Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Nautika

Nautika Hvali more, drž' se kraja.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2018., 09:17   #41
gledao sam i to, ali nema sreće
iznervirani is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2018., 22:44   #42
Solas propelere prodaje neka trgovina u Zaprešiću.
Od njih kupuju marine po Dalmaciji pa preprodaju...
Slanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2018., 10:06   #43
Quote:
Slanac kaže: Pogledaj post
Solas propelere prodaje neka trgovina u Zaprešiću.
Od njih kupuju marine po Dalmaciji pa preprodaju...
hvala za info. maloprije sam ih zvao. imaju još jedan propeler 8 pitch pa ću ga uzet. 400 kn. ako netko još treba propelere nek se požuri jer se više ne bave time i rješavaju se zaliha. pokušao sam na račun toga nažicat dodatni popust ali gospođa se ne da
iznervirani is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2018., 11:46   #44
Sa 10 na 8. Biti će ti taj propeler kratak, odnosno mislim da ima premali korak. Samo inč brži od najkraćeg, to bi bilo za deplasmance.
mack1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2018., 10:16   #45
nakon konzultiranja s nekim ljudima sam ipak odlučio dati srediti svoj prop pa sam ga poslao u tu firmu na viškovu. jučer je stigao i izgleda jako dobro. još samo neka boja gore i može na pentu. jedva čekam testiranje

btw 200 kn me koštalo. kaže čovjek da je osim vidljivih oštećenja i cijeli pitch bio poremećen

btw2 kako se slike postavljaju?
iznervirani is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2018., 13:28   #46
jučer došao s mora i imao sam 20ak dana vremena za isprobavanje novouređenog propelera. puno lakše i brže izglisira kad smo samo cura i ja na čamcu, ali nije htio kada smo bili šogi, nećak i ja. no dobro, njih dvojica su skupa preko 120kg i još mi čamac uvlači solidne količine vode kroz zrcalo tamo gdje stoji onaj čep. ali to ide u zasebnu temu
iznervirani is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:11.