Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2005., 23:50   #21
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
to se zove kiselo grozdje i slatki limun i svi trazimo utociste u tome. Davno sam dobila divan savjet (teta ): iscrpi sve do daske pa tek onda otidji


Ali kad odeš, i limun i grozdje će potrulit. Jebiga.
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2005., 23:52   #22
Wow. Čovjek u bijegu od vlastitih sječanja, koja ga na kraju - kada se najmanje nada - ipak stignu. Vlastiti život mi se pored toga odjednom čini laganim, neopterečenim. I nekako plitkim. Ako postoji čežnja za patnjom, i to s ove strane mazohizma, onda si ju upravo u meni pobudio.
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2005., 00:15   #23
lijepo
__________________
Kad nešto uistinu želiš, cijeli svijet se uroti da to i dobiješ!
LaraFabian is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2005., 00:33   #24
Naši "pali" idoli.
Koje "dižemo" na nama poznata postolja.
Ili naši - idoli vječni.
Te utvare prošlosti koje se s udaljenosti čine gotovo svetima.

Lažemo li mi sebe ili lažu nas?


bit će da je oboje.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2005., 01:12   #25
__________________
Ona je otputovala daleko, daleko u jednu lijepu romantičnu zemlju i dugo se već ne vraća…
~ šu ~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2005., 03:57   #26
Quote:
stvarna-mishka kaže:
SRANJE...Zbog ovakvih mi se sere na život...
Mudro zboriš..jesi ti od inspektora Miška neka rodbina? I on povraća zeleno-žuto...
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2005., 12:01   #27
Quote:
U2dva kaže:
Mudro zboriš..jesi ti od inspektora Miška neka rodbina? I on povraća zeleno-žuto...


Ja sam Miško.....yebem te glupog
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2005., 12:31   #28
Quote:
nataniel kaže:
Naši "pali" idoli.
Koje "dižemo" na nama poznata postolja.
Ili naši - idoli vječni.
Te utvare prošlosti koje se s udaljenosti čine gotovo svetima.

Lažemo li mi sebe ili lažu nas?
sve rečeno ovim
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2005., 15:55   #29
Quote:
stvarna-mishka kaže:
Ja sam Miško.....yebem te glupog
Znao sam da si policajac,i bez vrijeđanja na nacionalnoj osnovi..imaš klempave uši
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2005., 16:20   #30
Quote:
U2dva kaže:
Znao sam da si policajac,i bez vrijeđanja na nacionalnoj osnovi..imaš klempave uši


A sad 60-kuna da ti pređem preko ovog prekršaja......
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2005., 17:35   #31
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
to se zove kiselo grozdje i slatki limun i svi trazimo utociste u tome. Davno sam dobila divan savjet (teta ): iscrpi sve do daske pa tek onda otidji
je,taj savjet je ispravan.
 
Odgovori s citatom
Old 03.04.2005., 18:52   #32
koliko iskrenosti ... šteta što si samo čekao ... šteta..
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2005., 19:27   #33
Re: Vidio sam te neki dan

iskreno? rasplakala sam se. negdje u prici sam nasla sebe i razmisljam hoce li i meni jednom viti zao sto je veza s bivsim pukla, hocu li i ja jednom uhvatiti sebe s primislju
Quote:
speed kaže: Zamisli... A mogla je biti naša.
vjerojatno hocu, al sada... nastojim razmisljat o trenutcima koji su pred menom s drugim. mozda mi bude drazi, mozda jednom bude ljubljeniji od 'onog', iako...
 
Odgovori s citatom
Old 03.04.2005., 19:31   #34
Re: Vidio sam te neki dan

Quote:
speed kaže:
Vidio sam te neki dan... bla bla truć truć
Vidjela sam i ja tebe, nažalost. Uglavnom, kad sam te spazila momentalno sam se prestravila jerbo sam očekivala da ćeš mi uletit i patetizirat kako samo ti znaš idućih pola sata. "Oh, sjećaš li se... Ah, mogli smo..."

Iskreno uvijek mi se bljuvalo na tvoje patetične & jeftine izlijeve ljubavi, kojima si prikrivao činjenicu da si mrgud, papak i sociopat.

Btw. kako sam? pa, recimo da otkad te nema u mom životu, sunce nekako ugodnije sije, jutrom se budim slušajuć pjev ptičica.
Nemam na grbači neostvarenog latentno depresivnog seronju, koji si, kao što Ćiro veli - utvara da je umjetnik. Osjećam se kao da mi je netko željeznu kuglu oko noge odvezao.

Da li mi fališ? Aha. Fališ mi otprilike kao i smrtonosna i neizlječiva spolno prenosiva bolest. Fališ mi ko urinarni kateter.

