Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2017., 09:45   #21
Quote:
yakuzza kaže: Pogledaj post
Dobro, ne brkaš ti već Martinus. Nema 8 već 5, eto neka to ostane između njih dvojice.

Bića se ne razvijaju, samo svest u različitom vidu energije, ako je sazrela onda su to duhovna polja i takvom vidu postojanja ne treba fizički medium više (nazovimo to zrelo svetleće telo, iako to nije biće već je sferična energetska struktura u kojoj je naša svest sastavni deo), ako nije onda je to ostatak aure koji je inteligentan (bela bioenergija ili naša ljudska svest koja u auri se nalazi u tri stanja, a nakon smrti je poput volumena energije i ograničenog je veka trajanja), no postoji i onaj deo nas koji na osnovu suptilne matrice nastavlja dalje, njega nismo svesni nakon rođenja, on stvara ponovo sebi formu (nalazi sebi utrobu i formira se kroz fizički oblik).

Šta je u "višim svetovima" a šta u "nižim", takvih priča možemo pričati kako nam volja, jer sve može biti "logično" iako nije u opsegu našeg iskustva (dakle, pričamo o nelogičnostima ali nije ni važno).
Martinusa sam naveo samo kao primjer da postoje i drugi koncepti.
On kaže da tih 7 energija predstavlja 6 dana stvaranja,a sedmi dan je dan odmora(matična energija). To je objašnjenje biblijskog koncepta stvaranja.
Svaka energija vlada određenim carstvom kojih ima 6 i biće se kroz procese evolucije i involucije(nema isto značenje kao kod Meher Babe i predstavlja silazak iz carstva blaženstva u materiju i početak novog ciklusa u slijedećoj spirali) neprestano kreće kroz kozmičke spirale. Prvi dio spirale predstavlja involuciju (silazak u materiju i skupljanje iskustava), a drugi evoluciju( oslobađanje od iskustava stečenih u procesu involucije; Patanjali bi to zvao prženje samskara/vasana).

Rig Veda ima 10 mandala.
Prva mandala predstavlja Prakrti(priroda) iz koje izviru 8 elemenata: zemlja, voda, vatra, zrak, akasha, um(manas), inteligencija(budhi) i ego(ahankara).
Svaka slijedeća mandala predstavlja jedan element: druga predstavlja zemlju, treća vodu,… deveta ego (Soma mandala).
Deseta mandala predstavlja Purushu (Duša). Može se reći da je Puruša, zapravo, izvor Prakrti. Različiti učitelji to različito tumače.
Sve ove elemente možemo pronaći i u našoj fiziologiji budući da smo i mi manifestacija Prakrti i da je Puruša naša istinska narav.

Evo, ovo bi bio vedski koncept koji govori kako postoji 8 elemenata koji izviru iz Prakrti.

Nema potrebe tumačiti da je nešto ovako ili onako jer različiti učitelji tumače stvari različito ovisno o dubini njihovog uvida i sve su to samo koncepti.
Bagi9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 14:17   #22
Quote:
Bagi9 kaže: Pogledaj post
Martinusa sam naveo samo kao primjer da postoje i drugi koncepti.
On kaže da tih 7 energija predstavlja 6 dana stvaranja,a sedmi dan je dan odmora(matična energija). To je objašnjenje biblijskog koncepta stvaranja.
Svaka energija vlada određenim carstvom kojih ima 6 i biće se kroz procese evolucije i involucije(nema isto značenje kao kod Meher Babe i predstavlja silazak iz carstva blaženstva u materiju i početak novog ciklusa u slijedećoj spirali) neprestano kreće kroz kozmičke spirale. Prvi dio spirale predstavlja involuciju (silazak u materiju i skupljanje iskustava), a drugi evoluciju( oslobađanje od iskustava stečenih u procesu involucije; Patanjali bi to zvao prženje samskara/vasana).

Rig Veda ima 10 mandala.
Prva mandala predstavlja Prakrti(priroda) iz koje izviru 8 elemenata: zemlja, voda, vatra, zrak, akasha, um(manas), inteligencija(budhi) i ego(ahankara).
Svaka slijedeća mandala predstavlja jedan element: druga predstavlja zemlju, treća vodu,… deveta ego (Soma mandala).
Deseta mandala predstavlja Purushu (Duša). Može se reći da je Puruša, zapravo, izvor Prakrti. Različiti učitelji to različito tumače.
Sve ove elemente možemo pronaći i u našoj fiziologiji budući da smo i mi manifestacija Prakrti i da je Puruša naša istinska narav.

