Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2007., 20:51   #41
Cini ti se
__________________
At the end of the dark tunnel, I await thee mortal, to embrace you into mine arms, for I am killer and life-giver.
I am the Angel of Death.
Nightwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 18:40   #42
Oooo ne, ne čini mi se. Lightova magična transformacija iz shinigami fuckera u ningen suckera nije me baš impresionirala, drago mi je da su se stvari vratile na staro ali više mi nije tolko zanimljivo. Pogotovo zbog znaš-već-čega-da-sad-ne-spojlam... sad sam na 27oj epi.
Mada, nova početna špica je jako dobra, super pjesma. Odjavna pjesma je užas kakav mogu napravit samo u animeima, riječi su ko da je pijani šizofreničar ljepio naslove iz crne kronike (desu paireetsu, i who teh fuck is Billy?)...

Also, mod-ovi, dal je ikako moguće da se ime ove nakupine spama ikako promijeni iz 'Hellsing' u 'Anime' kad već pričamo o drugim serijama? Znam da ima anime thread pod Televizijom al taj je crko odavno. A i mislim da će ljudi koji gledaju anime prije to potražit među fantastikom&co.
__________________
人の日は、草のように。野の花のように咲く。
Camaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 21:03   #43
uuu, ca si agresivna

lol ningen sucker.. aj priznam Light-o-kun nije bas ko na pocetku ali jos uvijek ima ono nesto..

isto tako mislim da ces popi'dit kad pogledas ostatak.. necu ti rec zasto.. ja znam da ja jesam

i ne ne-znam-zbog-cega-ti-vise-nije-zanimljivo-da-sad-ne-spojlam posalji mi PM .. nisam vise pod dojmom DN-a, pogledao BKI (ne radi mi 25-a epizoda pa sam malo lud, buduci da ih ima 26 total), pogledao Bleach 137 danas, i veseli me jer su FILLERI skoro gotovi. za nekih mjesec dana bi mogla prica nastavit (1 episoda izlazi svakih tjedan-dva)

I to je vise manje to.

e da .. DN live-action-movie .. postoje 2 komada.. 1. i 2. ... 1. je prvi Arc drugi je valjda 2. Arc ali ljudi kazu da nije toliko objasnjeno ko u Animeu. Nasao torrent.. ali nema bas previse seedera..
__________________
At the end of the dark tunnel, I await thee mortal, to embrace you into mine arms, for I am killer and life-giver.
I am the Angel of Death.

Zadnje uređivanje Nightwolf : 23.08.2007. at 21:06. Reason: multipl skleroza
Nightwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 00:15   #44
Aloha!!!

Pogledala sam DN.... Jos nisam Hellsing (ne mogu se prisilit)...

p.s. Ichigoooooooooo skini film pa makar ti komp morao mjesecima biti upaljen (Ili cu ga ja skinut prije tebe samo da se zgrada od faksa otvori)....

p.s.s. Kami-sama imas privatno sporocilo () .....

p.ss.sAjde admini promjenite naslov u anime
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 00:56   #45
daj mi 100 kn pa cu stavit skidat..
__________________
At the end of the dark tunnel, I await thee mortal, to embrace you into mine arms, for I am killer and life-giver.
I am the Angel of Death.
Nightwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 13:20   #46
Nisam ja Kami-sama i nemoj gledat Hellsing. Rađe bulji u zid ili nešto jednako konstruktivno.

Oh fak pazi ša sam ja pročitala

Quote:
Amidala kaže: Pogledaj post
p.s. Ichigoooooooooo skini film pa makar ti komp morao mjesecima biti uspaljen
Je...DN... postalo je zanimljivo u zadnjih 10 min (novi bishić - Mikami-san, convenience yeah mada sigurna sam da neće bit niš ni od njega čim je on Raitov biatch...)

Ichigo ne da mi se pm pa: *spojler* L crkne - eto to! Zato mi više nije zanimljivo! Mada je to bila tako ljepa teh ghey epizoda.... no i prije nje je sve pošlo u k****
__________________
人の日は、草のように。野の花のように咲く。
Camaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 00:03   #47
doci ce *Spojler Alert* novi L pa ce ti biti zanimljivije.
__________________
At the end of the dark tunnel, I await thee mortal, to embrace you into mine arms, for I am killer and life-giver.
I am the Angel of Death.
Nightwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 19:11   #48
Ako misliš na Near-a, not.

I ono nije glas od Ishide, nego neki Mamoru 0_o
__________________
人の日は、草のように。野の花のように咲く。
Camaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 00:09   #49
Quote:
pećina kaže: Pogledaj post
Ima par lijepih dijelova, isplati se jer ima čudan kraj, malo za razmisliti (ovi japanci su tako zanimljiviji od amerikanaca).
Ovaj... errm... upravo odgledah Wolf's Rain do kraja (pri cemu "upravo" znaci da su mi oci jos uvijek lagano zamagljene), i moram reci... Wow. Nakon sto sam se napopikavala kroz dvadesetak osrednjih do losih epizoda (mislim, OK, je peh da ih je sponzor u sredini ostavil na cjedilu, al' to ne opravdava sve one recycling-epizode...) zadnjih par epizoda su me odusevile (a bormes i rasplakale). Prica dobiva na dubini, likovi se razvijaju, rastu, zrele, njihovi postupci i (do onda relativno magloviti) motivi postaju jasni i smisleni, i... Ne znam, ali meni je osobno kraj odlican - to je zapravo jedini moguci i logicni kraj cijele price. Velim - wow. (I smrc. I osim toga nemrem a da ne spomenem - Kanno Yoko je genijalka, a "Gravity" u performancu Sakamoto Maaye upravo vodi na mojoj top-listi "when-I'm-feeling-blue" pjesama.)

Zapravo je zanimljivo kak u vecini slucajeva stvari funkcioniraju obrnuto, tj. da se puno cesce dogadja da se serije koje odlicno zapocnu prema kraju totalno razvodne. Wolf's Rain je pak jedna osrednja serija koja prema kraju postane briljantna. Za prvu grupu serija moze se naci hrpa primjera, dok mi za ovu drugu uz Wolf's Rain pada na pamet samo Speed Grapher, koji me isto tak ugodno iznenadil razvojem likova u drugoj polovini: nakon hrpe epizoda u Pokemonesknom "monster-of-the-week" stilu, prica prema kraju postane odlicna i uzbudljiva, a granice izmedju (do te tocke prilicno stereotipno prikazanih) "good guys & bad guys" se gube, kaj da je autor iznenada kresnul koljenom odozdola o sahovsku plocu usred igre i pomijesal sve figure. Naravno, postavlja se pitanje kolko strpljenja i zivaca mogu autori ocekivati od gledatelja - nije bas ono da se mi sjedamo pred televizor s namjerom da se dvadeset epizoda dosadjujemo sam da bi se na kraju docepali bisera u finalu. Ali u ovom slucaju moram reci da se isplatilo biti strpljivi freak.

Hvala na preporuci, pecina!

A sad da vidimo kaj je iduce na meniju... hmmm...
__________________
You can never have too many knives, his father had told him. Unless they're pointed at you, and by people who don't like you much. ~ Last Argument of Kings
Hood is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 06:05   #50
je je ono je glas od ishide.. imdb.com kaze tako
__________________
At the end of the dark tunnel, I await thee mortal, to embrace you into mine arms, for I am killer and life-giver.
I am the Angel of Death.
Nightwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 21:42   #51
Ok: Ishida Uryuu - seiyu - Sugiyama Noriaki (neki stariji tip)

Yagami Light - seiyu - Miyano Mamoru, wiki kaže: 'he earned two nominations for portraying Light Yagami in Death Note: "Best Main Character (male)" and "Best Rookie (male)".' Ne kaže 'voice-acted in Bleach'

Don't pick a geek fight with an otaku, Bleachigo-san xD. Di si to uopće našo na imdb-u? meni izbaci samo film.
__________________
人の日は、草のように。野の花のように咲く。
Camaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 02:50   #52
heh heh.. Real Master never Reveals his Secrets.
__________________
At the end of the dark tunnel, I await thee mortal, to embrace you into mine arms, for I am killer and life-giver.
I am the Angel of Death.
Nightwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 12:22   #53
Jel postoji neki razlog zbog kojeg nitko ne spominje Berserk? Jest da je animacija malo slabija, ali daleko najbolja medieval priča i likovi.
Zabushant is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 12:40   #54
Quote:
Zabushant kaže: Pogledaj post
Jel postoji neki razlog zbog kojeg nitko ne spominje Berserk? Jest da je animacija malo slabija, ali daleko najbolja medieval priča i likovi.
Spomenut ću ga ja. Jako dobri likovi, jedino kraj je malo izmjenjen. U stripu kraj je tek početak, a ovdje su valjda morali zaokružiti. I dobro iskorišten citat Shakespearea.
__________________
_
Superjunak novog doba !
ljiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 12:49   #55
Quote:
Zabushant kaže: Pogledaj post
Jel postoji neki razlog zbog kojeg nitko ne spominje Berserk?
Možda ga ljudi ne smatraju vrijednim spomena?
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 13:01   #56
Čudno. Ja ga obično koristim dok namjeravam ljude navući na anime.

Kaj mu fali?

Definitivno mi je bolji od Hellsinga koji dobro izgleda, ali je prokleto nedorečen.
Zabushant is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 14:14   #57
berserek je Ok, jedino to sto nema bas kraja, ali manga se nastavlja...
PS. sto mislite o claymoru? noviji anime, isplati se pogledati...
happyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 20:49   #58
Quote:
happyman kaže: Pogledaj post
PS. sto mislite o claymoru?


ali stvarno je nov.. cekam da zavrsi..ili da izbace vise epizoda.. vec me ubija u pojam gledanje jedne epizode svakih tjedan-dva.. lol..
__________________
At the end of the dark tunnel, I await thee mortal, to embrace you into mine arms, for I am killer and life-giver.
I am the Angel of Death.
Nightwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 20:55   #59
@Camaria - considering a page back..

