Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2006., 19:38   #81
meni je zao sto mi once nije odgovorila
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 21:50   #82
Quote:
Kex Doomlich kaže:
Doživio sam ja više puta NDE...recimo, jednom kad sam čučao na podu duže vrijeme i onda se naglo ustao...vidio sam bijelu svjetlost par sekundi i osjećao se kao da lebdim.

ja sam jednom skoro umro od dosade
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 03:34   #83
ot: pričala mi je sestrična nešta sitno o svom iskustvu. pala je u komu, izljev krvi u mozak. kaže da je vidjela osoblje u vozilu hitne i doktore koji su ju operirali iz onako ptičije perspektive i da ih je prepoznala kasnije.
nije više pričala iako sam je ispitivao, kaže da preosobno je.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 10:26   #84
Meni su otac i majka dozivili NDE.
Majka je, kad je bila mlada, isla s prijateljicama kuci. Vracale su se s nekog plesnjaka i njena prijateljica je vozila. U nekom zavoju su dozivile sudar, i moja majka je ispala iz auta u provaliju, te pala u nesvijest. Kaze da se sjeca da je bila u nekakvom bazenu svjetlosti, da joj je bilo pre udobno, toplo, da je bila sretna...dozivljaj kakav nije moguce osjetit u ovom svijetu. Onda su je nasli i probudili. Rekla je da se nije htjela probudit koliko je dobro bilo.
Otac je pao s krova kuce dok je renovirao boju, prije 30-ak godina. Kako je pao, udrio je glavom o pod i pao u nesvijest. Takodjer je nakon toga imao amneziju u trajanju od cca. tjedan dana.
Kaze isto da je vidio neko svjetlo i da je isto bilo extra udobno, toplo, itd. Mislim da je i tunel spomenuo.
Pa kad gotovo svi imaju iste dozivljaje, nije valjda da stvarno nesto ne postoji nakon zivota, i nije valjda da su to umislili (tko tko sanja da se nalazi u tunelu?).
A tzv. "doktori" koji kazu da ta svjetlost nastaje zbog svjetlosnog živca koji prolazi traumu i šta ja znam...mislim, koje su to gluposti? Da mi je samo znat kako su to uspjeli analizirat. Angažirali umirućeg čovjeka pa mu kopali po mozgu?
Bojim se da nam podastiru istinu koja nije kakva je zapravo. Ljudi nisu samo materija, daleko od toga smo. No zašto nam ne daju da znamo pravu istinu? Možda jer jedino tako možemo ostat zarobljeni u neznanju, tj. u ovom svom malom materijalnom svijetu, ni ne nadajući se šta sve zapravo postoji van zatvora, jer kad bi to znali kako bi nas više držali na uzdi...?
J.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 15:37   #85
Quote:
J.G. kaže:
Meni su otac i majka dozivili NDE.
Majka je, kad je bila mlada, isla s prijateljicama kuci. Vracale su se s nekog plesnjaka i njena prijateljica je vozila. U nekom zavoju su dozivile sudar, i moja majka je ispala iz auta u provaliju, te pala u nesvijest. Kaze da se sjeca da je bila u nekakvom bazenu svjetlosti, da joj je bilo pre udobno, toplo, da je bila sretna...dozivljaj kakav nije moguce osjetit u ovom svijetu. Onda su je nasli i probudili. Rekla je da se nije htjela probudit koliko je dobro bilo.
Otac je pao s krova kuce dok je renovirao boju, prije 30-ak godina. Kako je pao, udrio je glavom o pod i pao u nesvijest. Takodjer je nakon toga imao amneziju u trajanju od cca. tjedan dana.
Kaze isto da je vidio neko svjetlo i da je isto bilo extra udobno, toplo, itd. Mislim da je i tunel spomenuo.
Pa kad gotovo svi imaju iste dozivljaje, nije valjda da stvarno nesto ne postoji nakon zivota, i nije valjda da su to umislili (tko tko sanja da se nalazi u tunelu?).
A tzv. "doktori" koji kazu da ta svjetlost nastaje zbog svjetlosnog živca koji prolazi traumu i šta ja znam...mislim, koje su to gluposti? Da mi je samo znat kako su to uspjeli analizirat. Angažirali umirućeg čovjeka pa mu kopali po mozgu?
Bojim se da nam podastiru istinu koja nije kakva je zapravo. Ljudi nisu samo materija, daleko od toga smo. No zašto nam ne daju da znamo pravu istinu? Možda jer jedino tako možemo ostat zarobljeni u neznanju, tj. u ovom svom malom materijalnom svijetu, ni ne nadajući se šta sve zapravo postoji van zatvora, jer kad bi to znali kako bi nas više držali na uzdi...?