Evo, ovo bi bio vedski koncept koji govori kako postoji 8 elemenata koji izviru iz Prakrti.

Nema potrebe tumačiti da je nešto ovako ili onako jer različiti učitelji tumače stvari različito ovisno o dubini njihovog uvida i sve su to samo koncepti.
Uglavnom, ima ih 5 i vezani su za pojavni univerzum. A u kosmosu postoji beskonačan broj energija, nešto što se doduše poklapa sa brojem 8 jeste nešto što je u svetim znanjima poznato kao 8 globalnih energija (4 su vezane za čoveka drugih 4 nisu bitne i nepoznate su ljudima generalno jer ne učestvuju u bilo kome smislu u onome što je vezano za ljudsku civilizaciju ili planetu Zemlju).

Uglavnom, lepo je poznavati koncepte, ali to sve mački o rep bez iskustva.
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 22:55   #23
Broj sam po sebi ništa ne kaže. Bojim se, a možda sam u zabludi, da taj meta jezik nema smisla.
Ideje (riječ... iako je to u metafizičkom diskutabilno i može biti stranputica) su već nešto sasvim drugo. (uostalom gdjes te čitali knjigu a da je sva u brojevima, shvaćate poantu...)
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 12:45   #24
Quote:
yakuzza kaže: Pogledaj post
Uglavnom, ima ih 5 i vezani su za pojavni univerzum. A u kosmosu postoji beskonačan broj energija, nešto što se doduše poklapa sa brojem 8 jeste nešto što je u svetim znanjima poznato kao 8 globalnih energija (4 su vezane za čoveka drugih 4 nisu bitne i nepoznate su ljudima generalno jer ne učestvuju u bilo kome smislu u onome što je vezano za ljudsku civilizaciju ili planetu Zemlju).

Uglavnom, lepo je poznavati koncepte, ali to sve mački o rep bez iskustva.
>Uglavnom, ima ih 5 i vezani su za pojavni univerzum

„Zemlja, voda, vatra, zrak, prostor, razum, um i ego - na
na ovih se osam dijelova Moja priroda dijeli.“ Bhagavad Gita

Ovaj citat iz Bhagavad Gite i Rig Veda govore da postoji 8 elemenata Prakrti.
Prvih 5 grade materijalni univerzum i zovu se mahabhute:

http://www.ayurvedaamritvani.com/pan...-elements.html

Cijeli proces evolucije svodi se na profinjenje fiziologije tako da je, iz ovoga što govori Krišna u Bhagavad Giti i Rig Veda, jasno da kada se napusti fizičko tijelo, ostaje suptilno tijelo koje u kojemu dominiraju ovi finiji elementi: manas, budhi i ahankara.
Kao što u materijalnom univerzumu dominiraju ovih 5 grubih elemenata, tako u duhovnom svijetu dominiraju suptilniji elementi prakrti.

Martinus isto govori da sve energije postoje svugdje jedino što jedna uvijek dominira, jedna je potisnuta, dvije rastu, a dvije opadaju. Ta slika je uvijek ista osim što se mijenjaju dominacije energija ovisno o carstvu.

>Uglavnom, lepo je poznavati koncepte, ali to sve mački o rep bez iskustva

Što se tiče intelektualnog znanja, čitanja knjiga, 'svete' literature(svadhyaya), tu bi trebalo dati važnost oko 1/4, dok bi duhovnoj praksi trebalo dati ¾.
Bitno je i jedno i drugo. I jedno i drugo imaju pričišćavajući efekt.
Bagi9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 22:43   #25
ZAsto bas ti elementi spadaju u te brojeve?
nevidim razlog

3 je simbol manifestacije ili trokut
6 je simbol makrokozmosa ili hexagram
9 je beskonacnost ili krug
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 22:45   #26
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Peti element je svjetlo koje nastaje reakcijom između ova četiri sunce se sastoji od ova četiri bazična elementa, munja nastaje kao posljedica reakcije između ovih elemenata.
Isaku Njutnu je jabuka pala sa grane na glavu pa je izmislio gravitaciju, a Nikola Tesla je munja koja se spustila sa neba da otvori oči ljudima da ih elektromagnetizam drži povezane za zemlju i sve ostalo što postoji.

