Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2007., 21:47   #1
Exclamation Neuzvraćena ljubav

da sad sam u životu voljela pravo 2 X i na kraju obe ljubavi su mi neuzvraćene
trenutačno sam u takvoj krizi i očaju zbog neuzvraćene ljubavi da mi se čini da ću se raspoloviti napola od tuge i kaj sad?

s tim da 1. n lj traje oko 16 g a 2. oko 7 g zašto to toliko traje pa ja ne mogu više

upomoć!
veci33net is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 21:47   #2
kaj sada?
zlato nemreš niš....bori se kolko možeš...
samo ti kažem da nemoj lako odustati....
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 21:58   #3
borila sam se svim sredstvima i na kraju mi nije jasno za kaj se borim kad vidim da niš od toga ostala mi samo tuga i prznina, i koliko god je dajem trudim se ti moji izabranici ne trzaju s tim da mi je prvi prije 15 g rekao da me voli da će me uvijek voljeti, a to uvijek meni još traje a njemu više ne
i nekad padnem u takav očaj da ne znam više stvarno kaj
a njveći je bed to kaj je moj cilj u životu bila ljubav i eto nisam uspjela doći do te prave ljubavi i više nemam ideje gdi da tražim kud da krenem eto me ovdje-kukam
veci33net is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 22:15   #4
Imam sličan slučaj i ali kod mene neče biti uzvračene ljubavi o toj osobi razmišljam svaki dan ali imam taktiku tako da je ne vidim uopče tj. neželim je vidjet ali problem kad je nekak izbacim iz glave opet nju vidim i opet sam u depri i samo o njoj razmišljam peh
NeXu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 22:17   #5
pa nemoj mi reći da patiš za nekim koji ti je prije 15 GODINA to rekao?????

vjerujem da si mlada osoba, ljubav će doći...
vjerujem i ja, makar mi se ponekad čini da baš meni neće, ali hoće, klišej, ali kad se najmanje nadaš.
nemoj tako očajavati molim te, to ti stvarno nema smisla.
ista takva sam i ja, ali više to ne želim biti.
krenula sam dalje sama sa sobom i taj dan i ta ljubav će doći, kako svima tako i meni i tebi..

a do tada, opusti se i uživaj i posloži sve kockice u svom životu koje su ti možda razbacane...
Alexandra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 22:18   #6
nemoj se borit, nemoj grcevito drzat, stiskat saku... otvori je, vrijeme je da svoju bol pustis da ode i vjeruj mi, sunce ce zasjati...opet
__________________
Svijet se NE vrti oko mene, ali JA odlucujem kako cu se ponasati prema svijetu.
Wang Xi (Sun Tzu izvorno): Nepobijedivost je stvar samoobrane; ranjivost je jednostavno stvar propusta
Prolupao s vihorom
ARS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 22:19   #7
Ne mogu pomoci jer mi se nikad nije dogodilo da sam se toliko u nekoga zaljubila, a da je ostalo neuzvraceno! I znam da je glupo reci ti 'prestani misliti na njega' jer je to nemoguce! Pocni izlaziti, zapet ce ti oko za nekoga, ili ce netko tebe snimiti pa kava, dvije, tri... Tko zna! Sretno!
 
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 22:24   #8
[QUOTE=Alexandra*;8712757]pa nemoj mi reći da patiš za nekim koji ti je prije 15 GODINA to rekao?????


ne vjeriujem ni ja ali moje suze teku i teku
eto ja skužila da sam njega najviše voljela i zato sam mu se htjela vratiti ali on ne bi htio i eto kaj da kažem imam 31 g
veci33net is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 22:27   #9
Quote:
ARS kaže: Pogledaj post
nemoj se borit, nemoj grcevito drzat, stiskat saku... otvori je, vrijeme je da svoju bol pustis da ode i vjeruj mi, sunce ce zasjati...opet
lijepo ....ne znam dal mogu pustiti treba mi amnezija
veci33net is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 22:30   #10
Quote:
NeXu kaže: Pogledaj post
Imam sličan slučaj i ali kod mene neče biti uzvračene ljubavi o toj osobi razmišljam svaki dan ali imam taktiku tako da je ne vidim uopče tj. neželim je vidjet ali problem kad je nekak izbacim iz glave opet nju vidim i opet sam u depri i samo o njoj razmišljam peh
ja mislim da bi ti trebao krenuti u akciju jer s vremenom će ti samo biti gore od te taktike-vjeruj mi prošla sam i tu taktiku ne djeluje!
ne znam opće kaj djeluje možda hipnoza
veci33net is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 22:39   #11
Quote:
ARS kaže: Pogledaj post
nemoj se borit, nemoj grcevito drzat, stiskat saku... otvori je, vrijeme je da svoju bol pustis da ode i vjeruj mi, sunce ce zasjati...opet
možda i nije problem u boli (ja sam možda mazohist) toliko koliko je problem u nedostatku ljubavi čini mi se da ću prolupati od tog nedostatka ili već jesam?
veci33net is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 22:42   #12
Quote:
Alexandra* kaže: Pogledaj post
pa nemoj mi reći da patiš za nekim koji ti je prije 15 GODINA to rekao?????

vjerujem da si mlada osoba, ljubav će doći...
vjerujem i ja, makar mi se ponekad čini da baš meni neće, ali hoće, klišej, ali kad se najmanje nadaš.
nemoj tako očajavati molim te, to ti stvarno nema smisla.
ista takva sam i ja, ali više to ne želim biti.
krenula sam dalje sama sa sobom i taj dan i ta ljubav će doći, kako svima tako i meni i tebi..

a do tada, opusti se i uživaj i posloži sve kockice u svom životu koje su ti možda razbacane...
i ja sam razmišljala o tom
ali možda je problem da ne možeš baš voljeti više nego kaj se voli prvi put dok sam još vjerovala u ljubav
ma ne znam sve me je to dotuklo zanam da nema smisla očajavati ali ne mogu više stvarno
da to mi je i on rekao da će i meni doći ljubav a ja više ne mogu čekati
veci33net is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 22:51   #13
Hm... Neuzvraćena ljubav? Bol? Patnja? Depra? Mazohizam? Ne mogu bez njega!!! On mi je sve... Sunce, mjesec, zemlja, vatra!!!
Stihovi loših turbo folk pjesmuljaka...

