Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2009., 22:32   #201
Quote:
Śumar Źivko kaže: Pogledaj post
Teško ali sam to vidio vjeruj mi..a gle ak moze kroz pičku proč dijete može i glava

A ti mislis da je porod za zenu jako ugodna stvar?
__________________
Gmižem kroz život
VelikiCrv is offline  
Old 30.01.2009., 22:44   #202
Quote:
VelikiCrv kaže: Pogledaj post
A ti mislis da je porod za zenu jako ugodna stvar?
Pa dobro ok velim...ak zeli da joj se stvari guraju u picu zakaj ne ja sam za
Śumar Źivko is offline  
Old 30.01.2009., 22:52   #203
ne pali me to ni najmanje-brijem da boli ko sam vrag...
al niš čudno-prije par godina sam gledala neki klip di je tip gurnuo ženi glavu u pi***
 
Old 30.01.2009., 22:57   #204
Quote:
leich kaže: Pogledaj post
ne pali me to ni najmanje-brijem da boli ko sam vrag...
al niš čudno-prije par godina sam gledala neki klip di je tip gurnuo ženi glavu u pi***
eto vidiš ovo dokazuje moju teoriju.. i da aj misliš da boli? javi mi se na pm da ti dam kontakt pa da vidis jel boli... ali ja sam ozbiljan
Śumar Źivko is offline  
Old 31.01.2009., 00:01   #205
Ma kaj bi bolilo. Ima žena kaj mogu primiti i dvije šake, bocu ili ogromni dildo. I vidi se da ih ne boli. Sve je to stvar vježbe.

I ne vjerujem onima koje to makar malo ne napali, ako ništa drugo gledati.
Zelenogorac is offline  
Old 08.02.2009., 19:38   #206
Quote:
martinazgcura kaže: Pogledaj post
joj a ove su mi najače... fisting je perverzija, da mi neko gura šaku u pipicu? hvala ne, pišo mi je dovoljan! a to kaj si ti naletila na dečke koji imaju male, pa te šakom moraju zadovoljavat je tvoj problem.kaj ćeš sjedeće htjeti, nogu?
brijem da nemas vise od 16 godina ako koristis nazive pipica i piso,tak da nemam potrebu s tobom raspravljati.seks je zajebancija i uzitak
mala mare2106 is offline  
Old 08.02.2009., 19:46   #207
ja se ispricavam sto mojoj dragoj ne stane cijela saka u picu...jel moja draga nenormalna???
grdobina031 is offline  
Old 08.02.2009., 19:50   #208
uzas

nikad to ne bi radio nit da me tjera

a milim da sam naletio na jednu koja to zeli... ma muka mi dosla. mogu mislit sta je sve radila prije...

ma mos joj nabijat teglu unutra nista sve 5. njoj diranje klitica je nesto tipa do kosti... haha


ma daj... bles pa zivi
supher mali is offline  
Old 08.02.2009., 21:12   #209
Quote:
Śumar Źivko kaže: Pogledaj post
eto vidiš ovo dokazuje moju teoriju.. i da aj misliš da boli? javi mi se na pm da ti dam kontakt pa da vidis jel boli... ali ja sam ozbiljan
Inace zene pri porodjaju vriste iz sveg glasa samo radi fore. Onako, bas je kul vristati.

Naravno da bi boljelo. Onu koju ne boli mora biti razradjena do krajnjih granica, neljudskih. Taj klip gdje lik gura glavu u njenu drazesnu pi*ku je ogavan. Jbt, kukovi joj se rasire kao da je od gume. Ta sigurno, ako ikad bude radjala, nece osjetiti nista. Mogla bi roditi i slonce.
Ranini is offline  
Old 09.02.2009., 08:54   #210
evo jedna sljika slučajno našajo danas pa pogledajte

http://a8.imagehaven.net/img.php?id=...ing_Squirt.gif
Śumar Źivko is offline  
Old 21.04.2009., 19:28   #211
Fisting

Ovaj vikend dragi i ja se satiremo od seksa, napaljeni kao pavijani.
Nismo se dugo vidjeli pa sam mu odlučila prirediti mali performans, ništa posebno u biti-volimo se igrati tajnice i direktora. Crna uska suknja, uska bijela dekoltirana košulja, kosa u punđu, nezaobilazni halteri i štikle a'la mount everest.

I tako, dočekam ja njega, pomognem mu da se raskomoti i ispričavam mu se što nisam stigla istipkati važan dokument. Onda me on ljutito kažnjava zabijajući mi svoju kitu u grlo, ja se "opirem" držeći ga rukama za guzove i nabijam još više u sebe.

"Morat ćeš raditi prekovremeno"-kaže on meni. Ja ga molim da mi da povišicu, pa se opet ljuti, tuče me po guzi, malo s rukom, malo s nabreklom kitom.
Govori mi da je recesija i da se moram jako potruditi. Ah.... ta recesija.
Sva sreća pa mu se kita od nje nije smanjila.

Uglavnom, nakon svih mogućih i nemogućih poza, totalnog uživljavanja u ulogu tajnice i direktora, sad već totalno luda od napaljenosti, mokra kao egejsko more, puštam njega da se igra samnom.

Danas ćemo probati nešto novo - reče on.

Gurne mi jedan prst u picu, pa drugi, pa se malo igra i vrti, pa treći, pa opet malo vrtnje i draškanja, ugura i četvrti, i nije prošlo puno, čitava šaka mu je bila u meni.

