Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2012., 22:20   #1
Problem naći pravu

Najprije pozdravio bih sve koji žele ovdje svojim savjetima pripomoći u detekciji problema koji me prati već više godina a mislio sam da ću si sam pomoći no ne ide.
Evo radi se o tome da sam i ovo ljeto tulumario po plažama ,mjestima sa poznatim noćnim hepeninzima i tražio curu skojom bi se skrasio i možda ufurao u oazu braka.
Ništa od toga se nije desilo... potrošile me par njih, zapalile se za moje statusne simbole, prodavale mi priče kao i ja njima ali nigdje iskrice sreće i ljubavi od ni jedne.
Sada više ne razumijem ništa zašto mi ne ide od ruke da pored svega što posjedujem nemogu naći curu koja je željna ljubavi i razumjevanja.
Većina koje sam upoznao bile su skršene propalim vezama u kojima nisu imale ni ljubavi ni dobrog sexa pa upravo kada sam kod tih zaigrao na kartu da u meni vide čovjeka od povjerenja i razumjevanja te su me odmah nogirale.
U čemu je problem da ništa više ne drži vodu, zašto sam počeo kriviti sebe kada se možda radi o curama koje su drugi protjerali jer nisu valjale a sada bi ja trebao polomiti se da im pokažem da ne spadam u primitivce i zaostale koji ne razumiju kako ženski svijet diše.
Knock down is offline  
Old 27.08.2012., 22:49   #2
Eh... Jos si ti mlad i imas puno vremena za NJU cim tragas po "ljetnim hepeninzima".
Zamisli nas koje takvi hepeninzi ne privlace, a ni muzejski tip nisam.
__________________
Kurvasta. (od curvy )
baby-bluz is offline  
Old 27.08.2012., 22:50   #3
Pomalo, takve stvari ne nadjes nego se dese
Ja sam u nekom romanticnom moodu veceras sori ako grijesim
Tze is offline  
Old 27.08.2012., 22:54   #4
Nećeš ju ni upoznati po ljetnim eventima.... osobno nikad nisam upoznala nekog na taj način, tako da, nisi iznimka.

Uostalom, ne možeš utjecati na trenutak kada će ti ONA ušetati u život... jedino možeš biti dovoljno osviješten da ju prepoznaš i zadržiš.
Meadow is offline  
Old 27.08.2012., 22:59   #5
tako se cure ne traže, mislim može se, ali na kraju ne ispadne ništa posebno.. Hmm, a ako i ispadne, ispadne one night stand...
__________________
sHE´S brOKen
GirlConverse is offline  
Old 27.08.2012., 22:59   #6
vec ces naci nakoga ,polako
sve ide svojim tokom...

naletit ce neka srodna dusa
adryy is offline  
Old 27.08.2012., 23:54   #7
Yeah... kao što i ostali kažu, partyji su super mjesto za zabavu i emocije na OFF. Ako tražiš neku ljubav ili marriage materijal, onda su šanse vrlo male da ćeš na partyju naletit na tako nešto. Ne zato jer se tamo ne nalaze takve osobe, nego zato jer tamo dolaze cure i muškarci koji su u fazi života kad se žele zabavljati i najčešće nisu spremni za ništa ozbiljno.

Ono što ti trebaš su druženja sa svojim prijateljima gdje ćeš upoznavati njihove prijateljice i tako širiti krug poznanika. U takvim okolnostima najčešće se događaju te iskrice o kojima pričaš... ne kažem da na partyju se ne može upoznati nikoga za ozbiljno, ali moraš se onda gadno potruditi da to uspiješ, i zbariti popriličan broj cura pa da jedna od njih bude ozbiljniji materijal.
coldplug is offline  
Old 28.08.2012., 00:05   #8
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Yeah... kao što i ostali kažu, partyji su super mjesto za zabavu i emocije na OFF. Ako tražiš neku ljubav ili marriage materijal, onda su šanse vrlo male da ćeš na partyju naletit na tako nešto
sanse za tako sto su gotovo jednake kao i na drugim mjestima. Nema odredjenog mjesta gdje se moze upoznati "cura za ozbiljnu vezu" , samo upoznata osoba moze biti manje ili vise ok.
To sto tebi bas autore nije upalilo s niti jednom, to ti tako i inace bude neovisno o mjestu gdje si upoznao doticnu. Dakle, vise srece slijedeci puta.
Ovo s "marriage matrijalom" me jako podsjeca na onu ako je doma onda je "dobra cura" ako obuce minicu i od van onda je "kurva"

a, autore trazis "iskru, srecu i ljubav" od zena koje si vido prvi puta u zivotu

Zadnje uređivanje Mantis Religiosa : 28.08.2012. at 00:08. Reason: .
Mantis Religiosa is offline  
Old 28.08.2012., 00:06   #9
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Ako tražiš neku ljubav ili marriage materijal, onda su šanse vrlo male da ćeš na partyju naletit na tako nešto. Ne zato jer se tamo ne nalaze takve osobe, nego zato jer tamo dolaze cure i muškarci koji su u fazi života kad se žele zabavljati i najčešće nisu spremni za ništa ozbiljno.
Ne slažem se s boldom.
Misliš da muškarac koji želi nešto ozbiljno ne može istovremeno težiti i noćnom životu? Pa evo, autor je prvi takav.

Već je u takvim okolnostima, teže isfiltrirati potencijalno kompatibilne.
Meadow is offline  
Old 28.08.2012., 00:07   #10
Quote:
Knock down kaže: Pogledaj post
prodavale mi priče kao i ja njima
Quote:
U čemu je problem da ništa više ne drži vodu
Kad očajan čovjek prodaje priču curicama da je bolji od njih to rijetko drži vodu dulje od onoliko minuta koliko mu je potrebno da svrši.

Prestani prodavati priče i sebi i drugima i upoznaj nekog za promjenu. To se radi tako da prestaneš srat. Ček. Treba mi disklejmer. Neki koji će objasnit da zapravo hoću reći da trebaš bit ono što jesi kad već ne znaš prodavat priče.
darkić is offline  
Old 28.08.2012., 00:11   #11
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
trebaš bit ono što jesi
brijem da ovo i je najveći problem
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 28.08.2012., 00:14   #12
Quote:
div kaže: Pogledaj post
brijem da ovo i je najveći problem
To što je ne može biti lošije od onog što je dok loše prodaje priče.

Kako objasnit?

Bolje zatucan, nego zatucan koji glumi da nije. Ne može on to dobro odglumit. I na kraju neće privuć ni zatucanu ni nezatucanu.
darkić is offline  
Old 28.08.2012., 00:15   #13
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ne slažem se s boldom.
Misliš da muškarac koji želi nešto ozbiljno ne može istovremeno težiti i noćnom životu? Pa evo, autor je prvi takav.
I da i ne. Ima tu niz razloga zbog kojih to sve postaje problematično. Npr. cura negdje podsvjesno ima u glavi da ako sutra frendicama i posebno roditeljima bude trebala reći kako je upoznala dečka na partyju (ili na online dating servisu, još gore!!) da će to biti problem! Mnogo ljepše zvuči kad kažeš "upoznala nas je moja best prija" ili "na satovima plesa" nego "na partyju dok sam bila pijana"... Zbog takvog razloga cure koje žele ozbiljnu vezu obično niti neće biti tako otvorene za upoznavanje iako i izlaze u nightlife, kao one koje će na tom mjestu tražiti avanturu. Nije to baš sve jednostavno...
coldplug is offline  
Old 28.08.2012., 00:49   #14
Quote:
Knock down kaže: Pogledaj post
Ništa od toga se nije desilo... potrošile me par njih, zapalile se za moje statusne simbole, prodavale mi priče kao i ja njima ali nigdje iskrice sreće i ljubavi od ni jedne.
Sada više ne razumijem ništa zašto mi ne ide od ruke da pored svega što posjedujem nemogu naći curu koja je željna ljubavi i razumjevanja.
ne trebaju znat da posjedujes svasta nesto.
__________________
Now I'm sober. No more intoxicating my mind.
LittleDreamer is offline  
Old 28.08.2012., 00:50   #15
s krivim smjernicama i krivi su rezultati..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 28.08.2012., 01:14   #16
Usvajanje pravila da se PRAVA upoznaje ljeti na moru je inače superiška.



Zanemarit ću činjenicu da ti topik zvuči kao ufino lijepo složen osobni oglas i onako, ponovit.

Zrće i ostale hot spots nisu začarani dvorci u kojma se kriju "Happily ever after princeze".
Alexa is offline  
Old 28.08.2012., 02:29   #17
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
I da i ne. Ima tu niz razloga zbog kojih to sve postaje problematično. Npr. cura negdje podsvjesno ima u glavi da ako sutra frendicama i posebno roditeljima bude trebala reći kako je upoznala dečka na partyju (ili na online dating servisu, još gore!!) da će to biti problem! Mnogo ljepše zvuči kad kažeš "upoznala nas je moja best prija" ili "na satovima plesa" nego "na partyju dok sam bila pijana"... Zbog takvog razloga cure koje žele ozbiljnu vezu obično niti neće biti tako otvorene za upoznavanje iako i izlaze u nightlife, kao one koje će na tom mjestu tražiti avanturu. Nije to baš sve jednostavno...
Iskreno, nisam nikad još čula da je nekoj curi bio problem reći da je dečka upoznala vani ili na partyju - a bilo ih je koji su se tako uparili. Niti da je njihove roditelje to posebno zanimalo.

Nitko nije spomenuo pijanstvo, tako da mislim da je to irelevantno u ovom kontekstu.

Zadnja rečenica: bit će otvorene obje kategorije cura, ukoliko im pristupi netko tko će im plijeniti pažnju.

Iako se generalno slažem s tvojim smjernicama, mislim da griješiš u ovom slučaju... kao da se vodiš nekim oblikom predrasuda, tj. misliš da se cure vode. Možda neke i jesu, ne ulazim u to, ali iskustva iz moje okoline su bitno drugačija. Zato treba uspostaviti kontakt, komunicirati, upoznati osobu - neovisno o mjestu radnje.
Meadow is offline  
Old 28.08.2012., 02:44   #18
Izlazi ti vanka, bit će ti dobro, al tamo nećeš upast u pravu žensku.
Nać ćeš je kad na putu doma staneš na burek, osvrneš se oko sebe....e, ona smotana, najmasnija oko usta, koja zalije burek sa jogurton i ne podrigne...e, ta je tvoja...
speculaas is offline  
Old 28.08.2012., 02:45   #19
Kad dodje vrijeme, naci ces ju
starart is offline  
Old 28.08.2012., 02:48   #20
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Izlazi ti vanka, bit će ti dobro, al tamo nećeš upast u pravu žensku.
Nać ćeš je kad na putu doma staneš na burek, osvrneš se oko sebe....e, ona smotana, najmasnija oko usta, koja zalije burek sa jogurton i ne podrigne...e, ta je tvoja...
prava zena je mit

dakle, zena koja pologola plese u discu nije za brak i vezu, a kada ista poslije svrati na masni jogurt jeste
Mantis Religiosa is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger