Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2017., 14:48   #61
Quote:
Eneida kaže: Pogledaj post
Primate još jednu trudnicu? Koja naravno odmah ima pitanje...
Dobrodošla

House, stvarno mi jel žao zbog dg, nadam se da nije ništa opasno i da ćete to što prije riješiti! ~~~~~~~~~~~~
__________________
chart
oštrilo is offline  
Old 17.01.2017., 14:51   #62
Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Gljivice su cest pratitelj trudnoce, ja sam te vaginalete vise puta koristila jer su mi se ove kretenke stalno vracale, mozes ih koristit slobodno!
ja kad imam gljivice samo bi se česala dole, ko je ono pisao da je bolje imati gljive neg uzimati vaginalete za njih? kak izdrzati?
mislim,one su normalne u sluznici al kad se tak namnoze nemoze bit dobro
Natassa terminuso ja idem u cet na kontrolu, bojim se stat na vagu, dobila 3 kg od zadnjeg pregleda. barem. i pazi isto sa smutijima, ja ih isto puno jedem(ajde,zderala sam ko nenormalna zadnja 2tjedna) ali voce ima dosta šećera pa i ono deblja ako puno jedeš.
šminkerica91 is offline  
Old 17.01.2017., 15:00   #63
Quote:
Marmika kaže: Pogledaj post
Ahoj Natasha !
Ti si vjerojatno od onih sto na početku krcaju puno, a kasnije manje. Dont worry!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uh, ne znam. Ako ovako nastavim, bit ću na + 20, a to nikako ne želim. Šećer mi je ok i ginekolog se ne zabrinjava radi kila, veli da ću ih skinut.

I u prvoj sam natukla puno, 18. Ali tad sam bila pothranjena pa nije isto, sad sam krenula s normalnom kilažom. Imam guzicu ku Kim Kardashian, sise će mi eksplodirat, a spolovilo sad već zovem majmunsko, ogromno je.

šminkerica91 Demit. Da, natrpam kivija i jabuku i zdrava sam si. Još malo zobenih i žlicu meda. Jooj, ne gine mi bit ko svinja do kraja.

Jel tebi prigovaraju radi težine? Meni je med. sestra rekla sa pripazim. Da jedem više puta, ali manje količine.


I htjedoh pitati cure koje TSH zeza, jeste ga uspjele spustiti ispod 2 i kad?

Meni maše 24. tjedan i na zadnjem nalazu je bio oko 3,8. Lijekovi opet narasli, sad uzimam 100 u ponedjeljak, a ostale dane 75.
Natassha is offline  
Old 17.01.2017., 15:01   #64
Sad mi je lakše kad vidim da puno žena koristi vaginalete u trudnoći. Ja inače ne osjećam svrbež, iscjedak imam, ali kao da ih par dana imam pa par dana nemam.

Nemogu u tako kratkom vremenu popamtit sve, samo šaljem zagrljaje svima kojima trebaju.
__________________
Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Eneida is offline  
Old 17.01.2017., 15:02   #65
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Znam, ali to pola-pola zvuci jako strasno kad je tvoje dijete u pitanju Nista, morat cemo dalje kod infektologa i obavit sve pretrage i vidjet kak bu se to razvijalo. Ja isto ne znam nis o tome, članke na webu sam vec procitala i to je to, tudja iskustva ne zelim citati.

Hvala svim curama na podrsci i grljenjima i sve
Mislim da mogu lagano rec da nema jebene šanse da ikad vise ostanem trudna, i izlozim se opet ovom stresu i jadu. Htjela sam jako, ali brate mili bilo bi neodgovorno s ovoliko zdravstvenih prepreka ici izloziti novu bebu bilo kakvom riziku
Tuzna sam, jbg


