Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2011., 20:01   #41
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Bravo Ankice i danas se boriš za prave stvari kao i nekada koja je jedina imala hrabrosti progovoriti u autoritativno-šovinističkom režimu.
Quote:
Leoben Conoy kaže: Pogledaj post
Jel imaš takav stav i prema onoj zvizdačici iz INAe koju je kasnije shebao tvoj Slinić?

A da je taj režim bio autoritativno šovinistički kako ga nazivaš, danas bi ti bio bliži Košutnjaku nego Kozali, Želkiću
Ma hebes lepejicu boldano je kljuc.

BTW:

Ne kuzim gdje je problem u autoritarnom vladanju. Pa sto bi trebao bit beskicmenjak?
__________________
"Life", said Marvin, "Don't talk to me about life"
I ja bih marasovca nazad
Grugru is offline  
Old 14.03.2011., 20:03   #42
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Bravo Ankice i danas se boriš za prave stvari kao i nekada koja je jedina imala hrabrosti progovoriti u autoritativno-šovinističkom režimu.

Bravo Ankice i 1998. si se borila za pravDu...prodala svoj stan, a onda joj SDP dao drugi... Ne znam jel je još u njemu ili je i taj prodala, pa čeka da joj Josipović dodijeli novi ?!
amareda is offline  
Old 14.03.2011., 20:09   #43
Quote:
Leoben Conoy kaže: Pogledaj post
Jel imaš takav stav i prema onoj zvizdačici iz INAe koju je kasnije shebao tvoj Slinić?
Jel to ona Balenović? Pa ta je izgubila spor protiv SLinića čini mi se čak i u Strasbourgu

Quote:
Leoben Conoy kaže: Pogledaj post
A da je taj režim bio autoritativno šovinistički kako ga nazivaš, danas bi ti bio bliži Košutnjaku nego Kozali, Želkiću
Nisam ostao blizu Kozale (bit ću blizu nadam se za 40-50 godina) zahvaljujući tom režimu, već svojoj snalažljivosti
zeljko_ri is offline  
Old 14.03.2011., 20:09   #44
Quote:
Čoban Tarzan kaže: Pogledaj post
http://dalje.com/hr-hrvatska/ankica-...-gladju/345679

Nije štrajkala glađu kada su izdajnici odustali od Gospodarskog pojasa i zerp-a, nije štrajkala ni kad su se sramotno poigravali s Piranom, niti kada se rasprodavalo obiteljsko srebro, ni kada smo gutali sve EU ucjene, ni kada se i ranije prosvjedovalo, ali su bile manje šanse za smjenom vlasti...
Ja je podupirem i želim joj da ustraje do kraja
no_surrender is offline  
Old 14.03.2011., 20:16   #45
Dakle, otvorili smo temu da se Ankica Lepej može lijepo ispljuvati. Žena ima pravo raditi u životu ono što hoće, pa tako i ne jesti, a ona nije nikakva političarka i ne vidim nikakva smisla u ovoj temi. Tko je htio već je ionako hračnuo.
Doviđenja.
the edge is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:53.