Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2016., 22:42   #661
Eeeeee kad bi bilo više Šahika u toj pustoj Turskoj bilo bi manje Faiza i ostalih sultančića.....
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 23:02   #662
Neće valjda zaruke Neriman Šinasi? On je budala ako pristane!
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 23:40   #663
2 i pol sata serije, a ja primjećujem: one dvije babe sa šoping kolicima koje guraju niz mahalu, onu babu što ima viklere ispod marame dok se gega po mahali, Armada neboder uz kojeg pomalo stravično prolazi avion.... hoću reći, koprcanje je počelo, ali nije me se nešto dojmilo, osim one scene: onda me osjeti. Beng! Shvatili scenaristi da Nerica mora još koju epizodu patiti, Mačić također, iako radi k'o Alija Sirotanović ne bi li izvukao firmu iz govanca. Ne znam koji je vremenski odmak od zaruka jer je Asli već dugo trudna, a skoro da se i ne vidi, izgleda da će i ona k'o svaka trudnica u turkiš serijama slonče nositi, ne gine joj trudnoća od godinu-godinuipo dana. Jer ispada da je Mačić zapeo 2-3 dana i izvukao firmu iz krize.:nezna:

Ne znam jesu li Fajiza stvarno tako zamislili, ili tip jednostavno preloše glumi, al' one njegove face i izbečene očurde su mi sve neprobavljivije. Najvažnije od svega je da je on osramoćen. ON. Beš kćer koju navodno čok voli, beš kćer koja mu se pred nosom raspada, beš što se stvarno dogodilo, on je osramoćen. A budaletine, mila majko!
I, voljela bih jednom vidjeti koliko je sati u sceni: u ovo doba? Ovako kasno? Garant nije više od 19.30! Al što se usprđekaju kad je nakon crtića žemsko još uvijek vani samo! Čega se boje? Pa tamo su sve poštenjačine i ljudine. Namus i gurur. Mo'š si misliti, možete si ga u velecijenjenu nabit.

OK, mislila sam da je Šahika tek ranjeno stvorenjce koje se bori za opstanak, sa izlivima ljubomore prema Neriman. Ispada da je izvukla ona i neku školu iz svega, vrti i ta gujscom gdje joj paše. Žao mi Đihana, zapalio se ko sumpor, a ona ga tako bezobrazno manipulira.

Ostatak standardan. Ne shvaćam zašto se Arcuoglovi i Demirhanovi namjerno stavljaju u brutalno neugodne situacije gdje napušena gđa. Štitnjača nevješto serucka i traži isprike za missing sina, Kerim koji se uvlači Pelin sa ljig-ljig komplimentima, ona koja se topi na tu ljigavost, Fejza koja skriva rascijepljeni jezik, ali ga povremeno prozrači, Selim koji kao da se probudio iz kome ili Dujgu koja kao sve kuži ali talasa skupa s njima. Privid, sve fino i elegantno a zrak oko njih titra od silnog smrada.

Pelin sa doručkom kojeg je sama pripremila tako da je donjela vrećice, a ona sirota sve po stolu naslagala, Pelin sa 2 dječje pizze jer to Mađit čok voli, i Ozgur ( opet sam razmišljala 2 minute!) koji provali i odapne strelicu sa facicom nevinašca.

Neriman persona non grata. Babu čok osramotila , Zehra se sapunja na njezin spomen, Ruya promijeni 4 boje očiju kad ju vidi, čuje, Fejza i Pelin koje se tračerski naslađuju mahalskom ljepoticom sjedeći u kuhinji, Šahiki koja se veseli kraju bajke jer nije njezina... svima je Neriman za sve kriva. I što joj jadnoj ostaje? Da se malo strpi skupa s nama i da zajedno krenu u rješavanje. No, bojim se da ćemo se još puno nebuloza nagledati.

