Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2005., 22:30   #21
Re: Re: Seks u trudnoci

Quote:
prometej kaže:
Međutim, kad je ostala trudna s drugim djetetom, nije joj se više seksalo ali je seks isto upražnjavala da muž ne traži pičke po selu
pametna ženska *
__________________
*ma rašpam nokte i pričam glupostiBolje picek u krevetu nego pjetao u kokošinjcuzaboli me ako te smeta moj post[SIZE=1]goli picek; nije za decu i srčane bolesnike
cekpi is offline  
Old 30.11.2005., 22:31   #22
Quote:
joujou kaže:
mislim... ne moras divljacki skakat po njemu... onako lagano
*
__________________
*ma rašpam nokte i pričam glupostiBolje picek u krevetu nego pjetao u kokošinjcuzaboli me ako te smeta moj post[SIZE=1]goli picek; nije za decu i srčane bolesnike
cekpi is offline  
Old 30.11.2005., 22:33   #23
Quote:
enigma kaže:
Meni se nije dalo ali sam zato muza zadovoljavala da ne ispasta radi mog 'glupog' stanja.
Vis kaj je prava zena
__________________
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our minds"
NeVeR is offline  
Old 30.11.2005., 23:15   #24
Quote:
enigma kaže:
Meni se nije dalo ali sam zato muza zadovoljavala da ne ispasta radi mog 'glupog' stanja.

Kojeg "glupog" stanja? Trudnoca ili low libido?




Inace... isto je i mom muzu. I on se puno brine i pazi me ko "kapi vode na dlanu", sto nekad i postaje jako iritnatno... ono "A sad kako si? I kako ti je? A boli te nesto?"

__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Old 30.11.2005., 23:29   #25
Quote:
LoveMeTender kaže:
Kojeg "glupog" stanja? Trudnoca ili low libido?
Ma ne trudnoca, jednostavno mi nije bilo do sexa pa sam ja to zvala 'glupo' stanje (koje je trajalo dosta dugo).
 
Old 01.12.2005., 04:30   #26
najbolji sex sam imao kad mi je zena bila trudna nisam ga morao vadit tamburali smo se do 7 mjeseca
__________________
Badža kronjo sa svojim plitkim i balkanskim prostaklukom
dr.kronja is back is offline  
Old 01.12.2005., 10:58   #27
Najbolji sex je je sex sa trudnicom. Jebeš a mali ti ga još puši
 
Old 01.12.2005., 14:31   #28
ja imam frenda koji kad vidi trudnicu tolko se napali da je to cudo...jednom je idiot isao smekat trudnicu mi smo se pišali od smjeha al on mrtva ozbiljan nabacuje šprehu
sex u trudnoci mi je malo cudno al treba se probat
__________________
cepaj
Šiljo patak is offline  
Old 01.12.2005., 14:56   #29
Didis
Nikako naučiti pisati




Šiljo patak
Tek učim pisati-vidi se




__________________
Neka buhe tisuću deva preplave međunožje onoga koji mi je zajebo dan,
i neka njegove ruke budu prekratke, da bi se mogao počešati..
..
by JJ
Salome* is offline  
Old 01.12.2005., 15:19   #30
Quote:
LoveMeTender kaže:
:

Svjesna sam da je tu. Ne znam kako da ti opisem. Misli su mi okupljeni time.
i ja takodje...a i kad sam bila na pregledu UZV sa sondom,beba se nije namestila bas kako treba,a ona doktorica malo sondom gore-dole a beba ko cica glisa pocela da mase rucicama,ko da se uplasila...e posle toga...no sex
SaraTroroga is offline  
Old 01.12.2005., 15:30   #31
@Sara



@ everybody A kako je bilo nakon porodzaja? Jel se sve vratilo u "normalu", sto se seksa tice? I nakon koliko vremena?
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Old 01.12.2005., 15:39   #32
Quote:
LoveMeTender kaže:
Da ne povredimo bebu.
to je nemoguce, ako mislis na penetraciju kurca
qrac ulazi u rodnicu i nemoguce je da dodje do maternice cak i u zavrsnoj fazi trudnoce, a i dijete je zasticeno dosta debelom posteljicom.....
WENZE is offline  
Old 01.12.2005., 16:04   #33
Moj libido inače oscilira skupa s menstrualnim ciklusom i izgleda kao kosinusoida.