Petielement je Newtonium (naravno jos neotkriven)
Kazu da postoji mjesto na periodnom sistemu a to je ispred svih
0
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 23:11   #27
Quote:
Svjetlosni kaže: Pogledaj post
Petielement je Newtonium (naravno jos neotkriven)
Kazu da postoji mjesto na periodnom sistemu a to je ispred svih
0
Ima dosta takvih elemenata u originalnoj Mendeljejevoj tablici.
Ova koja je trenutno važeća je prepravljena jer se nije uklopila u postojeću paradigmu.
Bagi9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 18:18   #28
Quote:
Svjetlosni kaže: Pogledaj post
Petielement je Newtonium (naravno jos neotkriven)
Kazu da postoji mjesto na periodnom sistemu a to je ispred svih
0
Ne radi se ovdje o elementima sa tabele voda koja je označena sa brojem 639 i Absolucijom je elemenat koji je fuzija vibracija ova preostala tri elementa iza broja 639 leže vibracije od kojih je Univerzum sačinjen točnije riječi za koje je Tesla rekao da su "Ključ Univerzuma". Ja znam koje su riječi dobio sam ih razrješujući tetragramaciju Božjeg imena Terenc Mekena je to otkrio i rekao je
"Priroda svijeta je sintaktička kada bi znao riječi od kojih je svijet sačinjen (vibracije od kojih je svijet sačinjen) mogao bi ispuniti svaku svoju želju."
Itekako brojevi puno govore jer su Univerzalni jezik pogotovo takozvani Master brojevi iz njih sam saznao koje riječi nose ključne vibracije od kojih je Univerzum sačinjen. Mojsije, Ilija ostali veliki proroci Isus i arapski mudraci su znali to. Zbog toga se kaže da se ne izgovara Božje ime uzalud jer nosi veliku moć sa sobom ja znam kako se tačno izgovara prvobitno Ime Božje koje nosi u sebi vibracije stvaranja temelj na kojem Univerzum počiva znali su ga Izraelci, a prenijelo se u Islamsku religiju. Takođe najstariji duhovni simbol Cvijet Života nosi vibracije broja 639 sačinjen je od riječi koje leže iza ovih brojeva. Pri samoj zamisli tih riječi u istom trenutku kada sam ih zamislio otključao sam puni potencijal moga bića otvorio sam bocu sa duhom genija.
Sekhem is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 20:35   #29
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Ne radi se ovdje o elementima sa tabele voda koja je označena sa brojem 639 i Absolucijom je elemenat koji je fuzija vibracija ova preostala tri elementa iza broja 639 leže vibracije od kojih je Univerzum sačinjen točnije riječi za koje je Tesla rekao da su "Ključ Univerzuma". Ja znam koje su riječi dobio sam ih razrješujući tetragramaciju Božjeg imena Terenc Mekena je to otkrio i rekao je
"Priroda svijeta je sintaktička kada bi znao riječi od kojih je svijet sačinjen (vibracije od kojih je svijet sačinjen) mogao bi ispuniti svaku svoju želju."
Itekako brojevi puno govore jer su Univerzalni jezik pogotovo takozvani Master brojevi iz njih sam saznao koje riječi nose ključne vibracije od kojih je Univerzum sačinjen. Mojsije, Ilija ostali veliki proroci Isus i arapski mudraci su znali to. Zbog toga se kaže da se ne izgovara Božje ime uzalud jer nosi veliku moć sa sobom ja znam kako se tačno izgovara prvobitno Ime Božje koje nosi u sebi vibracije stvaranja temelj na kojem Univerzum počiva znali su ga Izraelci, a prenijelo se u Islamsku religiju. Takođe najstariji duhovni simbol Cvijet Života nosi vibracije broja 639 sačinjen je od riječi koje leže iza ovih brojeva. Pri samoj zamisli tih riječi u istom trenutku kada sam ih zamislio otključao sam puni potencijal moga bića otvorio sam bocu sa duhom genija.
Ma svaka čast na uvidu !

Interesira me to ime Jevreja koje kažeš da znaš od koliko različitih slova se sastoji ?
SvFrancisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 20:43   #30
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
Broj sam po sebi ništa ne kaže. Bojim se, a možda sam u zabludi, da taj meta jezik nema smisla.
Ideje (riječ... iako je to u metafizičkom diskutabilno i može biti stranputica) su već nešto sasvim drugo. (uostalom gdjes te čitali knjigu a da je sva u brojevima, shvaćate poantu...)
Kompjuterski program je celi na principu 1 i 0 i kreira se realnost na monitoru.
SvFrancisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:30   #31
Nisam ni mislio da su to elementi s periodnog sistema elemenata !

Ova slika koju si stavio mi lici na jedan dio drva zivota?

Tesla je bio lud za brojem 3
sveto trojstvo, manifestacija

Ima li 639 neke veze s gematrijom?

A sveta rijec, vjerovatno mislis na I H V H?
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 13:24   #32
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Ne radi se ovdje o elementima sa tabele voda koja je označena sa brojem 639 i Absolucijom je elemenat koji je fuzija vibracija ova preostala tri elementa iza broja 639 leže vibracije od kojih je Univerzum sačinjen točnije riječi za koje je Tesla rekao da su "Ključ Univerzuma". Ja znam koje su riječi dobio sam ih razrješujući tetragramaciju Božjeg imena Terenc Mekena je to otkrio i rekao je
"Priroda svijeta je sintaktička kada bi znao riječi od kojih je svijet sačinjen (vibracije od kojih je svijet sačinjen) mogao bi ispuniti svaku svoju želju."
Itekako brojevi puno govore jer su Univerzalni jezik pogotovo takozvani Master brojevi iz njih sam saznao koje riječi nose ključne vibracije od kojih je Univerzum sačinjen. Mojsije, Ilija ostali veliki proroci Isus i arapski mudraci su znali to. Zbog toga se kaže da se ne izgovara Božje ime uzalud jer nosi veliku moć sa sobom ja znam kako se tačno izgovara prvobitno Ime Božje koje nosi u sebi vibracije stvaranja temelj na kojem Univerzum počiva znali su ga Izraelci, a prenijelo se u Islamsku religiju. Takođe najstariji duhovni simbol Cvijet Života nosi vibracije broja 639 sačinjen je od riječi koje leže iza ovih brojeva. Pri samoj zamisli tih riječi u istom trenutku kada sam ih zamislio otključao sam puni potencijal moga bića otvorio sam bocu sa duhom genija.
Znaci protrljao si svjetiljku i duh se oslobodio.Pa to djeca u 11 oj godini otkrila.
Akvila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2018., 11:29   #33
Quote:
Svjetlosni kaže: Pogledaj post
Nisam ni mislio da su to elementi s periodnog sistema elemenata !

Ova slika koju si stavio mi lici na jedan dio drva zivota?

Tesla je bio lud za brojem 3
sveto trojstvo, manifestacija

Ima li 639 neke veze s gematrijom?

A sveta rijec, vjerovatno mislis na I H V H?
639 Hz je univerzalna frekvencija također koja je kodirana u simbolu cvijeta života, aktivacijom te frekvencije čovjek transformiše auru i stvara 6 sferičnih polja te se u centru aure stvara minijaturna crna rupa na taj način je u potpunosti zaštićen od štetnih energija. Otvara se njegov puni potencijal. Još jedna bitna frekvencija je 718 Hz sakrivena je u tetragramatonu još jednog tajnog Božjeg imena to je frekvencija Univerzalne zlatne svjetlosti aktivacijom ove frekvencije svjetlost aure se transformiše i postaje zlatne boje.
Sekhem is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2018., 12:27   #34
Quote:
Svjetlosni kaže: Pogledaj post
ZAsto bas ti elementi spadaju u te brojeve?
nevidim razlog

3 je simbol manifestacije ili trokut
6 je simbol makrokozmosa ili hexagram
9 je beskonacnost ili krug
Broj tri simbol leptir označava metamorfozu čakra solarni pleksus.
Broj šest simbol oko označava svjesnost čakra trećeg oka.
Broj devet simbol mjeseca i sunca (zvijezde) uskrsnuće i balans muško ženske energije monad čakra.

Broj sedam kruna ili trougao označava kompletnost krunska čakra.
Broj jedan koplje muški princip muška energija korijenska čakra.
Broj osam smokvin list izobilje ujedno zemaljska čakra.
Sekhem is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2018., 13:33   #35
Ova tema je vezana za Merkaba aktivaciju moždanih potencijala a simbolika je iz Ezekiela gdje 4 bića zodiaka predstavljaju 4 elementa razdvajanja koja se Merkaba tehnikom unificiraju i poslije služe adepta noseći ga u vatrenim kočijama duha u viši nivo svjesti.
To znanje imaju samo Izraelski mistici i i to njih par u generaciji prenosilo se s koljena na koljeno sve do danas.
Koliko je meni poznato zadnji Merkaba majstor je bio Rabi Akiva ben Josef a prije njega je bio Rabi Johana Ben Zakai.

Pa eto vam informacija tko je gladan Merkaba misticizma,neka istražuje.No savjetujem oprezno jer koliko mi je poznato neki su poludjeli a neki su umrli a neki su poslije imali moć da ruše oko sebe a koliko znam jedini Akiva je ostao neoštećen i dosegnuo raj ili Pardes.
Da li su to sve bajke? Provjerite sami poređujući izvještaje iz toga doba iz više izvora.
Možda jest a možda i nije.

SvFrancisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2018., 18:01   #36
Quote:
SvFrancisco kaže: Pogledaj post
Ova tema je vezana za Merkaba aktivaciju moždanih potencijala a simbolika je iz Ezekiela gdje 4 bića zodiaka predstavljaju 4 elementa razdvajanja koja se Merkaba tehnikom unificiraju i poslije služe adepta noseći ga u vatrenim kočijama duha u viši nivo svjesti.
To znanje imaju samo Izraelski mistici i i to njih par u generaciji prenosilo se s koljena na koljeno sve do danas.
Koliko je meni poznato zadnji Merkaba majstor je bio Rabi Akiva ben Josef a prije njega je bio Rabi Johana Ben Zakai.

Pa eto vam informacija tko je gladan Merkaba misticizma,neka istražuje.No savjetujem oprezno jer koliko mi je poznato neki su poludjeli a neki su umrli a neki su poslije imali moć da ruše oko sebe a koliko znam jedini Akiva je ostao neoštećen i dosegnuo raj ili Pardes.
Da li su to sve bajke? Provjerite sami poređujući izvještaje iz toga doba iz više izvora.
Možda jest a možda i nije.

To su četiri glavne inicijacije koje vuku korijen iz egipatske civilizacije, a prenijele su se u židovstvo meni je bila najteža u čijoj je srži broj 9 stvar je u tome da se povezuje jezgra bića sa jezgrama 4 glavne planete u solarnom sistemu koje imaju dalju vezu sa sazviježđima koja su povezana dalje sa galaksijama, galaksije sa multi-univerzumima i niz ide u beskraj. Da bi prošao kroz sve to moraš se suočiti sa mračnom stranom svoje duše. Sve ostale inicijacije su mnogo lakše i bezbolnije od one koja nosi broj 9 u sebi, a Isusov pložaj tijela na križu nosi sakriven kod u obliku 25 cifrenog broja u čijoj je osnovi broj 9 u ležečem položaju kad se zauzme ta poza i ponavlja broj u umu počinje veoma moćan proces koji je vrlo neugodan i bolan.

To znanje je dostupno danas svakome ali je potrebna mudrost da bi se dokučila njegova suština i praktična primjena jer je prikazano na internetu javno ali nije razumljivo onom tko nije u mogućnosti da interpretira simbolički jezik putem kojeg je prikazano.

Uskoro ću sve ovo što sam otkrio i praktično primjenio objaviti na mojoj internetskoj stranici samo fali da obradim neke sitne detalji.

Bajke definitivno nisu bar ne po onome što sam iskusio na mojoj koži i tijelu.
Sekhem is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2018., 18:23   #37
I prije Egipta to je znano na Atlantidi i Lemuriji.

No jedno je o tome pričati ili razumjeti drugo je uznesenje vatrenim kočijama Merkabe.

To nitko nije nakon Akive uspio a u pitanju je invokacija koju je Akiva ostavio učenicima no naglasio je da s time oprezno jer Metatron može da uništi sve oko sebe.
Mentalni gladijatori ,to nije za svakoga.

Koje budalaštine ovde neću čuti,čuj za svakoga je dostupno.

Tu se radi o imenu YHVH i izgovoru koje nitko ne zna više nakon pada Jeruzalema.

Abraham Abulafija je navodno nešto uspio poslije...

Ja govorim iz pro ugla kao istraživača inače nisam experimentirao s time iako imam od Abrahama Abulafije na Hebrejskome upustva.
Čuj dostupno svima..
hahah
SvFrancisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2018., 18:49   #38
Quote:
SvFrancisco kaže: Pogledaj post
I prije Egipta to je znano na Atlantidi i Lemuriji.

No jedno je o tome pričati ili razumjeti drugo je uznesenje vatrenim kočijama Merkabe.

To nitko nije nakon Akive uspio.