I onda počinje vatromet. Taj osjećaj je bio toliko stimulirajući i jak, da sam svršavala u mlazovima već nakon 4 minute. Osjećaj zglobova njegovih prstiju u mojoj pici kako se okreću i stimuliraju nadmašio je sva moja očekivanja.

Toliko puta sam čula za fisting i pitala se kako to ne boli, no očito je višegodišnji jebački staž mene i mog dragog u kojeg imam beskrajno povjerenje glede seksa imao konačnu presudu.

Uglavnom, ipak sam dobila povišicu


Ono što me zanima, da li je to još netko probao i kako je bilo?


(pubertelije, i presvete djevice koje se jebu samo u uho molim da se suzdrže od komentara)

Hvala
__________________
the clamburger herself
DOYKA is offline  
Old 21.04.2009., 19:34   #212
Zanimljiv opis, nadasve zanimljiv.
nemoralan is offline  
Old 21.04.2009., 19:47   #213
rade si nadi nekog s vecom lulicom nego da ti mora cijelu saku gurat u pipicu...

a odgovor, nisam probala..
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Old 21.04.2009., 19:53   #214
Priznaj, zapravo si se došla pohvaliti kak voliš role playing i kak ti sjajno ide, kak ste maštoviti...

Nekako me uopće ne privlači fisting, znam da zvuči glupo, al imam osjećaj da bi me totalno rasturio, raširio Iz istog razloga se i panično bojim poroda.

Ma da, sjajno si to opisala, gotovo da se poželi probati. Hm, na milisekundu.

P.S. Al viš, ovo sa recesijom je sjajno, to još nisam iskoristila
Peneloopa is offline  
Old 21.04.2009., 19:59   #215
Nisam probala, osim sa prstima, sasvim je super! Sustina je u promeni, a promene su zanimljive!
Sto se tice sirenja vagine, a jbg, ona se svakako siri tokom odnosa, a skuplja posle, uostalom postoji u toj regiji citav skup misica, pa se moze zategnuti.
A i to sa sirenjem od poroda, pa vraga, to se rasiri i vrati, ok, ostane mozda sire za koji milimetar, ali ono, ne ostane siroko kao kanjon....
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 21.04.2009., 19:59   #216
Quote:
DOYKA kaže: Pogledaj post

(pubertelije, i presvete djevice koje se jebu samo u uho molim da se suzdrže od komentara)

Hvala



hahahahahahah ovo je neš najjače što sam pročitao.
anyway.. što se tiče samog seksa i fistinga, nisam probao, bivša nit analac nije dala jeb ga još sam mlad.
__________________
Kako oblikovati potpise
phantom_fuxor is offline  
Old 21.04.2009., 20:03   #217
ovaj...nisam citao ni jedan post osim naslova topica...
nego interesira me kad se vec uvuce ruka sto se onda radi s tom rukom... jel se saka otvara, skakilja li se partner il samo ruka stoji tamo gdje je vec?
el_mariachi is offline  
Old 21.04.2009., 20:04   #218
mene je malo bolilo...između uzitka i boli........al nije mogla uc skroz skroz
annie25 is offline  
Old 21.04.2009., 20:09   #219
Quote:
Peneloopa kaže: Pogledaj post
Priznaj, zapravo si se došla pohvaliti kak voliš role playing i kak ti sjajno ide, kak ste maštoviti...

Nekako me uopće ne privlači fisting, znam da zvuči glupo, al imam osjećaj da bi me totalno rasturio, raširio Iz istog razloga se i panično bojim poroda.

Ma da, sjajno si to opisala, gotovo da se poželi probati. Hm, na milisekundu.

P.S. Al viš, ovo sa recesijom je sjajno, to još nisam iskoristila


Hmm, pa nisam ni ja u trenucima dokolice, držeć se za picu zamišljala kako mi netko gura šaku u nju.
Sama pomisao na to je nekako odbojna i nikada nisam ni pomislila na fisting u svojim seksualnim aktivnostima. Do ovoga je došlo spontano. I drago mi je da je

I ne, nije mi se pička rastegla kao konobarski novčanik.
Nakon toga smo se opet išli jebat u standardnu rupu i osjetila sam njegov kurac itekako.

Ali od tog dana njegovu desnu ruku gledam kao na malo božanstvo kojem ću se klanjati barem jednom mjesečno.
__________________
the clamburger herself
DOYKA is offline  
Old 21.04.2009., 20:15   #220
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
ovaj...nisam citao ni jedan post osim naslova topica...
nego interesira me kad se vec uvuce ruka sto se onda radi s tom rukom... jel se saka otvara, skakilja li se partner il samo ruka stoji tamo gdje je vec?
Prvo idu prsti, no glavni položaj je u obliku pačjeg kljuna, tako formiraš ruku koju postepeno guraš(inače se ta aktivnost naziva silent duck ).
Jednom kad uđe, šaka se skupi, i to u obliku fige, te se zatim lagano okreće.
Poanta je u zglobovima koji, dok se okreću, stimuliraju g točku.

Imaš i varijantu molitve, kada guraš dvije ruke u položaju kao da se moliš, ali ta nije toliko bazirana na guranju, koliko na rastezanju-kažu da to pruža max ugodu-nisam probala, pa ne znam.
__________________
the clamburger herself
DOYKA is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger