Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2011., 20:08   #661
je, baš sam i ja danas gledala iz tramvaja ali nekak ne vjerujem
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 20:35   #662
Pozdrav!
Sljedeću subotu sam u Zg.-u pa me zanima kako second handovi rade subotom i ako može popis nekih koji su bliže centru da se ne gubim pošto neznam Zg baš najbolje!
Unaprijed zahvaljujem!
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 14:02   #663
Quote:
titanika kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Sljedeću subotu sam u Zg.-u pa me zanima kako second handovi rade subotom i ako može popis nekih koji su bliže centru da se ne gubim pošto neznam Zg baš najbolje!
Unaprijed zahvaljujem!
Bilo bi ti najbolje da si tu u nedjelju, onda imaš Hrelić a nakon toga buvljak u Mediki. Što se tiče second handova meni je super bio onaj u Frankopanskoj "Sve po 10kn". Njega su zatvorili, ali ima još jedan stanicu nakon Kvatrića. Ne znam za subotu do kada radi, ali pretpostavljam da će biti otvoren prijepodne. Što ranije dođeš veće su ti šanse da uloviš second handove otvorene.
bricolage is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 14:05   #664
Meni je super doslo ono po 25 kn u Savskoj, kupila sam si malo zaliha za zimu
__________________
-There's a higher power that will judge you for your indecency. -Tom Cruise?
ketty_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 14:57   #665
Quote:
bricolage kaže: Pogledaj post
Bilo bi ti najbolje da si tu u nedjelju, onda imaš Hrelić a nakon toga buvljak u Mediki. Što se tiče second handova meni je super bio onaj u Frankopanskoj "Sve po 10kn". Njega su zatvorili, ali ima još jedan stanicu nakon Kvatrića. Ne znam za subotu do kada radi, ali pretpostavljam da će biti otvoren prijepodne. Što ranije dođeš veće su ti šanse da uloviš second handove otvorene.
frendica i ja smo bile u tom kod kvartića, u biti ona dva, jedan do drugoga. oba su katastrofa. u ovom za 10kn uopće nisam vidjela niš po 10kn, roba je bila zaprljana i podrapana, većina.

Quote:
ketty_me kaže: Pogledaj post
Meni je super doslo ono po 25 kn u Savskoj, kupila sam si malo zaliha za zimu
zaista su takve cijene?
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 15:20   #666
Quote:
bricolage kaže: Pogledaj post
Bilo bi ti najbolje da si tu u nedjelju, onda imaš Hrelić a nakon toga buvljak u Mediki. Što se tiče second handova meni je super bio onaj u Frankopanskoj "Sve po 10kn". Njega su zatvorili, ali ima još jedan stanicu nakon Kvatrića. Ne znam za subotu do kada radi, ali pretpostavljam da će biti otvoren prijepodne. Što ranije dođeš veće su ti šanse da uloviš second handove otvorene.
Što se tiče buvljaka u Mediki, oko koliko sati bude?
vipera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 15:51   #667
od 12-16h
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 16:24   #668
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
zaista su takve cijene?
Da, sve je po 25 kn
I danas je tako
__________________
-There's a higher power that will judge you for your indecency. -Tom Cruise?
ketty_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 17:03   #669
jel itko ikad obratio pozornost na ponudu muške robe u zege SH shopovima? ima li ok vintage stvari?
bananagolub is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 18:23   #670
Jel bio itko u SHS-u u Kustošiji? Stalno prolazim autom, a nikak da stanem i uđem
Cleooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 19:36   #671
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
frendica i ja smo bile u tom kod kvartića, u biti ona dva, jedan do drugoga. oba su katastrofa. u ovom za 10kn uopće nisam vidjela niš po 10kn, roba je bila zaprljana i podrapana, većina.
Slažem se, ako obje mislimo na ona dva u Maksimirskoj vrlo blzu jedan drugome.
A onaj jako blizu Kvatrića, "Marija", mi je jedno vrijeme bio jako dobar, kupila sam tamo par dobrih stvari, uključujući ljetos predivnu, predivnu dugu haljinu za 20 kn. Ali u zadnje vrijeme mi je grozan, roba je bezvezna, ne može se "iskopati" ništa interesantno i imam neki osjećaj prljavštine, koji ranije tu nisam imala. I nema haljina skoro nikakav izbor .
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 21:17   #672
ma dućani su doslovno jedan do drugoga, malo iznad kvatrića, na maksimirskoj. baš to, prljavo
makar, obišle smo i dućane u tratinskoj, točnije njih 3. u jednom, sa lijeve strane ulice nađe se dobrih stvari ali tipa majica 70kn, ono wtf a ova druga dva, onako, odjeća je isprana, rastegnuta (točnije majice), 30 kn.. obići ću ih sve, pa ćemo vidjeti
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 21:23   #673
Quote:
vipera kaže: Pogledaj post
Što se tiče buvljaka u Mediki, oko koliko sati bude?
kao što je abba rekla, bude od 12. Evo link ako imaš facebook učlaniš se u grupu pa dobivaš obavjesti kad su buvljaci i u koliko sati
bricolage is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 21:58   #674
Kakva je ponuda cipela u TH u Savskoj?
Biological is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 22:05   #675
Može li mi netko objasniti gdje je točno taj SHS u Savskoj, na kojoj tramvajskoj stanici da izađem i kuda da idem? Ili mi jednostavno recite adresu. Hvala unaprijed.
__________________
Da li znate priču o dvije kutijice? Crnu kutijicu trebaš otvoriti kada ti je najteže, a bijelu kutijicu trebaš otvoriti kada ti je najbolje. A u svakoj kutijici stoji poruka: Proći će.
Gonissetri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 22:10   #676
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
obići ću ih sve, pa ćemo vidjeti
imas jedan u nemcicevoj, kod kvatrica, meni je taj jedan od drazih pa baci oko ako vec nisi .
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 22:20   #677
Quote:
Gonissetri kaže: Pogledaj post
Može li mi netko objasniti gdje je točno taj SHS u Savskoj, na kojoj tramvajskoj stanici da izađem i kuda da idem? Ili mi jednostavno recite adresu. Hvala unaprijed.
Ako ideš iz centra prema Savi, izađeš na Veslačkoj, prijeđeš cestu i nakon što prođeš nadvožnjak, vidjet ćeš SHS s lijeve strane.
Možeš sići i kod SD Stjepan Radić i vratit se nekih 50ak metara.
KillinHOES is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 03:57   #678
cure, jel netko bio u uličnom ormaru u jurišićevoj?
kakvi su dojmovi?
into.the.wild is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 07:43   #679
U Ulicnom ormaru sam bila par puta, i mogu ih samo pohvaliti.
Uz to sto su second hand, imaju i bas vintage stvari, cijene su vrlo pristojne, a vidi se da je odjeca probrana - u smislu da je manje-vise svaki komad u ducanu bas odabran da tamo bude, a ne da im je sad stigla posiljka od 5 vreca odjece pa su sve samo pometali na vjesalice i gotovo. I poslozeno je vecinom po boji, sto je zgodno i prakticno
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 10:09   #680
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
frendica i ja smo bile u tom kod kvartića, u biti ona dva, jedan do drugoga. oba su katastrofa. u ovom za 10kn uopće nisam vidjela niš po 10kn, roba je bila zaprljana i podrapana, većina.
Šteta da je tako, ja još nisam bila u tom kod kvatrića...a onaj u frankopanskoj je bio baš ok
bricolage is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.