To je sad ptsp. Znam jer sam ja slično razmišljala nakon moje PPD.
I treba vremena proći dok se ne opustiš i psihički rehabilitiras.
Ljubice, koma si sad znam. Uplašena i jadna i sve... jel muž doma?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Marmika is offline  
Old 17.01.2017., 15:10   #66
Quote:
Natassha kaže: Pogledaj post
Jel tebi prigovaraju radi težine? Meni je med. sestra rekla sa pripazim. Da jedem više puta, ali manje količine.
Mislim da to sa pet obroka dnevno baš pali. Ja sam skoro od samog početka radi šećera bila na dijeti, koje se uglavnom nisam pridržavala osim toga da imam tih 5 obroka. S time da su dva od toga neko voće i eventualno neki integralni kreker il nešto. I evo nisam dobivala ništa na kilaži do sad, a sad sam u 21om tjednu. Mislim da sam sad tek dobila jednu kilu. A samo sam pazila da jedem zdravo, da bude dosta povrća i tak i da je tih pet obroka.
Nyameria is offline  
Old 17.01.2017., 15:11   #67
Nije ni mene ništa svrbilo dolje, pa mi je gin na brisu našlja glive. Vaginalete sam dobila.
Šminkerice, mislim da ih svi imamo u nekoj količini, ali ako ta količina prijeđe granicu, treba ih liječit
__________________
chart
oštrilo is offline  
Old 17.01.2017., 15:36   #68
Quote:
Natassha kaže: Pogledaj post
Uh, ne znam. Ako ovako nastavim, bit ću na + 20, a to nikako ne želim. Šećer mi je ok i ginekolog se ne zabrinjava radi kila, veli da ću ih skinut.

I u prvoj sam natukla puno, 18. Ali tad sam bila pothranjena pa nije isto, sad sam krenula s normalnom kilažom. Imam guzicu ku Kim Kardashian, sise će mi eksplodirat, a spolovilo sad već zovem majmunsko, ogromno je.

šminkerica91 Demit. Da, natrpam kivija i jabuku i zdrava sam si. Još malo zobenih i žlicu meda. Jooj, ne gine mi bit ko svinja do kraja.

Jel tebi prigovaraju radi težine? Meni je med. sestra rekla sa pripazim. Da jedem više puta, ali manje količine.


I htjedoh pitati cure koje TSH zeza, jeste ga uspjele spustiti ispod 2 i kad?

Meni maše 24. tjedan i na zadnjem nalazu je bio oko 3,8. Lijekovi opet narasli, sad uzimam 100 u ponedjeljak, a ostale dane 75.
Mene isto zeza tsh. Na zadnjem pregledu sam imala 3,4. To je bilo negdje u 25 tjednu. Ovaj tj imam ponovno kontrolu. Nadam se da je palo ispod 3. Endokrinolog mi je rekao da bi u zadnja tri mjeseca trebao biti ispod 3. Oko 2.5. Isto pijem 100 vikendom, a prek tjedna 75.
pahuljica-zg is offline  
Old 17.01.2017., 16:03   #69
Quote:
Malo Sunce kaže: Pogledaj post

April kakvo je stanje u Ri? Jel se bura sto smiruje? Kaze mi brat da gore na kampusu nije normalno koliko puse.

Nisam ti ja u ri, malo sam južnije. Ništa se ne smiruje. Čak mi se čini da se pojačava.
Quote:
Eneida kaže: Pogledaj post
Sad mi je lakše kad vidim da puno žena koristi vaginalete u trudnoći. Ja inače ne osjećam svrbež, iscjedak imam, ali kao da ih par dana imam pa par dana nemam.
.

Ja sam ti u prvoj trudnoći koristila Royazol ali mi je rekla ginićka samo pola kutije tj 7 komada. U kutiji ih je 14. Njih smiju trudnice.


Dobrodošle nove trudnice.

House, drži se. Nemam ništa pametno reći samo da se nadam da će sve ipak biti u redu i da je tvoja malena cura ipak u ovoj pozitivnoj polovici statistike bez simptoma i bolesti.
aprill04 is offline  
Old 17.01.2017., 16:05   #70
O House
I ja bi te htjela nekako utješiti i ohrabriti ali nisam kompetentna, ne znam što reći. Osim da se nadam da će mala borkinja i iz ovog sranja izać neokrznuta, samo jača. A i mama Mora doć period mira nakon oluja, mora!
Šaljem svu pozitivu svijeta i milijun zagrljaja objema, i ja i moja buhtlica.
makake is offline  
Old 17.01.2017., 16:05   #71
Kitty još nema sa novostima. Valjda nije još u rađaoni.

Cathie, pregled?
aprill04 is offline  
Old 17.01.2017., 16:14   #72
House, nadam se da bude sve ok i bez posljedica!
Dobrodosle nove trudnice!