Asli se mrvicu pobunila. Nedovoljno. Ja sam uvjerena da na ovom svijetu ne postoji osoba koja bi onako stoički podnosila crvenu neman.“ Cento rossi, nessun bon!“ Kažu Talijani, ima nešto u tome. Ali stvarno ne vjerujem, jer bi ja, s mojim karakterom najprije drekom polupala sva stakla na i u kući, a kad to ne bi upalilo, polomila bi ju ko zvečku. Ma ne bi. Ne bi me uspjela u tu fazu dovesti, ode ja prije!

Pitam se kakvu će frizuru imati ona sa viklerima ispod marame, jel' one dvije imaju neku pokvarljivu namirnicu u kotrljajućim cekerima, to su scene koje se ponavljaju. Tako će se ponavljati i inzistiranje Mačića da se sretne sa Neriman, Pelin će i dalje čeprkati, Fajiz će pizduckati do besvjesti, al' to će se riješiti. Al' ne znam oćul' babinu frizuru vidjeti.
Zezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 23:42   #664
Aslan parča vratio moć govora, boja mu se vratila u lice i krv punom snagom snažno procirkulirala, ukratko ponovo mu izrasla griva.

Dobro je.



Mire se još sutra. Širkete se u par dana gle čuda oporavila, ma što oporavila, zarađuju se milijuni svakim satom (koga briga kako i zašto ), što znači još malo i Pelin ćao bao, a Neriman ljubavi moja...skidaj se (ne doslovno, figurativno...čisto da se Faiz bej ne šlagira )

Sjajne scene na obali. I one kad zaljubljeno bleji u mob i gleda je kako ga senisevijora. Čok tatli.

Ugl rekli su si sve što im je na srcu. On napokon priznao istinu, ona priznala da ga i dalje voli, ali ima ponos i principe. Još će se on mučiti oko nje, ali mislim da je najveća kriza prošla, bit će lakše za gledati nego ono mučenje sinoć. Što reče Macit, ima ljubavi ima nade.

Dobra epizoda.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 23:45   #665
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Neće valjda zaruke Neriman Šinasi? On je budala ako pristane!
Kakve te bolan zaruke spopale? Otkud ti to? Niti će pristati njegova familija, niti Neriman. A on i Faiz mogu svirati u onaj rog u duetu.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 23:53   #666
Pa ol nisi vidila kako su se baba Fajzi oči zacaklile kad je čuo da je Šinasi još zaljubljen u Neriman? Bit će tu još sranja, vidit ćeš.
Ama, ima li itko pametan tamo da podijeli par šamara uokolo, čir ću dobit!
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 00:00   #667
Ozgur i Fahrije su još najnormalni likovi u seriji.
Guillotine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 00:00   #668
Quote:
Blackk2 kaže: Pogledaj post
Seksualne tenzije izmedu Gulteren i konobara ��
Aha. Cemal se non stop nabacuje, ova ne kuži 2 posto ili se dobro pretvara. 'Tanka si ko proljetna grana'.

Quote:
ivoo20 kaže: Pogledaj post
Jel to Sahika zavodi Selima?
Ma jok, čini ti se.


:::.

Ali uvjerljivo najgora scena večeras, konkurira i za najgoru u čitavoj seriji, je ona kad je Kader pljunula Asli i rekla joj neka je bude sram od djeteta jer želi učiti i ići na fakultet. Sublimat ludila, nema dalje.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 00:01   #669
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Misliš na scenu s Faizom u širkete? Ok, tu Macit i nije zaista imao što reći, ali imao je on sinoć s njom još scena u kojima je šutio ko riba tipa one u njenoj kancelariji kad je rekla da oboje igraju igru po pravilima na što se on samo cinično smješkao umjesto da joj, barem kad su sami, ne skreše da nije sva svoja i da joj je najbolje da ode k psihijatru. To bi bio minimum minimuma s njegove strane obzirom na sve što mu je dosad priredila, a možda je i rasrdi toliko da ona prekine zaruke, tako bi se barem izvukao iz ove šahmat situacije, a Kerimu što dragi bog da. Sin ga je poslušao, zaručio se i spasio ga, ali eto, mladenka neće, na njenoj je duši Kerimova sudbina. Samo bojim se da što god da kaže Pelin, ova ne bi odustala od zaruka, toliko je patološki fiksirana na Macita.