Mentalni gladijatori ,to nije za svakoga.
Uznesenje na vatrenim kočijama Merkabe sam proživio opisati ću svoje iskustvo, a ovih par riječi "Uznesenje na vatrenim kočijama Merkabe" ima simboličko značenje oslikava bolan proces uskrsnuća. Zauzeo sam položaj tijela kao Isus na križu ruke podignute u visinu glave i obrva raširene širom desna noga ukrštena preko lijeve stopalo preko stopala. Kada sam počeo ponavljati kod u umu bilo mi je sve teže ponavljati brkao sam brojeve ali sam nastavio nakon par minuta počeo me obljevati znoj i počela me mnogo, mnogo, mnogo neizdrživo boliti lijeva ruka kao da će je nešto istrgnuti iz ramena bol je trajao nekih 20 minuta sve više i više se pojačavao, ujedno se u stopalima pojavila neizdrživa bol i ljuta vrelina kao da je vatrena magma u njima. Na par minuta gotovo da nisam disao otkucaji srca su se smanjili na nizak broj otkucaja. Lijeva ruka je počela trniti i prestalo je boliti, vatra u nogama je bila tisuće stepeni. U par navrata sam osjetio neopisivi mir kao da sam utonuo u neku prazninu. Počelo mi se žeđati bio sam vrlo žedan. Dva puta sam kroz sklopljene oči vidio da je moje tijelo obasjala zlatna svjetlost te se u jednom momentu pojavila iskra zlatnog svjetla pred mojim očima. Na kraju mi je došla misao "Svršeno je" vatra i bol u stopalima su prestali. Stopala su se počela micati sama bila je prisutna još tupa bol i znao sam da mogu prekinuti da je inicijacija završena.
Sekhem is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2018., 18:54   #39
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Uznesenje na vatrenim kočijama Merkabe sam proživio opisati ću svoje iskustvo, a ovih par riječi "Uznesenje na vatrenim kočijama Merkabe" ima simboličko značenje oslikava bolan proces uskrsnuća. Zauzeo sam položaj tijela kao Isus na križu ruke podignute u visinu glave i obrva raširene širom desna noga ukrštena preko lijeve stopalo preko stopala. Kada sam počeo ponavljati kod u umu bilo mi je sve teže ponavljati brkao sam brojeve ali sam nastavio nakon par minuta počeo me obljevati znoj i počela me mnogo, mnogo, mnogo neizdrživo boliti lijeva ruka kao da će je nešto istrgnuti iz ramena bol je trajao nekih 20 minuta sve više i više se pojačavao, ujedno se u stopalima pojavila neizdrživa bol i ljuta vrelina kao da je vatrena magma u njima. Na par minuta gotovo da nisam disao otkucaji srca su se smanjili na nizak broj otkucaja. Lijeva ruka je počela trniti i prestalo je boliti, vatra u nogama je bila tisuće stepeni. U par navrata sam osjetio neopisivi mir kao da sam utonuo u neku prazninu. Počelo mi se žeđati bio sam vrlo žedan. Dva puta sam kroz sklopljene oči vidio da je moje tijelo obasjala zlatna svjetlost te se u jednom momentu pojavila iskra zlatnog svjetla pred mojim očima. Na kraju mi je došla misao "Svršeno je" vatra i bol u stopalima su prestali. Stopala su se počela micati sama bila je prisutna još tupa bol i znao sam da mogu prekinuti da je inicijacija završena.
Ti si mentalni drkoš.

Merkaba je levitacija ,majstor se uzdigne u visinu kao onaj Isus iz priče.
No usljed levitacije neki su naglo padali na tlo no neki su se polagano vraćali k tlu.

Kome i ja pojašnjavam..
SvFrancisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2018., 19:06   #40
Quote:
SvFrancisco kaže: Pogledaj post
Ti si mentalni drkoš.

Merkaba je levitacija ,majstor se uzdigne u visinu kao onaj Isus iz priče.
No usljed levitacije neki su naglo padali na tlo no neki su se polagano vraćali k tlu.

Kome i ja pojašnjavam..
Zato se i radi u ležećem položaju jer bolje je biti prikovan za zemlju ili krevet nego da udariš glavom i razrušiš plafon od sobe. Pusti se prekovišeg mistificiranja ovo su konkretne metode manifestacija okultnih moći je znak da energije duše nisu obuzdane i njeni životinjski aspekti nisu ukroćeni. Nije stvar u moćima jer se svaka moć većinom upotrebljava u svrhu dominancije.
Sekhem is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:55.