Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2016., 22:38   #3641
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
tako nekako.
Vidi se kako žena koja ima kuću odmah prepozna "simptome"
imala sam i ja dok smo dvorište raščišćavali.

ovaj sapun je budan od 3.30h i ide spavati (neka nesanica me mučila ) sada jer treba nadoknaditi.

inače televisa se tada gledala en vivo

laku noć
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Old 27.07.2016., 22:48   #3642
Noć Miro.
A ti kumek nemoj sutra pretjerati...jer ipak je bila duga apstinencija od čak tjedan dana, pa da ne opteretiš odmah želudac
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 27.07.2016., 22:59   #3643
Quote:
Anayi kaže: Pogledaj post
Pozz za sve..Duhici,Iksici,Palomi,Nati,Nečaku,Cviti,Pipi,M iri i Kovrđavoj..mi se ne znamo čini mi se : misli : drago mi je ja sam Anči : five : : D
Ćao draga! I meni je drago. A za ime... pa svako me zove na svoj način...

Danas čuh mico. Mislim da me niko nije tako zvao od vremena kada sam bila djevojčica, nekako mi te umanjenice ne pristaju baš.
Sarađujem već neko duže vrijeme sa jednim likom koji vječito flertuje preko telefona, danas čuh i tu umanjenicu, a ja veze žive nemam ko je lik jer se nikad nismo upoznali nego sve završavamo telefonski i mejlovima. I najgore je što nije jedini koji me muva preko žice, mada ima najduži staž i jedini flertuje tako da mi nije neprijatno. Jedan od tih likova mi reče da imam vrlo lijep i prijatan ženski glas, tako da sam riješila da otvorim hot-line i mlatim lovu. https://www.youtube.com/watch?v=Qa7CpjpfKRU



Nego Deni, ako sam ja dobro skapirala, tvoj ćale ima 4 ćerke i 2 sina sa 5 različitih žena? Mašala. Baš je bio vrijedan.
Ako ništa drugo, imaš materijala za pisanje svega, od sapunice to teških drama, tako da možemo da očekujemo Nobela za književnost ili barem oskara za originalni scenario.

Nego, ima li kakav drugi galski pijetao da je sad aktuelan?


Bravo za LegiSis, Miru, Palomu i sve ostale koji svojoj guz'ci znaju reći ne. Vi ste moji idoli. Ja sam prestala kupovati grickalice i slatkiše jer ako nešto nemaš u kući, onda to nećeš ni da smažeš. Ali tako, odem ujutru u pekaru i gledam ona sva divna peciva i još ljepše kolače, a završim sa integralnim štapićem i jogurtom, što je ipak napredak. hahahahahaha
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Old 27.07.2016., 23:09   #3644
Ja potvrđujem da ti umanjenice ne pristaju

Ako ti krene biznis s hot linom ja se javljam za poslove nekakve administracije, ono tipa..vaš poziv je na čekanju, prva slobodna linija bit će vaša

Ovdje ti je uvijek ili skoro uvijek "nestašica" pjetlića . Naš nećak je bio dugo naš jedini, i najmlađi.
Hebate ja još ne mogu vjerovati da će mu još malo 18...a imao je 14 kad je došao k nama i eto skoro 18 godina je bio sin jedinac..kad ono....suprise..i to kinder suprise....doslovno

Frćka, onda si i ti moj idol kad na kraju ipak kraj peciva i kolača uzmeš ovo drugo

Nego kakva je tebi situacija s poslom? Jel bi se ti mogla zaletit za Zg ako ja dođem na druženje pa da se opet vidimo a i da se upoznaš s curkama
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 27.07.2016., 23:34   #3645
Haha. A #kumek, ne brini. To bu mi bio jedan obrok, taako da; kad naučiš kontrolirati, fakat se možeš „ubiti“ u kolaču i ne buš dobila ni grama.

Jao, #Miro, hvata me nostalgija kad si spomenula gledanje sapunjare en vivo

Umirem na tvoe integralno pecivo, #LegiSis LOLćina.
A fala, fala. Naučih se i to, sad se toga treba držati. Što je najbolje, ja trenutno fakat imam svega i svaega doma, slatkog, keksih, sladoleda... svakakavih pizdarija, ali hebiga, pomalo. Uzmeš dvije kockice čokolade iza ručka i dosta. A to te fakat nemre ubiti, a zasitiš želju. I bok.

E, da, čak više ni ne slinim okolo za kolačima. Ono u stilu da moram sve probati klad vidim cijelu ikebanu ,aa jok. Uzmem nešto što mi se dopadne na prvi pogld i bok. Ima vremena da probam nekaj drugo idući put..ako ga bude... Ako ne, opet dobro.

A što se tiče umanjenica, bome ni meni ne pristaju, ali hebiga, skoro celi život zovu me – umanjenicom . A i cijeli forumski, koliko me pamćenje služi
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Old 27.07.2016., 23:39   #3646
E fakat i tebi svaka čast. Meni se sve na prvu svidi

Da, da...naša Duhica. Hebate nisan te 100 godina tako zvala, otkad smo postale nesuđeni kumeki..a i tome ima već odaaavnooo

Iznenada mi se prizijevalo, a s obzirom da mi je budeđnje sutra prije 7....odoh

Pozz...što bi rekla nekad davno "nema me"
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe

Zadnje uređivanje Nata-SilvaFan : 27.07.2016. at 23:51.
Nata-SilvaFan is offline  
Old 28.07.2016., 01:02   #3647
Nato, ništa administracija, ako već hoćeš da radiš, ima da uzdišeš i laješ sa nama ostalima. Ti ćeš još da budeš glavna atrakcija. A mogli bi da naplaćujemo i samo slušanje - dok ti uzdišeš sa nekom cicom, pustimo muške da slušaju, ionako ima famozna teorija da se heteromuškarci lože na girl-on-girl akcije. A ja k'o prava madam: umjesto mjesta na zidu za voajere, napravim mogućnost prisluškivanja razgovora. Jooooj, koliko je to zadovoljenih fetiša...

Još ako i Deni pristane na angažman, tek onda ima da napravimo biznis i stvorimo pare. Hotline za sve.


A što se rasporeda tiče, u strci sam do oktobra najvjerovatnije. Avgust je sezona godišnjih pdmora (što znači dodatne radne obaveze dok je kolega na GO, godišnja okupljanja sa gasterbajterima i čuvanje kuće dok mi se matorci banjaju, a onda more-kafa-knjiga momenti krajem avgusta koje ne mogu dočekati). A septembar je mjesec seminara (na nekima radim jer smo u organizaciji istih a na jedan moram otići kao učesnik). A to uključuje vjerovatno i kratka putovanja do ZG i BG poslovno, možda čak i Sarajeva. Sve u svemu, biće zanimljivo.
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Old 28.07.2016., 08:46   #3648
Vidim ja ti si prepuna ideja za biznis
A ja evo odvezla auto na servis i sjedim sama u kaficu, by the way prvi put sama vozim auto mehanicaru i isto tako sam prvi put sjela sama u kafic i osjecam se freaky, i sad jos citam tvoje komentare za biznis i smijem se. Mislim da me ljudi cudno gledaju.

