Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2006., 00:40   #1
Vedrana Rudan

Dugo nisam vidio tu hodajuću antireklamu za žene na tv-u i sve sam se nekako pribojavao da to neće dugo trajati. I nije, eto je večeras na Novoj u meni inače odličnoj emisiji "U sridu", i to, jadna li nam majka, kao komentatorica mjeseca. Što smo novog od nje vidjeli, pa novog baš i ništa, mržnje prema muškarcima, netolerancije i predrasuda na lopate kao i uvijek, galame, nepristojnosti, prostačenja, vrijeđanja, bezobrazluka, upadanja u riječ, par neviđenih provala i tako...

Vrhunac je po meni bio izjava da treba ozakonit ubojstvo muža nasilnika dok spava, pa neće ga valjda žena ubit dok je budan, kad je on veći i jači
Šta reć na to?

Al nije sve tako crno, na dvije scene sam doslovno odvalio od smijeha, prva, voditelj pita Rudanicu "a šta mislite o tome što se vaše knjige odlično prodaju u Srbiji" a ona mrtva-hladna "pa ništa čudno kad sam ja fenomenalan pisac" na što su se Drele i ona druga pijandura odvalili smijat i nisu se mogli smirit cijelu minutu

I druga, neviđeno suptilno spuštanje koje je Rudanica dobila od one Matijević-Vrsaljko, bivše prvobraniteljice za dijecu, kad se govorilo o Lani Biondić "ona je jako fina žena, lijepo se oblači, ima lijepe manire, pristojna je, nije glasna, bezobrazna i ne prostači naveliko kao neke" E svaka joj čast na toj izjavi
__________________
Borac protiv vjetrenjača
alst is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 01:04   #2
Quote:
alst kaže:
Dugo nisam vidio tu hodajuću antireklamu za žene na tv-u i sve sam se nekako pribojavao da to neće dugo trajati. I nije, eto je večeras na Novoj u meni inače odličnoj emisiji "U sridu", i to, jadna li nam majka, kao komentatorica mjeseca. Što smo novog od nje vidjeli, pa novog baš i ništa, mržnje prema muškarcima, netolerancije i predrasuda na lopate kao i uvijek, galame, nepristojnosti, prostačenja, vrijeđanja, bezobrazluka, upadanja u riječ, par neviđenih provala i tako...

Vrhunac je po meni bio izjava da treba ozakonit ubojstvo muža nasilnika dok spava, pa neće ga valjda žena ubit dok je budan, kad je on veći i jači
Šta reć na to?

Al nije sve tako crno, na dvije scene sam doslovno odvalio od smijeha, prva, voditelj pita Rudanicu "a šta mislite o tome što se vaše knjige odlično prodaju u Srbiji" a ona mrtva-hladna "pa ništa čudno kad sam ja fenomenalan pisac" na što su se Drele i ona druga pijandura odvalili smijat i nisu se mogli smirit cijelu minutu

I druga, neviđeno suptilno spuštanje koje je Rudanica dobila od one Matijević-Vrsaljko, bivše prvobraniteljice za dijecu, kad se govorilo o Lani Biondić "ona je jako fina žena, lijepo se oblači, ima lijepe manire, pristojna je, nije glasna, bezobrazna i ne prostači naveliko kao neke" E svaka joj čast na toj izjavi
A Lana, danas Biondic je na vrlo ruzan nacin "otjerala" prvu Biondicevu suprugu, kako bi se uvalila u lovu ! Nes' ti velike ljubavi na prvi pogled !
U nekoj drugoj prilici bi je te iste osobe koje su bile u emisiji nazvale sponzorusa ili slicno, a evo ovako postaje izm,edju ostalog navedenog i slavna spisateljica !
__________________
Mediji su desna ruka anarhije !
Temporary is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 01:11   #3
Quote:
Temporary kaže:
A Lana, danas Biondic je na vrlo ruzan nacin "otjerala" prvu Biondicevu suprugu, kako bi se uvalila u lovu ! Nes' ti velike ljubavi na prvi pogled !
U nekoj drugoj prilici bi je te iste osobe koje su bile u emisiji nazvale sponzorusa ili slicno, a evo ovako postaje izm,edju ostalog navedenog i slavna spisateljica !
Nisam znao al to me ionako ne interesira previše, ja sam se nasmijao kako je ova spustila Rudanici, jebeš onda Biondićku

Ali dobro izgleda, moram priznat
__________________
Borac protiv vjetrenjača
alst is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 01:53   #4
Ah, Vedrana ... , to je ona Hercegovka .... pencilin za Hercegovce i ostale "tvrde".
Vanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 08:15   #5
Zbog Rudanice ovaj mjesec se zaobilazi "U sridu". Nepodnošljivo.
__________________
Liberalčić. Progresivčić.
Skeewe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 09:14   #6
A zasto zaobilazit "U sridu" kad je ona gost? Pa mozes se dobro nasmijat.
__________________
Kome jos nije jasno?
još jedan Vukovarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 09:29   #7
Ja sam je stvarno prestao ozbiljno shvaćati, a koliko vidim i ona sama sebe. Bespotrebna tema.
štancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 09:35   #8
Baba je grozna. Ružna, glupa i bezobrazna. Strašno.
__________________
I'm just preparing my impromptu remarks.
ice41000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 14:40   #9
Tipičan produkt modernog televizijskog društva. Nisam pametna, ne znam ništa, izgledam prosječno, pa idem nać neki način kako se nametnut...

Mogla bi recimo imat 5 banki, i psovat i ponašat se ko 17 godišnji punker koji nateže litru jeftinog crnjaka na klupici u parku.
sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 14:48   #10
Napadate je bezveze, žena govori što misli, ne glumi nekakvu lažnu uljuđenost. Sada recite da vi ne pričate na takav način sa prijateljima ili kada ste na kavi. Problem je što se tako ponaša na TV-u ali ona to radi svjesno, zbog toga je napravila karijeru. Jednom je to i rekla.

Zar mislite da političari, književnici, novinari kada nisu na TV pričaju kao gospoda.

Zadnje uređivanje HR123 : 09.11.2006. at 15:49.
HR123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 15:13   #11
Ma vi ste preglupi pa sve shvačate doslovno. Žena je zakon!
ludopile is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 15:20   #12
Quote:
ice41000 kaže:
Baba je grozna. Ružna, glupa i bezobrazna. Strašno.
užasna, iritantna baba
grozno
de_mi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 16:37   #13
Ima problema s paučinom.
alfa mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 18:13   #14
Quote:
HR123 kaže:
Napadate je bezveze, žena govori što misli, ne glumi nekakvu lažnu uljuđenost. Sada recite da vi ne pričate na takav način sa prijateljima ili kada ste na kavi. Problem je što se tako ponaša na TV-u ali ona to radi svjesno, zbog toga je napravila karijeru. Jednom je to i rekla.

Zar mislite da političari, književnici, novinari kada nisu na TV pričaju kao gospoda.
Mržnja i frustracije doslovce kipte iz nje, i nema apsolutno nikakvu kulturu javnog nastupa, upadanje u riječ, galama, bezobrazluk, psovke... Uostalom, i ne možeš se ponašat na kavi s prijateljima kao na tv gostovanju koje gleda pola države, ma čak i da se na kavi ponašaš tako ljudi bi ti rekli da si bezobrazan i neodgojen. I imali bi pravo, ono sjedneš na terasu i čuje te pola kafića, niko nema mira od tebe
__________________
Borac protiv vjetrenjača
alst is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 18:31   #15
Odvratna frustrirana iritantna femnistica.
tomy108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 18:34   #16
Quote:
tomy108 kaže:
Odvratna frustrirana iritantna feminiskinja.
Gora od ove Rudan je ona Sarnavka. Ne psuje i td. ali je nekako antipatična.
HR123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 18:47   #17
Quote:
alst kaže:
Vrhunac je po meni bio izjava da treba ozakonit ubojstvo muža nasilnika dok spava, pa neće ga valjda žena ubit dok je budan, kad je on veći i jači
Šta reć na to?
jel ona to stvarno rekla na tvu ?
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 18:57   #18
prava rvatica..treba ju poslati u diplomaciu...onog ivkosica za tajnika istog veleposlanstava ..
einfach is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 19:13   #19
Quote:
morski2 kaže:
jel ona to stvarno rekla na tvu ?
Normalno da je. A dobro to i ne treba čudit jer ona ti inače podržava sve žene koje su u zatvoru zbog ubojstva muža. Svi muškarci su njoj po defaultu krivi

A Drele ju je poljubio u obraz na kraju emisije, vjeruj da me ne bi čudilo ni da padne i neka tužba za napastovanje
__________________
Borac protiv vjetrenjača
alst is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 21:06   #20
Quote:
alst kaže:
Normalno da je. A dobro to i ne treba čudit jer ona ti inače podržava sve žene koje su u zatvoru zbog ubojstva muža. Svi muškarci su njoj po defaultu krivi

A Drele ju je poljubio u obraz na kraju emisije, vjeruj da me ne bi čudilo ni da padne i neka tužba za napastovanje
dobro da nije rekla da zene po deafultu ne mogu biti krive jer su ubile muza....
To je njihovo pravo....
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:27.