Uglavnom, moja sućut supruzi. Fakat je žena imala bed lak.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2005., 19:46   #35
Re: Re: Vidio sam te neki dan

Quote:
te@ kaže:
Uglavnom, moja sućut supruzi. Fakat je žena imala bed lak.
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2005., 23:43   #36
Kako ste okrutni....
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2005., 23:52   #37
@ speed


Savjet: Samo pomisli da ima mal milun stvari koje nikada nisi saznao o njoj, chak i dok ste bili zajedno, chak i zashto je prekinula, da ne govorim o tome da o njoj sada ne znash ama bash nishta....

I onda ljepo stvori u svoju glavu jedan scenario o tome kakva je (mozhda) ona zaista. Ali neka taj scenario bude sastavljen od najgadnijih moguchih objashnenja i pomisli da je "to prava istina o njoj i vas"....


Zatim prokalkuliraj sve shto sada imash u svom zhivotu, sve male divne stvari koje chine jednu srechnu porodicu...


Imam slichno iskustvo.. idalizirala sam jednog tipa duge godine i svako novi uporedzhivala s njime. Trebalo mi je toliko dugo vremena da shvatim da ustvari nisam voljela njega.. nego iluziju koju sam stvorila o njemu...
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 11:05   #38
Quote:
LoveMeTender kaže:


. idalizirala sam jednog tipa duge godine i svako novi uporedzhivala s njime. Trebalo mi je toliko dugo vremena da shvatim da ustvari nisam voljela njega.. nego iluziju koju sam stvorila o njemu...
ovo treba ponoviti ...
poslije dugo vremena neke osobe pocnes idealizirati... posebno ako nisi u kontaktu s njima
moj prijedlog je svako malo otic na kavu tek toliko da se trgnes i skuzis zasto je veza pukla...
ovo pod uvjetom da si raskrstio sa svojim osjecajima , to jest da tocno znas sto osjecas prema nekome .... jer ako inzistiras na kvi s nekom koju nisi prebolio to onda nije zdravo,
evo ja tek sad sa svim bivsim curama mogu izac na kavu bez te brige "Sto ce biti... " jednostavno da se napricas i spustis na zemlju , jer ako predugo nisi s nekima u kontaktu krenes idealizirati sve to a onda se pitanja "Sto bi bilo kad bi bilo " prirodno namecu...
__________________
imam sig al ga tajim
i tipfeleram.... da ne bude nismo znali...
i vredim bar krajcaru vise....
NewsJJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 14:39   #39
Re: Vidio sam te neki dan

Quote:
speed kaže:
Vidio sam te neki dan.
Prošla si kroz gužvu subotnje špice usmjerena koraka, a ja sam zastao pokušavajući ne doživit infarkt. Srce mi je lupalo ko ludo, a u abdomenu sam prvi put poslije tako puno vremena opet osjetio ono poznato žarenje. Ljudi su i dalje nastavili svojim putevima, ali glasovi kao da su utihnuli. Jedva sam stajao. U meni drama. Pratio sam te pogledom sve dok nisi zašla za ugao hotela. U mislima sam išao za tobom. Preko trga, niz Jurišićevu, uz burzu i dalje sve do tvog malog stana. U mislima. U stvarnosti sam ostao betoniran na onom istom mjestu na kojem sam te i primjetio. Uostalom, ipak sam ja sad jedan ozbiljni i oženjeni muškarac kojemu se nikako ne priliči slijediti po gradu bivše cure.

Koliko je već vremena prošlo? Četiri godine? Malo više..
Čudno je to. Ja ni do današnjeg dana zapravo nisam potpuno shvatio zašto smo prekinuli. Mislim, parovi se svađaju. To valjda mora bit tako. Svađaju se zbog raznih stvari. Čak i banalnih. Ali to nije razlog za rastanak. Barem ne nužno. Mi se nekako, u tom periodu, i nismo svađali. Vrlo rijetko i sve rijeđe. A ovaj put smo se zakačili oko pizdarije. Ili još bolje, ti si na mene popizdila zbog pizdarije. Da si se naljutila zbog toga jer sam popišao dasku od wc-a ili zbog toga jer sam ostavio nezačepljen kalodont, shvatio bih. Stvarno bi! Jer ako to nije razlog da se prekine trogodišnja veza, onda ne znam što jest!
Ovako je svađa nastala iz ničega. Odlučila si da ti naša veza stvara nepotreban stres, da te činim nesretnom i svatko je krenuo svojim putem.

Il je to bar pokušao.
Ja sam još danima, ma tjednima hipnotizirao mobitel i čekao na neki tvoj znak. Onda sam, kao, prestao čekati. Još bih ti samo povremeno, u glavi, uputio neko pitanje ili svoju odluku. Vrišteći ili sasvim tiho. Nije bilo bitno. Svejedno bi me rasturilo. Valjda jedina sretna okolnost je bila što se cijela situacija poklopila sa početkom sezone i prekidom dvomjesečne zimske hibernacije na poslu. Tako sam se lakše zavaravao da mogu ja i bez tebe. I jesam. Zapravo sam puno toga napravio. Malo da si dokažem kako mogu ja to, malo da pobjegnem od sentimentalnih misli, ali i malo da me ne bude sram ako ipak jednog dana od tebe stigne neki zalutali sms. Sms nije stigao, ali ja sam s vremenom naučio grabit šakom i kapom. Napravio sam dugi put od one zime kad sam se smrzavao u svom ''ateljeu'' čekajući neki profitabilni posao. Ili barem proljetno sunce.

Tvoji su me savjeti često pratili.
Ispalo je da si imala pravo u većini stvari. Ispalo je da su sanjarenje i popustljivost dozvoljeni samo u vrlo pomno odabranom društvu. Ispalo je puno teže nego sam to očekivao. Ali oke. Sad imam većinu stvari o kojima smo nekad znali pričati. Čak i onaj balkon kojega si toliko htjela. Nastojim na njemu ispijati svoje jutarnje kave. Uz novine. Sam. Ona to ne kuži. Mislim da me zapravo nikada niti nije pročitala do kraja. Zna da postojiš. Rekao sam joj kad je pitala. O tebi, ili još bolje, o nama zna samo nekoliko detalja. To je dovoljano da te ne podnosi. Mene obožava. Stvarno mi je dobra. I nastojim joj bit sve ono što poželi. Valjda se osjećam malo krivim. Jer nikad nisam bio zaljubljen u nju. Nikada. Jednog dana se samo pojavila. Vitka, dugonoga, prekrasna, pružila mi ruku i ja sam je prihvatio. Jednostavno. S njom je uvjek sve bilo jednostavno.

Imam curicu.
Jednu malu slatku dvogodišnju Mareu. Sjećaš se tog imena? Enivej, uglavnom joj tepam ''ljubavi''. Falilo mi je to. Ipak si ti bila posljednja koju sam tako zvao. ''Ljubavi'' i ''volim te'' su bile česte riječi. Jako česte. Nježne riječi. Znala si me izluđivati svojim zahtjevima za nježnim riječima. Poslije sam skoro zaboravio kakav je osjećaj izreći tako nešto. Sada sam ja onaj koji nju vjerojatno maltretira nježnim riječima. Iako joj nikad nisam tepao, znaš onako kako se tepa maloj djeci, ovo mi dođe nekako samo od sebe. Navali dok je promatram kako se igra, dok jede ili dok spava. Čak i kad je dosadna. Zamisli... A mogla je biti naša.

Ne znam, ljubavi...
Zapravo sam nekako oduvijek znao da si mi fatalna. Da ćeš me pratiti kroz život. Možda i zauvijek. Jeba je samo to što nikad nisam ni pomislio da će to biti baš na ovakav način. Mislim, kad u novinama naletim na horoskope, uvijek pročitam i tvoj. Nekako mi je ušlo u naviku. Tako znaš da te se bar na trenutak sjetim. Skoro svakog dana.

Hmmm...
Nema šanse da ti ovo pošaljem. Uostalom, ti me se, možda, više niti ne sjećaš. Ili su ti sjećanja na mene sve samo ne ugodna. A i kao da sam zaboravio kako je to izopačiti si cijeli život samo da bih bio s tobom. Onako, bez osvrtanja...
Možda otvorim nekakav blog pa ovo tamo postam.
Moram ovo izbaciti iz svog compa, iz sebe, jer ću u protivnom počet vrištat!
de ne seri svega ti
__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 14:41   #40
Re: Re: Vidio sam te neki dan

Quote:
te@ kaže:
Vidjela sam i ja tebe, nažalost. Uglavnom, kad sam te spazila momentalno sam se prestravila jerbo sam očekivala da ćeš mi uletit i patetizirat kako samo ti znaš idućih pola sata. "Oh, sjećaš li se... Ah, mogli smo..."

Iskreno uvijek mi se bljuvalo na tvoje patetične & jeftine izlijeve ljubavi, kojima si prikrivao činjenicu da si mrgud, papak i sociopat.

Btw. kako sam? pa, recimo da otkad te nema u mom životu, sunce nekako ugodnije sije, jutrom se budim slušajuć pjev ptičica.
Nemam na grbači neostvarenog latentno depresivnog seronju, koji si, kao što Ćiro veli - utvara da je umjetnik. Osjećam se kao da mi je netko željeznu kuglu oko noge odvezao.

Da li mi fališ? Aha. Fališ mi otprilike kao i smrtonosna i neizlječiva spolno prenosiva bolest. Fališ mi ko urinarni kateter.

Uglavnom, moja sućut supruzi. Fakat je žena imala bed lak.


hahah - kraljice
__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.