Djevojko, okreni se oko sebe, "lupi šakom od stol", ako je potrebno i kreni dalje...
A moći ćeš to kad sama sebi u konačnici priznaš, da to ipak nije bila ljubav tvog života i netko tko ti je uistinu suđen.
Tek kad si to priznaš bit ćeš čista i spremna na novo, a sve će ti doći prije nego misliš u trenutnom oplakivanju sebe...
To je najgore što si možeš činiti.
I nemoj misliti da to piše netko tko je abortiran na osjećaje...
O nee...
Samo sam prestala samosažaljevati se...
I svaki novi dan, bio je bolji...

Sretno!
Blue-eyed girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 22:55   #14
možda sam trebal otovriti temu gdi upoznati super slobodne dečke ?
ali baš točno mjesto
ja po bircevima nisam upoznala nikog baš nešto super
ni na faxu
na poslu je tek očaj
na bazenu sam upoznala onog 2.
gdi sad u tretani? na planinarenju?
veci33net is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 22:57   #15
Quote:
veci33net kaže: Pogledaj post
možda sam trebal otovriti temu gdi upoznati super slobodne dečke ?
ali baš točno mjesto
ja po bircevima nisam upoznala nikog baš nešto super
ni na faxu
na poslu je tek očaj
na bazenu sam upoznala onog 2.
gdi sad u tretani? na planinarenju?
Teretana??? Ne bih rekla...

Planinarenje Za svaku preporuku...
Čist zrak, priroda, odlično društvo!
Blue-eyed girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 22:58   #16
Quote:
Blue-eyed girl kaže: Pogledaj post
Hm... Neuzvraćena ljubav? Bol? Patnja? Depra? Mazohizam? Ne mogu bez njega!!! On mi je sve... Sunce, mjesec, zemlja, vatra!!!
Stihovi loših turbo folk pjesmuljaka...

Djevojko, okreni se oko sebe, "lupi šakom od stol", ako je potrebno i kreni dalje...
A moći ćeš to kad sama sebi u konačnici priznaš, da to ipak nije bila ljubav tvog života i netko tko ti je uistinu suđen.
Tek kad si to priznaš bit ćeš čista i spremna na novo, a sve će ti doći prije nego misliš u trenutnom oplakivanju sebe...
To je najgore što si možeš činiti.
I nemoj misliti da to piše netko tko je abortiran na osjećaje...
O nee...
Samo sam prestala samosažaljevati se...
I svaki novi dan, bio je bolji...

Sretno!
hvala da moj razum to zna ali moje srce osjeća drugčije,i kad legnem u krevet počnem plakati
a bila sam već i dalje i bliže i svugdi i s mnogim drugima i s dečkima i scurama i jedino nisam probala hipnozu možda bi to pomoglo
veci33net is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 23:02   #17
Quote:
Blue-eyed girl kaže: Pogledaj post
Teretana??? Ne bih rekla...

Planinarenje Za svaku preporuku...
Čist zrak, priroda, odlično društvo!
dal preporučaš koje planinarsko drušvo?imla sam frenda planinara ali je nekud nestao
veci33net is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 23:03   #18
Quote:
veci33net kaže: Pogledaj post
hvala da moj razum to zna ali moje srce osjeća drugčije,i kad legnem u krevet počnem plakati
a bila sam već i dalje i bliže i svugdi i s mnogim drugima i s dečkima i scurama i jedino nisam probala hipnozu možda bi to pomoglo

Eh, proplakala ja more suza! Danas se pitam čemu?!?
Nikakve koristi, samo sam se ufurala, kako sam ja jedina koja pati, jedina patnica ovoga svijeta, a to nije točno.
Sjećaj se lijepoga, sve ostalo baci u wc školjku i kreni dalje.
Suze tu ne pomažu...
Samopoštovanje DA!
Blue-eyed girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 23:05   #19
Quote:
veci33net kaže: Pogledaj post
dal preporučaš koje planinarsko drušvo?imla sam frenda planinara ali je nekud nestao
Matica! Kreni u planinarsku školu, upoznat ćeš brdo interesantnih i dobrih ljudi.

Samo kreni, makni se od uplakanog jastuka!
Blue-eyed girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 23:06   #20
Quote:
veci33net kaže: Pogledaj post
možda i nije problem u boli (ja sam možda mazohist) toliko koliko je problem u nedostatku ljubavi čini mi se da ću prolupati od tog nedostatka ili već jesam?
neuzvracena ljubav jest bol.. barem za mene... i ja sam mazohist svoje klase, al ucim polako pustit misli koje imaju tendenciju drzat me u zacaranom krugu...

btw. dobra ti je ona s planinarenjem... tam se nadje masu skvadre koja je ok...
__________________
Svijet se NE vrti oko mene, ali JA odlucujem kako cu se ponasati prema svijetu.
Wang Xi (Sun Tzu izvorno): Nepobijedivost je stvar samoobrane; ranjivost je jednostavno stvar propusta
Prolupao s vihorom
ARS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:07.