J.G., nisu gluposti. Ti podaci su se dobili prikupljajući podatke s kliničkih pokusa. Da, između ostalog i kopanjem po mozgu. Tko bi rekao.
Kako možeš reći da su to gluposti?

To ti je kao da ja dođem i kažem da zgnječena noga ne boli zato što živac prolazi traumu nego zato što je u trenutku gnječenja nogu uhvatilo spiritualno biće koje joj siše životnu energiju.

E pa nemojmo tako. Pa kvragu, zašto ste svi tako stereotipni? Ako vjerujete da postoje "orbovi", onda vjerujete i u APSOLUTNO SVE EZOTERIČKO, kao i SVE MOGUĆE ZAVJERE i paranoični ste u vezi svega. Svi nas gledaju, masoni, iluminati, svi nam sišu energiju, jadni mi, ajmo ih spičiti orgonom.

Pa imajte mjere, za boga dragoga. Ovakve stvari vam drastično gaze po kredibilitetu.
Jesi čuo za priču o dječaku koji je vikao "Vuk!" ?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 16:55   #86
Quote:
Endimion17 kaže:

To ti je kao da ja dođem i kažem da zgnječena noga ne boli zato što živac prolazi traumu nego zato što je u trenutku gnječenja nogu uhvatilo spiritualno biće koje joj siše životnu energiju.
To sve nema veze jedno s drugim. Ali da, na nekoj višoj razini ta bol nije stvarna kao što ni ostatak svijeta nije stvaran, sve je projekcija.


Quote:
E pa nemojmo tako. Pa kvragu, zašto ste svi tako stereotipni? Ako vjerujete da postoje "orbovi", onda vjerujete i u APSOLUTNO SVE EZOTERIČKO, kao i SVE MOGUĆE ZAVJERE i paranoični ste u vezi svega. Svi nas gledaju, masoni, iluminati, svi nam sišu energiju, jadni mi, ajmo ih spičiti orgonom.
Uopće nismo jadni, niti to ništa ne mijenja. Paranoja nija ni veća ni manja u odnosu na uobičajene strahove ljudi koji ignoriraju sve nelogičnosti koje uočavaju i potiskuju ih duboko u podsvijest.

Tebi se čini da svi pišu stereotipno jer je to namjerno tako namješteno, tj. ljudima su dok su odrastali usađene kočnice i odbojnost prema ovakvim temama. Tebi se čini da je ta odbojnost i zgražanje dio tvog prirodnog procesa razumijevanja, ali nije, dolazi izvana i zapravo te koči. Kao da imaš ugrađene zelene naočale i ne možeš prihvatiti da nije sve zeleno kad ti vidiš da je. Skineš naočale, i problem riješen.



Quote:
Pa imajte mjere, za boga dragoga. Ovakve stvari vam drastično gaze po kredibilitetu.
Jesi čuo za priču o dječaku koji je vikao "Vuk!" ?
Ja sam do nedavno mislila kao ti i kao svi ovi drugi kaonormalni. Sve to što ti pišeš kako su kaonenormalni i isti i kako pišu stereotipno, pa šta ne vidiš da nije tako, da ti se samo tako čini?

Ja vidim velike razlike.

A kredibilitet, eh!

Bi rekao jedan frend, zamisli kako se znanje povećava svaki dan, i nitko više ne može pratiti nova otkrića a sve je to objavljeno u časopisima, na papiru, i kad jednog dana sav taj papir, CD-ovi, knjižnice propadnu jer su zapisani na propadljivom materijalu, ništa od toga neće biti bitno ako ne uspijemo sami sve naučiti i zapamtiti i primijeniti.

