Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2009., 21:36   #61
Quote:
vidra kaže: Pogledaj post
ćete napraviti donaciju kuna po kuna za Vidrin MP3


ak nemas mp3 slusaj glazbu na mobitelu, valjda imas to i mp3 na njemu i slusalice
[Manuel] is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 21:37   #62
Quote:
[Manuel] kaže: Pogledaj post


ak nemas mp3 slusaj glazbu na mobitelu, valjda imas to i mp3 na njemu i slusalice
Ovo ja radim
Plavi Lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 21:37   #63
meni je bolje trcat s nekim, kad sam sam izgubim volju onako mogu pricat s nekim i barem netko drzi tempo
[Manuel] is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 21:37   #64
imam mob nemam slušalice
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 21:38   #65
Quote:
Plavi_Lav* kaže: Pogledaj post
Ovo ja radim
to sam mislio i ja al na svu srecu frend je rekao da ce ic samnom trcat
[Manuel] is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 21:38   #66
Quote:
vidra kaže: Pogledaj post
imam mob nemam slušalice
pa stavi nek svira ti u dzepu i pojacaj, moras cuti
[Manuel] is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 21:39   #67
Quote:
[Manuel] kaže: Pogledaj post
meni je bolje trcat s nekim, kad sam sam izgubim volju onako mogu pricat s nekim i barem netko drzi tempo
Pa jel ides pricat ili trcat Mene zivcira kad trcis s nekim, uvijek neko nekoga usporava, ja mogu brze ali necu jer me ovaj nemre pratit, ili obrnuto. Najbolje je kad si sam odredis tempo i pratis ga.
2cool4school is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 21:40   #68
Quote:
2cool4school kaže: Pogledaj post
Pa jel ides pricat ili trcat Mene zivcira kad trcis s nekim, uvijek neko nekoga usporava, ja mogu brze ali necu jer me ovaj nemre pratit, ili obrnuto. Najbolje je kad si sam odredis tempo i pratis ga.
oboje
[Manuel] is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 21:48   #69
Ako pričam gubim dah,ne mogu se fokusirati na disanje.
Ako pravilno dišem mogu puno dulje trčati i bržim tempom.
Čim zeznem disanje treba mi neko vrijeme da ga reguliram.

Zadnje uređivanje Plavi Lav : 03.01.2009. at 21:58.
Plavi Lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 21:57   #70
Quote:
Plavi_Lav* kaže: Pogledaj post
Ako pričam gubim daj,ne mogu se fokusirati na disanje.
Ako pravilno dišem mogu puno dulje trčati i bržim tempom.
Čim zeznem disanje treba mi neko vrijeme da ga reguliram.
Upravo to. Ritam je najbitniji. Da mi netko krene pricat dok trcim iscipelario bi ga

To trcanje/pricanje/kava u jednom nema bas nekog smisla. Ako hoces postic rezultate trcis zbog trcanja, na kavu i pricat ides kasnije.
2cool4school is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 21:57   #71
Quote:
Plavi_Lav* kaže: Pogledaj post
Ako pričam gubim daj,ne mogu se fokusirati na disanje.
Ako pravilno dišem mogu puno dulje trčati i bržim tempom.
Čim zeznem disanje treba mi neko vrijeme da ga reguliram.
da to imas pravo i meni za disanje bit problem kad pricam dok trcim
[Manuel] is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 21:59   #72
Baš to...
Eto moguće situacije
Trčimo a meni frend... "Sinoć sam se tako napio,a sad tu trčim i riga mi se a ne mogu rigati"

