Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2007., 19:47   #81
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Da li vas ikada nije razočarala najbolja prijateljica.
Pa ja sam odmah napisala da - koga nije

Lako se vama nerazočaravat kad samo ločete i meljete o glupostima Lako si je tak bit dobar i buuuuraz

p.s. Bok Lebica, srećice Dolaziš na lumtu?
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 19:52   #82
Quote:
Patagonija kaže: Pogledaj post
Lako se vama nerazočaravat kad samo ločete i meljete o glupostima Lako si je tak bit dobar i buuuuraz
Nisi to mogla bolje reći

Oni se ne mogu ni posvađati kad uvijek pričaju samo na razini piva/utakmice/ko je što jebao/kak je bilo na mišinom koncertu
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 20:02   #83
dap....jesam.....danas....
i iskreno da kažem BOLI ME KURAC ZA NJU......
jer ja sam pokušala neš al ona neće...i zaboli me kitaaaa.....
nek se jebe....
iam ja i drugih frendica ..nije ona jedina
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 20:11   #84
Dok sam bila u vezi sa sadasnjim suprugom,par puta me je upozorio za moju ne najbolju al super drugaricu da ne zasluzuje to mesto na koje sam je postavila u svojoj glavi.Ja nisam ni slutila o cemu je rec.Dok mi nije rekao da pokusava u svakoj slobodnoj prilici da flertuje s njim.Ali, posto ja naravno nisam mogla da poverujem u to,mislila sam da zeli da me posvadja sa drustvom,ubrzo se stvorila prilika,gde mi je sve bilo jasno.Nazvala je mog tadasnjeg decka i pricala mu moje dogodovstine od pre njega,stvari koje sam njoj npr.pricala u poverenju.Posto je on meni bio prvo drug,pa onda decko ,i na kraju muz,ona jedino nije znela da je on mnogo vise o meni znao nego ona sama i bilo ko drugi.I sada smo u kontaktu,ali je vise ne smatram drugaricom.Bolje receno, nesmatram je nicim!
Cosmopolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 20:22   #85
Quote:
Ava Adore kaže: Pogledaj post
Nisi to mogla bolje reći

Oni se ne mogu ni posvađati kad uvijek pričaju samo na razini piva/utakmice/ko je što jebao/kak je bilo na mišinom koncertu
Da, i kaj je zmija novo srala i koje je novo pojačalo izašlo

Stvarno čudo da se muškarci rijetko razočaravaju
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 21:50   #86
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
ma ja se necu ni trudit imat takva prijateljstva vise... ajde gradile smo ono 15 godina da bi zavrsilo za tjedan dana! prestrasno.. nebi fala vise. sad samo imam hrpu poznanica.
potpisujem. odrasle smo skupa i ono ona mene odjebala sam tak radi toga da ispadne cool- to puno govori o njoj...
li freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 21:59   #87
I moja prića sa najboljom prijateljicom bila je klasična: zajedno u vrtiću i u osnovnoj školi, zajedničje tajne, trenuci radosti ali i žalosti. Sve smo prolazile zajedno. Ali tada svaka odlazi u drugu srednju školu i više se ne viđamo tako često, tek bi vikendom zajedno tulumarile.

Polako je ona postala malo "previše slobodna" sa dečkima što je bilo previše za moj ukus. Počela se družiti sa nekim čudnim facama i sve smo se rjeđe viđale. Tada sam čula sa širi lažne glasine o meni i to je bio početak kraja. Ona se sve više družila sa svojim novim prijateljima, mjenjala dečke kao čarape, opijale se, počela čak i sa lakim drogama. Sve je završilo svađom u kojoj mi je rekla da ona tek sada uživa u životu sa svojim novim društvom i da joj ja više ne trebam.I tako je sve završilo...

