Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2005., 15:30   #61
imaš u Importane Galeriji na etaži -1 dućan sa drvenim igračkama, čak mislim da je to HABA dućan al nisam sigurna, imaju super igračke s kojima dijete stvarno "ima posla".
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2005., 21:15   #62
Quote:
verica kaže:
Pa i meni je bilo čudno što su "to" kategorizirali za djecu od 3+ godina, baš mi se čini pogodna igračka za vježbanje fine motorike.
mislim da je to kod proizvođača varijanta - sve (što i u najluđem snu može nanijeti ozljede) stavljamo na 3+ kako bismo izbjegli tužbe djece roditelja djece mlađe od 3 godine. ma ja mislim da bi oni sve naradije stavili 10+ ali to bi onda potpuno izglubilo smisao.

ok, naravno da ni sama djetetu ispod 3 god. neću kupiti nešto sa sitnim skidajućim dijelovima, ali obično kod kupnje procijenjujem zdravim razumom, a kvalifikacije proizvođača zanemarujem kada je riječ o mom djetetu. ako kupujem nešto za tuđe dijete, onda nekako reda radi pazim i na te oznake, posebno ako je riječ o maloj bebi
bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2005., 21:20   #63
Ida Didacta prodaje wesco i haba asortiman igračaka... U Galjufovoj je ured - uglavnom veleprodaja, ali mislim da bi prodali i privatnim osobama...

Ipak, prije je bio dućan u Importane galeriji u podrumu (tam gdje je A1 kino, dm, i balon centar) gdje su se prodavale haba i wesco igračke, ali ne znam da li je i dalje otvoren, nisam tamo dugo bila...
__________________
Ljubav je...
chocogirl35b is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2005., 09:44   #64
Quote:
plavva kaže:
pa meni je okej da si reagirao jer vecina ljudi skoci na mene kad kazem da npr. moj mali od 20 mjeseci ne gleda crtice jer mu ne dam.
Ti klincu ne das gledati Toma i Jerryja??? Kaj te frka da ce zgrabiti macora za rep i udarati njime lijevo-desno po podu kao sto to slavni Spike radi?
Cccc, bit ce ti dijete zaostalo u razvoju.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2005., 21:30   #65
Quote:
Gospon Pes kaže:
Ti klincu ne das gledati Toma i Jerryja??? Kaj te frka da ce zgrabiti macora za rep i udarati njime lijevo-desno po podu kao sto to slavni Spike radi?
Cccc, bit ce ti dijete zaostalo u razvoju.
samo se ti sprdaj pesice , moj ima godinu i pol i tu i tamo virne u telkač, nisam sigurna da je vidio Toma i Jerrya ali sam sigurna da je neki dan NAMJERNO pun gas stao jednoj maci na rep jer mu nije dala da je gnjavi
sanjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2005., 21:47   #66
Nije ga ogrebla? Si ti ziher da je to prava macka?
A sto se malca tice... Pa tak i ja radim svima koji mi ne daju da ih gnjavim.
Ma dobro, nije da me osobito muci kak tko odgaja svoje male vrago...ovaj...djecu, ali eto, mislim da neki roditelji pretjeruju sto je po mom misljenju jednako sranje kao i sve klincima dopustiti...
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2005., 21:56   #67
Quote:
sanjalica kaže:
samo se ti sprdaj pesice , moj ima godinu i pol i tu i tamo virne u telkač, nisam sigurna da je vidio Toma i Jerrya ali sam sigurna da je neki dan NAMJERNO pun gas stao jednoj maci na rep jer mu nije dala da je gnjavi
moja jos nije vidjela tom&jerry crtic,ali danas je copila pesicu za rep,a nije bila daleko od guze da ispipa mozda sta tam ima,uh
pa sam ovoj rekla da sjedne ,sto je malu navelo da ju tapse po glavi ko konja tj. naspram nje male kusa i djeluje ko vranac

muzjak recimo mrzi kad ga se dira po sapama,pocne rezati,mala mu ispituje granice strpljenja, pa se cudom cudila kako kusa suti i mice sapu od nje u tisini,pa opet nogom njoj na sapu dok nisam dreknula NE,onda me onak pogledala i u plac,na sta je kusa njoj pocela davati puse pa je plac zamijenio phu,bljak neki izrazi te zmirkanje uz cudan cerek

onda ja pak furam malu u kupaonu na pranje rukica i lica , tak po 15x dnevno barem
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2005., 11:12   #68
moja je danas karambolirala svoj prvi auto, nekako mislim da ce tatica biti tuzan kad dode s posla, jer imam feeling da je to vise sebi kupio
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2005., 10:26   #69
Hej plavvo dete...

... jel' si ovo htjela za sina jedinog ?

Igracke
Juraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2005., 09:25   #70
Nedavno sam naletila na ovaj link, odlične igračke

ZORATOYS
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 18:41   #71
Da ne otvaram novi topic za jedno pitanje, da li mi netko može reći gdje ima za kupiti hula-hup za klinke? Da li to spada u igračke ili sportsku opremu? Puno, hvala.
__________________
"The best way to realise your dreams is to wake up."
shalimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 18:58   #72
Tog nema među igračkama, koriste ga gimnastičarke.

Možda u Intersprotu il kod Elana na Savi. (u Rosportu sigurno nema)
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 20:08   #73
Kod nas su in maloj (12 mjeseci) Tomy , ali ona obožava sve daljinske (daljinčad) i konzole od PS. Srednji (6 godina) i stariji (11 godina)

1. L E G O
.
.
.
.
.
.
.
.
.
12. sve male igračkice.


LEGOsu zakon
__________________
Luka 13, Pave 8 i pol, Marijeta 3 i pol
bebica 09.11.09. (mami za rođendan)
šuš is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 15:16   #74
Quote:
d@d@ kaže:
Tog nema među igračkama, koriste ga gimnastičarke.

Možda u Intersprotu il kod Elana na Savi. (u Rosportu sigurno nema)
Hvala, D@d@, potražit ćemo u Intersportu.
__________________
"The best way to realise your dreams is to wake up."
shalimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 15:58   #75
kocke, auti, previše sam ga priučila (moja krivnja) na gledanje crtića, zavolio je plišane životinje...volimo čitati )
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 01:28   #76
Mom klincu (9 ) osim kompa (ograničenje na 3 sata mada je i to puno),još je u điru Lego,sitnarije iz kinder jajca i pod zadnje avioni i brodovi od papira koje radi od bilo kakvog komada papira što izluđuje gospođu učiteljicu u školi jer joj pod nosom stalno to radi.Uglavnom bilježnice mu se stanje u sekundi.
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2006., 19:24   #77
okej,sad cu ja za sebe govoriti,ergo kad sam bio mlađi

znaci.
lego.lego sam jako rijetko po nacrtima sastavljo a kad jesam,radio sam to sa nekim.sam sam radio tvrđave i to,pa sam se igrao sa onim covjeculjcima da oni nekog boga rade po toj tvđavi.probajte to,da se igra sa onim cim napravi pa da si na neki nacin sam radi igracke.

aute nikad nisam volio...

jako sam se volio u pjescaniku igrati,ili sa drugima.

sport: (nikad nisam nikad necu,zivim nezdravo )

kad sam bio manji sam znao malo na kompu sta ja znam neko 2d skijanje,i tak 2d stvarcice po najvise pol sata,a kad sam vise poceo sjedit pred tim cudom,e nebi znao.

znao sam se jako cesto igrati sa drugim da kao glumimo neke uloge (ne predstava nego recimo ducan skola etc)

kazete?o,da

puske,pistolji?ne bas,jedino sta sam volio radit tog tipa je da sam se igrao sa onim zelenim plasticnim vojnicima na poteze s frendom

mislim da je to to,ako se sjetim jos necega,znat ce te za to
cropir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 11:24   #78
igračke

evo otvaram još jedan topik. naime, dvoumim se da li malome kupiti lutke tabisa...neki dan smo bili u turbo sportu i bile su dvije klinke, držale su lutke teletabisa, one plišane. i mali je potrčao prema njima, drito na te lutke, htio ih je uzeti
jučer smo išli opet u magmu i vidjeli smo da ih imaju i tak smo se dvoumili da li mu kupiti ili ne...mislim, on reagira na njih, najviše na lalu- žutu.
ma bila je smiješna situacija:

mm: ajmo mu jednu kupiti
ja: ali koju?
mm: pa na koju bu reagirao
onda smo mu sve 4 poslagali i mali je reagirao na lalu. onda je mm vidio da na slici lalu drži djevojčica, pa mu je pokušao uvaliti tinki winkija onda sam ja rekla da je on peder onda smo mu pokazali dipsija, ali na njega nije reagirao..ona zadnja po je bila previše roza...
zapravo se nas dvoje nismo mogli složiti koju bi kupili

otišli smo van bez ičega, ali sam imala grižnju savijesti što mu nisam kupila lalu..i mislim da ću poslati mm-a danas po nju...
ali se pitam, pa on je još premali, on na sve reagira, kaj bu kasnije? bob graditelj, spužva bob (ima spužvu viledu koju obožava )

mislim, el vi kupujete svojima ta sranja? ima pametnijih igrački...a opet, to je lala...ili čekati kad bu on sam izabrao nešto...ali kad bu on dovoljno veliki, onda ga bome ne bum vodila u turbo limač


i za kraj pitanje: ima li negdje drugdje lutki tabisa, koje ne dođu 100 kuna? a da liče na tabise?
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 11:36   #79
iskreno receno, ne'am pojma
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 11:37   #80
odbijam prihvatiti činjenicu da je tinki vinki peder
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:30.