Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2009., 19:34   #1
Jesti jednom dnevno?

Zanima me koje su posljedice ovakve dijete?
Recimo ja jedem samo navečer i to se baš nažderem svega dok nisam sit.
Ima li to kakvih negativnih posljedica na zdravlje?
ovdjesam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 12:05   #2
Tako ces se debljat jer ces naviknit organirzam da ce jako rijetko dobivat hranu i onda ce ti tijelo sve zivo sta pojedes spremat u masno tkivo u slucaju da mu skroz vise ne das hranu, pa da mu to bude osiguranje.
stvz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 12:37   #3
Quote:
stvz kaže: Pogledaj post
Tako ces se debljat jer ces naviknit organirzam da ce jako rijetko dobivat hranu i onda ce ti tijelo sve zivo sta pojedes spremat u masno tkivo u slucaju da mu skroz vise ne das hranu, pa da mu to bude osiguranje.
U potpunosti se slažem sa ovim komentarom ,jer imam takvo iskstvo i stvarno je koma kada se metabolizam uljulja u takav ritam a kasnije ga je teško vratiti na normalno radije jedi normalno 3 obroka pa makar i malo .
__________________
SADA GUBIM ALI JEDNOM ĆU DOBITI SVE BITKE!!!!!!!
izgubljeni ande is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 21:25   #4
Quote:
stvz kaže: Pogledaj post
Tako ces se debljat jer ces naviknit organirzam da ce jako rijetko dobivat hranu i onda ce ti tijelo sve zivo sta pojedes spremat u masno tkivo u slucaju da mu skroz vise ne das hranu, pa da mu to bude osiguranje.

tocno u potpunosti i bas sam to htijela napisat...bravo
__________________
kad mi mladost znala, kad bi starost mogla...
4me is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 13:39   #5
i ja potpisujem sve, usporit ćeš totalno metabolizam da ne kažem upropastit, dobit višak kila, probava ne da ti neće bit dobra već "mrtva", a to ujedno izaziva i napuhavanje stomaka, i još puuuno puuuno problema , jesti 6-7 puta dnevno i da vidiš kak sve funkcionira
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 15:51   #6
Oštečenje želudca prije ili kasnije zagarantirano. Nisam siguran, ali mislim da bi nagli skokovi u razini šećera mogli dovesti i do razvoja dijabetesa. Jetra bi mogla trpiti. Ostali organi također vjerojatno nisu redoviti nahranjeni, tako da i tu može biti oštečenja...

Vjeruj mi, za početak NE ŽELIŠ zaraditi gatritis ili čir.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 23:13   #7
radije 6 puta dnevno pomalo nego sve odjednom
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 10:03   #8
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Oštečenje želudca prije ili kasnije zagarantirano. Nisam siguran, ali mislim da bi nagli skokovi u razini šećera mogli dovesti i do razvoja dijabetesa. Jetra bi mogla trpiti. Ostali organi također vjerojatno nisu redoviti nahranjeni, tako da i tu može biti oštečenja...

Vjeruj mi, za početak NE ŽELIŠ zaraditi gatritis ili čir.
E točno to!!
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 02:08   #9
katastrofalna dijeta!
agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 21:35   #10
Znanica je tako živjela par godina - posao na kojem moraš non stop biti na svom mjestu, nema odlaska na pauzu ni na wc. Cijeli dan odgađa odlazak na wc, ništa ne jede. Dođe kući i suha hrana + slatkiši. Posljedice? Loša probava - proljev, zatvor; upale mjehura (niti pije niti ide na wc), gastritis i na kraju nešto s crijevima (usput je uživala u kolonoskopiji bez anestezije) i sad ne smije jesti ništa osim kašaste hrane, malo povrća i mesa na lešo. Pa tko voli...
femmelatin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 10:57   #11
LOL

Čuj naždere se naveče i vjerovatno odeš spavat nedugo poslije.

Pa tako češ se razvalit i totalno sjebat metabolizam.

Uzmi jedi ujutro 1-2h nakon što ustaneš, u toku dana pij vodu a predveče uzmi nešto sitno čisto radi reda.

Tak mjesec dana i bićeš dobar.
Transparency. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 10:09   #12
takozvana Michael Jackson dijeta. uz nju dobro idu i pilule.
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:59.