Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2011., 12:16   #41
Evo slike. Noc, topla brvnara negdje u planima. U kaminu pucketa vatrica. Vani je sve djevicanski bijelo, snijeg tiho pada.. sve je nekako mirno i spokojno. Pijes kuhano vino s voljenom osobom. Idila.

Zadnje uređivanje Strider_hr1 : 14.01.2011. at 12:29.
Strider_hr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 16:16   #42
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post


Snijeg i zima - asocijacije na hladnoću, bolne akutne upale sinusa i konstantno cijeđenje tekućine iz nosa, inhalacije, sinusan, zalutalu grudu neke budale koja mi završi za šijom i željom da ga rastrgam i utopim u bljuzgavici, čišćenju snijega ispred kuće i na dvorištu površine ~400m^2, nesposobnih vozača koji mi se zabiju u auto, imbecila koji ustima love veće pahuljice i dive se kako im se rastapaju na jeziku, debele zimske jakne, smrznuti skrotum i noge jer ne nosim duge gaće itd. Divota
Na to i mene asocira.Pogotovo zbog sinusa.Znam da neki vole snijeg,ali ja ga ne volim nikako,ni hladnoću kao ni zimu.Kad dođe proljeće i meni svane
tina1404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 16:31   #43
Quote:
Strider_hr1 kaže: Pogledaj post
Evo slike. Noc, topla brvnara negdje u planima. U kaminu pucketa vatrica. Vani je sve djevicanski bijelo, snijeg tiho pada.. sve je nekako mirno i spokojno. Pijes kuhano vino s voljenom osobom. Idila.


Zamišljao sam ovu idilu sve do ovog djevičanske bijeline
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 14:26   #44
I ja to obožavam, neznam zakaj, jednostavno je tak. Npr. legnem u krevet navečer, probudim se u 3 ujutro i nemogu zaspati, slučajno primjetim kroz prozor da pada snjeg i imam potrebu prošetati po ulici (i fakat neznam zakaj to osjećam samo dok je noć i dok je jako hladno, pa nije bljuzga neg onak fini suhi snjeg i nemogu riječima opisat taj osjećaj)

I da nekaj nadodam, mnogo ljudi, pa reko bi više od pola čovječanstva jednostavno nikad nisu doživjeli prirodu ono za pravo, ne znaju što je to bit u divljini sam u šumi, npr. pecanje cijelu noć u šumi gdje teče rijeka, ne osjećaš se siguran al si u skladu s prirodom i osjećaš neki adrenalin koji nigdje ne možeš osjetiti. OK, možete mi sad pisati da sam prolupao, da me pregazilo vrijeme, al nadam se da će neki koji nisu to doživjeli, to doživjeti i da će shvatiti da ovo kaj sam napisao.

Zadnje uređivanje Gazda borongaj : 25.01.2011. at 14:34.
 
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 21:48   #45
Meni je gušt kad padne dosta snijega zabundat se i izać noću van prošetat, pa makar i po kvartu napravit krug. Kad već prestane padat, ali nisu još očistili ceste, pa nema buke od auti, samo mir i tišina i ono žuto svjetlo od ulične rasvjete. Nigdje nikog, pa čuješ svaki korak kako škripi

A ljeti brod usidren daleko od bilo kakve civilizacije, noću ko da planktone možeš čuti
aisling is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 19:04   #46
Quote:
Pero_Kanister kaže: Pogledaj post
Zamišljao sam ovu idilu sve do ovog djevičanske bijeline
__________________
369
Strider_hr1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:15.