Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2008., 17:05   #1
Pučko otvoreno učilište Zagreb

Kako stvari stoje, tamo ću završiti 4. razred opće gimnazije. Bio sam kod njih, dvije tete su mi tek ugrubo objasnile osnovne stvari (čitaj: cijene i način plaćanja). Ima li tko ovdje iskustva s pou-om? Zanima me kakav je način rada,
kvaliteta itd.

Koliko sam shvatio, polaže se predmet po predmet i postoji i više rokova. Na papiru koji su mi dali piše da se nastava održava od 9:00 do 12:00 sati i traje kao i obična školska godina što sam skužio po razgovoru. Kako se gimnazijski program utrpa u tri sata dnevno? Radi se samostalnije?

Molim vas, svaka informacija bi bila korisna...

Hvala

edit: zaboravih i link - http://www.pou.hr/
maljčik is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 12:56   #2
Itko..?
maljčik is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 11:39   #3
Još nitko..? dajte, ljudi....
maljčik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 17:35   #4
i tako...
maljčik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 19:17   #5
Quote:
maljčik kaže: Pogledaj post
i tako...
imaš pp
tinah is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 18:42   #6
hvala
ima li vas još, ljudi?
maljčik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 22:24   #7
Hmm ja planiram upisati dokvaflikaciju za tehnicara zastite osoba i imovine (4 godine.) Inace sam zavrsio trogodisnju za tehnicog crtaca pa predmete koje sam imao u srednjoj necu imati u razlikovnim ispitima sto mi poprilicno na ruku ide. E sad neznam dal se prvo polazu razlikovni ispiti (znaci 1, 2, 3 godina) pa onda tek 4-ta il se moze polagati i za vrijeme pohadanja cetvrte te neam pojma koliko to sve zajedno opce traje jer ono, morat cu nekak sa poslom uskladit sto mi NEJDE na ruku al aj..
DeviantNerve is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 10:02   #8
Quote:
DeviantNerve kaže: Pogledaj post
Hmm ja planiram upisati dokvaflikaciju za tehnicara zastite osoba i imovine (4 godine.) Inace sam zavrsio trogodisnju za tehnicog crtaca pa predmete koje sam imao u srednjoj necu imati u razlikovnim ispitima sto mi poprilicno na ruku ide. E sad neznam dal se prvo polazu razlikovni ispiti (znaci 1, 2, 3 godina) pa onda tek 4-ta il se moze polagati i za vrijeme pohadanja cetvrte te neam pojma koliko to sve zajedno opce traje jer ono, morat cu nekak sa poslom uskladit sto mi NEJDE na ruku al aj..
Ispiti se polažu paralelno, tj. kako je koji predmet na raporedu. S tim da se najčešče razlike (1, 2 i 3 god.) spoji tako da je jedan ispit za sve tri godine. 4 je posebno.
Sve skupa traje jednu školsku godinu.
tinah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 20:24   #9
Quote:
tinah kaže: Pogledaj post
Ispiti se polažu paralelno, tj. kako je koji predmet na raporedu. S tim da se najčešče razlike (1, 2 i 3 god.) spoji tako da je jedan ispit za sve tri godine. 4 je posebno.
Sve skupa traje jednu školsku godinu.
hm a ja tamo planiram upisati kao taj njihov studij????znate bar o tome sto god???ha???
monika0501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 03:11   #10
Pučko otvoreno učilište

Pozdrav!Ovako išao sam u prometnu na kennedyevom trgu,i pao treći rzrd za vozača (na razrednom ispitu).Prijavio sam se za javni rad na hzz za javne radove da bi mi ta zadnja godina bila besplatna,pa bi me zanimalo jeli itko od vas tamo išao i kakva su im iskustva.Također me zanima jeli mogu ako tamo završim i 4. godinu upisati faks?
kovacexperience is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 10:51   #11
ttt
kovacexperience is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 22:35   #12
Dobro ekipa dajte ajde malo pomoći neće škodit
kovacexperience is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 12:25   #13
Išla sam ja na te javne radove... Odradiš 10-tak dana (mislim, nisam sigurna) U mom slučaju , vozili smo hranu po gradu, starim i nemoćnim...
U glavnom, ništa posebno, odradiš to i onda ti oni izdaju potvrdu sa kojom ideš u POU ... i upišeš se u školu...
Naravno da možeš na fax, ako završiš 4. razred...
tatjana23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 14:15   #14
Pučko otvoreno učilište

Pozdrav
Da li je možda netko na pučkom završio usavršavanje za poslovnu tajnicu/tajnika? Ili mi može reći nešto o tome? Zanime me da li bih imala ikakve koristi od toga, da li bi mi pomoglo prilikom zapošljavanja ako završim to.. Ako netko bilo što zna plizzz napišite
luna989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 14:24   #15
Nitko? dajte ljudi, bilo kakve informacije...
luna989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 16:56   #16
idem u redovnu srednju školu (drugi razred) i htjela bi se ispisat i krenut u pou program opće gimnazije.
zanima me da li se ja sad mogu ispisat i tamo upisat ili je prekasno?
kakav je tamo inače princip rada? sve što sam čula je da škola traje od 9 do 12 i da se predmeti mogu prenosit na sljedeću godinu. ni to nisam sigurna da li je istina. ako tko ima kakvih informacija nek mi javi molim vas. vidila sam i popis predmeta... to bi bilo to.
i zanima me kolika je cijena jedne godine. na njihovoj stranici ništa ne piše.
i mogu li se ja tamo upisati ma kakve god da sam ocijene imala u osnovnoj. i mogu li tamo odmah krenuti u drugi razred? s tim da polažem razlike, naravno.
~Evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 16:02   #17
pa nije valjda da nitko ne zna ništa o tome...
~Evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 22:34   #18
I mene isto zanima... Tko ide u POU (odrasli, mladi, bolesni, ili oni koji nemaju bodova za redovnu ili padnu razred pa se idu tu upisati)?

Evelyn- ako nisi još saznala ja znam da bodovnog praga nema... ali koliko ja znam radi se puno samostalnije pa je i teže A imaš na stranici broj telefona pa nazovi i pitaj.
_loptica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 19:15   #19
Ajde da dignem topic iz mrtvih

Za li itko kolika je cijena za pohađanje opće gimnazije?
Slade is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 20:56   #20
Pucko uciliste Profokus

Da li je itko od vas isao u to uciliste?? Zanima me kako su organizirana predavanja,,itd??
frizer_1993..dj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:13.