Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2009., 19:26   #101
Quote:
Livija kaže: Pogledaj post
Ja sam rodila prije dva mjeseca u Merkuru i moje iskustvo je katastrofalno. Ležala sam u u apartmanu jer sam ga dobila sasvim slučajno, ali posjete su jednake i u apartmanu i sobama, jedina razlika je što wc djeliš samo sa svojom cimericom.

Inaće ja više nikad nebi išla roditi u Merkur, na porodu su me totalno sfušali i krivo sašili tako da sam za četiri dana završila na operaciji. Sestre za rodilje su odlične, ali sestre za bebe su katastrofa, ne žele pomoći niti malo. Bebe su 24h na dan sa vam tako da odmora nema. Možeš moliti koliko hoćeš da ih odvedu preko noći ali to će ti uspjeti jedino ako ti je loše pa im doktori vele da ih odnesu.
ako si imala cimericu, nije to to.
ako ga platiš, sama si u sobi i smije kod tebe doći kad hoće tko hoće, tako sam ja barem čula i čitala
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 21:41   #102
ja sam se evo bas danas cula s frendicom koja je rodila u merkuru i ima samo pohvale i za doktore i sestre i bolnicu.
mala lu,kad ti je termin? ja isto planiram u merkur pa gledam da li ce netko s foruma bit tamo sa mnom.
lana1313 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 22:37   #103
ja brojim sve sitnije, termin mi je za manje od mjesec dana
javim svoje iskustvo s merkurom

jaaako me strah poroda.
inace me jako strah bolnica.
A inace vec sam u Merkuru lezala kad sam izgubila prvu trudnocu, i vise manje, sve je bilo ok s njihove strane. Doktori i sestre ko i svugdje, ima ih svakakvih.

Zadnje uređivanje Tashi : 05.11.2012. at 12:41.
MalaLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 00:31   #104
zašto više nitko ne piše o Merkuru, mene baš zanimaju doživljaji...
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 06:31   #105
mene za Zajčevu vežu samo loša iskustva.. kako tu boilnicu sad zovu ubožnica (jer nije ostao nitko kvalitetan) mogu misliti kako je sad .
Ali ipak gora od Zajčeve je Petrova - rodilište.

Ni tamo ne bih rodila..

Najbolje su opcije Sveti duh i Vinogradska
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 13:04   #106
pa ja sam do sad čula više-manje samo lijepa iskustva

tako je loše?
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 13:10   #107
loše je jer nemaš više tako dobrog kadra.
sve koje ti pričaju ta iskustva pitaj kada su rodile? od veljače 2008 godine sve što valja od doktora i sestara i babica otišlo je sa Podobnikom u privatno rodilište.

Ja koliko znam ostao je šef rodilišta dr Duić koji je dobar porodničar i još jedan na S doktor.

Ovo ostalo je odista kako kažu loš kadar.

Pitaj te koje su rodile kada su rodile
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 13:13   #108
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
loše je jer nemaš više tako dobrog kadra.
sve koje ti pričaju ta iskustva pitaj kada su rodile? od veljače 2008 godine sve što valja od doktora i sestara i babica otišlo je sa Podobnikom u privatno rodilište.

Ja koliko znam ostao je šef rodilišta dr Duić koji je dobar porodničar i još jedan na S doktor.

Ovo ostalo je odista kako kažu loš kadar.

Pitaj te koje su rodile kada su rodile
aaauuuuuuu ode mi čitava koncepcija u vodu

ja sam mislila -lijepo, divno, krasno, relativno novouređeno, ok doktori, rooming in, mogućnost apartmana... ne....
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 13:25   #109
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
aaauuuuuuu ode mi čitava koncepcija u vodu

ja sam mislila -lijepo, divno, krasno, relativno novouređeno, ok doktori, rooming in, mogućnost apartmana... ne....
pa čitaj malo postove tu novijeg datuma.
Evo forumašica Kayah koju osobno znam jer smo ležale u trudnoći u istoj sobi u Zajčevoj rodila je tamo i imala je doktora kao preporuku i poznanstvo i pročitaj njezin post..

Čitaj ove novijeg datuma od veljače 2008 godine ....ne od prvog posta

ja za nju niš lijepo u zadnje vrijeme nisam čula e sad..... ako se javi neka tu sa divnim iskustvom od veljače 2008 godine ali iskreno ako je imala vezu neka napiše a ako nije neka isto napiše da se znaju orjentirati cure koje para za podmićivanje babica i sestri i doktora nemaju ili nedajui...neka napiše...da čujemo
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 14:26   #110
čitala sam to još prije...
2 ok iskustva, jedno loše...

a ne znam, budem onda još razmislila
tnx na upozorenju
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 14:27   #111
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
čitala sam to još prije...
2 ok iskustva, jedno loše...

a ne znam, budem onda još razmislila
tnx na upozorenju
ma odi u Vinogradsku ili Sveti duh....

Zajčeva je otpisala svoje...
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 15:33   #112
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
loše je jer nemaš više tako dobrog kadra.
sve koje ti pričaju ta iskustva pitaj kada su rodile? od veljače 2008 godine sve što valja od doktora i sestara i babica otišlo je sa Podobnikom u privatno rodilište.

Ja koliko znam ostao je šef rodilišta dr Duić koji je dobar porodničar i još jedan na S doktor.

Ovo ostalo je odista kako kažu loš kadar.

