 jer su mi rekli da je to najbolja opcija , dok se rodi malo mu je veliko ali duže traje i dok se mali rodil poslala sam muža u kik (slučajno sam tam naletjela na tak male brojeve dok sam pregledavala kaj imaju u ponudi) da kupi bodije i hlačice za nedonošče da ne pliva u onome kaj ima doma
ja i dalje nemam ništa manje od 56

i to još lidlov 56, koji je veći od drugih :klap:
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 20:12   #7362
Taganja po fb
bljuć is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 20:39   #7363
Quote:
bljuć kaže: Pogledaj post
Taganja po fb
One nagradne igre misliš, za dječje stvari?
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 16:45   #7364
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
One nagradne igre misliš, za dječje stvari?
Za bilo kaj....
Za ducane, popuste i nagradne igre do fotka/slika kak sw neka beba pokakala, zamusala.... nema di nisam tagana :klap:
bljuć is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 10:50   #7365
Quote:
bljuć kaže: Pogledaj post
Za bilo kaj....
Za ducane, popuste i nagradne igre do fotka/slika kak sw neka beba pokakala, zamusala.... nema di nisam tagana :klap:
Ajme totalno. A uopće nisam ni tip koji to igra, a bed mi reći da me ne tagira
maja2075 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:07   #7366
Quote:
maja2075 kaže: Pogledaj post
Ajme totalno. A uopće nisam ni tip koji to igra, a bed mi reći da me ne tagira
Danas sam dobila jedno 3-4 slika kataloga iz lidla za trudničke hlaće
bljuć is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:42   #7367
pitanje: "a jel to planirano?"
starije dijete nam ima skoro 4 godine. da ima 4mjeseca, još bi razumjela pitanje, al ovako....
kim is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 01:00   #7368
ovo me iritiralo u prvoj trudnoci a iritira me i sad - ti radis, zasto?

a tak, muz mi ne da da budem na bolovanju....
imata is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 15:27   #7369
Većina toga dolazi od moje svekrve...
5 mjeseci sam trudna, ne mogu izbrojati koliko puta me pitala dokad ja mislim raditi... sad vise ni ne ispituje u svoje ime nego baca fore - mene svi pitaju dokad ti mislis radit, a ja evo ne znam sta bih im rekla... To je inace vrlo bitna informacija za ne znam koje osobe
A onda njena negativnost.. prevelik ti je trbuh za ovoliku trudnocu, jel tebi doktorica uopce mjerila bebu, bit ce decko jer vidi kako ti strsi trbuh, rodit ce ti se beba na zadak jer sam ja jednu svoju bebu tako rodila, ici ces na carski.. a onda opet s druge strane - boli me glava - popij brufen, boli me zeludac - popij gastal...
Covjek bi pomislio da zivim s njom, ali ne, vidja me jednom tjedno i uspije mi dic tlak na 500. I to s vrata, nema nista pozitivno

Inace, s trudnocom sve u redu...
luckygirl2207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 15:35   #7370
Vezano za zadnja 2 posta.
Ista stvar kod mene. Prvo pitanje koje mi ljudi postave je "a ti još radiš?" Ne muči me ništa, nemam nikakve probleme, volim svoj posao.
A tek kad im kažem da se nadam da ću raditi do zadnjih 45 dana, tu su već na 100 muka, pa krenu predavanja kako trebam odmarati i pripremati se za bebicu.
Kao da će mi višak sna pomoći. Je da, akumulirat ću 150h sna za kasnije pa će mi biti lakše

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
arya55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 15:41   #7371
Quote:
arya55 kaže: Pogledaj post
Vezano za zadnja 2 posta.
Ista stvar kod mene. Prvo pitanje koje mi ljudi postave je "a ti još radiš?" Ne muči me ništa, nemam nikakve probleme, volim svoj posao.
A tek kad im kažem da se nadam da ću raditi do zadnjih 45 dana, tu su već na 100 muka, pa krenu predavanja kako trebam odmarati i pripremati se za bebicu.
Kao da će mi višak sna pomoći. Je da, akumulirat ću 150h sna za kasnije pa će mi biti lakše