Eto to je kredibilitet, primijeniti naučeno, biti vrijedan.

A da, a šta ovaj novi dodatak tvom potpisu znači da si nedavno bio na maturalcu u Pragu?
ijon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 20:58   #87
Quote:
To sve nema veze jedno s drugim. Ali da, na nekoj višoj razini ta bol nije stvarna kao što ni ostatak svijeta nije stvaran, sve je projekcija.
to što mi nikad ne možemo spoznati svijet kakav je, zbog receptora koji su mjenjljivi te zbog njihove tromosti i sporosti jer su "tvarni" a time padaju u domenu grešaka, ne znači da svijet nije stvaran. mi ga samo percipiramo na svoj način.

Quote:
Uopće nismo jadni, niti to ništa ne mijenja. Paranoja nija ni veća ni manja u odnosu na uobičajene strahove ljudi koji ignoriraju sve nelogičnosti koje uočavaju i potiskuju ih duboko u podsvijest.
nisam rekao da je itko jadan. rekao sam "jadni mi", to je bilo u sklopu stiliziranog monologa.

Quote:
Tebi se čini da svi pišu stereotipno jer je to namjerno tako namješteno, tj. ljudima su dok su odrastali usađene kočnice i odbojnost prema ovakvim temama. Tebi se čini da je ta odbojnost i zgražanje dio tvog prirodnog procesa razumijevanja, ali nije, dolazi izvana i zapravo te koči. Kao da imaš ugrađene zelene naočale i ne možeš prihvatiti da nije sve zeleno kad ti vidiš da je. Skineš naočale, i problem riješen.
gle, nisam suhoparni znanstvenik jer je to nemoguće. ljudsko sam biće od krvi i mesa koje vjeruje da definitivno ima nešto nakon smrti, a to mi je u glavu usadila filozofija na temeljima religije (koju su mi usadili roditelji u sklopu odgoja).
ali gluposti koje se sreću na ovom forumu su ekstremne, krajnje. Ja imam otvorene oči. I zato upravo to i vidim.

Quote:
Ja sam do nedavno mislila kao ti i kao svi ovi drugi kaonormalni. Sve to što ti pišeš kako su kaonenormalni i isti i kako pišu stereotipno, pa šta ne vidiš da nije tako, da ti se samo tako čini?

Ja vidim velike razlike.

A kredibilitet, eh!

Bi rekao jedan frend, zamisli kako se znanje povećava svaki dan, i nitko više ne može pratiti nova otkrića a sve je to objavljeno u časopisima, na papiru, i kad jednog dana sav taj papir, CD-ovi, knjižnice propadnu jer su zapisani na propadljivom materijalu, ništa od toga neće biti bitno ako ne uspijemo sami sve naučiti i zapamtiti i primijeniti.

Eto to je kredibilitet, primijeniti naučeno, biti vrijedan.
Internetski kredibilitet je kad netko poveže tvoj screen name s tvojim mišljenjem i stvori u glavi avatar (net-osobu) o kojoj ima svoje mišljenje. I zato ako ja stavljam slike prašine na objektivu te kišne kapi izvan fokusa i to nazivam "orbovima", nestašnom spiritualnom djecom, ne mogu biti nikako uvažen ako na threadu o rušenju tornjeva WTC-a kažem da nešto nije bilo u redu s preraspodjelom sila od vanjskih nosivih Vierendeelovih greda preko gredne kape na horizontalno stisnutu jezgru.
Je li sad shvaćaš o čemu pričam?

Quote:
A da, a šta ovaj novi dodatak tvom potpisu znači da si nedavno bio na maturalcu u Pragu?
Zapravo, bilo je to davno, a nedavno sam našao tu stranicu sa zvukovima pa mi se svidjelo jer sam se sjetio uspomena.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 21:49   #88
Prijatelj moga oca je umirovljeni kardiokirurg.

Prije par godina sam ga upitao u svezi toga neobjašnjivoga fenomena jel` on u svojoj dugogodišnjoj praksi što od toga vidio , osobno doživio.

