Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2005., 01:12   #1
Stare make-up kolekcije

Make-up ljeto 2005.

Dopada li vam se make up na datim linkovima,posebice oci,to sarenilo sjenki....dvoumim se da kupim neki kompletic sjenki,al nisam nesto vjesta u nanosenju i ne sumnjam da ne bi ispala ko papagaj.
Sminkate li se na taj nacin il ste vise za mono sjenku.


Artdeco

Bourjois

Dior

Guerlain

Lancome

Zadnje uređivanje Just a Girl : 04.10.2008. at 12:49.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 01:23   #2
jo ovo lancomeovo zelenilo mi je super

ja se šminkam u svim mogućim bojama i obožavam kričava sjenila ... ali to samo kad mi se da šminkat, na brzinu je najčešće nešto neutralno
__________________

People threw everyhing from insults to watermelon, beer cans, ice, and sandwiches at us. Parents emptied their ice-chests so that their families could throw their lunches. Afterwards I enjoyed a lunch of delicatessen sandwiches which I found still in their wrappers.

pssst! it's a secret!
PunkPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 01:33   #3
Dior 2
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 02:41   #4
Quote:
Samantha kaže:
Dior 2

Ovo mi se svidja ali vec dugo nisam oci tako upadljivo sminkala.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 02:50   #5
Obozavam, ali na moju zalost ne smijem se usuditi da sama sebi ovo radim.......posto nisam bas vjesta sa kicicom, meni se svidjaju ove boje, zelenoooooo kao i Dior ovo rozikasto (nesto ne znam da li bi to meni pasalo, ali lijepo stoji curi sa slike).
Ma ja obozavam ludilo boje, kome lijepo stoji to je i jos ako to lijepo zna nanijeti.....
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 09:52   #6
Ehhhh da, kome to lijepo stoji onda je to super...Kad mene frendica tako nasminka, sama sebi izgledam kao maskara i nemogu to podnijeti na licu...pa se uvijek drzim samo svoje stare crne olovke!
Ali kad na drugima to vidim, super mi je!
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 09:55   #7
svidja mi se na djevojchicama (izrazito mladim djevojkama) i na modnim fotografijama

bez obzira na vjeshtinu izvedbe koju, priznajem, neke zhene uistinu posjeduju, ne volim taj neprirodan 'kakadu' izgled.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 10:06   #8
ja, osim na slici, ne volim vidjet toliko šminke po ljeti. al lijepe su slike.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 10:11   #9
o, pa sve slike kojima je namjena uvjeriti vas da vam je BASH TO neophodno mahom su prekrasne
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 10:56   #10
Re: Make up ljeto 2005

Quote:
Samantha kaže:
Guerlain

]
Samo Guerlain
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 11:34   #11
i meni je guerlain super.

ali mogu samo slike gledat.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 11:47   #12
Talking rijetki trenuci mog kakadu-looka

ja se po ljeti (u gradu, ne na plazi) ili u proljece nekad tako nasminkam po danu (tirkizno, flo-ljubicasto ili zeleno, zuto...), jednostavno mi dodje da izgledam sarenije odjecom ili sminkom...
kad je priroda sva sarena, onda imam inspiraciju
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 11:55   #13
dior odlično, ostalo tako-tako!
iako mi se to ne čini kao svakodnevna šminka. osobno se nebi tako našminkala za svaki dan, eventualno za izlazak
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 12:28   #14
guerlain

dior, eh da sam se tako u srednjoj sminkala
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 12:44   #15
super su boje, ali sumnjam da se zene koje nisu profesionalke tako znaju nasminkat, a i rijetkima bi stajalo.
mozda probam doma iza zatvorenih vrata neku malo prirodniju varijantu
cheghanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 13:05   #16
Quote:
cheghanna kaže:

mozda probam doma iza zatvorenih vrata neku malo prirodniju varijantu
tako i ja radim, prvo isprobam doma razne varijante i zapamtim sto je bilo dobro, pa onda kad sam raspolozena, to ponovim za RL
definitvno, takve boje treba prvo isprobavati narocito ako inace radis sjencanje prirodnim bojama. kako ja na sebi vidim, sjencanje i mijesanje ovdje ne ispada dobro... treba ostati u definiranim bojama (vise ili manje otkacenim, to ovisi o ukusu, o onome sto pase na boju ociju i tena itd) i "cistim" potezima, ako se pocnu naveliko mijesati sve ispadne muljavo.
i na kraju, pocnite samo s jednom veselijom bojom, uz kraj oka ili kao crtu uz trepavice, s vremenom lako covjek skuzi da li je raspolozen za vise boja. ne treba kopirati slike doslovno, covjek moze samo naci inspiraciju i onda prilagoditi (tone down?) za sebe (svoj ukus, potrebe).

di je sad goldberry?
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 20:54   #17
Guerlain i Dior 1 i 2 su mi super. Ali ne zaboravimo da je tu Photoshop jako pomagao, da to tako fino izgleda (kao što izgleda). Nerma šanse da ćeš tako lagano ravnomjerno uspjet nanest sjenilo i rumenilo. A-a... Samo ako te ne uhvati neka profesionalka. Bar se meni tako čini.
Ali boje su mi fakat lijepe, samo nema baš nekog izbora tih sjenila. Eh, ne mogu si priuštit Shiseido, oni imaju lijepe nijanse tih kričavih. A zapravo, vidjela sam u DM-u, onaj Manhattan ima tih boja miljon. Je'l koristo tko ta sjenila? Jesu dobra? Baš mi se čine ok, a jeftinjava...
Da, još ovo; odlično mi je to žuto sjenilo (Dior1), samo nema baš nijansi za nać. Ili su prelimun ili preoker. Trebala bi baš ta suncokret žuta.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 21:06   #18
Re: Make up ljeto 2005

Quote:
Samantha kaže:
Lancome
Meni se ovo sviđa, zanimljivo je.
Inače su mi sve slikice super
__________________
Vecer u kojoj se svi prisutni sasvim slazu izgubljena je
klio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 21:28   #19
Quote:
club delicious kaže:

Da, još ovo; odlično mi je to žuto sjenilo (Dior1), samo nema baš nijansi za nać. Ili su prelimun ili preoker. Trebala bi baš ta suncokret žuta.
pogledaj ovdje
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 21:32   #20
pa normalno da medju diorovim sjenilima ima ono koje je korishteno na njihovom predloshku



nju je vjerovatno zanimalo naci slichnu boju al medju dostupnijim proizvodjachima.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.