Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2012., 15:45   #101
Moj savjet je da si uzmeš mtoken i riješen problem.
Johny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 18:51   #102
pbz internet bankarstvo-pomoć

tek sam počeo koristiti ib pa mi još neke stvari nisu jasne...ugl imam žiro,tekući i devizni račun ali kada idem na -plačanja -novi nalog pri odabiru računa s kojeg se plača devizni račun jednostavno nestane i nemoguće je s njega isplatiti na neki drugi račun dok kod doznaka,trajnih naloga,itd sve ok je i može se s njega isplatit.zna li neko u ćemu je problem jer samo želin prebacit novac sa deviznog na tekući.
chosen is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 04.10.2012., 18:58   #103
Quote:
chosen kaže: Pogledaj post
tek sam počeo koristiti ib pa mi još neke stvari nisu jasne...ugl imam žiro,tekući i devizni račun ali kada idem na -plačanja -novi nalog pri odabiru računa s kojeg se plača devizni račun jednostavno nestane i nemoguće je s njega isplatiti na neki drugi račun dok kod doznaka,trajnih naloga,itd sve ok je i može se s njega isplatit.zna li neko u ćemu je problem jer samo želin prebacit novac sa deviznog na tekući.
Ne možeš prebaciti nego promijeniti, ideš na kupnja/prodaja deviza ili što već piše.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 19:04   #104
Mjenjacnica pise... Kliknes, odes na 'Prodaja deviza'....
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 14:52   #105
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Mjenjacnica pise... Kliknes, odes na 'Prodaja deviza'....
Može li se online prebaciti s deviznog(EUR) na drugi devizni(EUR) ako si vlasnik jednoga, a punomoćnik drugoga računa.
Do sada mi nije uspijevalo...
stefek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 01:33   #106
Ne, samo izmedju svojih racuna... Ne znam mozes li i to on-line ili se moras ici svadjat na salter...
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 09:39   #107
na šalteru se može napraviti transakcija isplate sa svog računa i uplatiti na račun po kojemu si opunomoćen. stvar je u vrsti transakcije - bezgotovinski prijenos nije dozvoljen među deviznim računima različitih vlasnika. zato prijenos i nije moguć online.
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 19:11   #108
Prijenos novca putem aplikacije

Može li se nekim lakšim putem prenositi novac s primjerice tekućeg na žiro račun putem aplikacije? govorim o tome da bih sa SVOG prebacila na SVOJ, a ne na tuđi. a ne da stalno moram ispunjavat sve one podatke, pa tražit upit, odgovor, itd., kao i da nekoj drugoj osobi šaljem.

hvala na odgovoru
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 19:25   #109
napravi predložak. autorizacija je obavezna, kome god plaćala.
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 20:47   #110
Kako prebaciti novce s tekuceg na ziro racun putem internet bankarstva PBZ?

Htio bih prebaciti nesto novca s tekuceg na ziro za kupovinu(paypal i sl.)putem internet bankarstva.
Luka Žagar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 21:02   #111
Quote:
Luka Žagar kaže: Pogledaj post
Htio bih prebaciti nesto novca s tekuceg na ziro za kupovinu(paypal i sl.)putem internet bankarstva.
Formiraš obrazac uplatnice...upišeš žiro račun i klikneš.

Nikakva mudrost.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 22:14   #112
Da ali neznam koje brojeve trebam upisati u "Poziv na broj" ?
Luka Žagar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 00:13   #113
mala kucica prazna, u duzu upisi npr. datum u formatu 412013. ili ponovi broj zirca (31xxxxxxxx)
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 12:59   #114
Dakle, molim, ja sam seljanka - objasnite mi za početak ima li neko razdoblje koliko dugo moraju biti redovita primanja na tekući da bi se tražio token i služilo internet bankarstvom? Mora li biti određena visina primanja? Što ako primanja prestanu? Ili je to otprilike situacija kao sa karticom - ako imaš možeš plaćati, ako ne, ne možeš, ne vraća se....hm? Koliko se čeka na početak te usluge nakon zahtjeva za tokenom?
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 13:02   #115
Ako možeš plaćati 5-15 kn mjesečno, možeš imati internet bankarstvo
Netrebaš nikakva primanja imati.
Dobije se sve odmah, čim dođeš u banku i kažeš da hočeš internet bakarstvo.
Troller fhr is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 13:22   #116
Ok, dakle, sve što trebam za to je pristup netu, token i lova na računu? I očito, iz tvojeg posta, zaključujem da moram "kupiti" token, jel tako? Provizija na računa znam da je 2kn.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 18:36   #117
Nije to token što tebi treba, to se zove čitač kartica Prije davno se kupovao za 45kn, zadnjih 5-6 ljudi koji su u zadnjih 2-3 godine uzimali čitač kartica, te ja prije godinu dana(prije toga imao mtoken) nismo ništa platili. Ja imam studentski paket, pa mi naknada za sve živo 5 kn, a običnim ljudima je mislim 8kn samo naknada za internet bankarstvo, ali znam da je netko još nešto imao uz sve to i koštalo ga je sveukupno 15 kn, ali nisam siguran.
Troller fhr is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 19:18   #118
Jesam rekla da sam seljo, molim lijepo .

Ma brat ima to, zove token, pa kaj ja znam....
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 12:30   #119
Ma to sam naglasio samo zato jer kod logina na pbz365 odabireš opciju čitač kartica a ne token
Troller fhr is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 13:37   #120
Platila sam čitač kartica 45 kn prije nekih 10 mjeseci. I još se plaća 8 kn mjesečno za uslugu.
Možda Troller fhrn nisi plaćao čitač jer si student
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:52.