Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2010., 10:27   #1
R.U.S.E.

Tko god hoce moze preko Steam-a skinuti i probati R.U.S.E. Betu koja krece, ako se ne varam, vec prekosutra.

Ako ne znate za igru, mozete je vidjeti na Youtube-u.
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 11:13   #2
izgleda zanimljivo.... pogledao sam ona vip beta gameplay od 6min....
djeluje sjajno za taktiziranje
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 08:15   #3
Kako je igra zarazna heboteee, jucer sam poceo igrat oko 9 i pol navecer......pogledam opet na sat, opla 2 i 30 ujutro

Igra je spoj tradicionalnog RTS-a (sakupljanje resursa, gradenje "baze" i jedinica) i company of heroesa, kao u igradenog blef sustava.

Mmmm, tek kada pocnete koristit RUSE sposobnosti......lazni napadi(drveni tenkovi ), dekripciju (otkriva sve neprijateljske jedinice na izabranom podrucju) radio silence( sakriva sve vase jedinice od neprijateljskih oci, pa pokrenete napad) gradnja fejk baraka za gradnju jedibnica (napravite lazni aerodrom i stavite pzo oko njega u sumu, totalna zasjeda) pocne zabava.
Artiljerija ima veliki domet (onakav kakav treba bit) a ne jedva malo veci od tenka.
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 09:48   #4
Quote:
Alte kaže: Pogledaj post
Kako je igra zarazna heboteee, jucer sam poceo igrat oko 9 i pol navecer......pogledam opet na sat, opla 2 i 30 ujutro

Igra je spoj tradicionalnog RTS-a (sakupljanje resursa, gradenje "baze" i jedinica) i company of heroesa, kao u igradenog blef sustava.

Mmmm, tek kada pocnete koristit RUSE sposobnosti......lazni napadi(drveni tenkovi ), dekripciju (otkriva sve neprijateljske jedinice na izabranom podrucju) radio silence( sakriva sve vase jedinice od neprijateljskih oci, pa pokrenete napad) gradnja fejk baraka za gradnju jedibnica (napravite lazni aerodrom i stavite pzo oko njega u sumu, totalna zasjeda) pocne zabava.
Artiljerija ima veliki domet (onakav kakav treba bit) a ne jedva malo veci od tenka.

Hmm, vidio tu igru već davno, davno , što znači u toj igri veći je fokus na izgradnji lažnih jedninica, gađevina etc?
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 11:18   #5
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
Hmm, vidio tu igru već davno, davno , što znači u toj igri veći je fokus na izgradnji lažnih jedninica, gađevina etc?
Yup, jos uvijek moras gradit veliku vojsku ofcors, ali debelo mozes zeznut neprijtelja, ili manpulirati njegovim potezima.

Nitko bas nije zeljan napast teritorij u kojem imas par baterija dalekometne artiljerije, a u stvarnosti nesto drveta i taknine

Isto mi se svida i nacin kako se sakupljau resursi. Imas neutralna skladista koja okupiras i onda konvoji kamiona prenose "dobara" natrag u bazu (mozes napraviti i sekundarni hq ako su predaleko).

Sto to znaci, ako ne pazis i ne osiguras ceste kroz koje prolaze konvoji, neprijatelj u obliznjoj sumi, ili gradu, postavi pjesadiju/lake topove i mos se hebat sa ospkrbom, jer ne radi na principu "teleprotacije".
Slicni harac radis i sa brzom izvidnicom, ili avijaciijom.

Isto tako mozes zbombat depo, no ponekad je ljepse ostavit ga citavog i zivcirat neprijatelja koji ce sad morat dovuc poprilicnu snagu kako bi iscupao tu pjesadiju iz grada.

Pjesadija takoder usetavanejm u bilo koju nepriajteljsku gradevinu osvaja istu.

Da vidis gust kada lik iz svoje centralne baze posalje sve jedinice u napad (npr. pokrecuci svoj lazni napad pa se lik ustrtari) a ti mu sa padobrancima doletis iznad glavnih gradevina i osvojis mu ih bez otpora muahahaha.
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !

Zadnje uređivanje Alte : 11.03.2010. at 11:33.
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 23:45   #6
zasada sam samo tri runde bacio protiv kompa... i to na easy.... jep prvu me chak i pobijedio.. fakat nisam imao pojma ishta....
al jako dobar rts... treba balansirati sve tipove jedinica... lagano napredovati da se medjusobno shtite.. ovo che na ljeto biti jako veliki hit...
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 12:42   #7
Presao lvl 20 na netu najbolji mi je killstreak od 7 pobjeda.

Igra je doista dublja nego sto na prvi pogled izgleda, tenkovi bez izvidnickih vozila i pjesadije doista su prelake mete tri puta jeftinijim vucenim at topovima koji mogu ulaziti u sume i iz zasjede cekati tenkove (samo vuceni at topovi, laka pzo, pjesadija i izvidnicka vozila mogu u sumu).

Jako je vazno pratiti sto vas neprijatelj radi, jer vam definitivno nije isto ako like zapocne sa barakom(pjesadija) plus aerodrom(posebice ako je Njemac brzo dobije me 262 mlazne lovce koji ubiju sve u zraku, kao i Arado 234 mlazne bombardere) ili baraka plus tenkovska skola, ili jos gore artiljerijska skola (Rusi imaju najgadniju artiljeriju sa najvecim dometom od pocetka igre).

Isto tako pocetak jako ovisi o terenu, ako ima puno sume kreni na pjesadiju (strasna je u sumi, tenkovi koji prolaze blizu njih nemaju sanse), ako je vise otvoreno, na tenkove.



Jucer sam imao doista jednu gadnu borbu.

Lik (kao Amer) krenuo je odmah na aerodrom i napravio 3 bombardera b25, te poceo bombardirati ceste sa opskrbnim (resursi) konvojima kao i samim depoima .
Od 3 depoa uspio mi je unistit dva (koristio je camouflage net opciju i sakrio sve svoje gradevine u pocetnom podrucju te nisam ni slutio na aerodrom).

U tom trenutku osim dvije pjesadije nisam imao nista (isao sam na brzu ekspanziju).

Takoder je pametno postavio nenaoruzanu izvidnicu(jeep) u sume kod mostova gdje sam morao prijeci posto poto, no kako bi svaki pokret kopnenih jedinica bio unisten bez podrske pzo-a (za koje sad nisam imao lovu zbog unistenja prije spomenutih depoa) taj plan je brzo otpao.

U tom trenutku osim dvije pjesadije, jednog naoruzanog izvidnickog vozila (sdkfz 222) i 2 nenaoruznaa (kubelwagen), nisam imao nista.

Kao kontra potez odlucio sam se na stvaranje laznog aerodroma pokraj HQ-a i istodobnog postavljanja camouflage net u susjedni sektor, te gradnju pravog aerodorma.

To mi je dalo predah dok je on trosio bombe na lazni aerodrom

U isto vrijeme brzo sam pokrenu proizvodnju lovaca (me 109) kako bi se zastitio.

cca 1,5 minuta kasnije imao sam ih tri, kao i dodatni novi bod za ruse mogucnosti.

Odlucio sam se na proboj kod jednog mosta gdje je bio jeep i jedan vod pjesadije, sa moje tri pjesadije i jednim sdkfz 222.
Krenuo sam preko mosta aktivirjauci u tom sektoru opciju fanatizam (sve tvoje jedinice bore se do smrti i ne panicare/gube moral.
U isto vrijeme sam mu poslao i sva tri lovca.

Lik je ubrzo poslao sva 4 bombardera (napravo upgrade i sad je imao dvije B17 "letece tvrdave", skupi upgrade) i 2 lovca. Nastala je krvava borba u tom sektoru, ginulo se junacki na obje strane.

Na kraju su izginule 1 moja pjesadija, sfdkfz 222 kao i jedan lovac, druga dva su bila tesko ostecena, no zbog fantizma lovci se nisu povlacili, vec su srusili oba njegova lovca i tesko ostetili jedan B17 koji se je panicno povukao.

Ostali su bacili bombe sto je i devastiralo moje snage, no proboj je ostvaren.
Brzo su oba pjesacka voda smugnula dublje u sumu i sto dalje od mosta, tako kada se je njegov novi izvidnik vratio kod mosta zajedno sa novim vodom nisu me vidjeli (mislio je vjerojatno da je sve zginulo od carpet bombinga). Sada sam sa ta dva voda samo jedan sektor udaljen od njegove baze, kao i obliznje sume tik do njegovog aerodroma

U meduvremenu su nase zracne snage "lizale rane".
Uspio sam napraviti jos jedan lovac, jedan vod pjesadije kao i upgrade u aerodromu za stvaranje padobranaca

Problem je bio sto je sad lik poceo stancati tenkove u novoj tvrornici blizu aerodroma (jbga, imao je tri depoa) i sam poceo koristit fanatizam na svoje avione koj su sad poceli napadati moj pravi aerodrom (onaj lazni je unisten, a camo net nisam obnovio ... ili to, ili fanatizam u onoj borbi oko mosta).

Nakon dva napada njegove avijacije ostao mi je samo jedan lovac dok je njemu tri (2 bombardera i lovac).

Iskoristio sam RUSE "radio silence" (jedinice u izabranom sektoru su nevidljive bez direktnog vizualnog kontakta) i presao sa ona dva voda u sumu do njegove baze.

U meduvremenu jos sam dodao jedan lovac, ali on je pokrenuo armadu od 5 bombardera i 3 lovca

On jos i ukljcuje fanatizam kao sol na ranu i vjerojatno sa zlim smijehom, klika na moj aerodrom.

Ja saljem svoje lovce u suicidalni napad kako bi ih presreo van podrucja gdje je aktivirao fanatizam (i to u dva podrucja ) i okupiram njegove lovce gdje dolazi do divljacke borbe u kojem jedan moj pada a drugi se panicno povlaci, no msilim da ni nije bio svjestan kako je ovo bilo namjerno zrtvovanje.

Caka je u tome sto lovci, jednom kada se potuku u zraku, u priblizno jednakim brojevima, automatski krenu natrag u bazu (nemaju municije), u tom trenutku pokrenu sam svoje zracne transportere (trenutak prije nego su bombe pale iz B17) sa PADOBRANCIMA, muhahahaah. Odjednom, svi njegovi avioni su bili prazni i vracali se u bazu impotentni i goloruki

Frajeru je onda kliknulo u glavi da sam ga zeznuo i bacio je u panici fanatizam na svoj sektor sa aerodromom i poceo stancati jos tenkova i nesto pjesadije.

I tu je onda dosao na red payback, sjecate se ona dva voda koja su u sumi tik do baze, pa samo sam ih pomakuno blize i ovi su automaski poceli pucat po tenkovima i pjesadiji na otvorenom, sa ambush bonusom (e da mi je vidjeti facu lika kada je skuzio da sam mu "u dovristu".

4 padobranska voda su ubrzo takoder sletjela do sume i poceli gaziti prvo pjesadiju i avione koji su sad bili na zemlji glumeci purane .

Fanatizam bacen sa moje strane bio je posljednji cavao u njegovom kovcegu, YOU GOT OWNED.....BITCH
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !

Zadnje uređivanje Alte : 13.03.2010. at 14:10.
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 13:31   #8
Lijepi rezime samo jednog meča. Dovoljno lijep da odem skinuti betu.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 16:10   #9
@Alte koji si ti car, stavit cu skidat igru

Od tog tvog jednog reviewa sve mi jasno kako igra izgleda, prejebeno
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 16:20   #10
mene taj zoom odushevljava... onak.... vizaulno skros WOW efekt
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 17:25   #11
Cuvajte se spamera aviona, mozda su cak i prejeftini tako da ih jako brzo dobiju (posebice Ameri i Njemci). Dva level bombera su dovoljna da uniste depo koji ste postavili.

Tako da baraka plus aerodrom, ili baraka plus artiljerijska/pzo skola ASAP.

PS
Lovci mogu napadati i pjesadiju, laka vozila, ili mozda najisplativije, opskrbne kamione tako a ih nemojte drzati cijelo vrijeme kao invalide u bazi, neka trose municiju na opskrbu dok god nema neprijateljske avijacije

Akcija uvijek pobjeduje reakciju.

NE ZANEMARIVATI KOPNENU IZVIDNICU !!!!!!, razlika izmedu smrti i zivota u kopnenim bitkama su upravo ta mala neugledna vozila.
Zelis tenkove progurat pokraj sume, IZVIDNICA NAPRIJED proci kroz grad IZVIDNICA NAPRIJED (gradovee najbolje zaobici, osim ako tvoja opskrba ne prolazi kroz njih) zelis uci u sumu sa pjesadijom, IZVIDNICA NAPRIJED (znaci ili JEEP, ili naoruzani izvidnik tipa SDKFZ 222, BA 20 itd.
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 17:35   #12
Uf, koju ja reklamu igri radim, trebaju me platit za teski rad

Eh da, ako naletite na lika po nickom "epicrage" koji je sad vec lvl 22 pozdravite ga i ocekujte krvavu borbu.

Nas dvoje smo sad 2:2 nakon zadnje partije
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 18:23   #13
damn... igrao protiv nekog lika.. hvalio se da zhivi u jednom gradu sa one SP mape...
i tak 1:1 ... nisam skoro nishta r.u.s.e. koristio osim da vidim shto se dogadja oko njegove baze... dakle spy.a
i odmah se bacio na pjeshadiju i artiljeriju... (igram sa Rusima) pola mape odmah pod mojom kontrolom... on se pokushao malo zashtiti onim hevy trentchevima i bunkerima.. al artiljerija sve gazi

i taman kad mislio da sam miran... krenuo on sa pilotima bombarderima... sva srecha da sa tri AA razmjestio uz artiljeriju... i sakrio proizvodnju svojeg aerodroma bombadera/i padobranaca...

AAi mu sredili avijaciju... i odjednom hrpa njegovih jedinica na desni bok... uglavnom fake assult sa par pjeshadije koja mi je chak jedan depo zauzela... kakogod krenuo ja u zrachni napad tri bobardera na njegovu bazu... i 5 padobranaca na skros suprotnu stranu (di je do maloprije samo moja artiljerija smekshala bunkere) zauzeti njegove depoe...

i taman lik trebao bar je takav feeling bio kapitulirati... jer stvarno na cijeloj mapi slabo njegovih jedinica i u bodovima ga vodio za cca 1000 , kad se zbrejka igra :\
u p.m. i beta... c c c al igrivost i i i atmosfera je predobra...
pozdrav iz SSSR-a
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 18:54   #14
Meni je do sada pukla veza samo jednom.
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 19:39   #15
ma meni je ovo bilo prva MP runda... prije toga sam tri protiv kompa.... nadam se da se neche ponoviti...
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 19:53   #16
Ako vidite nick "Alter Hase" lvl 21 sa ovim avatrom......



.....znate onda tko je.
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 19:58   #17
cekaj cekaj beta?
zasto je nema na torentu?
Vale 77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 20:04   #18
Jer moraš skinuti preko Steama.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 20:11   #19
aha, aha

a kad ce izac cijela? ili ce bit stalno nadogradjivanje?


i zasto mi pise da ce se skinut za 23 dana, a skida na 600 kb/s

Zadnje uređivanje Vale 77 : 13.03.2010. at 20:17.
Vale 77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 21:01   #20
Za 23 dana prestaje beta...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:30.