Čovjek je vitalan, vrlo otvorena duha i nije sputan nekavim liječničkim kodeksom, šutnjom ,pošto je u mirovini.

Pa, rekao mi je da je on osobno reanimirao i bio prisutan kod bezbroj kliničkih smrti (43 god. staža), no nikada takvo što nije ni čuo ni vidio.
Čovjeku sam morao objasniti o čemu se radi, jer jednostavno nije nikada čuo za takvo što

Znači ,tridesetak godina radi kao kirurg, poznaje jako puno kirurga, anesteziologa i ostalih medicinara i ne zna za NDE.

E sada mi ništa nije jasno

Kome vjerovati, cijenjenom gospodinu prof.dr.sc (ime neću reći) ili nekom Nicku sa blesavim Avatarom
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 22:31   #89
Danas sam doživio NŠE (near šleper experience). Može li se to smatrati NDE-om?
freudrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 23:24   #90
Quote:
Endimion17 kaže:

Internetski kredibilitet je kad netko poveže tvoj screen name s tvojim mišljenjem i stvori u glavi avatar (net-osobu) o kojoj ima svoje mišljenje. I zato ako ja stavljam slike prašine na objektivu te kišne kapi izvan fokusa i to nazivam "orbovima", nestašnom spiritualnom djecom, ne mogu biti nikako uvažen ako na threadu o rušenju tornjeva WTC-a kažem da nešto nije bilo u redu s preraspodjelom sila od vanjskih nosivih Vierendeelovih greda preko gredne kape na horizontalno stisnutu jezgru.
Je li sad shvaćaš o čemu pričam?
Ne znam da li su ti primjeri općeniti ili se odnose na nekog, nema veze. Ne pratim temu o WTC, ali ovo što je nisamja napisala o svom iskustvu sa svjetlećim kuglama je zanimljivo i mislim da je ok da ljudi mogu pisati o takvim iskustvima bez straha šta će netko drugi reći.

Kad bi se javilo više ljudi sa zanimljivim iskustvima možda bi uspjeli i razjasniti neke pojave bez predrasuda i razapinjanja.
ijon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 23:59   #91
Quote:
ijon kaže:
Ne znam da li su ti primjeri općeniti ili se odnose na nekog, nema veze. Ne pratim temu o WTC, ali ovo što je nisamja napisala o svom iskustvu sa svjetlećim kuglama je zanimljivo i mislim da je ok da ljudi mogu pisati o takvim iskustvima bez straha šta će netko drugi reći.

Kad bi se javilo više ljudi sa zanimljivim iskustvima možda bi uspjeli i razjasniti neke pojave bez predrasuda i razapinjanja.
nije se odnosilo na nikoga.
gle, ne smatram da kuglaste munje ne postoje. svakako postoje. Nešto slično možeš i u mikrovalnoj napraviti, samo nije baš sigurno za mikrovalnu. Ponekad.
Ima i pojava sličnih kuglastoj munji.

Ali stranice o "orbovima" su glupost. Niti jedna slika na njima nije ništa drugo nego nešto izvan fokusa kamere.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 00:08   #92
Kad procitam 'orbovi' ne znam na sta se misli, pa to moze biti bilo sto.

Racimo da su to svjetleće kugle.

Taj oblik imaju entiteti koji rade krugove u žitu.

Taj oblik isto ima prana koja dolazi od sunca, a naša tijela je upijaju, samo su te kugle manje.

