Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2009., 04:52   #21
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
Jeste li vi psiholog? Jer,s ovime ste pogodili bit.Kod mene je,na primjer, upravo to nerealno očekivanje da budem ne-znam-što potaknulo niz stvari koje su me doista uvalile u probleme.Pa sad ti budi sretan...
drugo ime za to je narcizam
 
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 04:55   #22
ne nuzno, sta nema u borderu grandioznih ideja koje se mijesaju s osjecajem beznadja?
__________________
just because you're paranoid don't mean they're not after you
tjeskobna pastrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 04:57   #23
pa borderi su isto narcisi..
 
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 07:30   #24
Quote:
veniti kaže: Pogledaj post
drugo ime za to je narcizam
Ma znam ja to.... Ali ništa manje ne boli zbog toga.

EDIT:ma krivo me shvatiste,ne mislim ja da sam bolja od drugih,nego imam potrebu iskazati se u nečemu.Kompenziram.
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 07:37   #25
nismo nismo i ja cu bit bog kad odrastem, mi se u potpunosti razumijemo.
__________________
just because you're paranoid don't mean they're not after you
tjeskobna pastrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 07:40   #26
E,sad ti meni ideš na živce . Pokušavam kompenzirati nezadovoljavajući fizički izgled time što sam najbolja na faksu,upisujem tri jezika odjednom i takve stvari.Eh,problem kod takvog vida kompenzacije je što trebaš biti uporan,a ne ljenjivac kao ja.Tak da sam generally screwed.
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 07:47   #27
jel padnes u bed kad dobis cetri?

ja sam generalno suicidalna tad. a srednju sam uredno presla s tri i opce se nisam sekirala, tek me na faksu ulovilo. ako nisam najbolja nism uopce i te sheme.
__________________
just because you're paranoid don't mean they're not after you
tjeskobna pastrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 07:54   #28
Quote:
tjeskobna pastrva kaže: Pogledaj post
jel padnes u bed kad dobis cetri?

ja sam generalno suicidalna tad. a srednju sam uredno presla s tri i opce se nisam sekirala, tek me na faksu ulovilo. ako nisam najbolja nism uopce i te sheme.
Ja u srednjoj prolazila uvijek s 4.4 (jebena matematika,ma ništa me nemoj pitati),ali nikad mi nije bilo ono: Sve moram imati pet.

Do faksa: e tu sam se počela već ozbiljno maltretirati. I gubiti živce.
Da,ali ti znaš što ti ide: o.k.,ajmo ovako,i'm generally ugly (jebat ga,nikad muškima nije bilo problem,uvijek sam imala kojeg sam htjela i to je to), isto tako sam i inteligentna i pametna,ali neopisivo lijena.E,sad meni mora nešto ići savršeno,moram biti najbolja kako bih kompenzirala.
Bemti takav život:da 'zgledam kao,ne znam, Catherine Zeta,ne bi me mučile takve stvari.
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 08:31   #29
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
Bemti takav život:da 'zgledam kao,ne znam, Catherine Zeta,ne bi me mučile takve stvari.
je, da.. ljepota je prolazna, skroz dobra stvar za oslonit se na to - NOT.
 
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 08:48   #30
Quote:
veniti kaže: Pogledaj post
je, da.. ljepota je prolazna, skroz dobra stvar za oslonit se na to - NOT.
Mala,mojne srat,ti si rekla da si lepa kao lutkica...
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 08:49   #31
lepa ko dve lutkice, doslovno i oslanjanje na to me dovelo na dno provalije. na vrata pakla.
 
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 08:52   #32
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
i'm generally ugly (jebat ga,nikad muškima nije bilo problem,uvijek sam imala kojeg sam htjela i to je to), .
onda nisi ruzna. ruzne zene imaju problema sa pronalaskom tipova, ostale nisu ruzne.
ti si presamokritična kao većina zenski.
 
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 08:54   #33
Quote:
veniti kaže: Pogledaj post
onda nisi ruzna. ruzne zene imaju problema sa pronalaskom tipova, ostale nisu ruzne.
ti si presamokritična kao većina zenski.
Nemoj mi kontrirati:ak' sam ružna,ružna sam. Jebiga.
Ma imam ja svoje tehnike zavođenja:trepćem pa se pravim nježna i on,jadan,upadne u mrežu i tek tada skuži s kakvom rospijom ima posla.
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 09:33   #34
Quote:
veniti kaže: Pogledaj post
lepa ko dve lutkice, doslovno i oslanjanje na to me dovelo na dno provalije. na vrata pakla.
moram priznat da ovakve izjave rijetko čujem,da budem precizniji još nisam čuo od neke osobito lijepe cure (ti kažeš da to jesi) da je oslanjanje na lijep izgled skoro uništilo.

Šta se to promijenilo,izgled ili nešto u tvom razmišljanju?
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 09:43   #35
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
Nemoj mi kontrirati:ak' sam ružna,ružna sam. Jebiga.
Ma imam ja svoje tehnike zavođenja:trepćem pa se pravim nježna i on,jadan,upadne u mrežu i tek tada skuži s kakvom rospijom ima posla.
i slijedece sto vidiš je grozan brak sa puno male napacene djece.
 
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 09:48   #36
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
moram priznat da ovakve izjave rijetko čujem,da budem precizniji još nisam čuo od neke osobito lijepe cure (ti kažeš da to jesi) da je oslanjanje na lijep izgled skoro uništilo.

Šta se to promijenilo,izgled ili nešto u tvom razmišljanju?
zezala sam se

iako i dalje mislim da nije baš neka garancija za srecu biti lijep... pametan čovjek ce to iskoristit kao što ce i inteligenciju, novce... ali ako nije pametan-normalan uzalud mu i izgled i inteligencija i sve...
 
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 09:58   #37
Quote:
veniti kaže: Pogledaj post
i slijedece sto vidiš je grozan brak sa puno male napacene djece.
I ako bog da,netko bude htio snimiti film ˝Papak i oštrokondža˝,dobijemo autorska prava i-voila-lova do krova.
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 09:59   #38
Quote:
veniti kaže: Pogledaj post
zezala sam se

iako i dalje mislim da nije baš neka garancija za srecu biti lijep... pametan čovjek ce to iskoristit kao što ce i inteligenciju, novce... ali ako nije pametan-normalan uzalud mu i izgled i inteligencija i sve...
hahaha izgleda onda da ću se vratit tvrdnji da to još nisam čuo.

AKo mene pitaš,koliko sam primjetio ljepota može usrećit na kratke staze ali na duže može samo pravit probleme.Da me krivo ne shvatiš muški sam i uvik volim vidit lipu curu ali koliko sam primjetio rijetko koja da nije plitka jer se previše oslanjaju na svoj izgled i tako se s vremenom formiraju kao osobe.Ne kažem glupe,dapače ima ih jako inteligentnih ali plitkih.

Ono što sam ja primjetio je da inteligencija može dosta unesrećit.Zvuči malo paradoksalno ali to je moje osobno iskustvo.Kad sam malo inteligenciju stavio u drugi plan a više proradio na,nazovimo to životnoj modrosti i na tome da sazrijem kao osoba meni se život promijenio.Vidio sam di sam griješio u svojim životnim stavovima i težnjama pa sam to ispravio i život mi se znatno nabolje promijenio
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 10:03   #39
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
hahaha izgleda onda da ću se vratit tvrdnji da to još nisam čuo.

AKo mene pitaš,koliko sam primjetio ljepota može usrećit na kratke staze ali na duže može samo pravit probleme.Da me krivo ne shvatiš muški sam i uvik volim vidit lipu curu ali koliko sam primjetio rijetko koja da nije plitka jer se previše oslanjaju na svoj izgled i tako se s vremenom formiraju kao osobe.Ne kažem glupe,dapače ima ih jako inteligentnih ali plitkih.

Ono što sam ja primjetio je da inteligencija može dosta unesrećit.Zvuči malo paradoksalno ali to je moje osobno iskustvo.Kad sam malo inteligenciju stavio u drugi plan a više proradio na,nazovimo to životnoj modrosti i na tome da sazrijem kao osoba meni se život promijenio.Vidio sam di sam griješio u svojim životnim stavovima i težnjama pa sam to ispravio i život mi se znatno nabolje promijenio
Ja poznajem mnoštvo lijepih i inteligentnih i načitanih cura.Prosječne su one koje su plitke jer cijelu mladost provedu trčeći za nekim idealom.

A inteligencija je prokletstvo samo ako si zbunjen poput mene.Iskrena sam i objektivna osoba (kao što ću reći da sam ružna,reći ću i da sam inteligentna). A zlorabila sam tu svoju inteligenciju razmišljajući previše o krivim stvarima,umjesto dovoljno o pravim stvarima.
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 10:09   #40
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
Ja poznajem mnoštvo lijepih i inteligentnih i načitanih cura.Prosječne su one koje su plitke jer cijelu mladost provedu trčeći za nekim idealom.
inteligencija i načitanost nisu isto što dubina i mudrost.Dapače često baš zbog toga što se neko ufura u svoju inteligenciju i načitanost ostaje plitak i površan
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:44.