Poslano sa mog E2303 koristeći Tapatalk
ljetna kiša is offline  
Old 17.01.2017., 16:25   #73
Marmika moguce da ti je racun veci radi perilice ako si puno vise vesa prala, ali zbilja puno vise...
house nadam se da bude sve ok s bebicom i da je samo lazna uzbuna
Ailani srceko!!! meni moj gin nikad neda da cujem srce svoje bebe, a cujem s vise strana da je takav prema trudnicama kao sto je prema meni(on meni uzv napravi doslovno za 2 min i nis mi ne kaze osim "da, da beba je ziva" i onda kad ja pitam ko npr jucer za CRL ili Nuhalni uzdahne jer ga ucim njegovom poslu...mislim da cu na ove bitnije uzv-e (tipa s 20tt) ici privatno
Eneida dobro dosla sretno na pregledu, svakako javi kako je proslo!
Nyameria odlicno za GUK!!! dobra ti ta dijeta haha
Blentava znas po cemu ja tebe pamtim? nikad dok sam ziva to necu zab...Tema "price s poroda" ti si napisala recenicu koja mi je toliko bila divna da sam zasuzila "....i ne vjerujem najlijepse djete na svijetu je upravo moje!..." evo i sad zasuzih...
Cathie sretno na pregledu!! ma to je to, sad ce princ doc mami, ljubav mala
Natassha zao mi je radi sinusa drago mi je da je bolje, ali bilo bi mi jos draze da je skroz dobro...: cuj debela si pusti ti doktore i njihove gluposti, mene su spotali kak sam u prvih 8 tt smrsavila 4 kg, tebe spotaju jer si dobila oni morajub shvatit da ne dobivaju sve zene isto, niti su sve bebe iste...kak da ja npr. dobim kile kad sam povracala "od ve do ve" ili kak da ti ne dobis kad si onak TRUDNA!!! sam ti papaj, ak ti krenu prigovarat nabaci im jacmenac! a za tsh...meni ti je u 8tt tsh skocio na 6.52 (zatrudnila sam s tsh 1.5) i onda mi je nakon 4t. (dakle s 12tt) pao tsh na 2.5 (mislim i prije je sigzurno, ali tad sam vadila) ...sad 27.01. idem opet pa me bas zanima kakav bude...sad mi se granica pomakla na max. tsh 3 (u prvom tromjesecju je max 2.5) pa se nekak nadam da je ok
Makake kako je bebica? pratila sam te sad oko poroda talker:

e sad mogu i ja napisat koju o sebi ebicna: daklem cure jel normalno da u 13+4 imam vodeni iscjedak? al bas vodica onak...mene strah lovi da nije plodna voda.

e i da kad ste prvi puta osjetili bebu? (u prvoj T) frendica kaze da je ona s 13tt pa sad osluskujem skembu nebili ulovila koji pokret, no ja za sve to mislim da su crijeva :hebenizatvor:

Btw hvala vam na dobro doslici
__________________
U ljubavi, kao i u ratu, pravo je uvijek na strani jačega. I zato će žena koju volimo uvijek biti u pravu ~ Alfred de Muse
pikol1911 is offline  
Old 17.01.2017., 16:34   #74
Ja sam osjetila skakljanje skroz nisko na desnoj strani u 13.tjednu trudnoce. Prva trudnoca. Zaskakljalo bi me i onda danima nista. Onda bi opet zaskakljalo. Nisam imala ona pucketanja i baloncice kako svi govore. Kod mene je bilo skakljanje. Vjerovatno ovisi gdje je posteljica.
ellees is offline  
Old 17.01.2017., 16:40   #75
Ja nista ne stignem pohvatat na vrime otkad mi je muz doma...

Uglavnom House stvarno mi je zaj... evo ne znam sta da kazem osim da sam evo malo plakaka s tobom i odlucila da ce sve bit dobro jer jebeno ne moze ne bit i tocka!!! Bit ce sve dobro i ti ces s vremenom sve manje mislit na to kad vidis da je sve ok... grlim!!!