Nisam vidjela fotke tih kuglica, ali vidljive su oku kad je sunčan dan.
ijon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 09:24   #93
Quote:
Endimion17 kaže:
J.G., nisu gluposti. Ti podaci su se dobili prikupljajući podatke s kliničkih pokusa. Da, između ostalog i kopanjem po mozgu. Tko bi rekao.
Kako možeš reći da su to gluposti?
Pa slušaj, po mom mišljenju to su i dalje gluposti. Prvo, nikad nisam radio takav eksperiment pa da znam, zato i govorim "po mom mišljenju". No s druge strane, ti govoriš o nekakvim podacima za koje ni sam nisi siguran (ili ako si radio eksperiment i sam se uvjerio, onda oprosti), ali si odlučio vjerovat liječniku koji je zaključio da to nastaje zbog stezanja svjetlosnog živca. Ja im osobno, ne vjerujem baš jer se bave istraživanjem isključivo fizičkog problema, a ne i spiritualnog, dok se cijeli događaj odvija upravo na granici jednog i drugog. To znači ne vidjeti i ne istraživati i drugu stranu (spiritualnu, mogućnost odlaska Bogu kroz tunel, ili šta već). Time još više dokazuju svoju ograničenost, a svi su redom veliki katolici, idu u crkvu, vjeruju u boga... koje licemjerje.
Drugo, recimo da i jesu radili pokus na umirućem čovjeku i kopali mu po mozgu. Šta ako je to stezanje svjetlosnog živca samo manifestacija umirućeg organizma, a čovjek zapravo zaista prolazi kroz tunel i ide u drugu dimenziju? Naravno da će onda oni to povezat (jer jedino to i mogu, pošto su ograničeni i gledaju samo ono šta vide) i reć "e, on je vidio tunel jer mu se živac počeo stezat. Gotova priča."


Quote:
Endimion17 kaže:
To ti je kao da ja dođem i kažem da zgnječena noga ne boli zato što živac prolazi traumu nego zato što je u trenutku gnječenja nogu uhvatilo spiritualno biće koje joj siše životnu energiju.
Ne mozes to usporedjivat. Bol u nozi nema veze sa umirućim čovjekom (koji je, btw., spiritualno biće), uspoređivati to je glupost.

Quote:
Endimion17 kaže:
E pa nemojmo tako. Pa kvragu, zašto ste svi tako stereotipni? Ako vjerujete da postoje "orbovi", onda vjerujete i u APSOLUTNO SVE EZOTERIČKO, kao i SVE MOGUĆE ZAVJERE i paranoični ste u vezi svega. Svi nas gledaju, masoni, iluminati, svi nam sišu energiju, jadni mi, ajmo ih spičiti orgonom.

Pa imajte mjere, za boga dragoga. Ovakve stvari vam drastično gaze po kredibilitetu.
Jesi čuo za priču o dječaku koji je vikao "Vuk!" ?
Ja sebe ne smatram stereotipnim, već samo otvorenim za sve moguće solucije. U večinu, tebi nepriznatih solucija, sve više počinjem vjerovat jer se i sam uvjeravam u neke, pogotovo počevši od najočitijih (tipa u postojanje masona, iluminata, chemtrailsa, itd.), a sve više i u one "ekstremnije" solucije (tipa prolazak kroz tunel tokom smrti, druge denzitete, itd.) jer sam i upoznao neke ljude koji potvrđuju sve gore navedeno, neki su i sami prošli te traume, a i sama intuicija mi govori da se na ovaj svijet i život ne može gledat isključivo s znanstvenog stajališta, jer nije sve u materiji i akciji-reakciji.
Kredibilitet? To me trenutno najmanje zabrinjava. Više žalim kad vidim neku mladu zatucanu osobu koja ne vidi dalje od svog nosa i živi život onako kako su mu rekli drugi i ne želi niti razmislit o ičemu van toga.

pozdrav
J.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 15:05   #94
@normall: treba napomenuti da mnogo osoba koji su dozivjeli NDE (bili klinicki mrtvi pa se vratili nazad na zemlju) negovore o svojim dozivljajima. Negovore cak ni najblizim ljudima (familiji, prijateljima itd). I to zna biti tako i desecima godinama.. A da taj kardiokirurg nije tako sta vidio je logicno - jer nije ocigledno osobno dozivio. Na internetu ima stotine slucajeva gdje su ljudi dozivljeli NDE i jednostavno vecina od njih negovore o tome nikome, jer osjecaju da bi bile ismijane i proglasene ludima. No neki od njih su skupili hrabrosti i ipak napisali o svojim iskustvima.
melt is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 02:55   #95
Ja se bez obzira na sve uzasno bojim smrti..meni je jednostavno tu tako lijepo i uzivam i ne zelim nikada otici,bez obzira koliko bilo lijepo..sto se mene tice meni je samo da ja i moj momak zivimo zauvijek zajedno i ja sretna hehe

sta mislite da li ima ikakve veze to sto ja ne vjerujem u boga i te price..?
mislim..ja sam nekako nazalost prerealna osoba pa ne vjerujem u raj pakao i to sve,a naravno tesko je i vjerovati da ostoji ista poslije,to mi je najgore..pomisao na nistavilo.gotovo.tocka.kraj.