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Upravo to! Da bar mogu skupit zalihe
luckygirl2207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 08:12   #7372
Mene najviše iritira to što mi ugovor o radu istječe za mjesec dana, a trebam roditi za tri mjeseca. Stalno mi kolege dolaze pitati: Do kad si ti tu? Jedna mi je administrativna radnica došla reći da joj počnem polako davati spise za arhivu da joj ne dođe sve odjednom pred moj odlazak.
Inače, radim u javnoj službi i pričala sam sa obje šefice da mi se produži ugovor (na neku zamjenu), da imam pravo na porodiljni kao zaposlena-pa ćemo vidjeti.
A jedna kolegica s kojom sam si dobra mi je na to rekla: Nema šanse da ti to daju; s takvom zlobom da nisam mogla vjerovati.
Kad sam jednoj frendici rekla da me to muči, ona mi je rekla: Ma dobro, bitno da ti muž radi. A ona je cijelu trudnoću bila nezaposlena i sredili su joj fiktivnu prijavu u nekoj firmi da prima porodiljni, a ja tri mjeseca prije termina još radim.
I tako, ta neizvjesnost me najviše muči i ljudi koje nije sram ništa pitati. Ja nikoga ne pitam takva pitanja.
Znam da se ne trebam opterećivati s tim nego misliti samo na bebu, ali eto...
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 09:28   #7373
mene su u drugoj trudnoći užasno nervirali komentari kad bi odgovorila da čekam još jednog dečka rijetko tko da je rekao super ili nešto u tom stilu, više su bili u smjeru i, šta ćeš sad (wtf), da li ste išli na drugo da bude curica, dečki su bez veze i dalje navijamo za seku, bit će vam veselo, odgajate nogometnu momčad, nisi se baš usrećila itd. jedan lik je čak prasnuo u smijeh što sam shvatila kao ruganje. na kraju je i on dobio 2 sina sad čekam, najvjerojatnije, trećeg sina, mogu mislit čega ću se sad naslušat...
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 10:15   #7374
Quote:
peggy-nely kaže: Pogledaj post
Mene najviše iritira to što mi ugovor o radu istječe za mjesec dana, a trebam roditi za tri mjeseca. Stalno mi kolege dolaze pitati: Do kad si ti tu? Jedna mi je administrativna radnica došla reći da joj počnem polako davati spise za arhivu da joj ne dođe sve odjednom pred moj odlazak.
Inače, radim u javnoj službi i pričala sam sa obje šefice da mi se produži ugovor (na neku zamjenu), da imam pravo na porodiljni kao zaposlena-pa ćemo vidjeti.
A jedna kolegica s kojom sam si dobra mi je na to rekla: Nema šanse da ti to daju; s takvom zlobom da nisam mogla vjerovati.
Kad sam jednoj frendici rekla da me to muči, ona mi je rekla: Ma dobro, bitno da ti muž radi. A ona je cijelu trudnoću bila nezaposlena i sredili su joj fiktivnu prijavu u nekoj firmi da prima porodiljni, a ja tri mjeseca prije termina još radim.
I tako, ta neizvjesnost me najviše muči i ljudi koje nije sram ništa pitati. Ja nikoga ne pitam takva pitanja.
Znam da se ne trebam opterećivati s tim nego misliti samo na bebu, ali eto...
Hej, možda da se raspitaš da nakon što odradiš tih mjesec dana i ak ti ne produže ugovor odeš na komplikacije odmah? ne znam iskreno kak ide s nanadama u tom slučaju, al ovak nebi imala 2 mjeseca nezaposlenog?


Ja isto radim do 45 dana prije jer, iako sam prije mislila da ću ić i ranije, ne isplati mi se. em novčano, em što se ovak ipak više krećem, brže mi prolaze dani, a posao mi nije naporan. doma bi sam googlala neke simptome i ludila,
bljuć is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 11:21   #7375
Quote:
bljuć kaže: Pogledaj post
Hej, možda da se raspitaš da nakon što odradiš tih mjesec dana i ak ti ne produže ugovor odeš na komplikacije odmah? ne znam iskreno kak ide s nanadama u tom slučaju, al ovak nebi imala 2 mjeseca nezaposlenog?


Ja isto radim do 45 dana prije jer, iako sam prije mislila da ću ić i ranije, ne isplati mi se. em novčano, em što se ovak ipak više krećem, brže mi prolaze dani, a posao mi nije naporan. doma bi sam googlala neke simptome i ludila,
Ne utječu komplikacije na to. Jednostavno ti istekne ugovor i to je to. Nezaposlena sam kad istekne bez obzira na to gdje sam.
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 13:36   #7376
Diranje trbuha.

Tek se nedavno pojavio i već su me neki na poslu "pomazili", svaki put iznenada i u prolazu, bez nekog razgovora i uvijek uz glupi osmijeh.

Stanem kraj nekoga i već mi dira trbuh.
Žene, ne muškarci.

Koji im je? Zadnji put sam na to ja uhvatila njen trbuh jer sam već bila fakat bijesna pa se naljutila.

Jeste doživjele to? Imam osjećaj da to zapravo više rade poznanici nego prijatelji.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
arya55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 13:50   #7377
Ja to mrzim iz dna duse. Ocajno mi je to. Nit pita nit ista, sam te pocnu dirat. A ja opcenito ne volim da me se dira
bljuć is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 14:02   #7378
Meni se to za sad još nije dogodilo, al mislim da bi iščupala ruku da me netko takne bez dopuštenje. Kao i bljuć, ni ja ne volim da me se dira
Hellenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 14:10   #7379
meni je bilo ok kad su mi poznati dirali trubuh..

ja obavezno pitam jel smijem, ako mi je već netko koga poznam trudan.. nikad se ne zaletim ko pit bull. jer nisam ni ja to voljela
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 15:55   #7380
diranje trbuha - totalni no,no! organski nisam podnosila u prvoj trudnoci niti mislim sada u ovoj. jedini koji ga smiju dotaknuti su juniorka i father to be
dantea84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:06.