Više nemam najbolje prijateljice, ali imam nekoliko jako dobrih prijateljica koje su uz mene.
I da nešto sam shvatila, svako razdoblje u našem životu (vrtić, škola, fakultet) donosi nam prijatelje koji su tu samo kada nas trebaju, a jako su rijetki oni prijatelji koji su uzt nas čitav život i na koje uvijek možemo računati.
selma5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 22:12   #88
o daa.. ja vise nemam takvih zenskih osoba.- moj decko je moj najbolji frend ujedno.
li freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 22:56   #89
slažem se
bumby is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 00:32   #90
Quote:
li freak kaže: Pogledaj post
o daa.. ja vise nemam takvih zenskih osoba.- moj decko je moj najbolji frend ujedno.
Hahaha

Pa dobro, svakom je njegov partner ujedno i najbolji prijatelj... to se valjda podrazumijeva

Ali mi je smiješno kako se, ko za vraga, u isto vrijeme na LJES-u priča o tome kako kad prekineš s dečkom, ''normalno'', prekidaš sve veze, jer je prošlost prošlost i slične ingeniozne spike a ovdje ti, pak, kao nitko ne treba, jer ti imaš svog najboljeg prijatelja -> svog dečka

Hahahaha....

Sve po potribi, kako se namisti, u taj čas.

__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 14:26   #91
Quote:
Patagonija kaže: Pogledaj post
Hahaha

Pa dobro, svakom je njegov partner ujedno i najbolji prijatelj... to se valjda podrazumijeva

Ali mi je smiješno kako se, ko za vraga, u isto vrijeme na LJES-u priča o tome kako kad prekineš s dečkom, ''normalno'', prekidaš sve veze, jer je prošlost prošlost i slične ingeniozne spike a ovdje ti, pak, kao nitko ne treba, jer ti imaš svog najboljeg prijatelja -> svog dečka

Hahahaha....

Sve po potribi, kako se namisti, u taj čas.

gle, to da, al imam i ja svoje frendice i s faksa i ljude s kojima sam odrasla i znamo se od malena. isto tako, on ima svoje frendove i nije ono da mi sad visimo samo zajedno i da smo odjebali sve oko nas....

samo vise ne vjerujem ni jednoj zenskoj osobi dovoljno da bih joj povjerila sve svoje tajne, misli, itd. sve se svodi na izlaske, cuganje, koncerte, povremeno tracanje ili pa razgovor o faksu...
li freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 18:07   #92
Ja sam imala jednom najbolju prijateljicu i od trenutka kada je to prijateljstvo završilo pa sve do danas, ne pada mi na pamet imati opet nekoga tko će to biti. Cijelu srednju školu smo bile super, krenule na faks, zajedno se preselile u Zagreb na stan. Ona je imala dečka kojeg je varala, malo su prekidali, malo se svađali, ja sam bila pokriće za sve njezine nestanke, i pred dečkom (koji mi je bio prijatelj) i pred njezinim starcima. S jednim je izašla van, s drugim se vraćala, s trećim je jedan dan ostala trudna, abortus i ostale stvari pokrivala sam ja i moja mama jer nisam znala kako sve to izvesti sama pa smo joj rekle. Na kraju kad sam mislila da će se smiriti, opet ispočetka. nekad sam cijelu noć umirala od straha jer je nije bilo doma, bojala se da se nije što dogodilo jer ni ona nije znala s kim zapravo izlazi, broj telefona dijelila je kome je stigla, pa bi ti isti kreteni nazivali i ja sam im izmišljala sve i svašta.Čak je došlo do toga da se s bivšim dečkom dogovorila da će prespavati kod nas u stanu, a ona se lijepo pokupila doma i ostavila ga na čuvanje meni i cimerici.Na kraju, kada sam ja polako počela izlaziti s ljudima iz našeg grada, počela je pljuvati i po meni i po njima i ja sam se jednostavno izgubila iz njezinog života. Sretnemo se, pozdravimo u prolazu i to je sve, ona se udala za nekog lika starijeg 10 godina od sebe, vidim ju stvarno rijetko i nije mi žao niti malo.samo se osjećam glupo što ranije nisam prekinula to naše prijateljstvo
demien7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 10:49   #93
uf je. i to nekoliko puta.
zadnje što je bilo je to što se počela družit sa mojim bivšim koji mi je slomio srce katastrofa, bio gad i sve i ona je sve to znala.

