Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2016., 10:02   #1
Nova profesorica maturantima 2 tjedna pred kraj

Pozdrav
Učenik sam 13. gimnazije i ove godine pišem državnu maturu, trebam pomoć radi ovog razrednog problema sa jednom profesoricom. Cijele godine stalno smo mijenjali profesora iz njemačkog i Zadnja 2 mjeseca škole uopće nismo imali profesora koji bi nam održavao nastavu, te su nas onda puštali sa sati i davali zamjene. Ovaj tjedan je došla nova profesorica i želi nas sve ispitati gradivo koje nismo usvojili(zbog nedostatka održanih sati), kada je prozivala tko što mora odgovarati/pisati samo jednu osobu u razredu nije prozvala a ostale je sve prozvala, i to da trebaju odgovarati 2-3 lekcije (2-3 ocijene) i još pisati test oni koji nisu pisali ili imaju negativno sto je potpuno nerealno jer imamo još samo 2 tjedna škole i moramo se pripremati za državnu maturu. Problem je osim vremenski isto u tome sto smo previse sati već izgubili da bi smo to sve mogli nadoknaditi i odgovarati do kraja školske godine, 17 školskih sati za redom nismo imali njemački još uz to da smo mnogo sati izgubili tijekom cijele školske godine. Kao razred već smo se obratili razredniku i ravnatelju uz još jedan razred koji isto ima tu profesoricu ali to je prošlo bez rješenja.
Vec sam iznio ovaj slucaj prosvijetnoj inspekciji te me zanima zna li netko koliko im treba da djeluju za ovakav slucaj, sto se moze uciniti, i sto raditi dok inspekcija ne dođe, i jeli legitimno da nas sad sve pita gradivo koje je neusvojeno? Ako netko moze odgovoriti sto prije jer njemacki imamo u ponedjeljak, pliz ;P
Dreivor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 13:49   #2
Bitno je što piše u kućici za sat na sve te datume, ako piše da je nešto predavano, onda vas to smije pitati. Ako gradivo koje pita nije nigdje u izvedenoj nastavi(kućica u dnevniku) onda ne smije.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:53.