Svi piju pa bi taj scenarij bio moguć
Plavi Lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 23:50   #73
Quote:
2cool4school kaže: Pogledaj post
Pa jel ides pricat ili trcat Mene zivcira kad trcis s nekim, uvijek neko nekoga usporava, ja mogu brze ali necu jer me ovaj nemre pratit, ili obrnuto. Najbolje je kad si sam odredis tempo i pratis ga.
Bas tako. Meni isto uvijek kada sam s nekim oscilira ritam i nije mi najbolja trka. Tako da kada god netko inzistira da otrcimo zajedno, ja uvijek pristojno saopcim, ok, ali nema price i necu te cekati, a ne moras ni ti mene....vidimo se za sat vremena...koja sam striga
Coffeestain is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 00:05   #74
ne idem sa svakim trčati ili sa bratom on trenira nogomet ili sa frendom koji mi duguje majicu MRK Arena Jadrograd
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 22:44   #75
Da se vratim na temu. što se tiče trčanja po zimi.... sve navedeno je ok, osim kad navedem činjenicu da ja živim u GK i da je navečer temperatura od -5 pa naniže. Ja inače sad prakticiram vijaču u zatvorenom, probao sam neku večer malo trčat i usput pravilno disat ali mi je nakon 10 min nos skoro otpao a pluća su me bolila za popizdit. Jednostavno pri ubrzanom disanju koje je neizbježno kod trčanja nos ne može raditi ono za šta je i namjenjen a to je zagrijavanje zraka( između ostalog) a sad još uzmimo u obzir debeli minus... i eto ti bolesti.
__________________
Galebovi su zapravo jako opasne životinje....
fornix is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 23:27   #76
Quote:
fornix kaže: Pogledaj post
Da se vratim na temu. što se tiče trčanja po zimi.... sve navedeno je ok, osim kad navedem činjenicu da ja živim u GK i da je navečer temperatura od -5 pa naniže. Ja inače sad prakticiram vijaču u zatvorenom, probao sam neku večer malo trčat i usput pravilno disat ali mi je nakon 10 min nos skoro otpao a pluća su me bolila za popizdit. Jednostavno pri ubrzanom disanju koje je neizbježno kod trčanja nos ne može raditi ono za šta je i namjenjen a to je zagrijavanje zraka( između ostalog) a sad još uzmimo u obzir debeli minus... i eto ti bolesti.
Pa istina,mene malo probada u leđima ali ok je,jednostavno volim trčati vani,to me opušta.
Sutra imam opet trčanje i jedva čekam
Plavi Lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 00:06   #77
Ja imam dosta slojeva robe na sebi pa mi ne bude prehladno,a kako se zagrijavam tako ih skidam (naravno ne sve da se ne razbolim) i obavezno rukavice, šal, kapa ili barem ona traka koja pokriva uši.
Ja isto najviše volim trčat sama, imam svoj tempo i tako mi je najbolje.
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 00:12   #78
Quote:
2cool4school kaže: Pogledaj post
Pa jel ides pricat ili trcat Mene zivcira kad trcis s nekim, uvijek neko nekoga usporava, ja mogu brze ali necu jer me ovaj nemre pratit, ili obrnuto. Najbolje je kad si sam odredis tempo i pratis ga.


meni isto koma s nekim trcat, onak zajedno, uz razgovor....
pa covjek se onda uopce nemre ufurat...
cesto sa mnom ide i moj muz,
krenemo zajedno ali se vec razdvojimo nakon 10-ak minuta...
svaki ima svoj tempo i brzinu...
i uopce ne komuniciramo tijekom trcanja, upadnemo
svaki u svoju, ja to zovem - zonu - jer kao da se pogubim,
zaboravim na sve, sutim i ne slusam nikakvu mjuzu... nista.
super je
zimi - predivno.

zadnje vrijeme si mislim da se malo prek zime prebacim u neku teretanu
i probala sam, ali to na traci nije ni 5 posto onog filinga kak je
dobro vani...
carrie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 00:12   #79
Kad trcite po hladnom vremenu, bitno je da imate podmajcu (ona majca koja ide direktno na tijelo) od mikrofibre ili slicnog materijala koja odvodi znoj od tijela (imate one nikeove majce koje griju ali super odvode vlagu pa se uopce ne oznojis), ako imas pamucnu majcu, ona se samo natopi znojem i onda trcis mokar i to ti povecava sanse za oboljenjem od prehlade. Dakle sinteticka podmajca za trcanje, i onda preko toga bilo sta.
2cool4school is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 00:23   #80
Quote:
2cool4school kaže: Pogledaj post
Kad trcite po hladnom vremenu, bitno je da imate podmajcu (ona majca koja ide direktno na tijelo) od mikrofibre ili slicnog materijala koja odvodi znoj od tijela (imate one nikeove majce koje griju ali super odvode vlagu pa se uopce ne oznojis), ako imas pamucnu majcu, ona se samo natopi znojem i onda trcis mokar i to ti povecava sanse za oboljenjem od prehlade. Dakle sinteticka podmajca za trcanje, i onda preko toga bilo sta.
Ček,to treba kupiti u trgovini sa sportskom opremom,tipa Turbo sport?
I koliko košta?
Plavi Lav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:11.