I slibodno me preskacite bez straha... Ja volim bit na tronu tu cu tako stat bar misec dana tako da smanjujem stres curama da ne moraju nosit ovo breme predstolja 😂

Poslano sa mog CUBOT_NOTE_S koristeći Tapatalk
gruvalica is offline  
Old 17.01.2017., 16:41   #76
Do 22-23tt slabo....
Sa blizancima vec u 16tt sam osjetila pokrete....
A ovo jedno....vec sam mislila da nekaj ne stima

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Old 17.01.2017., 16:42   #77
Quote:
ellees kaže: Pogledaj post
Ja sam osjetila skakljanje skroz nisko na desnoj strani u 13.tjednu trudnoce. Prva trudnoca. Zaskakljalo bi me i onda danima nista. Onda bi opet zaskakljalo. Nisam imala ona pucketanja i baloncice kako svi govore. Kod mene je bilo skakljanje. Vjerovatno ovisi gdje je posteljica.
meni je jednom bilo onak ko da mi neki kukac unutra hoda ne znam kak bi to drugacije opisala, a drugi puta lagana full bol i ko mjehurici pa sad ti znaj kaj sam ja osjetila
__________________
U ljubavi, kao i u ratu, pravo je uvijek na strani jačega. I zato će žena koju volimo uvijek biti u pravu ~ Alfred de Muse
pikol1911 is offline  
Old 17.01.2017., 16:45   #78
pikol
I dalje je najljepši
I najbolji, i najmazniji, i najbistriji klinjo na svijetu
Pratim vonabijuse još uvijek i baš sam se pitala kad ćeš doć. Sranje kad se s rezervom veselis plusu. Al sam sigurna da će ovaj put sve bit u najboljem redu.
Blentava is offline  
Old 17.01.2017., 16:50   #79
Quote:
pikol1911 kaže: Pogledaj post

e sad mogu i ja napisat koju o sebi ebicna: daklem cure jel normalno da u 13+4 imam vodeni iscjedak? al bas vodica onak...mene strah lovi da nije plodna voda.

e i da kad ste prvi puta osjetili bebu? (u prvoj T) frendica kaze da je ona s 13tt pa sad osluskujem skembu nebili ulovila koji pokret, no ja za sve to mislim da su crijeva :hebenizatvor:

Btw hvala vam na dobro doslici
Za iscjedak..imala sam i ja taj neki period da je iscjedak bio skroz vodenkast,nisam znala jel mokraca ili iscjedak...mislim da je bilo oko 10-12.tj ...nisam nesto panicarila,cekala sljedeci pregled pa pitala..e sad,samo sto ja imam super ginca,cini mi se da je tvoj malo supak..pokusaj s krpom nekom tamnom i nakasljat se,ako iscuri,moguce je da je plodna..meni je danas rekao doktor sko ti se smoce gace,promjeni ih,ak se pomoce onda je plodna,ako ostanu suhe,upiskila si se.

A za otkucaje...ja sam i u prvoj i drugoj trudnoci sa 18.tj osjetila tek bebu..prije toga,od 16.tj nesto al nisam bila sigurna sto je to,tek s 18.sigurna...tak da,nemoj se vec izludivati sa provjeravanjem...

Ja se danas odmaram,za razliku od inace😅 zalila orhideje i to je to,vrhunac rada i setanja...cekam da se jave kitty i cure koje su na pregledima danas jako!imam osjecaj da ce sve roditi u roku par dana i ja idem na prvo mjesto😆

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
MalaAM is offline  
Old 17.01.2017., 16:53   #80
Quote:
gruvalica kaže: Pogledaj post
Ja nista ne stignem pohvatat na vrime otkad mi je muz doma...

Uglavnom House stvarno mi je zaj... evo ne znam sta da kazem osim da sam evo malo plakaka s tobom i odlucila da ce sve bit dobro jer jebeno ne moze ne bit i tocka!!! Bit ce sve dobro i ti ces s vremenom sve manje mislit na to kad vidis da je sve ok... grlim!!!

I slibodno me preskacite bez straha... Ja volim bit na tronu tu cu tako stat bar misec dana tako da smanjujem stres curama da ne moraju nosit ovo breme predstolja

Poslano sa mog CUBOT_NOTE_S koristeći Tapatalk


O ribica naša pozrtvovna
Znaci sad kak je muž doma samo se prašite?



Sent from my iPhone using Tapatalk
Marmika is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:04.