Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2007., 14:42   #241
3000 kn za cijele noge - jedan tretman.
ma ja ti nisam radila cijele noge s ipl-om, bila sam samo na razgovoru i probi. to je bilo u zg-u, a kako ja zivim u ST odlucila sam malo pricekat...i eto sad sam krenila na laser...na znam sta je bolje al pokusat cu s ovim.
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 14:56   #242
Quote:
thegirl kaže: Pogledaj post
planiram uskoro u Rijeci na lasersku depilaciju bikini zone, pročitala sam dojmove od nekih koje su bile.
znam da se trebaju dlačice obrijati prije depilacije ali meni se uvijek stvore prištići ili se koža iritira pa me strah s tim na laser!da li da ih samo podšišam ili
baš obrijem?
što se podrazumijeva pod bikini zonu, samo dlačice izvan tangi ili sve?
koliko boli?
hvala!!!!
Bila, na zalost nisam bila te srece da mi je bilo potrebno izmedju 4-6 tretmana, pretamne dlacice, hormonalni poremecaj...
Malo su bili skepticni zbog tamnije boje koze, ali nikakve fleke nisam dobila, iako sam se suncala, jer na zalsot nisam uspjela sve do ljeta zavrsiti. Pocela u 11 mj.2005 i jos uvijek nisam gotova, doduse imam jos par dlacica pa tako mislim da cu s ovim 9.tretmanom zavrsiti.
150 eura me kostao treman, poslije 6 tretmana 75, sad vec ne placam nista jer sam se zalila na dezinformacije, niame rekla mi je da mi sigurno nece trebati vise od 7, ali naravno iznimke postoje, tako da sam se izborila da vise ne placam nista.
Uglavnom cijena ovisi o velicini podrucja koze.
IPL je bacanje novaca pogotovo za one koji imaju tamnu kozu, traje predugo, cak ni za dvije godine ih se neces mozda rijesiti, jer IPL ne ide tako duboko u kozu kao laser.
Samo je brijanje izmedju tremana preporuceno jer se ne smije dirati korijen. Prije tremana se treba par dana prije obrijati, a ne par sati prije jer se dlacice moraju vidjeti kako bi se tocno znalo koji se dio tretira, pa ti onda taj koji to radi potpuno obrije.
__________________
I'm just a prisoner of your love
Blowne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 14:57   #243
Quote:
amber kaže: Pogledaj post
3000 kn za cijele noge - jedan tretman.
ma ja ti nisam radila cijele noge s ipl-om, bila sam samo na razgovoru i probi. to je bilo u zg-u, a kako ja zivim u ST odlucila sam malo pricekat...i eto sad sam krenila na laser...na znam sta je bolje al pokusat cu s ovim.
Laser, vjeruj mi, probala IPL i odustala, samo bacila novce, predugo traje, a isto kosta.
__________________
I'm just a prisoner of your love
Blowne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 14:59   #244
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
a ne znam. mozda ti nece biti strasno, to sto ljudi kazu da boli je relativno. nekog cupanje obrva nepodnosljivo boli
Ma ne boli jako, na licu vise boli jer je koza osjetljivija, neki dobiju i osip, ja nisam na srecu. No sa svakim novim tretmanom se povecava jacina lasera pa vise i boli, ali nista strasno.
__________________
I'm just a prisoner of your love
Blowne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 17:02   #245
Quote:
Blowne kaže: Pogledaj post
Laser, vjeruj mi, probala IPL i odustala, samo bacila novce, predugo traje, a isto kosta.
imam svijetlu kozu i na bikini zoni jako tamne dlacice, tako da mislim da ce mi i ipl biti dosta.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 17:25   #246
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
imam svijetlu kozu i na bikini zoni jako tamne dlacice, tako da mislim da ce mi i ipl biti dosta.
Tvoja stvar, ali zasto kad je laser efikasniji?
__________________
I'm just a prisoner of your love
Blowne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 17:37   #247
Quote:
Blowne kaže: Pogledaj post
Tvoja stvar, ali zasto kad je laser efikasniji?
laser je i puno skuplji. mozda odem jednom kad si budem sama zaradjivala, ako mi ipl ne bude dobar.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 18:50   #248
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
laser je i puno skuplji. mozda odem jednom kad si budem sama zaradjivala, ako mi ipl ne bude dobar.
To nisam znala jer ne znam gdje zivis, ali ovdje i nije tako velika razlika.
__________________
I'm just a prisoner of your love
Blowne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 18:58   #249
Quote:
Blowne kaže: Pogledaj post
To nisam znala jer ne znam gdje zivis, ali ovdje i nije tako velika razlika.
ovdje je
valjda zato jer laser jos nemaju svi... ipl se puno vise radi. tamo gdje ja idem ipl cijelih nogu kosta 1200 kn, a amber je laser platila 3000 za prvi tretman.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 01:59   #250
laser može bit i bolan i izazivati kraste na porama, dok IPL može bit sasvim bezbolan ako se pravilno radi s njim
IPL aparata koji stvarno rade svoj posao u hrvatskoj ima malo tako da velika većina kozmetičkih salona uopće nema IPL dovoljno jak da ukloni dlačice
Scorpion777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 02:03   #251
Quote:
thegirl kaže: Pogledaj post
ej, i ja sam tamo zvala, sestra mi napricala cuda o njihovom laseru a koliko sam se ja raspitivala taj njihov diodni od tvrtke Deke nije najbolji. jeftiniji jesu od zambellija ali mislim da bolji nisu.
koliko si platila operaciju nosa i kako je proslo, cula sam da je on najbolji kirurg na ovom podrucju, i ja o tome razmisljam.....
Tko ti je rekao da DEKA ne valja. raspitaj se malo bolje
cijena uvelike igra ulogu u Rijeci o klijenteli, a Zambellijevi pacijenti su uglavnom talijani , tako da su mu i cijene IPL-a i lasera prenapuhane
Scorpion777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 12:27   #252
da korgiram informacije, i kod Zambellija je bikini 1000kn kao i kod Žgaljardića u Ri, ja ga nisam dobro skužila jer vani ide po veličini tretiranog mjesta a kod njega ne. tako da je sve isto. za Deku sam napomenula da ne znam je li s Europskog tj. njemačkog tržišta, ali u SAD-u nije među prvih pet, to je provjereno!!
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 15:21   #253
Quote:
thegirl kaže: Pogledaj post
da korgiram informacije, i kod Zambellija je bikini 1000kn kao i kod Žgaljardića u Ri, ja ga nisam dobro skužila jer vani ide po veličini tretiranog mjesta a kod njega ne. tako da je sve isto. za Deku sam napomenula da ne znam je li s Europskog tj. njemačkog tržišta, ali u SAD-u nije među prvih pet, to je provjereno!!


ima u Ri i jeftinije i za 450 kuna
potrebno je 6 tretmana, ako će te zanimat pošalji pp, pa ću te uputit gdje

inače nemoj gledat u SAD-u, oni imaju svoje tržište, takvi tretmani u europi su najviše rade u italiji i švicarskoj, a tamo bi našla drugačiji poredak aparata
u svijetu je Lumenis br.1 što se tiče epilacije, ali postoji sad i dosta aparata koji ne rade svoj posao, u HR ih ima samo 15-estak koji rade, a DEKA svaka radi svoj posao




napisat ću kasnije cijeli tekst o epilaciji IPL-om, prednosti nedostatke, a slobodno pitajte i preporuku gdje u hrvatskoj, znam za dosta mjesta gdje to napraviti kvalitetno
Scorpion777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 15:37   #254
Ej Scorpio77, slobodno napiši gdje to ima za 450kn u Ri, ali mi je to sumljivo jako. A kad govoriš o IPL ima nas dosta koje smo probale pa nije upalilo, možeš proći malo po forumima. Mislim da je opće poznato da se IPL tehnologija ne može usporediti s laserom.
Otvorena sam za sve informacije o tome i svaka je dobro došla!!!
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 18:07   #255
Quote:
thegirl kaže: Pogledaj post
Ej Scorpio77, slobodno napiši gdje to ima za 450kn u Ri, ali mi je to sumljivo jako. A kad govoriš o IPL ima nas dosta koje smo probale pa nije upalilo, možeš proći malo po forumima. Mislim da je opće poznato da se IPL tehnologija ne može usporediti s laserom.
Otvorena sam za sve informacije o tome i svaka je dobro došla!!!

zato što ste uptavo naletile po kozmetičkim salonima koji uopće nemaju dosta jake aparate

za 450 kuna bikini u RI ima u EStetskom centru Saša R.
tel: 051/331-855
Scorpion777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 18:11   #256
Quote:
Scorpion777 kaže: Pogledaj post
, a slobodno pitajte i preporuku gdje u hrvatskoj, znam za dosta mjesta gdje to napraviti kvalitetno
Zanima me što misliš o Gorici (ST) mislim da su prvi počeli s tim na ovom području.
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 18:19   #257
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Zanima me što misliš o Gorici (ST) mislim da su prvi počeli s tim na ovom području.
za ostale usuge ne znam, ali nijihov ipl je dovoljno jak i radi svoj posao.
potrebno im je 4-5 tretmana
ako odete tamo bitno je da je gel koji stavljaju na kožu uvijek dosta hladan
cijene ne znam
Scorpion777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 21:11   #258
a di to ides ti katrin da je kod tebe puno skuplji lasler od ipl a di je to laser jednako skup ko ipl?
i jel probao neko pazuhe ili ste samo noge/bikini/lice?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 21:20   #259
evo nasla ja nesto o usporedbi IPL i lasera:
"Laseri emitiraju samo 1 vrstu zrake iste valne duljine koja je koherentna tj. usmjerena u jednom pravcu dok IPL uređaj emitira više zraka raznih valnih duljina koje nisu usmjerene u istom pravcu. Teško je govoriti da li je bolji laser ili IPL uređaj. Tretmani laserom traju dulje i praćeni su s nešto više osjetljivosti dok kod IPL uređaja tretman traje kraće i manja je osjetljivost. Još uvijek se smatra da je diodni laser zlatni standard za epilaciju jer mu zraka prodire i do najdubljih folikula no razvojem tehnologije brzo se mijenjaju stavovi. Da bi se smanjila eventualna nelagoda koriste se razne metode od pothlađivanja do lokalne anestezije.
....Postoji manji postotak ljudi koji unatoč tome što spadaju u grupu koja bi trebala imati dobre rezultate slabo reagiraju zbog nepoznatih razloga."
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 11:04   #260
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
a di to ides ti katrin da je kod tebe puno skuplji lasler od ipl a di je to laser jednako skup ko ipl?
i jel probao neko pazuhe ili ste samo noge/bikini/lice?
nisam u zg
za cijenu sam cula od cura koje su isle ili planirale ici na laser.
radim samo bikini.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:14.