Što se tiče scene na obali kad se Pelin iživljavala na Neriman, ispalo je da Macit to nije vidio (jer ako ih je vidio, a nije prišao onda mislim stvarno....ne trebaju mu log tablice da shvati što se događa), iako mi nije jasno kako je to moguće kad je gledao za njom...ugl nebitno sad. Ja sam shvatila da ih nije vidio i da je otišao prije nego je Pelin ovu zaskočila.

Što se tiče Macita i roditelja, on stvarno kao da je anesteziran. Umjesto da i njima odbrusi i predbaci ćaći kako se mogao uvaliti u tolike dugove (od tog ovaj ne bi dobio novi infarkt sigurno) iz kojih ga sad on mora vaditi ponižavanjem i prostituiranjem (ili se za muškog kaže - žigoliranjem?), a materi bezosjećajnost i manipuliranje, on ni a ni b. Ok, igra igru po pravilima, ali daj malo ljudske, mladomomačke reakcije na toliku nepravdu. Živni malo...ili su ga scenaristi namjerno ovako umrtvili kako bi dočarali u kakvom je raspadu. Bogme su uspjeli. Baš sinoć gledam kako su ga napudrali da izgleda ko smrt na dopustu, tek pred kraj epizode vratila mu se malo boja u lice.

Btw, da se Macit nije zaručio s Pelin, Arcaogluovi bi ostali praktički bez svega, imovine, firme i novca, pa prema tome ispada da sad troše zapravo lovu od Demirhana. Genijalno, Kerim bi vodio Inci na krstarenje s parama od Selima i Fejze. Ono, obraz opanak, kako u tome, odnosu prema sinu, tako u svemu.



Pa baš zato, jer je u pitanju forma bez sadržaja i igra koja se može igrati i bez tih vanjskih pokazatelja koji koliko god bili formalni i dio igre ipak skrnavljuju njegovu i Nerimaninu ljubav u koju se Macit i dalje kune. A i zato jer vidi da Neriman smeta, nije valjda zaboravio da je tih dana trebao nositi njen PRAVI prsten...ali nejse.
Ugl, navijam za skidanje.
1. bold - ja se sve nadam da će nas ubrzo počastiti sa gadnim izljevom na Pelin, jer ovo podsmjehivanje i nazovi mirnoća je čudna. Nemo'š tol'ko biti pristojan, jednostavno nemo'š!
2. mislila sam na onu scenu sa početka serije, kad Pelin u sačekuši divlja na Neriman koja je bila na brodu i krvavo ju vrijeđa, dok Mačić nemušto smiruje podivljaju.
3. Kerim je neopisivo oduran jer se ponaša kao da mu je infarktom sve oprošteno. Sjedi sav pompozan i popišmanjem jer se odlučio biti prav, i misli da je s time sve riješio. Figen će ga se dočepati garant, nije ona osoba kojoj možeš reči; bilo je lijepo dok je trajalo, trošio sam i tebe i tvoje resurse, muljala si debelo za moje dupe, al' ja sad više ne bi, pa gulegule. Samo čekam!
4. trebao bi tablicu u excelu voditi kad koji prsten skida i stavlja. Zezam se, TAJ je prsten morao biti u sceni, pa je eto kao nespretno ostao.
Zezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 00:02   #670
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Aslan parča vratio moć govora, boja mu se vratila u lice i krv punom snagom snažno procirkulirala, ukratko ponovo mu izrasla griva.

Dobro je.