Lijepo se ona počela družit s njim i njegovim društvom, nije niš bilo između njih već je muljala s njegovim frendom al sam ja to doživjela ko neku vrstu izdaje.
Pa kvragu valjda je prije svega meni frendica.

Neki dan smo se našle i ja joj nisam niš rekla o tome kak me povrijedila a kaj je najbolje rekla je da mu je i dijelila savjete u vezi cura nakon mene.

Sad je kao shvatila da je tip nestabilan kreten-kaj sam joj ja uvijek govorila.

Ne znam bile smo si ko sestre daavno prije, nikad više neće bit isto.
Barbarellaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 10:58   #94
Jednom... davno jest. Poprilično. Trebalo mi je nekoliko godina da se oporavim i da ponovo steknem povjerenje u ženski rod.
Zum-zum is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 12:08   #95
ženama ja ne vjerujem.nemam prijateljice, samo poznanice.
__________________
"i tako,više od tri tisuće godina vjetar tka veliki pokrov nad ovom prijestolnicom kratkog vijeka koja je bila sramotna ljaga egipatskog carstva....i taj pokrov se zvao Zaborav, Napuštenost Praznina,Usamljenost."
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 12:42   #96
da, naravno. svaka prijateljica me razočarala, manje ili više.a i ja nju, naravno, kako su i mnoge od vas navele.
nažalost, ne možemo samo reči life goes on. upravo je jedna od postavki društva da nas ljubavi razočaravaju, obitelj je teška i s njom se nosimo, ali prijatelji, PRIJATELJI su ono što bi trebala biti naša odabrana zajednica u ovom ubrzanom društvu.
od gotovo kultne serije Friends, do čvrstih ženskih prijateljstva Seksa i grada gdje su prikazana kao surogat obitelji, pa i veze, kao ona prava sestrinska feministička potpora- upravo toga nema u stvarnosti i upravo zato je bolno to izgleda neminovno razočaranje i raspadnje tih prijateljstva.
naravno da su to samo serije, idealizirani svjetovi, no to su fikcije koje pokušavaju površno dati neke odgovore na bolne simptome društva, upravo su nam dobre zato jer kao prave utopije odgovaraju kao melem na ranu.
ima li netko mudrih savjeta, drugačijih iskustva, načina da se ponovo uspostave i održe?
ili smo osuđeni lutati od prijateljstva do prijateljstva, sa svjesnošću o kratkom roku trajanja?
čini se da možemo biti bliski samo dok se još ne poznajemo, dok nismo konkurencija(ah, grozno).
razuvjerite me, molim vas.
tiger milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 12:45   #97
Da li vas je ikada razočarala najbolja prijateljica?
RAMBO IZ ZAGORE is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 22:36   #98
drago mi je i lakše kad znam da nisam jedina ovdje s tim problem. zbilja je sreća u životu imati osobu na koju možeš računati u svakoj situaciji, koja je s tobom i kad plačeš, a ne da si samo ti ta koja služi kao rame za plakanje, a kad je tebi potrebna riječ utjehe,osjećaš se najusamljenijom na svijetu jer znaš da ta osoba nema vremena za tvoje probleme. meni je žao što sam 10 godina potrošila na krivu curu, nekadašnju najbolju frendicu. i danas smo relativno dobre,čujemo se i vidimo jer smo praktički susjede,ali to nije to. moj je problem što sam dosta tolerantna kaj se prijateljstva tiče, prije svega lojalna pa su me određene osobe, nazovi frendice kojima sam vjerovala počele uzimati zdravo za gotovo. tako da sam odsada puno opreznija i zapravo takve stvari shvaćam kao dobro iskustvo. i naravno, uvijek se nadam da ću steći neku novu naj frendicu ili gay frenda koji će me više znati cijeniti.
no name_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 22:49   #99
naravno, i tuzno je to, al mora se zivjeti dalje...
__________________
2 Pac : "Wars come and go, but my soldiers stay and turn the tide"
°~Snoopafella~° is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 16:07   #100
kako cu sastaviti poruku na msn za najgoru prijateljicu koja govori da savkomg skoristavam moze mala pomoc
...MiA... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.