Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2006., 18:22   #81
evo jos jedna koja hoce ostati trudna (vec ili tek) tri mjeseca. Menga bi mi trebala doci za 5 dana, grudi su mi natečene i bolne. Ne znam je li to znak da dolazi menga jer mi i inače znaju nateći, ali ne tako rano.

Drage moje molim iskustva, poticaje, koji su još mogući simtomi, kako bi se trebala osjećati, što predosjećati...i je li 5 dana pred potencijalnu mengu prerano razmišaljati o bilo čemu uffffffff više sam luda od svega
__________________
Idem tamo gdje je sve po mom!!!
Bella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 10:47   #82
Sve bi to moglo bit....


Kupi test i sve ti bu jasno
__________________
manc
Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto zeleno....
manc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 19:52   #83
tak je, kupi test, a ne glavu razbijat bezpotrebno
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2006., 13:57   #84
Quote:
chiara kaže:
DANAS JE MOJ NAJSRETNIJI DAN U ŽIVOTU!!!!! NAPOKON SE POJAVIO + NA TESTU!!!!!!!!
Četitam i želim ti lijepu i ugodnu trudnoću
__________________
LoveŽeks
zeks is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2006., 14:00   #85
Kod mene još ništa, alergija je bolje pa se nadam da mi i stres popušta. Zaigrala sam se na poslu, a i ljeto je tako da sam sada trudnoću stavila u drugi plan. Nadam se da će sada moji jajnici početi reagirati na inpute.
__________________
LoveŽeks
zeks is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2006., 15:10   #86
hej cure evo i mene.i meni se danas pojavile 2 crtice na testu.napokon. nakon 7 mj.dali netko zna jeli rano ići u petom tjednu trudnoće na pregled
anita0018 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2006., 17:36   #87
Quote:
anita0018 kaže:
hej cure evo i mene.i meni se danas pojavile 2 crtice na testu.napokon. nakon 7 mj.dali netko zna jeli rano ići u petom tjednu trudnoće na pregled
:klap:

čestitam, ma nije ništa rano samo ti idi
__________________
LoveŽeks
zeks is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2006., 17:52   #88
Alo curke, da vas prvo pozdravim. Dugo nisam bila na Forumu, do unazad kraćeg vremena, otkad pratim podforum Trudnice. Pa mi je došlo da vam se pojadam.
Naime, ja i moj dragi već oko godinu dana "se trudimo napraviti bebu" (sex bez zaštite), ali nam još uvjek nije uspjelo. Bila sam na svim osnovnim pretragama i kažu da se malo strpim prije hormonskih pretraga, jer da ne vide razlog (zdravstveni) zbog kojeg ne bi trebala ostati trudna. Moj dragi je zdravstveno relativno OK, viši kolesterol itd. ali ništa što bi ga ometalo. Ali bebača ipak nema i nema.
U vrijeme ovulacije je seks obavezan, cca. koliko to mogu sama skužit kad pada. Sad sam probala i sa dignutim nogama, baš me zanima hoće li se štogod desit. Ne znam u čemu je kvaka, prije sam imala mišljenje da čim prestanemo koristit kondome, da ćemo imat bebu, ali jok. Nešto mi je Murphy pao na pamet... Neće pa neće.
Eto samo sam htjela podjelit svola razmišljanja s vama... Pozdrav
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2006., 17:58   #89
Quote:
anita0018 kaže:
hej cure evo i mene.i meni se danas pojavile 2 crtice na testu.napokon. nakon 7 mj.dali netko zna jeli rano ići u petom tjednu trudnoće na pregled


Čestitam!

Ma samo ajde, ja ne bih čekala ni dan!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 08:20   #90
Quote:
8472 kaže:
Bila sam na svim osnovnim pretragama i kažu da se malo strpim prije hormonskih pretraga, jer da ne vide razlog (zdravstveni) zbog kojeg ne bi trebala ostati trudna.
totalna glupost! i uopce mi nije jasno koji doktor kaze da ti nakon godinu dana ne trebaju hormonalne pretrage. Meni je dora_k nedavno savjetovala kako bi se trebala postavit prema takvoj doktorici. Odi tamo i reci joj da to ODMAH da uputnicu za vadenje hormona za 3. i 21. dan menge jer je to tvoje PRAVO nakon godine dana pokusavanja. Pa pas mu mater (kad vec moram psovat) i HZZOu i doktorima i birokraciji.