Pitaj te koje su rodile kada su rodile
dr. Skalak je isto dobar, ali meni od svih je najbolja dr. Stasenko.... odlicna doktorica i toliko je njezna i pristupacna...
MalaLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 18:37   #113
Quote:
MalaLu kaže: Pogledaj post
dr. Skalak je isto dobar, ali meni od svih je najbolja dr. Stasenko.... odlicna doktorica i toliko je njezna i pristupacna...
Potpisujem.

E da, ja bi opet rodila tamo. Nije bilo bajno, ali gdje je?? I moja "veza" nema veze s tom odlukom. To kaj su mi dali drip i rezali me im ne zamjeram, oni su doktori i tko sam ja da im se protivim i govorim kaj je bilo pametnije napraviti? Jedini minus, po mojem mišljenju, su te glupe sestre iz dječje sobe ali vjerujem da su takve jer im doktori vise nad vratom a i Merkur je bolnica priajtelj djece bla bla bla pa forsaju dojenje i boravak djece s mamama unatoč svemu.

Zadnje uređivanje Tashi : 05.11.2012. at 12:49.
kayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 22:59   #114
da Kayah ali nisi imala tretman kao neka cura koja je došla na uputnicu i nema pojma tko je tko tamo ni kako se koji zove koja doslovno nema ni veza ni poznanstva u toj bolnici.
Pa onda budi poštena i to reci.
Jer nisi, zajedno smo bile u sobi kada je tvoj doktor k tebi dolazio i govorio tvoje stanje i tješio te i govorio kako će se čuti sa tatom.

Nemoj me krivo shvatiti ali nisi objektivna kao što nisam ni ja jer sma i ja imala tamo i došla preko doktorskog poznanstva.... što također nije objektivno.

toliko
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 15:48   #115
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
da Kayah ali nisi imala tretman kao neka cura koja je došla na uputnicu i nema pojma tko je tko tamo ni kako se koji zove koja doslovno nema ni veza ni poznanstva u toj bolnici.
Pa onda budi poštena i to reci.
Jer nisi, zajedno smo bile u sobi kada je tvoj doktor k tebi dolazio i govorio tvoje stanje i tješio te i govorio kako će se čuti sa tatom.

Nemoj me krivo shvatiti ali nisi objektivna kao što nisam ni ja jer sma i ja imala tamo i došla preko doktorskog poznanstva.... što također nije objektivno.

toliko
U krivu si. On mene ni u jednom trenutku nije tješio, ne znam od kud ti sad to?? Na pregledima je bio suzdržan i rezerviran kao i prema drugima, jedina prednost mi je bila ta kaj nisam nosila uputnice (prvih par puta, kasnije jesam) i kaj su ga moji mogli zvati da vide kaj se sa mnom dešava. To je to. Apsolutno nikakav drugačiji tretman pri porodu ni kasnijem boravku u rodilištu od drugih ja nisam imala. Dr. Stasenko koja me porodila je bila ok, ali ne zato jer sam imala vezu nego zato jer je ona takva. Kad sam nakon poroda završila ponovno u bolnici (ovaj put na onom odjelu gdje smo skupa ležale) svi su bili koma, sestre bahate, doktori pizde... ne znam kaj da ti kažem, ja jesam imala vezu ali to ne utječe na moje mišljenje o bolnici kao takvoj. Uostalom, hrpa drugih žena koje su tamo rodile i ležale kad i ja imaju slična iskustva a nisu imale vezu. To je tak individualno da je uopće glupo raspravljati o tome. Ja sam samo iznjela svoje mišljenje. Tebi je Kos super, meni je prvi put bio ful, ali ono ful u kurcu a drugi put predivan.
kayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 09:30   #116
pitanjce..

pročitala sam na nekom drugom forumu da se npr. dr. Stasenko može platiti da ti bude na porođaju. Da li netko ima saznanja o tome? Koliko je to novaca? Ima li netko iskustva s time?

ja spadam u merkur i ruku na srce najbliži mi je doma..kada sve ovo čitam o merkuru čisto me strah
llely is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 09:44   #117
od 01.01.09. mmožeš roditi gdje hočeš bilo kojoj bolnici...
tiki81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 09:53   #118
Quote:
llely kaže: Pogledaj post
pitanjce..

pročitala sam na nekom drugom forumu da se npr. dr. Stasenko može platiti da ti bude na porođaju. Da li netko ima saznanja o tome? Koliko je to novaca? Ima li netko iskustva s time?

ja spadam u merkur i ruku na srce najbliži mi je doma..kada sve ovo čitam o merkuru čisto me strah
znam za neke glasine o nekim doktorima iz petrove... plaćanje da ti dođu na porod košta cca 1000 Eura

pa ako je to istina daš još 1000 pa ko gospođa odeš u PVT rodilište gdje dobiš račun R1 i gdje ti to priznaju kao poreznu olakšicu na povrat poreza

koliko je kod ove pojma nemam ali to ti sve ide ispod žita
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 10:31   #119
Quote:
llely kaže: Pogledaj post
pitanjce..

pročitala sam na nekom drugom forumu da se npr. dr. Stasenko može platiti da ti bude na porođaju. Da li netko ima saznanja o tome? Koliko je to novaca? Ima li netko iskustva s time?

ja spadam u merkur i ruku na srce najbliži mi je doma..kada sve ovo čitam o merkuru čisto me strah
i ja sam čitala na rodinom forumu da košta 1500kn
kayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 10:50   #120
ma znam da mogu roditi u bilo kojoj bolnici pa se dvoumim između merkura u koji spadam i koji mi je pljucomet od kuće i npr. vinogradske ...

lara ma ja sam čula za manju lovu tipa ovo kaj veli kayah do max 500 eura pa zato pitam. A navodno je dr. stasenko naj u merkuru pa eto ..
llely is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:50.