Mire se još sutra. Širkete se u par dana gle čuda oporavila, ma što oporavila, zarađuju se milijuni svakim satom (koga briga kako i zašto ), što znači još malo i Pelin ćao bao, a Neriman ljubavi moja...skidaj se (ne doslovno, figurativno...čisto da se Faiz bej ne šlagira )

Sjajne scene na obali. I one kad zaljubljeno bleji u mob i gleda je kako ga senisevijora. Čok tatli.

Ugl rekli su si sve što im je na srcu. On napokon priznao istinu, ona priznala da ga i dalje voli, ali ima ponos i principe. Još će se on mučiti oko nje, ali mislim da je najveća kriza prošla, bit će lakše za gledati nego ono mučenje sinoć. Što reče Macit, ima ljubavi ima nade.

Dobra epizoda.
Nece još. Preponosna je iako je srala kako je ljubav bitnija od ponosa, zaboravila sta je rekla izgleda.

Tamo sredinom iduceg tjedna bi mogla popustit
Guillotine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 00:03   #671
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Pa ol nisi vidila kako su se baba Fajzi oči zacaklile kad je čuo da je Šinasi još zaljubljen u Neriman? Bit će tu još sranja, vidit ćeš.
Ama, ima li itko pametan tamo da podijeli par šamara uokolo, čir ću dobit!
Pa zato i kažem da njih dvojica koji su valjda jedini u svemiru koji žele te zaruke, mogu svirati k.... u rog. Nema od toga ništa.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 00:03   #672
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Aha. Cemal se non stop nabacuje, ova ne kuži 2 posto ili se dobro pretvara. 'Tanka si ko proljetna grana'.



Ma jok, čini ti se.


:::.

Ali uvjerljivo najgora scena večeras, konkurira i za najgoru u čitavoj seriji, je ona kad je Kader pljunula Asli i rekla joj neka je bude sram od djeteta jer želi učiti i ići na fakultet. Sublimat ludila, nema dalje.
Da bi riječ rekla ili dodala! Inače, to pljuckanje tamo izgleda normalna stvar, sjećam se da je i Zehra počesto po svojoj djeci pljuckala. Grozno!
Zezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 00:07   #673
Quote:
Guillotine kaže: Pogledaj post
Nede još. Preponosna je iako je srala kako je ljubav bitnija od ponosa, zaboravila sta je rekla izgleda
To je bilo prije nego je iskusila kako je to kad te dragi ostavi. Klasika, mora se malo duriti, a onda će popustiti. Samo me zanima hoće li popustiti prije nego on raskine zaruke s Pelin ili će čekati da bude slobodan kao ptičica.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 00:07   #674
U najavnoj špici Gulter je pitala Faiza za koga namjerava udati Neriman.
Nadam se da to nije ono što svi mi mislimo da bi moglo biti.
Ali sad je već 30. epizoda i ostalo je samo 20. Za jedno 15 dana serija je gotova pa ne vjerujem da bi nam uskratili nove ljubavne trenutke Macita i Neriman.
A i baš bi Zehra pristala na to. Ne bi sigurno.
ivoo20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 00:10   #675
Quote:
ivoo20 kaže: Pogledaj post
U najavnoj špici Gulter je pitala Faiza za koga namjerava udati Neriman.
Nadam se da to nije ono što svi mi mislimo da bi moglo biti.
Ali sad je već 30. epizoda i ostalo je samo 20. Za jedno 15 dana serija je gotova pa ne vjerujem da bi nam uskratili nove ljubavne trenutke Macita i Neriman.
A i baš bi Zehra pristala na to. Ne bi sigurno.
To je. Ali msm da se nece izrealizirat.
Guillotine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 00:15   #676
Treba Neriman reći Macitu da se udaje za Sinasija da vidimo njegovu reakciju. On sigurno ne bi plakao kao ona nego priredio čitav kaos.
Možda i bude nešto tako.
ivoo20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 00:28   #677
Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
1. bold - ja se sve nadam da će nas ubrzo počastiti sa gadnim izljevom na Pelin, jer ovo podsmjehivanje i nazovi mirnoća je čudna. Nemo'š tol'ko biti pristojan, jednostavno nemo'š!
2. mislila sam na onu scenu sa početka serije, kad Pelin u sačekuši divlja na Neriman koja je bila na brodu i krvavo ju vrijeđa, dok Mačić nemušto smiruje podivljaju.
A ono kad mu je večeras banula u sobu, a on nakon tuširanja iz kupatila izlazi u razdrljenoj košulji i pazi molimte - hlačama košulja ajde nekako, ali da u kupatilu oblači odmah i hlače, tog valjda ima samo u ovim ćudorednim serijama. I mene nervira ta Macitova pristojnost prema Pelin, ženska se dosad iz svih situacija koje je zakuhala i koje neprestano i sve otrovnije kuha izvukla najviše zahvaljujući njegovoj benevolenciji. Roditelje i sestru joj da i ne spominjem, podržavaju je u njenom ludilu umjesto da su joj još davnih dana potražili stručnu pomoć.

Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Da bi riječ rekla ili dodala! Inače, to pljuckanje tamo izgleda normalna stvar, sjećam se da je i Zehra počesto po svojoj djeci pljuckala. Grozno!
Ma još i lako za pljuvanje, nego uopće taj stav da je sramota učiti i studirati jer se udala i imat će dijete i još to dijete koristi da bi je ponizila i uništila želju za obrazovanjem, a Asli upravo zbog djeteta želi nešto postići, ono joj daje snagu da se trudi i uči, da napreduje...mislim strava.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 00:36   #678
Znači Faiz stvarno namjerava udavati Neriman za Šinasija. Kad pomislim da ne može gore, taj me čovjek uvijek iznenadi. Još ako onaj blentavi Šinasi pristane, pa stvarno nisu normalni. Sva sreća pa neće pristati Neriman, ali što im treba sva ta zaebancija, nije mi jasno....jedino radi onog što Ivo kaže, da Macit napravi kaos. Sad kad mu je griva ponovo narasla, aslan parča priredit će ne kaos nego će biti armagedon.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 01:12   #679
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Znači Faiz stvarno namjerava udavati Neriman za Šinasija. Kad pomislim da ne može gore, taj me čovjek uvijek iznenadi. Još ako onaj blentavi Šinasi pristane, pa stvarno nisu normalni. Sva sreća pa neće pristati Neriman, ali što im treba sva ta zaebancija, nije mi jasno....jedino radi onog što Ivo kaže, da Macit napravi kaos. Sad kad mu je griva ponovo narasla, aslan parča priredit će ne kaos nego će biti armagedon.
msm da bi Nermina, Sahika i Gulter mogli kolektivno preselit. Msm Ova Sahika ne moze vjecno bit tamo gost, Gulter nece mocu bez nje pa ce vjerovatno njih dvije unajmit nesto, a onda bi mogla i Neriman k njima nakon sta joj dragi tatica saopći vijesti
Guillotine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 07:47   #680
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Znači Faiz stvarno namjerava udavati Neriman za Šinasija. Kad pomislim da ne može gore, taj me čovjek uvijek iznenadi. Još ako onaj blentavi Šinasi pristane, pa stvarno nisu normalni. Sva sreća pa neće pristati Neriman, ali što im treba sva ta zaebancija, nije mi jasno....jedino radi onog što Ivo kaže, da Macit napravi kaos. Sad kad mu je griva ponovo narasla, aslan parča priredit će ne kaos nego će biti armagedon.
Sam ti rekla.
Neće se puno ni pitati Neriman. Nadam se samo da će Šinasi imati dva zrna soli u glavi.

Ako se to ipak desi, čekam Macita s teškom artiljerijom. Ima Fatih da gori.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:00.