Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 22:35   #5641
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Naprotiv, Kolinda treba obuci crvenu haljinu i glumiti totalnu glupacu:
- zar kod vas nje snijeg preko cijele godine
- kad se kod vas pije caj i sl.

Tako ce anulirati plenkoviceve izjave po Ukrajini, poteze oko Agrokora, INE i sl. Nakon toga u leprsavoj atmosferi moze nosalntno razgovarati o ozbiljnim temama.
crvena haljina neće proči. njegovi susreti sa drugim političarima nisu proforma i uvijek su direktno ili indirektno vezani za gospodarstvo i novac. ako nema novaca onda će biti jako neugodna situacija.
Blinko Black is offline  
Old 04.10.2017., 22:40   #5642
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
crvena haljina neće proči. njegovi susreti sa drugim političarima nisu proforma i uvijek su direktno ili indirektno vezani za gospodarstvo i novac. ako nema novaca onda će biti jako neugodna situacija.
Ma brijem da je to u vezi ruskog kulturnog i znanstvenog cetra za koji uopce nisam cuo i cije otvorenje valjda steka.
Edit: Kolinda je NATO sekretarica i nada se boljem poslu u buducnosti. Tu ambiciju sigurno nece unistiti.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 04.10.2017., 22:48   #5643
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Ma brijem da je to u vezi ruskog kulturnog i znanstvenog cetra za koji uopce nisam cuo i cije otvorenje valjda steka.
Edit: Kolinda je NATO sekretarica i nada se boljem poslu u buducnosti. Tu ambiciju sigurno nece unistiti.
onda to znači da će ona čekati satima pred uredom da bi je on možda primio na 5 minuta.

damn... nadam se da kolinda neće upropastiti ovu priliku sa nekim razgovorima o politici i otvaranju ruskog centra bez ikakvog gospodarskog učinka.
Blinko Black is offline  
Old 04.10.2017., 22:56   #5644
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
BTW, on je vaga znaci... ocekivao sam neki ratoborniji znak. Vaga tezi skladu i harmoniji , uglavnom miroljubivi ljudi... ocito bas nije tipicni predstavnik znaka.
škorpija podznak..
evo karte :novi level:

https://www.astrotheme.com/astrology/Vladimir_Putin

kratko na hrvatskom, koga zanima http://www.astrosvastara.com/putin.html

čuj naslov, ledeni pogled pravednog srca

odoh
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 04.10.2017., 23:06   #5645
jel netko primjetio da se prestalo govoriti o snowdenu?
Blinko Black is offline  
Old 04.10.2017., 23:15   #5646
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
škorpija podznak..
evo karte :novi level:

https://www.astrotheme.com/astrology/Vladimir_Putin

kratko na hrvatskom, koga zanima http://www.astrosvastara.com/putin.html

čuj naslov, ledeni pogled pravednog srca

odoh
E, tako vec da...
Meni on jako baca na snazni utjecaj Saturna. Hladnoca,krutost, konzervativnost...jarac, nikako vaga.

Quote:
Blinko Black kaže:
jel netko primjetio da se prestalo govoriti o snowdenu
da. Ocito ga nece izruciti.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 04.10.2017., 23:33   #5647
Smile

Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Ma brijem da je to u vezi ruskog kulturnog i znanstvenog cetra za koji uopce nisam cuo i cije otvorenje valjda steka.
Edit: Kolinda je NATO sekretarica i nada se boljem poslu u buducnosti. Tu ambiciju sigurno nece unistiti.
A haljina boje ciklame sa kapicom tigrastog uzorka? Ha, niti Putin se tome ne
bi mogao othrvati.
ruka-slave is online now  
Old 04.10.2017., 23:38   #5648
Talking

Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
crvena haljina neće proči. njegovi susreti sa drugim političarima nisu proforma i uvijek su direktno ili indirektno vezani za gospodarstvo i novac. ako nema novaca onda će biti jako neugodna situacija.
Je, dosta je neugodno kad narucis a onda nemas para. Unda se malo naguzis u javnosti musleci da nije svima neugodno ka tebi. Unda shvatis da se ekipa kladila os se naguzit.
ruka-slave is online now  
Old 04.10.2017., 23:44   #5649
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
A haljina boje ciklame sa kapicom tigrastog uzorka? Ha, niti Putin se tome ne
bi mogao othrvati.
Mislis da bi se ovo moglo ponoviti:http://net.hr/danas/hrvatska/interne...nije-posteden/
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 04.10.2017., 23:45   #5650
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
E, tako vec da...
Meni on jako baca na snazni utjecaj Saturna. Hladnoca,krutost, konzervativnost...jarac, nikako vaga.i.
Meni Putin vise baca ka da se zajebaje. Ono, nije da cu van bas rec, al da znate da ste puno smisni. Sta rekoste ono sa sankcijama? Ma, kako ste se samo sjetili.
ruka-slave is online now  
Old 04.10.2017., 23:49   #5651
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Issta sta je ovo bilo..imam mali video udar na ocni vid.
ruka-slave is online now  
Old 05.10.2017., 15:31   #5652
opsada Moskve

Prvi u povijesti posjet nekog saudijskog monarha Rusiji, pa se događaj smatra epohalnim.

Kralj je stigao sa svitom od 1000 ljudi u 10 aviona. U pogonu je 500 limuzina. Dovukli su 500 tona prtljage uključivo tepiha i namještaja.
U cijelosti je zakupljen hotel Ritz Carlton (za kralja) i još nekoliko hotela u blizini Kremlja. Hotelske apartmane su preuredili u svom stilu.
Procjena je da to sve košta cca pol miljuna eura dnevno.



Dovukli su čak i eskalator da kralj može sići iz aviona, al je isti zaglavio:
https://www.youtube.com/watch?v=pUaFOILYrD0
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Old 05.10.2017., 16:36   #5653
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
E, tako vec da...
Meni on jako baca na snazni utjecaj Saturna. Hladnoca,krutost, konzervativnost...jarac, nikako vaga.

Možda ti se čini ovako na prvu kad samo vidiš lika, ali ako si gledao intervjue s njim vidjet ćeš da je suprotno od toga. Šega i zajebancija kada situacija dozvoljava. U poslovima ozbiljnost i fokusiranost. Po meni dobar predstavnik vage, vage su često neodlučne no jednom kada zapnu za nešto onda su najbolji u toj sferi. Znam jer sam i sam vaga
__________________
Exorbitant Prices Must Diminish
narog is offline  
Old 05.10.2017., 16:44   #5654
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Pišam, hvala ti za ovo

Šta kaže jedan od komentara, svi smrknuti, jedino Kolinda smajl od uha do uha Što se tiče zaljubljenog pogleda.. nemojmo se zavaravati, jasno je kako je došla do tuda di je sad
__________________
Exorbitant Prices Must Diminish
narog is offline  
Old 05.10.2017., 19:47   #5655
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Ma brijem da je to u vezi ruskog kulturnog i znanstvenog cetra za koji uopce nisam cuo i cije otvorenje valjda steka.
Edit: Kolinda je NATO sekretarica i nada se boljem poslu u buducnosti. Tu ambiciju sigurno nece unistiti.
Merkel je sekretarica, a Kolindica je mala od kuhinje (ili samo metle).
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 05.10.2017., 19:53   #5656
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Jesi siguran da treba glumit?
Ovaj put treba.

Na svako bilateralno pitanje u vezi dvije zemlje treba odgovoriti licnim pitanjem: Kako si proveo odmor? Zasto iduce godine nebi i mene poveo u tajgu, nikad nisam bila? Ili zasto nebi ti dosao kod mene pa da krstarimo Jadranom? O svemu pricati osim o politici, ekonomiji i drzavnim temama.

Jos bolje bi bilo da na pocetku skoci mu u krilo i opali par selfija. I onda otpocne razgovor u stilu kojeg sam preporucio. Ako se bude budalasto ponasala izbjece otvaranje ozbiljnih tema tipa agrokor, reintegracija donbasa, sankcije i sl.
tihobl is offline  
Old 05.10.2017., 20:36   #5657
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post

Dovukli su čak i eskalator da kralj može sići iz aviona, al je isti zaglavio:
https://www.youtube.com/watch?v=pUaFOILYrD0
kako mi je drago


hvala na izvještaju, molila bi još o ovom povijesnom posjetu saudijaca moskvi..što, kako, zašto, što se događa, što se predviđa, detalji, zanimljivosti i slično..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 05.10.2017., 21:06   #5658
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
jel netko primjetio da se prestalo govoriti o snowdenu?
Nisam. Promaklo mi je.

Hm... pa, čudno je.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 05.10.2017., 21:09   #5659
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Ovaj put treba.

Na svako bilateralno pitanje u vezi dvije zemlje treba odgovoriti licnim pitanjem: Kako si proveo odmor? Zasto iduce godine nebi i mene poveo u tajgu, nikad nisam bila? Ili zasto nebi ti dosao kod mene pa da krstarimo Jadranom? O svemu pricati osim o politici, ekonomiji i drzavnim temama.

Jos bolje bi bilo da na pocetku skoci mu u krilo i opali par selfija. I onda otpocne razgovor u stilu kojeg sam preporucio. Ako se bude budalasto ponasala izbjece otvaranje ozbiljnih tema tipa agrokor, reintegracija donbasa, sankcije i sl.
Najbolji recept da je pošalje na zatvoreni odjel neke moskovske psihijatrije.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 05.10.2017., 21:10   #5660
Quote:
narog kaže: Pogledaj post
Možda ti se čini ovako na prvu kad samo vidiš lika, ali ako si gledao intervjue s njim vidjet ćeš da je suprotno od toga. Šega i zajebancija kada situacija dozvoljava. U poslovima ozbiljnost i fokusiranost. Po meni dobar predstavnik vage, vage su često neodlučne no jednom kada zapnu za nešto onda su najbolji u toj sferi. Znam jer sam i sam vaga


Nase predstavnistvo u Moskvi je imalo sefa osiguranja ex-KGBovca kao i sve strane firme. Simpatican tip, ekipa se znala s njim zapijati ali si ga mogao namirisati na kilometar da je spijuncina. Tako i u ostalim firmama, nitko ti nije trebao reci tko je sto.
AndrejX is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.