Znaci ipak onda nista od mojih planova....zasad. Prije cu mozda onda ja opet do tebe nego ti do nas

Kumeku evo ti jedan al ovaj put doslovno iz birtije
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 28.07.2016., 20:05   #3649
Hvala, hvala curke

Meni listopad paše. Sjest će mi prva plaća na račun, a i približavat će mi se rođendan tako da ću vas počastiti s cugom. Nato kad smo se vidjele prošli put, dogovorile smo se da ćemo se "naroljati". Ali, opet ima do listopada više od 2 mjeseca. Možda ćemo uspjeti neš skombinirati da se vidimo i ranije
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Old 28.07.2016., 21:05   #3650
Ja sam i htjela ranije, zato sam pitala Frćku kako stoji sad s datumima? Ali onda sam se sjetila da tebi počinje OI, dakle ništa od toga tek kad to završi? Znači vjerovatno krajem mjeseca.
A znaš kad ćemo se nas dvije "naroljat"?? Nikad

I gle fore napisale smo objave...ti u 20.05 ja u 21.05
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 29.07.2016., 00:24   #3651
E moram vam ispričati šta mi se upravo dogodilo.

Nešto smo se Pips i ja opet zahebavale kod mene na fb, stavljale nekakve pjesme i linkove pa ona nikako da upikne pravi i ajd kao ide ona leći, pa nikako da ode. I ja njoj napišem, idi spavati, nemoj da te ja dođem uspavljivati . I ne znam zašto ali u momentu dok sam pisala to "uspavati" sam se sjetila one praaastare serije iz 60-ih godina s onim majmunom Juddy.
I krenem ja googlati i vidim da ima kao tema ovdje na forumu i idem čitati, ima samo kao par postova...i čitam ja al ne čitam nickove...i naletim na ovaj prvi "post" pročitam i u sebi komentiram...koja se ovo budala sjeća samo majmuna I onda pročitam idući...i komentiram....koja je ovo budala ovoliko oduševljena i piše s hrpom slova, ovo je moj stil pisanja.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=45051081&postcount=9
https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...2&postcount=10

I onda bacim pogled u stranu i skužim da mi je avatar poznat...i tek onda skužim da je "prva budala" Iksica a "druga budala" da sam stvarno ja a poruke iz 2013.

Al pazi mene...ja se sjećam majmuna...al sjećam se i ženske ( naravno jer sam slinila na nju , sad mi doduše nisu uopće zgodnjikave ni ništa, al onda je bilo jako smanjen asortitam pa je funkcionirao princip iz Rozgine pjesme...Daj šta daš ). E Nato, Nato, tko te ne zna skupo bi te platio .
I sad kad vrtim film, ja sam se uvijek u serijama kačila na nekakve ženske...al ništa to meni ni onda još nije bilo čudno ni sumnjivo..meni to bilo čist normalno
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 29.07.2016., 18:28   #3652
Samo u prolazu da vas pozdravim. Ako ima koga...?

#legi, vidim, ja imaš pun raspored. Uvijek sam imala upitnike kak ljudi mogu imati tako krcate rasporede svime i svačime. :mislim, moj može biti krcat samo faksom (čitaj; seminari, lektire, prijevodi, tekstovim, predavanja , ispiti), ali ostalo nula bodova.

#kumek - evo ti jedan
Inače, jučer sam baaš uživala na kolačeku sa svojom #sisMerlly , a danas sam pak imala nekakvu domaću kafu- Ii to je to, bar za ovaj tjedan; slijede knjigica i serijica. I pospremanje, i moram nekaj raditi , a ne da mi se i tak.

A bokte. Do listopada tko živ, tko mrtav , a i faks počinje, čitaj 12 sati geganja po Zg-u i dolaženje doma mrtaav umoran. Fala, ne bih; radije uživam još malo.

E, da, da poslije ne zaboravim; sretan mi rođendan , pa podijelite:

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/i...j1GQYoOcWW2q4g
http://receptizajela.com/wp-content/...rta-recept.jpg ovako nešto valjda svi volimo.

iii http://ekako.info/wp-content/uploads.../sampanjac.jpg
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Old 29.07.2016., 18:49   #3653
sretan ti rođendan



upravo idem na rockas starome

čak četvero koje poznam imam danas rockas
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Old 29.07.2016., 19:40   #3654
Kumek evo ti dupla doza. I dnevna i forumsko rodjendanska

Istina, do listopada tko ziv, tko mrtav. Hebemu sto je Pips sad morala na more, mogle smo organizirati vidjanje prije nego Palomi pocnu OI.

A ja se divim ljudima koji eto nemaju ni 30 ili 40 godina a vec su proputovali skoro cijelu Europu i svasta vide, kulturno se uzdizu i tako to. A neki cijeli svoj zivot ne izadju dalje od svoje vukojebine, ili samo malo dalje. Onak

Miro pojedi koji kolac kad ja me smijem hahah
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 29.07.2016., 20:39   #3655
Fala Miro

Hm...pa dobro, meni se baš ne putuje, iskreno. Mislim, tko voli, neka izvoli, ja ne bih. Nisam od putovanja, samo neka je normalna ekipa i dost.

Haha, fala kumek.
Eh...

A dajte objasnite meni neznalici koja je to fora s OI?! Mislim, kakve to veze ima s vezom i da se za vrijeme toga nemremo naći negdje na kafi...?! ( )
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Old 29.07.2016., 20:44   #3656
Joj sorry Nato, jučer sam otišla s interneta ubrzo nakon što sam postala. Čitam razno raznu literaturu koju sam uspjela iskopati kako bih se što bolje pripremila za ono što me za mjesec dana čeka. Još mi niti staraca nema, na moru su, pa moram kuhati, prati veš (sve ono što me čeka kad se odselim). Hebote u jednom danu ne stignem sve obaviti ono kaj sam planirala, a jutros sam se čak u pol 7 ustala.

Nego, ja sam mislila onda da se nađemo 27. 8., u subotu. Kako sada stvari stoje, za sada mi taj datum paše, nadam se i vama. Nadam se da će nam se i Iksica pridružiti. Valjda neće opet imati neku izliku
Nato, obuj udobne tenisice da ti se ne dogodi ono što ti se desilo prošli put pa da ak se Iks ne pojavi da možemo ići u potragu za njom.

Duhice sretan forumski rođendan

Pa zato što OI traju skoro 24 sata, počevši od pol 2 popodne, a neki sportovi će se odvijati čak u gluho doba noći pa ću cijelo jutro provesti spavajući. Naravno, ne zanimaju me svi sportovi, samo kolektivni i oni individualni u kojima naši predstavnici imaju šansu za medalju, a takvih ima dosta.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Old 29.07.2016., 20:52   #3657
Eto kumek, Paloma ti je objasnila zakaj ona nemre dok je Ol.
A ja nisam još sigurna, ali kako stvari sada stoje, mislim da meni ta subota 27.8. ne bude pasala. Imam jednu feštu u najavi taj vikend, ali nisam sigurna hoće je staviti subotu ili nedjelju, ali mislim da će ipak subotu.

Paloma, nisi upućena ali ekipa ti ima planove da dođu do mene pa bi onda ti mogla s njima. Ali opet je totalno shebano uklopiti datum. Jer taman dok se Pips vrati s mora, tebi će početi OI i onda ti ne budeš htjela ići.

A hebemu stvarno nikako s tim datumima na zelenu granu
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 29.07.2016., 21:05   #3658
A hebote fakat nikako s datumima na zelenu granu. Nikako da se dogovorimo, a tjedan poslije, početkom rujna sigurno neću moći jer mi prijateljica slavi rođendan. Još ćemo se na kraju ipak naći u listopadu kad će Frčkavoj pasati.

Niš odo ja malo "proširivati horizonte" pa se tipkamo možda sutra.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Old 29.07.2016., 21:08   #3659
A hebemu mrkvu.

A kaj bi ja. Nemojte mene kriviti. (
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Old 29.07.2016., 22:54   #3660
Kako smo ono ko klinci pjevali; "mir, mir, mir, nitko nije kriv, ava, ava, ava, sudac je krava"

Al mislim stvarno...da se nas 4-5 u roku 3 mjeseca ne možemo nikako ukombinirati...to mi je fascinantno
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:21.