U trudnoći je bio konstantan i stalno na maximumu.

Nisam imala osjećaj da moj bebač kuži što je to sex, a također me nisu opsjedale misli o ozljeđivanju jer su malo nerealne, ipak.

Pred kraj trudnoće nismo baš divljali, prilagodili smo se uvjetima, ali apstinirali nismo i sve je bilo ok.
VelmaX is offline  
Old 01.12.2005., 16:10   #34
Quote:
WENZE kaže:
to je nemoguce, ako mislis na penetraciju kurca
qrac ulazi u rodnicu i nemoguce je da dodje do maternice cak i u zavrsnoj fazi trudnoce, a i dijete je zasticeno dosta debelom posteljicom.....



Ja to znam, ali smo too much aware da je ono tu.
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Old 01.12.2005., 16:12   #35
Quote:
VelmaX kaže:
U trudnoći je bio konstantan i stalno na maximumu.

Nije "mi stradao" libido ovih mjeseci, ali bas zbog toga sto to "ne strada", a ja "mu ne dam", frustriram se
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Old 01.12.2005., 16:20   #36
Quote:
LoveMeTender kaže:
Nije "mi stradao" libido ovih mjeseci, ali bas zbog toga sto to "ne strada", a ja "mu ne dam", frustriram se
Pa dobro, jel baš mora doći do penetracije? I ako da, jel se mora on baš do jaja nabijat?

Uostalom, zabrana pušenja u trudnoći odnosi se samo na cigarete, a ovo drugo baš naprotiv.
VelmaX is offline  
Old 01.12.2005., 16:33   #37
Quote:
VelmaX kaže:
Pa dobro, jel baš mora doći do penetracije? I ako da, jel se mora on baš do jaja nabijat?

Uostalom, zabrana pušenja u trudnoći odnosi se samo na cigarete, a ovo drugo baš naprotiv.

Jeli.. khmmmm.... to si ne uskracujemo.. khm ... mislim.. ide sve osim penetracija

Ali meni fali the whole treatment
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Old 01.12.2005., 16:52   #38
Quote:
LoveMeTender kaže:
Jeli.. khmmmm.... to si ne uskracujemo.. khm ... mislim.. ide sve osim penetracija

Ali meni fali the whole treatment
Pa slušaj, ovo ti je vrijeme učenja novih seksualnih tehnika i vrijeme širenja seksualnih horizonata.
Mislim, što bolje svladaš vještinu uživanja u onom što ti je trenutno dostupno, bolje će ti biti u životu i u seksu i općenito.

Poslije poroda... hm, dolaze novi izazovi.
VelmaX is offline  
Old 01.12.2005., 17:55   #39
Quote:
VelmaX kaže:
Pa slušaj, ovo ti je vrijeme učenja novih seksualnih tehnika i vrijeme širenja seksualnih horizonata.
Mislim, što bolje svladaš vještinu uživanja u onom što ti je trenutno dostupno, bolje će ti biti u životu i u seksu i općenito.

Poslije poroda... hm, dolaze novi izazovi.

I nisam naucila nesto sto prije nisam znala...

Ne osjecam se "prosvetljenom", vec ogranicenom.
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Old 01.12.2005., 18:02   #40
E, ovo me podsica na ono kad dva blizanca igraju na karte u majcinoj utrobi i odjednom jedan kaze; "Ma pun mi je ***** ovoga" i baci karte. Drugi ga pita: "Daj, covice, sto je sad? Igraj nemoj se zajebavati."
"Ma ne mogu se skoncentrirati i igrati kad mi stalno neki celavac gleda karte i pljuje na mene."
klapac is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger