Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2011., 01:37   #1
Ima li Hrvatska uopće Vladu???

Jest pitanje je sad???
Od Hrvatske samostalnosti nijedna vladajuća garnitura nije imala tako niski postotak po anketama bile one namještene ili ne.
Dok se mase ljudi povlače ulicama gradova,tražeći neki izlaz...masa iza njih ide i skuplja plastičnu ambalažu..na HTV izvještaji o huliganima(dok u ostalim tkz "Banana demokracijama" to svijet zove prosvjednici).....
Gospodja "JA,JA,JA" nema obraza doći u sabor gdje je zovu sve oporbene stranke jer čini se da nema vremena od siline pregovora o članstvu u EU,vjerojatno se treba unaprijed ugovoriti termin za dolazak pred zastupnike...ali ima se vremena da se pije kavica sa Purdom i da se skupljaju poeni.
Guverner pušta milijarde bez znanja Vlade,ali se savjetuje sa gospodarstvencima...Vladu nitko ništa i ne pita
Na sastanak kod gospdje"JA,JA,JA" dolaze 2 predstavnika HDZ-ovih satelita(stranaka iz ladice)...ona im vjerojatno priča o svojim uspjesima....ala braća Grimm.
Ako je cilj ove Vlade da u povijesnim udžbenicima stoji da nas je ona uvela u EU..Ja se pitam zašto recimo Gospodja"JA,JA,JA" ne bi ušla u povijest kao prva koja je časno i moralno odstupila sa vodećeg mjesta u ovoj državi..jednostavno da izađe i kaže .."Nisam sposobna za ovu funkciju"..jer očigledno da nije.
Vlada u ovom trenutku ni ne postoji....ako i postoji onda tapka u mjestu
I dok HDZ puca po šavovima ...unutar stranačke borbe su počele već odlaskom Sanadera,oporba "šuti"..koalicijski partneri ne smiju ni zucnuti jer su i oni do grla u govnima...svi zajedno tonu sve dublje ....
...a sa njima i ovaj narod
__________________
Prava demokracija...
rolex77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 03:23   #2
Ma ima ili nema vlade, svejedno je više, kad ova vlada ode realno stanje stvari je, preko 50, 60 milijardi duga, besperspektivnost, niski moral, strateški plan = 0, vizija = 0, misije nema, poljoprivrede nema, proizvodnje nema, radnih mjesta ima sve manje, izvoza nema, ekonomija ždere vlastit narod, nameti, porezi, itd. Hoću reći tko šiša Jadranku više i cijeli taj lopovski HDZ, kad oni odu i kad se podvuće crta ni jedna vlada ovoga svijeta u narednih 15 godina min, neće moći postaviti stvar na noge da funkcionira stvar kao cijelina, ma to ti je 100% točno što ti pričam, tako da ne znam uopće o čemu se tu više priča. Otići će i srat će i dalje iz tih saborskih klupa iz opozicije. Jer koliko zla i štete je nanio HDZ ovoj državi sa svim svojim članovima to ne može popraviti više dragi Bog tako skoro, naime po mojoj procjeni potrebito bi bilo barem toliko koliko su ju uništavali da ju vrate na ono gdje je bila prije njih, u tom kontekstu pojavljivanje te palamudanke Jadranke je zapravo totalno nebitna stvar. A konkretan odgovor da li ima HR vladu, ima, zove se vlada nacionalne sramote i užasa u svakom pogledu.
__________________
Forum.hr - Super najsporiji internet forum na planeti.

Zadnje uređivanje Epic hero : 11.03.2011. at 03:29.
Epic hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 07:45   #3
Hrvatska možda nema vladu, ali zato sigurno ima kradu
NafNaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 09:13   #4
Nema niti Predsjenicu Vlade, a kamoli Vladu.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 09:33   #5
Paradoks: nemamo vladu ali je masno plaćamo
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 15:22   #6
Ima dio u Hagu dio u Strasburu dio u Briselu, u posljednje vrijeme i u Beogradu, Hrvatska Vlada je izgleda u izbjeglištvu
franjo thahi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:51.