Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2011., 12:06   #461
Quote:
Lilli_007 kaže: Pogledaj post
Koja je ovo nijansa?

Zlatno smeda izmedu 5 i 4
calecaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 16:57   #462
Quote:
calecaki kaže: Pogledaj post
Zlatno smeda izmedu 5 i 4
hvala
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 12:08   #463
Što ako ne potrošim cijelu boju za kosu?

Dakle imam: razvijač boje + malu tubu kreme za bojanje.
To treba pomiješati, i onda staviti na kosu da je oboja. U uputama piše: Trebali biste upotrijebiti cijelu smjesu za bojanje.
Međutim, što ako ne upotrijebim?
Nego samo pola razvijača + pola boje, i ostalo ostavim za drugi put. Radi se o Loreal casting color šamponu:
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 12:10   #464
isprobala sam već s razvijačem+kremom skupa, nakon što su tri tjedna odstajali obojati, nije se uhvatila boja na kosi, vjerojatno su izreagirali skupa... ali nisam ni dugo držala
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 12:13   #465
Quote:
stidljiva ljubičica kaže: Pogledaj post
Dakle imam: razvijač boje + malu tubu kreme za bojanje.
To treba pomiješati, i onda staviti na kosu da je oboja. U uputama piše: Trebali biste upotrijebiti cijelu smjesu za bojanje.
Međutim, što ako ne upotrijebim?
Nego samo pola razvijača + pola boje, i ostalo ostavim za drugi put. Radi se o Loreal casting color šamponu:
Nikome ništa, ako nije izmiksana, može tuba s bojom i razvijač stajat do sljedeće upotrebe.
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 12:13   #466
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Nikome ništa, ako nije izmiksana, može tuba s bojom i razvijač stajat do sljedeće upotrebe.
hvala
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 00:14   #467
trebam malu pomoc.. imam prirodno plavo-narancastu kosu koju sam prije cca. 3mj ofarbala u malo svjetliju nijansu od svoje (pokusali smo "ponistiti narancasti pigment") i sad bih ja to jos malo posvijetlila ali ne usudim se bas puno eksperimentirati s ovim 'jeftinijim' farbama pa me cisto zanimaju vasa misljenja: da li da uzemem garnier nutrisse creme ili palette natural colors

naime,i prije sam se farbala u svjetlije ali s nekim drugim bojama (uvezenim izvana) pa nisam sigurna koji bi bio bolji izbor... i koji hidrogen?

puno hvala
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 11:50   #468
da li se mogu mješati npr.2 boje različitih proizvođača? i da jučer sam se farbala u tamno smeđu i imala sam od schwarzkopfa color gloss i peklo me prilikom nanošenja iako je od kada sam prala kosu prošlo jedno 2 dana jel ima netko prijedlog što da uzmem idući put što neće izazivati da me peče?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 12:14   #469
Quote:
mala_zg23 kaže: Pogledaj post
da li se mogu mješati npr.2 boje različitih proizvođača? i da jučer sam se farbala u tamno smeđu i imala sam od schwarzkopfa color gloss i peklo me prilikom nanošenja iako je od kada sam prala kosu prošlo jedno 2 dana jel ima netko prijedlog što da uzmem idući put što neće izazivati da me peče?
jesi li se to prvi put farbala? mene svaka farba malo pece. mislim da je to normalno. pogotovo ako imas osjetljivo vlasiste

ps-kako mislis mijesati dvije razlicite farbe? ofarbat se u jednu pa onda drugu nakon neko vremena ili ih skupa zmuckat pa se farbat? prvo definitivno moze (iako ti nikada boja nece biti kao na kutiji) ali za ovo drugo nisam bas sigurna, ja se u to ne bih upustila
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???

Zadnje uređivanje mejan : 23.03.2011. at 12:35.
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 12:46   #470
nije mi prvo farbanje a msilila sam npr. uzeti tamniju i svjetliju boju i da nisu od istog proizvođača ali to je sam samo teoretski pitala. sad mi je dosta tamna a htjela bi se idući put u svjetlije smeđe farbati pa ne znam da li je dovoljno uzeti svjetliju nijansu da li će primiti
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 12:50   #471
Možeš mućkat, moja sestra miješa Syoss crnu sa Keune tamnoplavom.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 12:58   #472
uf,ne znam....ako TheEmpress kaze da moze onda valjda moze. ja nisam nikad probala... sretno!
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 13:19   #473
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Možeš mućkat, moja sestra miješa Syoss crnu sa Keune tamnoplavom.


kak je ispalo? sam sam dosta tamno smeđa da li da uzmem idući put dosta svjetliju smeđu ili plavu da mi ispadne svjetlije?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 15:29   #474
Ona stavi više te tamnoplave i manje crne. Kosa joj izgleda crno, al je zapravo tamnoplava i ima super plavi odsjaj na suncu. Odlično joj stoji. Ja bih na tvom mjestu probala s plavom mućkat, kad veliš da imaš tamno smeđu. Moja je inače praktički crna prirodno. U svakom slučaju, lakše je potamnit ak ne ispadne dobro.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 15:09   #475
Cure gdje u zagrebu ima wella professional boja za kupit?
nussha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 13:14   #476
Da li vi stavljate L'Oreal Recital Preference boje na vlažnu ili suhu kosu? jer na netu piša na vlažnu, a u kutiji piše na suhu da ide.
dramaqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 02:56   #477
Da li je itko koristio L'Oreal Casting Creme Gloss u nijansi 454 Chocolate Brownie? Pokušavam je pronaći posvuda, ali ni DM, ni Bipa ni Kozmo ju nemaju...
__________________
...Se è tardi a trovarmi insisti, se non ci sono in un posto cerca in un altro, perché io son ferma da qualche parte ad aspettare te...
Lilly Vanilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 14:37   #478
Quote:
Lilly Vanilly kaže: Pogledaj post
Da li je itko koristio L'Oreal Casting Creme Gloss u nijansi 454 Chocolate Brownie? Pokušavam je pronaći posvuda, ali ni DM, ni Bipa ni Kozmo ju nemaju...
vidjela sam ti je u kozmu i mulleru.
neznam jesi se pituravala castingom, meni se on ispere u dva pranja
maraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 18:50   #479
Koja boja kose najljepse pase uz prepanulu put?
Sierra Leone is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 22:32   #480
Quote:
maraaa kaže: Pogledaj post
vidjela sam ti je u kozmu i mulleru.
neznam jesi se pituravala castingom, meni se on ispere u dva pranja
Da, pituravam se i to sa 360 Black cherry ali bi ju htjela posvijetliti s ovom nijansom. Nisam ju nikad našla u Kozma, provat ću u tom Mulleru onda, thanx. Pa ne traje ni meni puno al ne pituravam se ja redovito. To mi da samo sjaj i bude mi mekša kosa iza.
Znate li možda ukoliko nema željene nijanse za kupit, može li se naručit npr u DMa možda? Jel itko provao to uradit?
__________________
...Se è tardi a trovarmi insisti, se non ci sono in un posto cerca in un altro, perché io son ferma da qualche parte ad aspettare te...
Lilly Vanilly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:58.