Btw.. nisam razmisljao prije ali rekao sam da lik koji je dao glas Ishidi je dao glas Sasuke Uchiha iz Naruta .. ne Yagami Lightu iz Death Note-a. Vrajze zenske, uvijek zakljuce kako im dodje.. lol.

btw..

Glas od Near-a = glas od Yatsuha-e (ep 15 Samurai Champloo)

dok je L = Rhint (ep 10 Cowboy Bebop)
__________________
At the end of the dark tunnel, I await thee mortal, to embrace you into mine arms, for I am killer and life-giver.
I am the Angel of Death.
Nightwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 22:05   #60
O Claymoru sam cula sve najbolje, totalno mu se veselim. Samo se nadam da se nem od sveg tog veselja razocarala...

Jucer mi se dogodilo, evo, upravo obratno od toga. Pade mi u ruke Gungrave, o kojem prije toga nisam znala prakticki nist, osim da je baziran na kompjuterskoj igri. OK, mislih si ja, od kojekakvih popularnih shootera koje merchandizing masinerija preobrazava u serije da bi izmuzla jos vise love od pomahnitalih fanova nema se bas prevec kaj za ocekivati. Ali, eto, zadnji dan godisnjeg, zadnja piksa pive u frizideru, i ja se upustih u taj eksperiment. I...

Kaj da velim... Gmizala sam danas ujutro na posel krvlju podlivenih ociju, jer nisam mogla a da ne odgledam svih 26 epizoda. Odlicna serija. Prva koja kod mene moze biti spomenuta u istoj recenici s Monsterom - a to je s moje strane veliki kompliment. (G-nick, upravo tebi namigujem ). Pri tome mislim ne samo po stilu (obje serije je radio Madhouse Ltd.), nego i po kvaliteti.

Dva prijatelja, Harry MacDowell i Brandon Heat, zivotare od sitnih lopovluka i prevara kao clanovi jedne teenagerske bande, vise gladni nego siti, ali relativno zadovoljni svojim slobodnim stilom zivota. Harry je tipicni handsom & smart guy, mozak bande, koji voli lijepa odijela i slatke curice. Brandon je pak sutljiv i sramezljiv, ali nenadmasiv kad se radi o ulicnim makljazama i komunikaciji sakama. Kad se decki jednog dana posoraju s krivom bandom i jedan totalno ludi gangster im se objesi na vrat, bezbrizni dani dolaze kraju. Svi clanovi njihove bande poginu, a oni dvojica stjecajem okolnosti zavrse kao clanovi mafijaske organizacije Millenion. Brandon u Millenionu pronalazi novu obitelj i emotivno se veze uz njezinog oyabuna, Big Daddya, koji Millenion vodi po starinskom kodeksu casti i lojalnosti. Osim toga, njegova tajna ljubav Marija je sticenik Big Daddya, i on je spreman sve napraviti da zastiti nju, obitelj i svog najboljeg prijatelja Harrya. Harry pak u Millenionu vidi samo priliku da se popne on the top i zgrabi moc (koju pogresno smatra jedinom absolutnom slobodom) za sebe. Uz pomoc odanog i lagano naivnog Brandona koji u medjuvremenu zahvaljujuci svojoj spretnosti s pistoljem postaje najbolji sweeper u mafiji, Harry se brzo penje po lojtrici do same elite unutar mafije. Kad Brandon konacno shvati koliko su beskrupulozne i okrutne Harryeve metode (i koliko su bolesne njegove ambicije), prijateljstvo je stavljeno na tesku probu...

Ak na temelju igre ocekujete action-packed shooter - forget it. Serija obiluje akcijom i nasiljem (a i par nepotrenih monstera je zalutalo nutra, da se ne bi bas skroz udaljila od igre), ali njen fokus je zapravo na likovima i njihovoj interakciji. Prijateljstvo Brandona i Harrya i emotivni clash medju njima kad ih niz okolnosti prisili da izdaju jedan drugoga prikazani su tak dirljivo, s tolko ljubavi i osjecaja od strane autora, da ni kamen ne bi mogel ostat ravnodusan prema njima. Jedini sporedni likovi u seriji su neminovni mafijaski Men in Black koji i po noci naokolo bauljaju sa suncanim naocalama; svi drugi likovi, koji imaju bar par recenica teksta, detaljno su razradjeni i djeluju stvarno i zivo - autori su svojim mrljama od boje stvarno uspjeli udahnuti dusu.

Ne znam... Nemam vise puno kaj k tomu dodati da ne zvuci pateticno, ali velim - pogledajte. Ak naletite na tu seriju, svakak pogledajte. Za mene je stvarno bila mali bisercic.
__________________
You can never have too many knives, his father had told him. Unless they're pointed at you, and by people who don't like you much. ~ Last Argument of Kings
Hood is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:58.