Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2010., 20:53   #9121
Quote:
danhil kaže: Pogledaj post
to je uvjet za upad na akademiju, dok drugi zakon kaže da nesmiješ bit stariji od 25god jer te neče primit u službu...
HAHAHAHAHAHHAHAHA,ma ne mogu virovat,koja komedija,only in Croatia
__________________
...Viva La Hrvatistan...
Pegula 777 is offline  
Old 10.09.2010., 21:08   #9122
Pozdrav.
Imam 20 godina
5 godina u MUP-u treniram muay thai ( tajlandski boks)
2 godine brazilski jiu jitsu
1 godinu krav magu
studiram vanredno ekonomiju, 185 cm visok, 85 kg, fizička kondicija odlična, zdrastveno stanje odlično, zbog sporta kojim se bavim idem stalno na liječničke razne preglede sve je super. Ako ja ne upadnem na policijsku akademiju pa ubit ću se, inače oduvijek sam htjeo biti policajac. Strah me tih veza i vezica, jer ih ja nemam. Ako me ne prime, a prime neke bangavce... toga me strah više neg ičega. Lijep pozdrav
rottweiler is offline  
Old 10.09.2010., 21:14   #9123
Quote:
rottweiler kaže: Pogledaj post
Pozdrav.
Imam 20 godina
5 godina u MUP-u treniram muay thai ( tajlandski boks)
2 godine brazilski jiu jitsu
1 godinu krav magu
studiram vanredno ekonomiju, 185 cm visok, 85 kg, fizička kondicija odlična, zdrastveno stanje odlično, zbog sporta kojim se bavim idem stalno na liječničke razne preglede sve je super. Ako ja ne upadnem na policijsku akademiju pa ubit ću se, inače oduvijek sam htjeo biti policajac. Strah me tih veza i vezica, jer ih ja nemam. Ako me ne prime, a prime neke bangavce... toga me strah više neg ičega. Lijep pozdrav

A šta je u glavi?
Pero_Kanister is offline  
Old 10.09.2010., 21:16   #9124
Završio gimnaziju opću sa 5 sve razrede i 2 godina ekonomije, poslovna informatika
rottweiler is offline  
Old 10.09.2010., 21:25   #9125
Quote:
rottweiler kaže: Pogledaj post
Završio gimnaziju opću sa 5 sve razrede i 2 godina ekonomije, poslovna informatika
Onda ti imaš jaku želju za policijom.
kopriva-vk is offline  
Old 10.09.2010., 21:26   #9126
Zavrsio ekonomsku skolu, 8 godina trenirao karate, bio sam 2 puta prvak RH, jednom BiH, poslije nastavio sa kickboxom, nikad nisam kaznjavan nit sam cinio neke gluposti.. Ako mene ne prime nece ni tebe rottweiler..

Usput spretan sam i jak u rukama, struzem tapete sa zidova svaki dan..
Bullet2791 is offline  
Old 10.09.2010., 21:30   #9127
Želim svima sreću, samo želim da sve pošteno bude odrađeno! Sve je čisto i jasno. Vidjet ćemo nadam se da se neću razočarati!
rottweiler is offline  
Old 10.09.2010., 21:52   #9128
Quote:
rottweiler kaže: Pogledaj post
Pozdrav.
Imam 20 godina
5 godina u MUP-u treniram muay thai ( tajlandski boks)
2 godine brazilski jiu jitsu
1 godinu krav magu
studiram vanredno ekonomiju, 185 cm visok, 85 kg, fizička kondicija odlična, zdrastveno stanje odlično, zbog sporta kojim se bavim idem stalno na liječničke razne preglede sve je super. Ako ja ne upadnem na policijsku akademiju pa ubit ću se, inače oduvijek sam htjeo biti policajac. Strah me tih veza i vezica, jer ih ja nemam. Ako me ne prime, a prime neke bangavce... toga me strah više neg ičega. Lijep pozdrav
ma neće sigurno :ironic:
bilo je još x takvih primjera,sva ta fizička sprema ti znači k
Joy Division is offline  
Old 10.09.2010., 21:52   #9129
Upamtite ROTTWEILER vidimo se na akademiji
rottweiler is offline  
Old 10.09.2010., 22:01   #9130
Quote:
rottweiler kaže: Pogledaj post
Upamtite ROTTWEILER vidimo se na akademiji
Ocemo kako da ne, eto samo da zapisem.
Bullet2791 is offline  
Old 10.09.2010., 22:12   #9131
de dečki uozbiljite se
rottweiler is offline  
Old 10.09.2010., 22:57   #9132
jao ljudi čitam ovdje šta pišete i ispada da tko nema veze u policiji ili nije svaki dan u teretani može sam sanjat o policijskoj akademiji!!ja osobno nemam nikakvu vezu al ću pokušat pa makar me ne bilo jer to stvarno želim i u tome se vidim...sam mi dođe muka kad pomislim da mi koji smo možda sposobni za taj posao nećemo proć a neki koji neznaju ni hodat kak treba su već tamo jer imaju vezu...
Slavonka22 is offline  
Old 10.09.2010., 22:57   #9133
Quote:
rottweiler kaže: Pogledaj post
Upamtite ROTTWEILER vidimo se na akademiji
Misliš DROTTWEILER?
drot13 is offline  
Old 10.09.2010., 23:34   #9134
Ljudi nov sam na forumu svasta sam se nacitao na forumu i naslusao od prijatelja koji su zavrsili akademiju i sad vec rade.Potvrdili su mi da znaju decke koji su imali 26godina a bili su snjima klasa isto tako da imaju cure visinu 152cm pa to je metar i zilet(narodna izreka),pa da je bilo blago receno debila koji su jedva putem isli a siri nego vislji nisu ni 3 skleka uspijeli napraviti itd.itd.Nemaju razloga da me varaju jer zajedno smo odrasli samo sto ja nisam predavao molbu nego sam cekao posao u struci i sad vidim da sam pogresio ali nadam se da cu sad upasti hm bar se nadam.
ursus is offline  
Old 10.09.2010., 23:55   #9135
susjed mi je treniro nogomet i prestao nekon dvije godine iso na prijmeni za PA pusi i pije nema nikake veze prosao je na prijemnom i sad zavrsava PA nije ima najbolje rez bio je medu 10 najboljih i prosao bez problema!! tako da misim da nije sve u snazi i fizickoj spremi ima nesto i u glavi(ne mislim pod tim sta si zavrsio). sretno svima!!!
skardgo is offline  
Old 11.09.2010., 00:09   #9136
Quote:
danhil kaže: Pogledaj post
to je uvjet za upad na akademiju, dok drugi zakon kaže da nesmiješ bit stariji od 25god jer te neče primit u službu...
da...o tome ja pricam
Ahg is offline  
Old 11.09.2010., 00:16   #9137
Quote:
rottweiler kaže: Pogledaj post
Završio gimnaziju opću sa 5 sve razrede i 2 godina ekonomije, poslovna informatika
Mozes otic i kod Blazene Djevice Marije da ti potpise da si bezgresan i savrsen i opet neces upast na PA
Bice grafiti is offline  
Old 11.09.2010., 00:24   #9138
Quote:
ursus kaže: Pogledaj post
Ljudi nov sam na forumu svasta sam se nacitao na forumu i naslusao od prijatelja koji su zavrsili akademiju i sad vec rade.Potvrdili su mi da znaju decke koji su imali 26godina a bili su snjima klasa isto tako da imaju cure visinu 152cm pa to je metar i zilet(narodna izreka),pa da je bilo blago receno debila koji su jedva putem isli a siri nego vislji nisu ni 3 skleka uspijeli napraviti itd.itd.Nemaju razloga da me varaju jer zajedno smo odrasli samo sto ja nisam predavao molbu nego sam cekao posao u struci i sad vidim da sam pogresio ali nadam se da cu sad upasti hm bar se nadam.
ljudi pa to vam mora bit jasno da je to tako i tako ce uvijek biti al sto moj stari veli jedni ce otic doci ce novi koji ce zamijenit tu bagru i opet ce nam biti isto zato nevrijedi se puno sekirat i zivcirat mi sitna raja nemozemo nazalost puno utjecat i promijenit to sve a gledano opcenito mi smo takav narod da gledamo samo da napakostimo jedno drugima i takodjer pravimo se da nema problema kao nojevi glavu u pijesak i sve 5 zato nam tak i je ljepo u drzavi nema posla mladi nemogu nac si neki posao za daljnju egzistenciju i boljitak u zivotu jedino sto nam je preostalo jest da idemo za policajce il vojsku jer nemos nac neki posteni poslic koji ti je placen recimo 5 tisuca neg moras radit za jeb. minimalac i radit od jutra do sutra i jos te neplati posteno sto je jad i bjeda :/ eto imamo slobodnu drzavu koja je sva korumpirana i duzna do grla i za to su se ljudi borili i davali zivote da ovima na vrhu bude ljepo i da se samo smijeskaju u kamere ^_^
marac1988 is offline  
Old 11.09.2010., 00:25   #9139
marac svaka čast na postu
rottweiler is offline  
Old 11.09.2010., 00:39   #9140
Thumbs up

Pa uvijek je postojala veza i vezica i postojace ali je problem danas kad trebas se u komunalu utrpati ili gradsko zelenilo netko iz vrha treba te urgirati a sto je onda sa akademijom pa osim Jace izgleda da nitko nista nemoze i jos "hrpa papira stokakvih"(da puno ne definiram)da se upadne.Zalosno,mislim da vise necu ni jedan komentar dati nek se svatko trpa kako zna i zahvaljujem svima koji ovdje pomazu sa svojom sugestijom bilo na pp ili javno.Sretno nam svima
ursus is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:43.