neznam..meni je sve to uzasno..eto i sada u 3 ujutro ja ne mogu spavati jos uvijek..bojim se da ako zaspim da se nikada necu probuditi..ma uzas..
WickedNoelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 03:00   #96
srolaj nesto
xtcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 03:53   #97
Quote:
WickedNoelle kaže: Pogledaj post
Ja se bez obzira na sve uzasno bojim smrti..meni je jednostavno tu tako lijepo i uzivam i ne zelim nikada otici,bez obzira koliko bilo lijepo..sto se mene tice meni je samo da ja i moj momak zivimo zauvijek zajedno i ja sretna hehe

sta mislite da li ima ikakve veze to sto ja ne vjerujem u boga i te price..?
mislim..ja sam nekako nazalost prerealna osoba pa ne vjerujem u raj pakao i to sve,a naravno tesko je i vjerovati da ostoji ista poslije,to mi je najgore..pomisao na nistavilo.gotovo.tocka.kraj.

neznam..meni je sve to uzasno..eto i sada u 3 ujutro ja ne mogu spavati jos uvijek..bojim se da ako zaspim da se nikada necu probuditi..ma uzas..
a zakaj te okupira smrt?
kaj znaci smrt za tebe?
ma kakvo nistavilo.....?
bas brijes.....

pun mjesec nocas...eto ti razloga zast ne spavamo.
opusti se, i osluskuj prirodu.
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 06:46   #98
Dozivio nde... mogu samo garantirat da to definitivno postoji... al nazalost ja ne virujem da je to susret sa "bozanskom stranom".
To su ciste kemijske reakcije u mozgu.

Ali... itekako postoji.

Sta se tice smrti... bia san mrtav beskonacno dugo prije nego sta san se rodia, pa me nije briga ni sta cu bit mrtav beskonacno dugo nakon sta umrem
walterwolf4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 10:50   #99
Quote:
walterwolf4 kaže: Pogledaj post
Sta se tice smrti... bia san mrtav beskonacno dugo prije nego sta san se rodia, pa me nije briga ni sta cu bit mrtav beskonacno dugo nakon sta umrem
E to je meni najveca misterija svih misterija. Gde smo bili pre rodjenja ? Ili kako to da se ne secamo chak ni svojih prvih par godina zivota ?
Darjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 23:25   #100
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
Prijatelj moga oca je umirovljeni kardiokirurg.

Prije par godina sam ga upitao u svezi toga neobjašnjivoga fenomena jel` on u svojoj dugogodišnjoj praksi što od toga vidio , osobno doživio.

Čovjek je vitalan, vrlo otvorena duha i nije sputan nekavim liječničkim kodeksom, šutnjom ,pošto je u mirovini.

Pa, rekao mi je da je on osobno reanimirao i bio prisutan kod bezbroj kliničkih smrti (43 god. staža), no nikada takvo što nije ni čuo ni vidio.
Čovjeku sam morao objasniti o čemu se radi, jer jednostavno nije nikada čuo za takvo što

Znači ,tridesetak godina radi kao kirurg, poznaje jako puno kirurga, anesteziologa i ostalih medicinara i ne zna za NDE.

E sada mi ništa nije jasno

Kome vjerovati, cijenjenom gospodinu prof.dr.sc (ime neću reći) ili nekom Nicku sa blesavim Avatarom
Ja osobno u ovom postu nevidim nista sporno... Ljudima treba i po nekoliko godina da o tome govore i svojoj najblizoj obitellji, a kamoli nekom kirurgu kojeg vide prvi put u zivotu...

Pa zar bi ti kirurgu isa pricat o svojim nde dozivljajima nakon sta se probudis?
walterwolf4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:19.