Quote:
8472 kaže:
U vrijeme ovulacije je seks obavezan, cca. koliko to mogu sama skužit kad pada.
a kako si odredujes ovulaciju. i ja sam si mislila, bole me cice, boli me nekaj tako nisko i tak po raznim glupostima sam si pokusavala odrediti, a tek kad sam zatrudnila ispalo je da mi je 20/21 dan ciklusa
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 09:32   #91
Hvala magic! Raspitaću se, sad sam još u fazi nadanja da će se neke stvari desit same od sebe. A što se tiče samoodređivanja datuma ovulacije , pa to je sve otprilike. Bla bla proračuni, temperatura, iscjedak, itd... A ko će ga znat !
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 10:30   #92
A da probas s onim testovima za ovulaciju?
__________________
manc
Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto zeleno....
manc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 11:34   #93
A sto nije najjednostavnije prema sluzi. To je sigurno
Ne znam kak se zove ta metoda odredjivanja plodnih i neplodnih dana.
Ono kad je sluz bijelkasta i ne razvlaci se -neplodni dani, kad se razvlaci izmedju kaziprsta i placa i boje bjelanjka je - plodni dani.
Mozda uspije
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 19:06   #94
ernest je nedavno prodala maybe baby i to za pola cijene ili tako nesto, pa joj se javi na pm i pitaj da li jos uvijek ima
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 14:37   #95
Quote:
anita0018 kaže:
hej cure evo i mene.i meni se danas pojavile 2 crtice na testu.napokon. nakon 7 mj.dali netko zna jeli rano ići u petom tjednu trudnoće na pregled
ma nije rano, ja sam išla u 5. tjednu i vidjela svoju malu točkicu! Sad mi je ginić na godišnjem i jedva čekam da prođu ta 3 tjedna da opet idem
I hvala vam svima, jako se veselim!
A imam i jedno pitanje. ja radim 8 sati na kompu i rekao mi je da to nema veze, da današnji kompovi imaju zaštitu od zračenja i sve i da se ne trebam brinuti, ali mene je ipak frka. kolegice na poslu si mi ok pa smo tak dogovorile da nebum radila na kompu, ali zanima me da li je istina to što je rekao?
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 16:12   #96
Question hej pomoć!!!

Pišem u ovu rubriku jer je najgledanija i nadam se da će mi bar netko odgovoriti................
Dobila sam menstr. malo ranije mislim 19 dana ranije nego što sam trebala, inače ja i zaručnik već neko vrijeme radimo na bebi ali još ništa, sad sam se jako prepala jer mi je toliko uranilo, a ne znam zašto............
ako itko ima sličan slučaj ili je čuo, plizzzzzzzzz javite se....p.s. je li moguće da sam trudna????
sia_28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 18:43   #97
Quote:
mala maca kaže:
Chiara čestitam! Ulila si mi novu nadu. Mi pokušavamo 6 mjeseci pa ništa. Već me je uhvatila panika, ali nakon ove tvoje poruke mi je lakše!
joj meni je bilo grozno, toliko razočaranja, toliko pregleda, potrošenih novaca... Ali na kraju se isplatilo, kada se pojavio plusić, sve sam zaboravila i stvarno nije bilo sretnije od mene...
Vjerujem da će i vama uspjeti! Možda sada nije pravo vrijeme, tako sam se ja tješila, ali doći će. Znaj da sam ja uz tebe!
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 23:42   #98
Quote:
sia_28 kaže:
p.s. je li moguće da sam trudna????
je da, kak da ne mislim ono, fakat svega po ovom forumu
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 00:00   #99
Quote:
magic blue kaže:
je da, kak da ne mislim ono, fakat svega po ovom forumu
da ima svega ali sorry ja sam se krivo izrazila...........imam sve simptome, a nisam dobila tek sam poslije skontala nego je bio neki smeđecrveni iscjedak, a ne menga........... znaš kad si preplašen pa ne znaš kaj pišeš.................... mislim da jesm...............trudna idući sam tj na kontr.u gin..držite fige
sia_28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 14:53   #100
pa daj odluci, jel bila menga ili nije. Ak je bila menga nisi trudna, nego ti je uranila jer si se mozda nazivcirala, prehladila, kaj ja znam. A ak nije menga, moguce da si trudna i zato tutanj doktoru jer bilo kakv obojeni iscjedak u trudnoci nije dobar
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.